تبلیغات در ترفندستان

نظرات وبلاگ

1. dooghaei آواتار ها
    به نظر من هم اصلا محصولات با کیفیتی نداره و علاوه بر اون خیلی دیر به دست مشتری میرسونه
  2. rentkonim89 آواتار ها
    موافقم
  3. minus1 آواتار ها

4. sunlight_sky آواتار ها
    گرما قاتل وسایل الکترونیکی ه
    خیلی باحال بود چقد دلم برای تنگ شده بود
    برقرار باشید
  5. mohsen69713 آواتار ها
    خخخ خیلی خوب بود دمت گرم !بخاریارو نریزین تو کیسا
  6. Xx Joker xX آواتار ها
    آقا بخاری رو نمیخوای بفرست اینور سوز میاد از لا پنجره(البته اگه برقیه ) @mrgladiyator
  7. mrgladiyator آواتار ها
    از بس که سرماییه، بخاری رو گذاشته پایین پاش و کنار کیس
  8. majidhmt آواتار ها
    سیستم های خاص واقعا عجیب و غریبند!
  9. Xx Joker xX آواتار ها
    من یه بار سر دیفرگ هارد که داغ کرده بود روش یه بطری آب یخ زده گذاشتم :/ میدونم ربطی نداشت ولی خب خوش باشید :دی
  10. IMAN.M2 آواتار ها
    البته ناگفته نماند که منم همین کارو میکنم ولی چشم نخوره پی سی من گوئیا مثل خود من از این گرمای مطبوع لذت میبره و صداش در نمیاد.
    با این که من 3 تا فن گذاشتم داخل کیس بخاری هم به اون صورت زیاد گرم نیست اما دمای سیستم خیلی میره بالا

و نا گفته نماند هرچند ربطی به این موضوع نداره اما

خیلی سال ها پیش دوران (طفولیت) که جاساز من کیس کامپیتورم بود لامصب هرچی میزاشتی خشک میشد
    خیلی خوب بود برای من حکم مایکروفر و داشت دی:
  11. ZzBb آواتار ها
    البته ناگفته نماند که منم همین کارو میکنم ولی چشم نخوره پی سی من گوئیا مثل خود من از این گرمای مطبوع لذت میبره و صداش در نمیاد.
  12. ILIA آواتار ها
    منم سال ها بعد تبریک میگم
  13. ILIA آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Xx Joker xX
    نه دیگه :دی به اونجا نرسید به آغوش طبیعت باز گشتند
    میدونید حیوون داشتن توی حیاط یا پشت بوم ساختمون بد نیست مشکل اینه که با 12 تا خانوار دیگه باید کنار اومد که نتیجه نمیده. خونه ها هم یه نمه ریزه (تقریبا هر واحد 60 متر) اونوقت سر و صدای گربه و PP و اینا دیگه نه مدیر ساختمون میکشه نه بکس ساختمون
    بعضی اوقات مشکل پیش میاد نمیشه حیوون رو نگه داشت (نه صرفا گربه )
    مثلا ما طوطی برزیلی (حالا اسمش رو به ما گفتن همچین چیزیه حالا اگه اشتب هستش ببخش ) داشتیم 1-2 سال نگه شون داشتیم خیلی هم عالی بودن بعد مشکلی پیش اومد واسه من آسم از نوع آلرژیکش گرفتم و کاشف به عمل اومد واسه همین طوطی هاست (واسه پَرشون) عاقا اینارو ما دادیم عمومینا. ماده ش که پر زد رفت اون یکی نر ش هم به خاطر اینکه اون سنگی که نوکشون رو باهاش میتراشیدن کلا تموم شده بود نوکش دراز شده بود (شده بود شبیه اینایی که سکته میکنن ) بعدم مرد :دی

آره معمولا همینطور میشه واسه ما هم

14. ILIA آواتار ها
    اصلا جایی نمیمونه که سرچ کنیم جلوی سرچ پر تبلیغ میشه
  15. ILIA آواتار ها
    اونجا که گفتی متاسفانه یا خوشبختانه
  16. majidhmt آواتار ها
    آقا ما تو برج میشینیم هر وقت جوجه میزنیم خبری از گربه ها نی
  17. Mansour07 آواتار ها
    قصد بلاگ زدن در مورد گربه رو داشتم، اینجا تا دلتون بخواد گربه داریم ( حدود 8 تا که خودم شمردم ردیف نشستن )
    یکیشون بد عادت شده بود اذیت میکرد بقیه شون کاری نمیکردن، ما هم این گربه رو بردیم چند کیلومتر اونورتر ولش کردیم فرداش دیدیم قشنگ دوباره اومده نشسته لب بوم به ریشمون میخنده
    حالا آدرس رو از کجا بلد میشن خدا میدونه ( جدا GPS ندارن؟ )

راستش گربه های خونمون دیگه لوس شدن، هر موقع غذا پیدا نمیکنن ردیف میشن اینجا، پدرمم دلش میسوزه میره چند تا سنگدان مرغ میگیره بهشون میده
    اینقدر این گربه ها سنگدان خوردن من نخوردم تا حالا :دی
  18. Xx Joker xX آواتار ها
    چیکارشون کردین؟ کشتینشون؟
    نه دیگه :دی به اونجا نرسید به آغوش طبیعت باز گشتند
    میدونید حیوون داشتن توی حیاط یا پشت بوم ساختمون بد نیست مشکل اینه که با 12 تا خانوار دیگه باید کنار اومد که نتیجه نمیده. خونه ها هم یه نمه ریزه (تقریبا هر واحد 60 متر) اونوقت سر و صدای گربه و PP و اینا دیگه نه مدیر ساختمون میکشه نه بکس ساختمون
    بعضی اوقات مشکل پیش میاد نمیشه حیوون رو نگه داشت (نه صرفا گربه )
    مثلا ما طوطی برزیلی (حالا اسمش رو به ما گفتن همچین چیزیه حالا اگه اشتب هستش ببخش ) داشتیم 1-2 سال نگه شون داشتیم خیلی هم عالی بودن بعد مشکلی پیش اومد واسه من آسم از نوع آلرژیکش گرفتم و کاشف به عمل اومد واسه همین طوطی هاست (واسه پَرشون) عاقا اینارو ما دادیم عمومینا. ماده ش که پر زد رفت اون یکی نر ش هم به خاطر اینکه اون سنگی که نوکشون رو باهاش میتراشیدن کلا تموم شده بود نوکش دراز شده بود (شده بود شبیه اینایی که سکته میکنن ) بعدم مرد :دی
    میگه بپرسید از کدوم طرف اومده
    آره معمولا همینطور میشه واسه ما هم
  19. Kasra آواتار ها
    خولاصه با اجازه تون مجبور شدیم دیه (خلاصه حدسش راحته) :دی
    چیکارشون کردین؟ کشتینشون؟
  20. محمود 8080 آواتار ها
    خولاصه با اجازه تون مجبور شدیم دیه (خلاصه حدسش راحته
    آره راحته

طرف یه گربه داشته,این رو می برده تو یه جای شهر وِل میکرده این دوباره بر میگشته خونه!

یه روز برده یه جای دور گربه رو وِّل میکنه موقع برگشت راه رو گم میکنه

زنگ میزنه خونه میگه گربه اومده
    میگن:آره
    میگه بپرسید از کدوم طرف اومده
  21. Xx Joker xX آواتار ها
    محله‌ی ما، کلاً محله‌ی گربه‌پروریه
    شما محلتون ما ساختمونمون از اون موقعی که اینجاییم فک کنم 6-7 گربه اینجا پرورش یافتن خولاصه با اجازه تون مجبور شدیم دیه (خلاصه حدسش راحته) :دی
    طرفای ساعت 12 تا 2-3 نصفه شب سمفونیک "میو میو" تو راه پله بود
  22. ZzBb آواتار ها
    واقعا ادم باید ظالم باشه و از انسانیت بوئی نبرده باشه که بخواد به حیوانات ازار برسونه بخصوص اونهم گربه که هیچ ازاری نداره و سگ که حتی ازار هم که میبینه باز هم وفاداره.
  23. black-fish آواتار ها
    اختر چقدر نازه
    اما وقتی به یه حیوون ظلم می‌کنید، جز این که از خودش صدا دربیاره کار دیگه‌ای می‌تونه بکنه؟
    سگ وقتی مظلومانه زُل میزنه تو چشم...گریه م می گیره دلم از جا کنده میشه
    و الا سگ بنده خدا جز مهربونی و وفاداری در قبال انسان‌‌ها چه کرده. حیوون‌ها می‌تونن بهترین دوستان ما باشن، به شرطی که ما قابل باشیم.

لایک
  24. محمود 8080 آواتار ها
    نه فقط به گربه‌ها بلکه با همه حیو‌ون‌ها مهربون باشیم. کسی که به حیوون‌ها بی‌مهری می‌کنه شک نکنید آدم خوبی نیست.
    با سلام
    یکی از دوستان نون خشک های خونشون رو میذاشت صندوق عقب ماشین و برای سگ های ولگرد اطراف شهر می ریخت
    اتفاقاََ یکی روز که من با ایشون بودم یه فیلم کوتاه گرفتم
    نکته جالب زنگ خوردن موبایل تو همون لحظه بود!
    https://www.tarfandestan.com/forum/u...5-07-46-11.mp4
  25. ترفندخانه آواتار ها
  26. 1379mm آواتار ها
    ای ول عالی بود
  27. ne555 آواتار ها
    اون بنر بین لوگو و فیلد سرچ گرون ترین پلن هست فکر کنم
  28. IMAN.M2 آواتار ها
    الان فقط یه کلیک مونده بکنی تا پاپ اپ ها بیان بالا
  29. Milad آواتار ها
    saeed hacker
  30. Mansour07 آواتار ها
    2:00 AM - 4:00 AM
    این تیکه ش نابودم کرد
  31. Xx Joker xX آواتار ها
    تازه پاپ آپ هم میزاشت :دی
    پ.ن: کسی پول تبلیغات هم نمیداد شیلترش میکرد :دی
    پ.ن 2 : جای دیجی کالا تو تبلیغات خالیه :دی
    ویرایش‌شده October 14th, 2016 در 22:44 توسط Xx Joker xX (پ.ن 2)
  32. Xx Joker xX آواتار ها
    به نظر من فیفا فقط بخاطر گرافیک خوبی که داره یکم طرفدار داره
    آره آره تو درست میگی :دی
  33. IMAN.M2 آواتار ها
    اینطور که بوش میاد من امسالم فیفا رو نمیگیرم اعصاب از سر راه نیوردم که
    به نظر من فیفا فقط بخاطر گرافیک خوبی که داره یکم طرفدار داره
    اما PES یه چیز دیگ ست PES فقط رو PC
  34. Xx Joker xX آواتار ها
    والا من هرچی گیم نت رفتم بیشتر از 30 درصد ندیدم فیفا بازی کنن !
    ببین برادر من هر کی میره گیم نت میره واسه خوش گذرونی واسه همینه بیشتر تو گیم نتا کانتر و کالاف و PES میبینی وگرنه اصلش بتل و فیفائه
    + اگه قرار باشه تا نسخه بعدی صبر کنم تا این نسخه کرک شه ، چاره ای نیست دیگه -_-
    هم PES 2017 کرک نمیشه نه fifa 17 فعلا
    PES دیگه اصلا کرک نمیشه چون یه چیزی تو مایه های Crew همیشه آنلاین شده
    البته یه روش داره فقط روی دمو کار میکنه. سرچ کن پیدا میکنی
    اما Fifa واقعا عالی وعالی تر شده مخوصا با PS4 بازی کنی
    اینطور که بوش میاد من امسالم فیفا رو نمیگیرم اعصاب از سر راه نیوردم که
  35. Dead Terminator آواتار ها
    والا من هرچی گیم نت رفتم بیشتر از 30 درصد ندیدم فیفا بازی کنن !
    + اگه قرار باشه تا نسخه بعدی صبر کنم تا این نسخه کرک شه ، چاره ای نیست دیگه -_-
  36. IMAN.M2 آواتار ها
    اینجا کسی سر اکانتش PES نمیزنه ؟
    دیگه کسی PES بازی نمیکنه من خودم طرفدار PES م

اما Fifa واقعا عالی وعالی تر شده مخوصا با PS4 بازی کنی
  37. Kasra آواتار ها
    ان شا الله سال دیگه اطلاع بده با هم شرکت کنیم :دی
    نیاز نیست سال دیگه. چند تا جام هر سال از طرف جاهای مختلف برگزار میشه.
  38. Hamzeh_rfj آواتار ها
    ای بابا من اومدم روحیه بدم و تشویق کنم :دی
    که متاسفانه دیر رسیدم
    ان شا الله سال دیگه اطلاع بده با هم شرکت کنیم :دی
  39. Dead Terminator آواتار ها
    نه والا من تا حالا بازی نکردم ولی فک کنم چیت زدن توش سخت باشه ! COD چطوره ؟
  40. Xx Joker xX آواتار ها
    اما اصلاً مهم نیست.
    عب نداره برو بتل 4 ثبت نام کن
    چون من کل سال با ایکس باکس وان بازی کردم،
    من یه ساله اصن فوتبال نگرفتم
    بیا اینجا باهات Wining Eleven میزنم (به شرطی که چیت نزنی ) اگه تو بردی من آب انبه میخرم برات اگه من بردم تو یه شیر موز بخر برام از همین الان مشخص میکنم اینتر رو بر میدارم (اونایی که بازی کردن میدونن واسه چی اینتر رو بر میدارم )
  41. Dead Terminator آواتار ها
  42. Kasra آواتار ها
    متأسفانه با گل دقیقه 120 خیلی دراماتیک باختم و حذف شدم. اما اصلاً مهم نیست. چون من کل سال با ایکس باکس وان بازی کردم، بعد باید با ایکس باکس 360 مسابقه بدم. زمین تا آسمون از گیم پلی بازی تا کنترلر و همه‌چی فرق داشت. در نتیجه یک پنجم بازیم رو هم نتونستم بکنم و چیزی از ارزش‌هام کم نشد . ایشالا مسابقات بعدی با خود ایکس باکس وان.
  43. Mansour07 آواتار ها
    منتظر افتخار آفرینی شما هستیم
    فیفا باز نیستم وگرنه شرکت میکردم :دی
  44. Xx Joker xX آواتار ها
    ایول واقعا بدترین چیز فیفا هندی‌کپه . گرچه توی Ultimate Team کشف شده بود ولی من میدونم توی Seasons هم هست به طور قطع . اگه 15 شرکت میکردی میتونستی با باگ "میگ میگ " و شوت از راه دور و اینا استفاده کنی 16 هم باگ پنالتی داره
  45. علی گیم آواتار ها
    اقا چرا کپی کردید این مطلبو از سایت شعرا
  46. nima75 آواتار ها
    اممممم. من از اون دسته از افراد ابله یا به عبارتی خوش بین هستم!
    همونایی که میگن : تو پس پرده چه دانی که که خوب است و که بد؟
    ینی! شاید از دید تو شانس بوده! ولی خب نبوده! نمیدونم! کلا این طرز فکر باعث میشه از حال بیشتر لذت ببری! یه جورایی باعث میشه خودتو بزنی به نفهمی!
    ولی خب واقعا نفهمی! نمیدونم! ولی خب همیشه یه پشت پرده هست که هیچکس نمیدونه چیه!
    مثل ترکیب چند سایه روی پرده! ممکنه ظاهرش چیز خوبی باشه ، ولی باطنش افتضاح و خطرناک!
  47. Hamzeh_rfj آواتار ها
    یه شوهر خاله دارم سرعت صحبت کردنش خیلی بالاس
    برای اینکه بفهمی چی میگه باید خیلی توجه کنی و حواست بهش باشه

ولی تو حرفاش به خاطر تجربه هایی که داشته خیلی نکات زیادی داره
    همیشه منو میبینه میگه بیشتر به اطرافت توجه کن ، شاید یه نشونه ، یه نور ، یه چیزی دیدت (صورتم رو منظورمه ) به سمتی ببره که مسیر زندگیت رو تغییر بده

اینکه بگیم یکبار ، تنها و تنها یکبار فرصت به ما داده میشه ففتی ففتیه و کاملا و صددر صد نیست (البته اگر فرصت از طرف انسان رو نگاه کنیم که بله کمتر از یک باره ) ولی از دید فراطبیعت (خدا، کائنات ، بافومنت ) بارهای بار پیش میاد
  48. IMAN.M2 آواتار ها
    قصد بی احترامی اصلا ندارم اما هرچی به عرضه ادم بستگی داره

شانس تا حالا واس من خیلی اومده دم در خونه بعضی موقع ها میاد تو خونه

اما اصلا نتونستم ازش استفاده کنم و همشون و از دست دادم .
  49. محمود 8080 آواتار ها
    شاید اون شانس نبوده..
  50. yaavar آواتار ها
    چه حالی پیدا می‌کنید؟
    مهندس
    اونقدر شانس از کنارم رد شده و بیخیال بودم
    و
    الان میتونم بگم که گذشته ها، گذشت و رفت! پس بیخیالش
    از این به بعد رو بچسب که خربزه آبه!
    ویرایش‌شده July 20th, 2016 در 19:04 توسط yaavar
  51. Milad آواتار ها
    هیچ حالی:دی
    دیگه نورمال شده، شانس رو با لگد زدن:دی
  52. ZzBb آواتار ها
    سلام
    راستش من فکر میکنم که باز هم شانس دارین که شانس یکبار اومده و در خونه اتون رو زده. نگران نباشین یکبار که اومد و راه رو یاد گرفت بازم میاد سراغتون.
    من یه عمره چشم براه این شانسم که ولو شده اقلا راهشو گم کنه و عوضی بیاد در خونه ام رو بزنه
  53. black-fish آواتار ها
    چه حالی پیدا می‌کنید؟
    خیلی سخت و....
    من الان همون حال رو دارم.

54. m713405 آواتار ها
    سلام
    میشه بدونم چی سفارش دادین؟
  55. Xx Joker xX آواتار ها
    ما دنبال بازارهای بین‌المللی هستیم. بیننده‌های خارجی
    مردم کشور خودت هیچی دیگه؟! :دی
  56. Kasra آواتار ها
    حالا میتونم هر هفته یه قسمت بدم بیرون برای پخش خانگی :دی
    3 ماه تا 12 قسمت کامل بیاد 1 ماه هم مردم تو خماری بمونن:دی سر جمع 4 ماه فرصت هست واسه فصل بعد :دی
    در ضمن ضرر میکنی دادی نت فلیکس :دی حداقل میدادی آپارات همه بتونن ببینن الان دادی نت فلیکس باید به هر بیننده یک عدد فیل*تر*شکن باید بدی چون نت فلیکس باز نمیشه :دی
    هات*اسپ*ات و سای*فو*ن و اینا جواب نمیده باید کر*یو بدی :دی ضربدر :دی
    ما دنبال بازارهای بین‌المللی هستیم. بیننده‌های خارجی
  57. Xx Joker xX آواتار ها
    اون موقع که سریال تو کنسلی بود نیومدی جلو. الان خریداری؟ دیگه با Netflix به توافق رسیدیم تموم شد رفت
    سریال کنسل شده رو که دیگه نمیخرن واسه خریدار ضرر داره :دی جواب بیننده هامو چی بدم؟!:دی الان که فهمیدم 12 تا قسمت آماده س با توجه به این جمله
    فصل اول 12 قسمت.
    حالا میتونم هر هفته یه قسمت بدم بیرون برای پخش خانگی :دی
    3 ماه تا 12 قسمت کامل بیاد 1 ماه هم مردم تو خماری بمونن:دی سر جمع 4 ماه فرصت هست واسه فصل بعد :دی
    در ضمن ضرر میکنی دادی نت فلیکس :دی حداقل میدادی آپارات همه بتونن ببینن الان دادی نت فلیکس باید به هر بیننده یک عدد فیل*تر*شکن باید بدی چون نت فلیکس باز نمیشه :دی
    هات*اسپ*ات و سای*فو*ن و اینا جواب نمیده باید کر*یو بدی :دی ضربدر :دی
  58. Kasra آواتار ها
    داستان فصل اول رو کامل ازت خریدارم فقط پول 6 تا قسمت اولو ازش کم کن :دی
    میخوام بزنم تو کار فیلم و سریال :دی ببینم میتونم بزنم رو دست کیمیا و شهرزاد یا نه ؟ :دی
    مزایای اینکه فصل اول بفروشی به من اینه که ته هر قسمت تو تیتراژ اسمتو میزنم
    حالا اگه دیدم سریال گرفت فصل بعدم ازت میخرم :دی
    اون موقع که سریال تو کنسلی بود نیومدی جلو. الان خریداری؟ دیگه با Netflix به توافق رسیدیم تموم شد رفت
  59. Xx Joker xX آواتار ها
    بین مردم ایران معروف شدند وگرنه من که کلا ندیدم (شهرزادم کلا 2 قسمت دیدم (رو سیستم تا 21 هست ))
  60. حدیث-آبان آواتار ها
    جوکر جان درسته اسم کیمیا و شهرزادو کنار هم میاری؟
    برای هر دوشون کلی هزینه شده ولیکن این کجا و آن کجا
    حیف اون چند شبی که وقت گذاشتم و کیمیا دیدم
  61. Xx Joker xX آواتار ها
    چرا اما از سر گرفته شد. دلیلش رو هم که گفتن بالا
    فصل اول 12 قسمت.
    خب تایید که نشد
    داستان فصل اول رو کامل ازت خریدارم فقط پول 6 تا قسمت اولو ازش کم کن :دی
    میخوام بزنم تو کار فیلم و سریال :دی ببینم میتونم بزنم رو دست کیمیا و شهرزاد یا نه ؟ :دی
    مزایای اینکه فصل اول بفروشی به من اینه که ته هر قسمت تو تیتراژ اسمتو میزنم
    حالا اگه دیدم سریال گرفت فصل بعدم ازت میخرم :دی
  62. Kasra آواتار ها
    بسیار عالی
    مگه کنسل نشده بود؟ :دی
    تهش چند قسمته این؟ :دی
    چرا اما از سر گرفته شد. دلیلش رو هم که گفتن بالا
    فصل اول 12 قسمت.
  63. Xx Joker xX آواتار ها
    بسیار عالی
    مگه کنسل نشده بود؟ :دی
    تهش چند قسمته این؟ :دی
  64. IMAN.M2 آواتار ها
    بالاخره ادامه داستانو خوندیم چقدر منتظر بودیم
    لطفا دیگه تاخیری نندازید تو این داستان، کم تو مانگا و انیمه اینجوری تاخیر میخوره و حالمونو دگرگونه میکنه حالا اینم بهش اضافه شه دیگه هیچی
    تو قسمت های قبل حتما تهیه کننده و اسپانسر ها با هم به مشکل بر خورده بودن و نشده بود فصل جدید و بدن بیرون حتما این فصل یه تهیه کننده خوب پیدا شده دی:
    انشالله اپیزیود بعد دی:
  65. Hamzeh_rfj آواتار ها
    ادامه ی این داستان زیبا رو میمون و مبارک میدونیم
  66. Mansour07 آواتار ها
    بالاخره ادامه داستانو خوندیم چقدر منتظر بودیم
    لطفا دیگه تاخیری نندازید تو این داستان، کم تو مانگا و انیمه اینجوری تاخیر میخوره و حالمونو دگرگونه میکنه حالا اینم بهش اضافه شه دیگه هیچی
  67. Xx Joker xX آواتار ها
    کلا سایت های ایرانی همینطور هستند,اکثراََ مشکلات اینچنین ممکن است پیش بیاد ولی "پشتیبانی" خیلی مهم هست!
    جانم پشتیبانی در ایران یعنی کشک، دوغ ،کرفس ،خیار ،هویج ،چغنــــــــــــدر!!!:دی (نقش پشتیبانی عین گارانتی میمونه کلا به هیچ دردی نمیخوره )
    کم پهنا!
    هان؟ :دی
    شما هم مثل داداش من دوست داری هر روز برف بیاد تا مدرسه تعطیل بشه
    آره باو مسخره شو در اوردن هی میگیم برف بیاد هی نمیاد
    حمایت از کسب و کار داخلی خوبه ولی کیفیت هم مهم است من نمی تونم صبح یه گوشی بگیرم باز فردا دوباره برم گوشی بخرم!
    منهای پشمک حاج عبدالله هیچ یک از برند های ایرانی خوب نیست (البته روغن اویلا و مدرسان شریف و مایع ظرف شویی پرسیل هم باید بهش اضافه کرد)
    خارج از شوخی : اکثرا محصولات داخلی خوب نیست نیاز رو برطرف نمیکنه به خدا اون نوکیا قدیمیا (همون ضد همچیا ) از GLX صد ها برابر بهتره
    برای جون یه آدم ارزش قائل نیستند, پراید تولید می کنند هنوز یا به قول بچه ها تابوت متحرک!

مشکلش این هست که آیا واقعا چیزی که میخره ارزش این پول رو داره یا نه

4 تا حلب به هم جوش دادند اسم رو گذاشتند ماشین!

مملکت من شده بازار جراحی بینی!این همه پول که باید تو گردش اقتصادی کشور باشه خرج چیزی میشه که ارزش نداره

جراحی پلاستیک یه هنر هست برای کسانی که مشکلی براشون پیش اومده خدای نکرده سوختگی یا...

نه اینکه ماهی یه بار ...........

آدم نباید از حقش بیشتر بگیره ولی از حقش هم نباید بگذره.

مشکل آدم های به اصطلاح زرنگ این هست که فکر می کنند از خودشون زرنگ تر نیست ولی دست بالای دست بسیار!

میلیارد میلیارد دزدی می کنند برای کی برای چی؟ یه عده رو دور خودشون جمع کردند ولی نمی دونند اینها مگسانند گرد شیرینی
    روز بعدش هم عزرائیل میاد و الفاتحه و 2 متر پارچه سفید و چند فرغون خاک و تمام.

مرگ خبر نمی کنه امروز هستی فردا نه ........الان هستی و ثانیه ای دیگه نه........
    عاقا کنترل کن
    در اینجاست که اگه این حرف به مسئولی زده بشه به سخن "همینه که هست" اکتفا میشه :دی
    سرانجام صبح 10 اسفند (8 روز بعد از سفارش) تماس گرفتند برای هماهنگی ارسال. گفتم 6 تا 9 شب ارسال بشه که پیک ساعت 5 بعدازظهر زنگ در رو زد و سفارش رو تحویل داد!
    خب به سلامتی .حداقل جای شکرش باقیه
    ناگفته نماند که فرمود "عیدی ما هم فراموش نشه
    کالا رو میگرفتی میگفتی " وایسا الان میارم" میرفتی تو خونه درو می بستی آیفون رو از برق میکشیدی و بعد
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    میخوابیدی (خیلی هم شیطانی )
    ویرایش‌شده March 11th, 2016 در 23:30 توسط Xx Joker xX
  68. محمود 8080 آواتار ها
    کلا سایت های ایرانی همینطور هستند,اکثراََ مشکلات اینچنین ممکن است پیش بیاد ولی "پشتیبانی" خیلی مهم هست!
    .
    من هم سال پیش بود (دیگه حسابش از دستم در رفته ),سفارشی داشتم که نرسید بعد از سه ماه پیامکی اومد که سایت دچار مشکل شده و حتما سفارش ارسال میشه ولی 8 ماه گذشت و تاهمین الان هنوز به دستم نرسیده.
    .
    مشکل ممکن هست پیش بیاد و حتما هم پیش میاد,ولی مشکل برای پشتیبانی اون هم با این امکانات امروزی که حداقل یه خبر می تونند بدهند(ایمیل,پیامک ,تماس و....) که مشکلی پیش اومده و ...
    اصلا قابل قبول نیست.
    با این اوضاع من ترجیح میدم "حمایت از کسب و کار داخلی" نکنم ترجیح میدم پولم بره تو جیب آمازون و امثال اون
    سلام شادمهر جان

کم پهنا! شما هم مثل داداش من دوست داری هر روز برف بیاد تا مدرسه تعطیل بشه

حمایت از کسب و کار داخلی خوبه ولی کیفیت هم مهم است من نمی تونم صبح یه گوشی بگیرم باز فردا دوباره برم گوشی بخرم!
    برای جون یه آدم ارزش قائل نیستند, پراید تولید می کنند هنوز یا به قول بچه ها تابوت متحرک!

مشکلش این هست که آیا واقعا چیزی که میخره ارزش این پول رو داره یا نه

4 تا حلب به هم جوش دادند اسم رو گذاشتند ماشین!

مملکت من شده بازار جراحی بینی!این همه پول که باید تو گردش اقتصادی کشور باشه خرج چیزی میشه که ارزش نداره

جراحی پلاستیک یه هنر هست برای کسانی که مشکلی براشون پیش اومده خدای نکرده سوختگی یا...

نه اینکه ماهی یه بار ...........

آدم نباید از حقش بیشتر بگیره ولی از حقش هم نباید بگذره.

مشکل آدم های به اصطلاح زرنگ این هست که فکر می کنند از خودشون زرنگ تر نیست ولی دست بالای دست بسیار!

میلیارد میلیارد دزدی می کنند برای کی برای چی؟ یه عده رو دور خودشون جمع کردند ولی نمی دونند اینها مگسانند گرد شیرینی
    روز بعدش هم عزرائیل میاد و الفاتحه و 2 متر پارچه سفید و چند فرغون خاک و تمام.

مرگ خبر نمی کنه امروز هستی فردا نه ........الان هستی و ثانیه ای دیگه نه........

ای بابا از کجا به کجا رسیدیم
    ای که عمرت به هفتاد رفت & مگر خفته بودی که بر باد رفت
  69. Kasra آواتار ها
    سرانجام صبح 10 اسفند (8 روز بعد از سفارش) تماس گرفتند برای هماهنگی ارسال. گفتم 6 تا 9 شب ارسال بشه که پیک ساعت 5 بعدازظهر زنگ در رو زد و سفارش رو تحویل داد! (ناگفته نماند که فرمود "عیدی ما هم فراموش نشه!")

به نطر من که اورد، تحویل نگیر. زنگ بزن بگو پولم و با سودش بدید وگرنه شکایت می کنم. تو هم اذیتشون کن.
    شاید برای خودم بود این کار رو میکردم. چیزی بود که قولش رو داده بودم به یه نفر و خودم هم هی امروز و فردا میکردم. ارزشش رو نداشت این کار تو این موقعیت.
  70. mrgladiyator آواتار ها
    به نطر من که اورد، تحویل نگیر. زنگ بزن بگو پولم و با سودش بدید وگرنه شکایت می کنم. تو هم اذیتشون کن.
  71. Kasra آواتار ها
    امروز 9 اسفند و همچنان خبری از دریافت سفارش نیست. در دو روز گذشته هر بار تماس گرفتم با بخش پشتیبانی اعلام کردند که این هفته "مشکل داشتیم" و به این خاطر سفارش نرسیده. و هر بار اعلام کردند یادداشت میگذارند و فردا به دستتون میرسیده اما نرسیده و اعلام کردند قبلش تماس میگیرند برای هماهنگی و نگرفتند.
    الان هم مجدد اعلام کردند که فردا به دستتون میرسه اما قبلش باز تماس بگیرید. باز هم فردا تماس میگیریم ببینیم بعد از 8 روز یک سفارش ساده دریافت میشه یا خیر.
  72. mrgladiyator آواتار ها
    چیزی گه مقدس بشه. مقدس هم میمونه. من و تو نمی تونیم نظر کلی رو عوض کنیم. من که دیگه بعد اون جریان اصلاً سایتش نمیرم و برنامشم پاک کردم.

خودت خوبی ؟ ( )
  73. Xx Joker xX آواتار ها
    به نظر من کسایی که با دیجیکالا ترقیب به خرید کردن آنلاین شدن خیلی بیشتر از کسایی که هستن که به خاطر این سایت و امثالش با خرید آنلاین موافق نیستن
    دیجیکالا واقعا جای خالی آمازون و ... رو به صورت عالی برای ما پر کرد(بعضی جاها بهتر از اونا حتی) و چه خوبه که یه سایت ایرانی بتونه نیازمون رو با کیفیت بالا(به استثنا این مشکلات اخیر) بر طرف کنه(حمایت از کسب و کار داخلی)
    با این اوضاع من ترجیح میدم "حمایت از کسب و کار داخلی" نکنم ترجیح میدم پولم بره تو جیب آمازون و امثال اون

روز 5 شنبه هم به پایان رسید و همچنان نه خبری از سفارش هست و نه حتی یک تماس تلفنی.
    این سایت نماد الکترونیکی هم داره خیر سرش
    http://www.enamad.ir/SSLPage.aspx?page=Opinions.aspx
    راحت میشه شکایت کرد
  74. Kasra آواتار ها
    روز 5 شنبه هم به پایان رسید و همچنان نه خبری از سفارش هست و نه حتی یک تماس تلفنی.

کسری جان من تا حالا بالای 20 بار از این سایت خرید داشتم و همونطور که گفتید همه چی رو برانمه پیش رفته و به موقع به دستم رسیده
    الان به نظرم زود قضاوت نکنیم بلخره اختلال تو هر مجموعه انسانی ای ممکنه پیش بیاد
    در صورتی میتونیم بگیم از دیجیکالا خرید نکنید که این مشکل رو به سرعت حلش نکن
    حدس میزنم با توجه به,به وجود اومدن این مشکل و اعتراضات به زودی دیجیکالا مشکل رو حل کنه و در مجله دیجیکالا یه مطلب عذر خواهی راجبش بنویسه.
    بنده هم تأکید کردم که این تغییر رویه و ناتوانی در مدیریت سفارشات اخیراً صورت گرفته.
    هر مجموعه‌ی انسانی با سایتی پرادعا با این حجم از تبلیغات فرق میکنه. فرض کنید این سفارش، اولین سفارش آنلاین من محسوب میشد. با این وضعیت راجع به خرید آنلاین چه ذهنیتی برام پیش میومد؟ برخی اشتباهات حتی یک‌بار هم قابل گذشت نیست. ثانیاً سفارش من 2 اسفند ثبت شده، الان 8 اسفنده و همچنان وضعیت سفارش من مبهمه. در واقع انقدر وضعیت این فروشگاه به هم ریخته است که بعد از تأخیر 5 روزه هیچکس انگار عین خیالش نیست. من هم بعد از خارج از دسترس بودن پشتیبانی در روز گذشته دیگر تماسی با پشتیبانی نمیگیرم که فقط ببینم آیا واقعاً کسی همچنان ارزشی برای من و سفارش قائل هست یا نه یا این تأخیر اگر به یک ماه هم برسه فرقی نمیکنه.
  75. حدیث-آبان آواتار ها
    عینکتو از دیجی کالا خریدی؟ (تو آواتار قبلیت)
  76. AmirHosseinGT آواتار ها
    کسری جان من تا حالا بالای 20 بار از این سایت خرید داشتم و همونطور که گفتید همه چی رو برانمه پیش رفته و به موقع به دستم رسیده
    الان به نظرم زود قضاوت نکنیم بلخره اختلال تو هر مجموعه انسانی ای ممکنه پیش بیاد
    در صورتی میتونیم بگیم از دیجیکالا خرید نکنید که این مشکل رو به سرعت حلش نکن
    حدس میزنم با توجه به,به وجود اومدن این مشکل و اعتراضات به زودی دیجیکالا مشکل رو حل کنه و در مجله دیجیکالا یه مطلب عذر خواهی راجبش بنویسه.

همه این چیزا اگه آمازون تو ایران بود اتفاق نمی افتاد
    یه سایت انقد گنده نمیشد که وضعش اینطوری بشه (امثال همین سایت ها هستن که هنوزم که هنوزه بعضیا با خرید اینترنتی موافق نیستن )
    به نظر من کسایی که با دیجیکالا ترقیب به خرید کردن آنلاین شدن خیلی بیشتر از کسایی که هستن که به خاطر این سایت و امثالش با خرید آنلاین موافق نیستن
    دیجیکالا واقعا جای خالی آمازون و ... رو به صورت عالی برای ما پر کرد(بعضی جاها بهتر از اونا حتی) و چه خوبه که یه سایت ایرانی بتونه نیازمون رو با کیفیت بالا(به استثنا این مشکلات اخیر) بر طرف کنه(حمایت از کسب و کار داخلی)
  77. Kasra آواتار ها
    روز 4شنبه هم به پایان رسید و همچنان خبری از دریافت سفارش نیست. حتی یک تماس هم گرفته نمیشه و پشتیبانی هم از دسترس خارجه.
  78. Hamzeh_rfj آواتار ها
    سلام حرفت کاملا صحیحه
    تازگیها تو نیازمندیهای بازار کار پیک موتوری خواستنبا حقوق ماهیانه 2400
    که بعید میدونم بدن
    ابن هیچ
    یه مورد دیگه هست ، پرداخت هایی که از حساب کم میشه و برگشت داده نمیشه
    که اگر پیگیرت جدینلاشه عمرن برگرده
  79. Xx Joker xX آواتار ها
    تو این سایت بل بشویی بپا شده. فک کنم زیادی گنده شده دیگه باید یه کم جمع کنه خودشو
    تو این یه مدت 2 مطلب که یکی واسه شمائه یکی هم واسه دی بازی (یکی از نویسندگانش با این لینک) هم خوندم. رسما اعتمادم از دست رفت (با اینکه خرید نداشتم ازش) همه این چیزا اگه آمازون تو ایران بود اتفاق نمی افتاد یه سایت انقد گنده نمیشد که وضعش اینطوری بشه (امثال همین سایت ها هستن که هنوزم که هنوزه بعضیا با خرید اینترنتی موافق نیستن )
  80. AmirHosseinGT آواتار ها
    و اینترنت اختراع شد و دومین چیز برتر دنیا را به طور کامل از ما گرفت.
  81. jeminiv آواتار ها
    سلام کسری جان
    چه اتفاق ناگواری . خیلی ناراحت شدم .
    این مواقع باید واقعا خدا رو شکر کرد . خدا رو شکر که اوضاع در حال رو به راه شدن هست .
    ان شا‌ءالله هر چه زودتر سلامتی کامل پیدا کنند .
    امیدوارم هیچ وقت مشکلات بزرگ برای دوستان پیش نیاد .

در مورد سایت هم کسری جان به اندازه کافی همگی شاهد زحمت های بی اندازه ات بودیم
  82. arsenal-champion آواتار ها
    اوه. امیدوارم که زودتر مشکلاتت حل بشه و بازم عزیزانت رو سلامت ببینی.
  83. Dead Terminator آواتار ها
    ای بابا این حرفا چیه بالاخره بنی آدم اعضای یکدیگرند و از اینجور حرفا کلاً یجورایی بهم وصلن فهمیدم چطوری حتماً خبر میدم
  84. Kasra آواتار ها
    ممنونم مهر و محبت همگی دوستان.
  85. Mansour07 آواتار ها
    خداروشکر که بخیر گذشت، ایشالله هر چه زودتر صحیح و سلامت بشن
  86. bermoda@ آواتار ها
    ایشالا ک بلا دوره
    و هرچه زودتر زندگی به روال عادی برمیگرده
  87. ZzBb آواتار ها
    سلام کسری جان. خدا رو شکر که به خیر گذشت. واقعا خداوند هرگز اینچنین بمبهائی رو روی سرمون منفجر نکنه و اینچنین بلاهائی رو نفرسته چون تحملش خیلی خیلی سخته. خیلی خوب این بمبهای ناگهانی که میفتن وسط زندگی اما متاسفانه همیشه گریزی ازشون نیست رو توصیف کردید. باز هم خدا رو شگر که بخیر گذشت.
  88. Xx Joker xX آواتار ها
    واقعا ناراحت شدم کسری جان
    امیدوارم زودتر بهتر بشن
  89. black-fish آواتار ها
    چه قدر خوشحال شدم که الحمداله رو به بهبودی هستن.
    امیدوارم که روز به روز بهتر هم بشن و در جمع خانواده به دور از بلا باآرامش زندگی کنید
    خدا برا هیچ بنده ای در زندگی این بمب رو فرود نیاره ... واقعاً روزهای سختی رو گذروندید بازم خدارو هزاران بار شکر ...
  90. Dead Terminator آواتار ها
    بخشش از شماست کسری جان ماها که توقعی نداریم
    بابت اون حادثه هم منم به نوبه خودم متأسفم و امید دارم هر چه زودتر دوباره دور هم جمع شید و کانون خونوادتون کرم تر از کانون کوره آفتابی باشه و من الله توفیق
  91. Hamzeh_rfj آواتار ها
    اوه خداروشکر گ بلا دفع شده
    ولو به سختی ولی همین که عمر تازه ای براشون.نوشته شده
    ان شا الله هرچه زود تر سلامت کامل خودشون رو.دوباره بدست بیارن و غم اندوه رو.از چهرت بردارن
  92. Milad آواتار ها
    اوه چقدر بد، خوبه باز جای شکره که به خیر گذشت
  93. Dead Terminator آواتار ها
    اینجا هرچیو بخوای بخونی باید اول هایلایتش کنی اصن هیچی معلوم نی درخواست تعویض زمینه یا رنگ متن
    آره آقا هرکی مسئول اعمال خودشه به بقیه چه ما کییم و چیکار میکنیم ! والا
  94. IMAN.M2 آواتار ها
    روزه خواری گناهش بیشتره یا بردن آبروی مردم...؟
    پَ اونایی که بیمارن (هر روز باید قرص و شربت و ...بخورن ) باس چیکار کنن

اگر اونایی که نمیتونن باید چیکار کنن

اگــــــــــر اونایی که دوس ندارن باس چیکار کنن

حرف زور زووووووووووره
  95. Nuruzzaad آواتار ها
    خیلی عالی شده کسرا جان ممنون
    فقط انگار فایل های پیوست کامل بازگردانی نشده درسته؟
  96. jeminiv آواتار ها
  97. AmirHosseinGT آواتار ها
    صبور باشید دوستان من. به زودی تاریخ دقیق رونمایی از نسخه جدید اعلام میشود.
    در واقع تاریخ مشخص هست اما اینطور نیست که من بیام و مثلاً بگم فلان تاریخ. بلکه برای این موضوع هم یک برنامه‌ریزی شده. در نتیجه صبور باشید لطفاً به زودی اخبار خوبی میشنوید.
    هنوز منتظر سحر هستیم
    صبر میکنیم فقط ایندفعه تاریخ اعلام شد دیگه سر موعد انجام بشه
    تغیرات قراره مثل بمب صدا کنه تو وب فارسی
  98. IMAN.M2 آواتار ها
    حاجــی عِب نداره
    (اینا همش شوخیه دی: )

انشالله ترفندستان میخواد یه دفه ای همرو سوپرایز کنه (به موقــَش ) دی:
  99. Kasra آواتار ها
    صبور باشید دوستان من. به زودی تاریخ دقیق رونمایی از نسخه جدید اعلام میشود.
    در واقع تاریخ مشخص هست اما اینطور نیست که من بیام و مثلاً بگم فلان تاریخ. بلکه برای این موضوع هم یک برنامه‌ریزی شده. در نتیجه صبور باشید لطفاً به زودی اخبار خوبی میشنوید.
  100. IMAN.M2 آواتار ها
    1 ساااال بععععععععد ...
صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین

اکنون ساعت 14:40 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.