PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین اپراتور

امیر حسین75
September 4th, 2011, 08:51
به نظر شما کدوم اپراتور بهتره
ایرانسل
همراه اول
تالیا
لطفا به همه نکات توجه فرمایید
هر کس نظری داشت بگه

Sherlock Holmes
September 4th, 2011, 09:10
ایرانسل بهتره ...
همراه اول الکی گرونه

پوريا ترفند
September 4th, 2011, 09:58
بدترينها تو نوع ارايه خدمات
با تعرفه هاي الكي و غير كارشناسي
سر كيسه كردن مردم
واقعا برگذاري جام خليج فارس با نام جام ايرانسل چه هزينه اي در بر داشته است؟؟ ميلياردي ....ميلياردي.....
ما كه حسود نيستيم هر چقدر دوست دارند خرج كنن ولي چرا اين هزينه ها بايد از جيب مردم پرداخت بشن؟!؟

هركي موافقه يه سپاس بده

tarfand128
September 4th, 2011, 10:15
بنظر من هیچکدوم ، چون کیفیت توی همشون پایین هست چه از لحاظ مکالمه ، آنتن دهی ، اینترنت و .... (تازه ایام عید و مناسبت ها هم که بکل افتزاح میشه)
اما اگه بخوام یکی رو انتخاب کنم همراه اول هستش که حداقلش مثل ایرانسل دزد نیست

M.amin50
September 4th, 2011, 11:41
همراه اول بهتر از ایرانسل هستش به دلایلی که همه خوب میدونن

پوريا ترفند
September 4th, 2011, 12:15
اين چه حرفيه ؟!! من هم مثل شما همراه اول دارم
با اين تفاوت كه از دو خط ايرانسل هم استفاده ميكنم
از طرح هاي طلايي و قرمز و آبي گرفته تا طرح پله اي ماهانه با كمي اغماض بسيار به صرفه تر از همراه اوله . منظورم تعرفه هاي تشويقي هردوشونه
از اينترنت پر سرعت گرفته (نسبت به اينترنت لاك پشتي همراه اول)تا تعرفه ثابت برقراري تماس در همه جاي كشور- منهاي هزينه رومينگ...!
اما همراه اول هزينه اضافي براي هر جا بجايي ميگيره
از ديگر معايب ايرانسل ارسال مكرر اس ام اس هاي تبليغاتيه كه خب هر دو اپراتور با فروش شماره هاي خاص به سازمانهاي تجاري(مثلا قشر فرهنگي و معلمان) از اين راه كسب در آمد ميكنند آبا اين نقض حقوق مشتركين نمي باشد

بنده مي خوام به اون آقايي كه به ايرانسل ميگه دزد بگم: نه ... يا هر دو يا هيچكدام
كه اولي صحيح است (گزينه چهار؟؟؟ ...........سركاريـــــــــه؟!)
از شوخي گذشته اگه ايرانسل نميومد تند تند شماره اعتباري روانه بازار كنه اونم دوتا دوتا(اصلي و هديه!) اونوقت معلوم نبود اين همراه اول كي مي خواست به مردم رحم كنه ؟؟!

ميدونيد كه چي ميگم ؟!؟ ----------- سيم كارت هاي ميليوني كه تا آخرين بار قبل از ايرانسل نزديك به دويست و پنجاه هزار تومان مي رسيد... اما ايرانسل كه اومد اول خودش اعتباري رو پنجاه و در فرصت مناسب به پانزده هزار تومان فروخت و الان هم كه دو سيم كارت بگير پنج هزار تومان و دو هزار تومان اعتبار اوليه يعني هر كدام از سيم كارتها كمتر از هزار و پانصد تومان !!! حالا همراه اول با كلي ناز و ادا اصول بياد بگه ما در خاورميانه تكيم ... بزرگ ترين دزد اپراطور خاورميانه!!! هستيم
------------------------------------
بابا تو كشور هاي همسايه خط سيم كارت مجانيه و مشتركين تنها بابت استفاده از خدمات بايستي هزينه پرداخت كنن@

اين از اين

دوم بحث خدمات دهيه كه ايرانسل با بيش از سي خدمت ( كه البته همشون به نفع مشتركين نيست و در كل كارايي اپراتور رو در ايفاي تعهدات نشون ميده) ارائه كرده
نمي خوام بگم اين خدمات مجانيه اما لااقل هزينه زيادي نسبت به اپراتور همراه اول نمي گيره --- بماند كه اخيرا زده تو كار سر كيسه كردن مردم.. . اينترنت ماهيانه رو از 10 هزار تومان نامحدود كرده 2 گيگ و به نسبت قيمت ماهيانه تعرفه هاي هفتگي و روزانه رو با 75 درصد و 60 درصد سود بيشتر كرده
بهتره يه سري به به آدرس زير بزنيد تا بفهميد عمق فاجعه رو

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

در مورد اپراتور سوم هم چيزاي زيادي برا گفتن هست اما تاليا رو تا حالا استفاده نكردم چون در همه جاي ايران جوابگو نيست و كارت شارژش هم به سختي گير مياد!!!
اگه دوستان نظر بدن ما هم گوش ميكنيم
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

tarfand128
September 4th, 2011, 13:15
منم که همون اول گفتم که هیچ کدوم و دلایل رو گفتم

پرفسور ترفند شناسی
September 5th, 2011, 10:42
فقط همراه اول ایرانسل فقط از مردم میچاپه هم ار طریق مسابقه پیامکی و اینترنت و....[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

امیر حسین75
September 9th, 2011, 19:58
دوستان کسی نگفت که کی دزده می گیم کی بهتره مثلا من قبلا از اینترنت همراه اول استفاده می کردم که سرعتش بدرد نخور بود و به هیچ کار نمی اومد ولی الان از ادج ایرانسل استفاده می کنم که سرعتش نسبت به همراه اول بهتره ولی اینم اذیت میکنه .
برای مکالمه هم که ایرانسل پدر درمیاره ولی همراه اول بهتره
از نظر قیمت هم که اگه ایرانسل نبود همراه اول سیم کارتاش میلیونی بود

h-y
September 9th, 2011, 22:22
اگه خواسته باشیم بین این دو مقایسه کنیم من میگم ایرانسل سرتره
ولی اگه بخوایم رضایت مردم رو در نظر بگیریم فکر کنم اصلا رضایتی باقی نمونده:)

امیر حسین75
September 10th, 2011, 07:54
اصلا کسی اطلاعی درباره تالیا نداره

rezareleh
September 10th, 2011, 08:22
تالیا از نظر آنتن دهی(البته تو تهران)فوق العاده است.چون یه جاهایی آنتن داده که خطوط دیگه نتونسته.

albert_anishtain
September 11th, 2011, 10:08
همشون یه چیزی کم دارن

milad.pm
September 11th, 2011, 10:14
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
جون ؟
پدر من داشت دم در خونمون بود آنتن نمیداد ! پارکینگ بود آنتن نمیداد ! در کل آنتن نمیداد ! فوقالعادست ؟>

Alirezakhosh
September 11th, 2011, 11:05
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

راست میگه ایرانسل فقط با تبلیغ و جایزه گذاشتن الکی برای خودش مشتری جمع کرده مگر نه اصلا کیفیت نداره تو قطار که آنتن براش غریبست و اصلا آنتن نمیده.در صورتی که همراه اول آنتنش پره من خودم امتحان کردم 100 دفعه پس نیاین الکی بگین ایرانسل من آنتن داده این هایی که گفتم سیم کارت های شارژی بود 0912 هم که بهترینه این رو که همه میدونن

Alirezakhosh
September 11th, 2011, 11:08

داداش چی میگی اصلا تایلا میدونه آنتن چیه؟:bigly::loudlaff:
هیچ جا که آنتن نمیده !!!!!!!!!
همراه اوله که همه جا انتن خوب میده ایرانسل هم خوب انتن میده ولی گفتم تو قطار در حال حرکت 100 بار امتحان کردم ایرانسل انتن نداد ولی همراه اول داد

hileya
September 12th, 2011, 01:04
به نظر من همراه اول اخه ایرانسل همه جا انتن نمیده

امیر حسین75
September 12th, 2011, 08:47
ایرانسل هر جایی که من بودم انتن می دادا:Ghelyon:

Alirezakhosh
September 12th, 2011, 10:23

آنتن دهی ایرانسل به خوبی همراهه اول نیست تو قطار یکبار انتحان کن میفهمی

farhad 8904
December 4th, 2011, 14:07

دوست عزیز این هزینه میلیاردی که شما میگی از جیب مردم نیست به خاطر اینکه ایرانسل یه شرکت خصوصیه هزینش از بودجه دولتی تامین نمیشه!!!

farhad 8904
December 4th, 2011, 14:11
دوست عزیز اولا ایرانسل مشترکینش رو مجبور نکرده که در این مسابقات شرکت کنند.
دوما همراه اول هم که شما میگی بهترینه از این مسابقات پیامکی داره نمیدونم اطلاع دارید از مسابقه آخری همراه اول که خیلی هم سر و صدا کرد حتی خبر 20:30 هم اون رو پخش کرد به نام لاتاری همراه اول

farhad 8904
December 4th, 2011, 14:16

دوست عزیز از یک اپراتوری که تازه 5 ساله شروع به فعالیت کرده چه انتظاری دارید؟؟؟
همراه اول از سال 73 تا حالا که میشه 17 سال داره فعالیت میکنه و این آنتن دهی که می بینید داره حاصل 17 سال فعالیت همراه اول و نصب آنتن با بودجه دولتی هست !! اگه بخواهیم مقایسه ای عادلانه انجام بدیم باید ایرانسل 5 ساله رو با همراه اول 5 ساله مقایسه کنیم.

پوريا ترفند
December 4th, 2011, 22:28
دوست گرامی یه سوال دارم!... ممنون می شم اگه جواب بدی!
آیا میدونی این هزینه میلیاردی سازمان خصوصی - مثلا ایرانسل- از کجا تامین میشه؟!...

سازمانهای دولتی که بیشترین منبع درآمدشون از طریق دولت که با استفاده از نفت و سایر منابع طبیعی بدست میاد، هستش(در ایران عزیز) و بعد مالیات و ...
اما سازمان های خصوصی چی؟...

حالا اگه بین این سازمان های خصوصی رقابت به وجود بیاد.... ؟
دوست عزیز، ایرانسل و همراه اول نداره ... همشون دزدن! -ببخشید تند صحبت می کنم- حتی این رایتل که می خواد برای عموم آزاد بشه ، اون هم سازمان خصوصی هستش و برای رقابت، نیاز به ارائه خدمات بهتری نسبت به دو اپراتور فوق الذکر داره.... در یکی از بندهای قردادش اجازه ارائه 3g-نسل پیشرفته تلفن همراه- رو دست کم تا دو سال آینده به ایرانسل و همراه اول نخواهد داد و این یعنی مجبور کردن مردم برای استفاده از مکالمه تصویری و اینترنت پر سرعت همراه و... به خرید این سیم کارتها و استفاده از خط جدیدی به نام رایتل! پس طبق این سیاست مخابرات و وزارت ارتباطات به دو اپراتور قبلی و استفاده کنندگان این خطوط -مشترکین ایرانسل و همراه اول-اجازه ارتقای پهنای باند مصرفی برای مکالمات تصویری و... نخواهد داد.

در یک کلام:

1.استفاده از خدمات بهتر= هزینه بیشتر؛

2. محاسبه هزینه این خدمات با تعرفه موجود در کشور های دیگر قابل قبول نیست ؛

3. این وسط مردم باید از بین بد و بدتر یکی را انتخاب کنند؛

نتیجه= خالی کردن جیب مردم به جرم استفاده از خدمات پایه!

m.dalboy
December 4th, 2011, 23:09
سلام دوستان
من حدود 6 سال تالیا داشتم. تالیا از نظر کیفیت مکالمه به نظر من از همه بهتره. در ضمن تالیا اولین اپراتوری بود که تعرفه هاش رو به ثانیه ای تغییر داد. ولی پوشش دهی کمی داره و امکاناتش ناقصه و پوشش سراسری نداره. در کل در تهران که من ازش استفاده کردم راضی بودم و به نظرم در تهران حرف نداره.

الآن هم ایرانسل دارم. به نظر من ایرانسل واقعا داره می چاپه. با طرح هاش و شارژ شگفت انگیز و آهنگ پیشواز هاش کاربر رو تحریک میکنه که همش برای پول گرفتنه. همینه که خیلی زود پیشرفت کرد. البته نباید منکر جی پی آر اس و پوشش دهی سراسری خوبش بشیم.

به نظر من فعلا همراه اول بهتره. چون قدیمی تره ، مسلما تجربه اش بیشتره و کلاسش هم از بقیه بالاتره. ولی مثلا جی پی آر اسش خیلی ضعیفه.

farhad 8904
December 5th, 2011, 10:15

هزینه ایرانسل از دولت و مالیات و غیره تامین نمیشه..... تازه ایرانسل امسال 4 میلیارد واسه دولت سود داشته یعنی 4 میلیارد از سود ایرانسل توی جیب دولته!!!
این که شما میگی تا 2 سال ارائه خدمات نسل سوم به دیگر اپراتور ها داده میشه چه ربطی به بحث ما داره؟؟؟؟؟ مگه تقصیر ایرانسل یا همراه اول که نسل سوم تا دو یال دیگه نمیتونن ارائه بدن؟
خوده ایرانسل قبل از اینکه مزایده اپراتور سوم بخواد برگزار بشه درخواست ارائه نسل سوم رو کرد که بهش مجوز ندادن!!!
بله شما درسته میگی!! هزینه ها خیلی بالا هست ولی خوب سیاست کشور اینه!!!!!

farhad 8904
December 5th, 2011, 10:33
شما درست میگی تالیا کیفیت مکالمش واقعا عالیه!!! و این به خاطر اینه که تعداد مشترکین خیلی کمی داره!!!
این که شما میگید ایرانسل داره می چاپه با طرح ها و آهنگ پیشواز اشتباهه!!! حالا چرا؟ به خاطر اینکه ایرانسل شما رو مجبور به استفاده از اسن طرح ها نکرده این طرح ها اکثرشون داره توی کشور های اروپایی ارائه میشه من نمی فهمم این چیه که شما میگی ایرانسل میچاپه؟
اکه ایرانسل میچاپه پس همراه اول خیلی اپراتور خوبیه تعرفه هاش ارزونه اصلا دزد نیست به قول دوستمون؟؟
عزیزه من همین آهنگ پیشوازی که شما مثال زدی رو خوده همراه اول داره به تقلید از ایرانسل ارائه میده! خیلی از طرح های دیگه همراه اول هست که همشون تقلید از ایرانسل هست 1- پردیس ( ویترین ایرانسل) 2- آوای انتظار (آهنگ پیشواز) 3- همراهان اول ( فهرست طلائی ایرانسل) 4- طرح گلچین ( شماره طلایی ایرانسل) 5- انتقال اعتبار ( خط به خط ایرانسل) و......

شما میگی همراه اول بتره چون قدیمی هست تجربه اش بیشتره؟؟؟؟؟
میشه من یه سوال از شما بپرسم؟؟ توی چی تجربه اش بیشتره؟؟؟؟
تا وقتی ایرانسل نیومده بود اگه یادت باشه سیمکارت های دائمی همراه اول به قیمت میلیونی فروخته میشدند در صورتی که سیمکارت در بقیه کشور ها رایگانه. اگه همراه اول تجربش بیشتره چرا تا قبل از اینکه ایرانسل بیاد این سرویس ها رو ارائه نکرد؟ مثل gprs mms و....
همراه اول واسه چی کلاس داره؟ آنتن دهیش؟ آنتن دهی که طی مدت 15 سال با بودجه دولتی تامین شده؟؟؟
اگه میشه لطف کن این خبر رو بخون ببین چی ازش میفهمی البته مشابه این خبر خیلی زیاده!!!
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

147milad
December 5th, 2011, 15:23
سلام.من از جفتشون استفاده کردم.اما نکته اینه که ایرانسل با این smsهای الکی داره مشترکینشو اذییت میکنه هر 5 دقیقه sms میاد اهنگ پیش واز و طرح فلان و فال حافظ و ... که خودتون میدونید و بعضی جاها خودمونی بگم ابروی ادمو میبره smsهاش.اما از نظر هزینه به نظر من همراه اول بهتره(نظر منه) اما gprsایرانسل چون مشترکینش بیشتر استفاده دارن به نظرم بهتر از همراه اوله و مناسب تره اما در خارج از تهران و جاده ها من از همراه اول استفاده کردم و خیلی سرعت خوبی داشت.در اتوبان تهران ...قزوین که عالی بود.انتن دهی همراه اول بهتره ولی جدیدا این edgeایرانسل داره ایرانسل رو بالا میکشه از نظر خدمات اینترنتی و gprs.

your-roz
December 5th, 2011, 15:29
شخصا از نظره كيفيته خدمات دهي ايرانسلو انتخاب ميكنم اما از نظر پوشش سراسري و مكالمه خوب واقعيت اينه كه همراه اول فعلا از ايرانسل بهتره .
در مورده اينم كه ايرانسل خصوصي هستش يا دولتي اسما خصوصيه وگرنه تلفيقه دوشركته صاايران و يكي ديگست كه اون يكي اسمش يادم نيست كه البته هر دو شركت دولتي هستن .
متاستفانه فضايه سياسي اجازه نميده كه بحثو باز كنم و گرنه دقيقا ميگفتم ايرانسل چطوري يه اپراتور دولتي هستش و صاحبانه واقعيش كيا هستن .
:vahidrk:

Alirezakhosh
December 5th, 2011, 16:21
از همه نظر همراه اول بهتر به جز gprs کیفیتش صدر در صد از تایلا و ایرانسل بهتره اصلا با این دوتا تو قطار هوا پیما نمیشه صحبت کرد خودم شخصه کار کردم ولی با همراه اول به سادگی و بدون قطع و وصل شدن صدا صحبت کردم (نشانه کیفیت)
پوشش همراه اول هم که دیگه واضحه

farhad 8904
December 5th, 2011, 16:42

دوست عزیز واسه اینکه SMS الکی واست نیاد زنگ بزن 700 بگو برات غیر فعال کنند!!

farhad 8904
December 5th, 2011, 16:44
49% سهام ایرانسل مربوط به شرکت MTN هست