تبلیغات در ترفندستان

نظرات وبلاگ

1. Mr-X آواتار ها
    اخه بهش گفتیم چطوری میشه گفت مثلاً یه مورچه روی یک نقطه راه میره فکر میکنه دنیا همین ـه !!! و اینجوری خدا رو اثبات کرد . ولی منم قبول دارم که میشه اثبات کرد ولی نه اینطوری اخه !!
  2. Mr-X آواتار ها
    ممنون این رو تو پارازیت دیده بودم
  3. purya rj آواتار ها
    جالب بود....
  4. arsenal-champion آواتار ها

اول فکر کردم ژاپنی دارن صحبت میکنن :دی
  5. badrang آواتار ها
    خیلی باحال بود
    حرف زدنشون چقدر قشنگ بود:دی

6. Ali-Senator آواتار ها
    درسته ، نظریه مثبوت و کاملی هست که شاید ادامه ـشو هم بذارم .
  7. dany_3p4u آواتار ها
    گفت با ریاضیات میشـه خدا رو هم اثبات کـرد !!!!!!!!
    یعنی نمی شه ؟! :دی می شه ها :دی
  8. Mr-X آواتار ها
    آقا فرضیه ی جهان های موازی خیلی باحاله
    ما یه معلم ریاضی داریم این سوال رو ازش پرسیدیم گفتیم میشه با ریاضیات جهان های موازی رو اثبات کرد .... آقا یک ساعت داشت حرف میزد ////ما هم میخندیدم اخرش برداشت گفت با ریاضیات میشـه خدا رو هم اثبات کـرد !!!!!!!!
  9. arsenal-champion آواتار ها
    متن رو نخوندم ولی انگار متن درباره ی ماوراء طبیعه صحبت کرده. من زیاد در مورد این جور مباحث (جهان موازی ، نظریه ریسمان ،...) تحقیق نمیکنم چون میدونم که عقلم قد نمیده که دربارشون بتونم فکر کنم. اما فقط یک نظر رو میتونم درباره جهان موازی بدم ، چون این نظر از لحاظ ریاضی و آمار درسته بنظر من بهترین نظریه ست.
    اگر اندازه ی جهان بی‌نهایت یا یه چیزی نزدیک به اون باشه ، طبق قانون احتمال میشه نتیجه گرفت که هر اتفاقی ممکنه در یک زمان ، در دو جا رخ بده. مثلاً همین الان یک نفر در 100 میلیار سال نوری اونورتر از من ، همشکل من ، همفکر من ، اسم پدرش با من یکی هست ، روی پای سمت چپش 533 تا مو داره :دی ، و همین الان داره این مطلب رو برای یه عده دیگه که همشکل شما هستن مینویسه.
    این احتمال با اینکه شاید خیلی کم باشه ، اما هرچه جهان بزرگتر باشه ، احتمال رخ دادن این اتفاق هم بیشتر میشه.
  10. minus1 آواتار ها
    جهان هایی که باالقوه فعال هستند اما باالفعل غیر فعال هستند و...
    درود .موضوع جالب و حقیقتی مهیجی هستش. متن رو نخوندم...اما این حرفتون از یه لحاظ هایی درست هست.
    3 زمان موازی با هم داریم که همیشه بسیار نزدیک به همدیگه اند و در واقع بی معنی هست . زمان بای ما معنی داره و در ابعاد دیگه معنی اصلی.
    جهانی نداریم تا زمانی که ما بسوش بریم...بجث پیچیده و جالبیه.......ادامش از حوصله جمع خارج میشه.
    ممنون.
  11. Ali-Senator آواتار ها
    ببینید اگر اینطوره که گفته شده باشه در طول زندگی جهان ها شاخه شاخه میشه ، پس در لحظه اول بدو ولد فقط یه جهان برای آدمی و اون فرد وجود داشته ، پس میتونیم نتیجه بگیریم که فقط ما از یه جهان هستیم و این جهان های موازی میتونند افکار ناگفته ی ما باشند و حهانی که بخوان به صورت فیزیکی وجود داشته باشن ، جهان هایی که باالقوه فعال هستند اما باالفعل غیر فعال هستند و وجودشون رو مدیون امواج و فرکانس های مغزی و افکار ما هستند .
  12. "Muse" آواتار ها
    این قضیه خیلی پیچیده تر از اینه که شما عنوان کردید ولی بسیار موضوع جالبیه برای مطالعه چون همه چیز در موردش هست مستند و **** و کتاب تا ..... واقعا جالبه اگه به دنبالش بریم :دی
  13. Hamzeh_rfj آواتار ها
    لوووووووووول لوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووول !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

پرفکت که چه بگم دیوانه کنندس !!! خدا وکیلی برا من اگر اینجور بحرانی پیش بیاد ، کلوهوم قید دنیا رو میزنم ، خیلی جالب بود

ممنون از به اشتراک گذاریش
  14. بیداد آواتار ها
    اینا دیگه کین بابا !!!

اکنون ساعت 14:01 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.