تبلیغات در ترفندستان

نظرات وبلاگ

1. Dead Terminator آواتار ها
    #خدامرده
  2. Kaveh_Keihan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZzBb
    سلام کاوه جان
    مثلی هست که میگه همه صلیب خودشون رو بدوش میکشن که اشاره به صلیب بدوش کشیدن حضرت عیسی مسیح هست که خودشون برای مرگشون و به صلیب کشیده شدن بدوش میکشیدنش. معنیش هم اینه که همه ما دردها و غمها و بارهای مشکلات خودمون رو به دوش مبکشیم و کسی تو دنیا نیست که مشکل و غمی هرگز نداشته باشه و زندگی همینه و تا لحظه مرگ باید همه این بارها را بدوش کشید.
    دوست عزیز
    حرف شما درسته
    ولی ناراحتی من از تنهایی خودم نیست
    غم من سنگینی بار خودم نیست
    دردم اینه که چرا انقد انسان ها بی معرفت شدند
    مگر خداوند خودش نفرموده که انسان اشرف مخلوقاته
    آیا این انسان ها رو فرموده؟؟
    معادلات ذهنی من بهم خورده
    یعنی بهمش زدند
    بی خیال
    حرف زیاده اما وقت کم

ممنون از شما
  3. ZzBb آواتار ها
    سلام کاوه جان
    مثلی هست که میگه همه صلیب خودشون رو بدوش میکشن که اشاره به صلیب بدوش کشیدن حضرت عیسی مسیح هست که خودشون برای مرگشون و به صلیب کشیده شدن بدوش میکشیدنش. معنیش هم اینه که همه ما دردها و غمها و بارهای مشکلات خودمون رو به دوش مبکشیم و کسی تو دنیا نیست که مشکل و غمی هرگز نداشته باشه و زندگی همینه و تا لحظه مرگ باید همه این بارها را بدوش کشید.

اکنون ساعت 15:09 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.