تبلیغات در ترفندستان

نظرات وبلاگ

1. Arian.N آواتار ها
    linke film kharabe lotfan 1 jaye dige up konin.
    Mazerat be khatere finglish farsi nadaram.
  2. ne555 آواتار ها
    پروسه ی "جیکوب" شدن (محافظ نور جزیره شدن) اونطور که فکرش رو میکردیم، پیچیده نبود ؛ یک لیوان آب و تمام! همونطوری که جیکوب ، جک رو به این مقام رسوند و جک هم به سادگی ، هرلی رو. و در هر دو دفعه ، از جک و هرلی شنیدیم که رسیدن به این مقام و خوردن اون آب واقعاً هیچ حس تغییری رو به آدم نمیده.
    البته این قضیه خیلی مسخره بود
    اولش همون شراب گیر جیکوب اومد،
    بعد آب نصیب جک شد و در آخر
    سهم هارلی آب گل آلود توی یه قوطی کثیف شد!

نام برادر جیکوب (همونی که بعداً دود سیاه شد) چه بود ؟
    ایول سوال خوبی بود

یه نکته که الان به ذهنم خطور کرد:
    لاست سریالی بود مخلوط از تخلیات قوی یکی از نویسندگان + مخلوطی از اعتقادات و خضعبلات دو نویسنده ی بعد، من فکر می کنم نویسنده ی اصلی قصد داشته به سوالات اول پاسخ بده تا این که با مخالفت اون دو تا مواجه میشه(یا یکی)

اینا سوال نیست، مشخصات کاراکتره!
    ۹- چرا دود سیاه از خودش صدا تولید می کرد؟
    ۲۰- چرا تام برای خود ریش مصنوعی میگذاشت؟
    ۳۳- علائم تاتو شده بر روی پوست جک چه مفهومی داشت؟ و اصلاً چه ربطی داشت؟
    سوالای نظیر این قطعا سوتی هستند:
    ۳۸- میکائیل چطور به پشت اتاق کنترل (در ایستگاه زیرِ آب) دسترسی پیدا کرد که توانست بمب را منفجر کند و چارلی بمیرد؟
    چیز جالب دیگه اینجاست که توی چند تا قسمت از Lost (نه فقط فصل 6) میبینیم که دود سیاه میتونه پرواز کنه ؛ یعنی از زمین فاصله ی زیادی بگیره(حتی بیشتر از 20 متر). اما از طرفی اون حصارهای الکتریکی با ارتفاع 3-4 متر براش کافی بودن!
    ۲۲- اسکلت های موجود در غار خرس قطبی چه بودند و کامیون اسباب بازی در آنجا از کجا آمده بود؟
    اسباب بازی بچه های others (همن کسانی که 3-2 فصل از لاست ما رو سر کار گذاشتند)

۴۰- زمانی که هوگو داخل کلبه را تماشا می کرد و آنجا کریستین شپرد را دید، چه کسی جلوی چشمش ظاهر شد؟
    و چرا اون صدای جیغ زشت رو ایجاد کرد؟

۸۳- مادر واقعیِ جیکوب از کجا آمده بود؟ (کسی که غرق شده بود)
    کجا غرق شد؟

البته بعضی سوالات خیلی مشابه بودند و می شد در قالب یک سوال مطرح بشن، البته اگه تعداد سوالای مطرح شده مهم نباشه اون هم مهم نیست.

سوالات من:

اگه همه ی اینا برزخ بود پس Dharma Initiative چی بود؟
    چرا جزیره نیاز به محافظت داره؟
    و بمب هیدروژنی چی بود و از کجا اومده بود؟
    ...و چرا جزیره باید در مکانی در اقیانوس اطلس(/شاید هم آرام،دقت نکردم) باشه؟
    ویرایش‌شده May 31st, 2010 در 07:51 توسط ne555
  3. ne555 آواتار ها
    من قرارر ابود این پست رو بزنم،
    هفته قبل این سوالا را(کشف خودم) البته تعدادشون کم بود رو چرک نویس کردم توی وبلاگم،
    خیلی ممنون که اینجا مطرح کردی.
  4. ramona97 آواتار ها
    اوكي

5. sajad.CPU آواتار ها
    چیز جالب دیگه اینجاست که توی چند تا قسمت از Lost (نه فقط فصل 6) میبینیم که دود سیاه میتونه پرواز کنه ؛ یعنی از زمین فاصله ی زیادی بگیره(حتی بیشتر از 20 متر). اما از طرفی اون حصارهای الکتریکی با ارتفاع 3-4 متر براش کافی بودن!
    بیشتر شبیه گاف میمونه این نکته تا معما
    از این سوتیا تو سریال پره که کلش تو این سایت هست
    http://www.moviemistakes.com/tv4719
  6. sajad.CPU آواتار ها
    خوب اگه کلا سریالو ندیدی که بخونی که مسئله ای نیست،یعنی سر در نمیاری:دی
    ولی اگه فصل 6 رو ندیدی یه مسئله دیگست
    در کل چون ممکنه آینده ببینی نخون:دی
  7. ramona97 آواتار ها
    من نديدم
    نخونم؟
  8. ramona97 آواتار ها
    من نديدم
    نخونم؟
  9. arsenal-champion آواتار ها
    البته به نظر من کل این جوابا رو میشه با چند بار دیدن این سریال حل کرد
    مشکل اینجاست که نمیشه! 90% سوالای بالا رو هیچوقت نمیشه جوابی براشون پیدا کرد
    مثلاً شما هیچوقت نمیتونی پی ببری که چرا خلقیات دود سیاه اینطوری بود؛ اکو رو نکشت اما به محضیکه اکو اون حرف رو زد (اگر اشتباه نکنم ، از اینکه برادرش بخاطر اون مرده بود دیگه ناراحت نبود) دود سیاه ظاهر شد و نابودش کرد.
    حیف که همه ی افرادی رو که دود سیاه کشته یادم نمیاد ؛ میدونیم که دود سیاه اجازه ی کشتن مستقیم کسی رو نداره مگر اینکه
  10. sajad.CPU آواتار ها
    ممنون
    البته به نظر من کل این جوابا رو میشه با چند بار دیدن این سریال حل کرد
  11. arsenal-champion آواتار ها
    ۴۱- مایلز در ورود به جزیره، عکسی از بن داشت که به جک نشان داد. آن عکس را از کجا آورده بود؟
    مایلز یکی از افراد استخدام شده از جانب ویدمور بود و اصلاً اون موقع هدف ویدمور برای رفتن به جزیره ، کشتن بن بود.

۴۵- چرا بن از کشته شدن الکس به شدت تعجب کرد؟ و آن قانون چه بود؟ (که بن به ویدمور گفت : قانون را نقض کردی!)
    باید متوجه شده باشی که همه ی افرادی که به نوعی مسئولیت جزیره رو به عهده میگیرن یا اینکه کلاً شخص خاصی هستن (مثلاً ویدمور ، که البته واقعاً معلوم نیست چرا ویدمور اینطور آدمی هست) نمیتونن به طور مستقیم به هم آسیبی برسونن. بعد از اینکه الکس کشته میشه ، بن نیمه شب به خونه ی ویدمور میره و میبینی که هیچ آسیبی هم بهش نمیرسونه. یا اون جاییکه بمب توی زیر دریایی (که لاک گذاشته بودش) میخواد منفجر بشه اما جک میگه این منفجر نمیشه مگر اینکه ما بهش دست بزنیم و ساویر طاقت نمیاره و سیمهای بمب رو میکشه و باعث انفجار بمب میشه.میبینیم که بعداً ساویر پیش جک اعتراف میکنه که علت انفجار اون بمب و در نتیجه کشته شدن سعید ، جین و سان ، خودش بوده.

۴۹- چرا بازماندگان پرواز اوشنیک ۸۱۵ (در لس آنجلس) گفتند که چارلی و لیبی و بون هم جزو نجات یافتگان بودند که بعداً مردند و گفتن این حرف چه دلیل منطقی ای داشت؟
    منظور همونجاست که با خبرنگارها توی سالن مصاحبه میکنن ؟
    درست این قسمت رو یادم نمیاد اما اگر اشتباه نکنم دلیلشون این بود که نمیخواستن هیچکس دیگه ای از وجود "جزیره" مطلع باشه و گرفتار هرکدوم از این مشکلات باشه.
    البته مطمئن نیستم.

۸۳- مادر واقعیِ جیکوب از کجا آمده بود؟ (کسی که غرق شده بود)
    ۸۴- فردی که خودش را مادر جیکوب جا زد و پس از کشتن مادر واقعیشان، او و برادرش را بزرگ کرد از کجا آمده بود؟
    ۸۷- شراب سحرآمیز چه بود؟ (که جیکوب نوشید تا محافظ جزیره باشد.)
    پروسه ی "جیکوب" شدن (محافظ نور جزیره شدن) اونطور که فکرش رو میکردیم، پیچیده نبود ؛ یک لیوان آب و تمام! همونطوری که جیکوب ، جک رو به این مقام رسوند و جک هم به سادگی ، هرلی رو. و در هر دو دفعه ، از جک و هرلی شنیدیم که رسیدن به این مقام و خوردن اون آب واقعاً هیچ حس تغییری رو به آدم نمیده.
    کشتی مادر واقعی جیکوب هم درست مثل هواپیمای پرواز اوشنیک 815 ، باید غرق میشد. چرا که جزیره به اون مادر احتیاج داشت.(در واقع به بچه هاش احتیاج داشت).
    مادر غیر واقعی جیکوب هم شخصی عادی مثل مادر واقعی جیکوب بوده که بر اثر سانحه ای (احتمالاً باز هم سانحه ای مثل غرق شدن کشتی) ، به جزیره اومده بود.

چندتا سوال دیگه:
    چرا بن در اپیزود پایانی به داخل کلیسا نرفت؟
    نام برادر جیکوب (همونی که بعداً دود سیاه شد) چه بود ؟ چرا حتی یکبار هم مادر جیکوب (مادر غیر واقعیش) ، برادر جیکوب رو به اسم صدا نزد؟

و سوالی که بهش فکر نکرده بودم و واقعاً عجیبه: "چرا جیکوب می توانست جزیره را ترک کند ولی دود سیاه نمی توانست؟"
  12. Majid_4553 آواتار ها
    سلام
    در کا پایان جالبی داشت. کلا نشون داد که این جزیره همچنان ادامه داره و حتی میتونن در مورد زندگی هوگو در جزیره هم بسازن. همه ادمهای خوب هم رفتن بهشت دیگه :دی

کلا از اول سریال هم مشخص بود سریالی نیست که بخواد تو مایه های پریزون بریک همه چی به خوبی و خوشی تموم باشه و یه پایان مشخص داشته باشه. از همون اول کلی معما ریخت تا مردم خودشون تحلیل کنن
  13. Arian.N آواتار ها
    عمرم تلف شد!!!
    چرا؟؟؟؟؟؟
    بهتر از این نمیتونستن فیلم رو تموم کنن!!!
    از نظر من :
    سریال بسیار جالبی بود و واقعا خوشحالم که این سریال رو دیدم.
    کلا سبک جدید و جالبی بودش.
    ممنون میشم بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن.
  14. ne555 آواتار ها
    حقا که چه چرت تموم شد!
    عمرم تلف شد!!!
  15. Majid_4553 آواتار ها
    لاست از اون سریالهایی هستش که شروع خیلی خوبی داشت. (دو فصل اول) بعد ضعیف شد و کلی طرفداراش رو از دست داد. اما اینطوری که از این 1-2 قسمت اخیر مشخصه پایان خوبی هم مثل اینکه براش گزاشتن.
  16. ramona97 آواتار ها
  17. ne555 آواتار ها
    اینو هم برای تجدید خاطره داشته باشید: با یاد خواهر عزیزمان کیت

18. ne555 آواتار ها
    عجب حالی میداد اون موقع که روزی 10 تا قسمت میدیدم،
    چه صفایی داشت فصل 3
    4816...
  19. ne555 آواتار ها
    جلب!
    مخصوصا قسمت مراجعه به متخصص!!!
  20. Mojtabaf آواتار ها
    ديريت كلان فدراسيون،‌برعهده كسي است كه با آن جمله معروف «ليوان كه دست ما نيست!» شناخته مي‌شود،
    شاید حرف درستی باشه .....

اکنون ساعت 08:07 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.