تبلیغات در ترفندستان
مشاهده RSS Feed

Rock vs Cena

عکس هفتگی و نتایج

به این مطلب امتیاز بدهید
مسابقاتی که در این پی پی وی انجام خواهد شد:
قهرمانی دابلیو دابلیو ای: قهرمان دابلیو دابلیو ای جان سینا در برابر باتیستا "آی كوییت مچ"
قهرمانی سنگین وزن: قهرمان سنگین وزن جك سوئگر در برابر بیگ شو
قهرمانی بین قاره ای: قهرمان بین قاره ای درو مك اینتایر در برابر كوفی كینگستون
ری میستریو در برابر سی ام پانك "مو در برابر تعهد"
رندی اورتون در برابر ایج
قهرمانی یونیفاید تگ تیم: قهرمانان یونیفاید تگ تیم د هارت داینستی در برابر كریس جریكو و د میز
قهرمانی دیواز: ایو در برابر ماریس
آرتروث در برابر تد دیبیآسی
یکی از مهمترین مسابقات این پی پی وی مسابقه بین جان سینا و باتیستا است که هم این مسابقه بر سر کمربند قهرمانی دبلیو دبلیو ای است و هم یک مسابقه آی کوییت مچ است و مسئله ای که جذابیت این مسابقه رو چند برابر میکنه این هست که جان سینا و باتیستا تا به حال هیچ کدام در مسابقات آی کوییت مچ بازنده نبودند. حالا با هم مسابقات و درگیرهایی که قبل از این پی پی وی بین این دو سوپراستار اتفاق افتاده رو بررسی میکنیم: درگیری این دو سوپراستار از المینیشن چمپر 2010 و برد باتیستا با کمک مک ماهان و گرفتن کمربند دبلیو دبلیو ای چمپیونز از جان سینا شروع شد. در مسابقه بعدی آن دو این جان سینا بود که توانست در رسلمنیا 26 باتیستا رو شکست بده و کمربند قهرمانی دبلیو دبلیو ای رو از آن خود کند پس از درگیری های طولانی سر انجام در اكستریم رولز 2010 جان سینا توانست با شكلی عجیب باتیستا را در یك لست من استندینگ مچ شكست دهد و از قهرمانی خود دفاع كند اما این پایان كار نبود و یك روز بعد باتیستا باز هم شانس كسب عنوان قهرمانی دبلیو دبلیو ای را با شكست رندی اورتن و شیمس به دست آورد. پس از طی چند هفته و درگیری های پی در پی این دو سوپراستار ، سرانجام قوانین این مسابقه تعیین شد و ما در اور د لیمیت شاهد یك "آی كوییت" مچ خواهیم بود.
در مسابقه بعدی شاهد رویارویی دو سوپراستار پرافتخار دبلیو دبلیو ای یعنی رندی اورتون و ایج هستیم که در گیری این دو سوپراستار از زمانی شروع شد که رندی اورتون در مسابقه انتخابی دبلیو دبلیو ای چیزی نمونده بود تا برنده بشه ولی با دخالت ایج باتیستا برنده مسابقه میشه و برای مسابقه بر سر کمربند دبلیو دبلیو ای در مقابل جان سینا انتخاب میشه و بعد از در گیریهایی که بین آنها بوجود آمد یک مسابقه بین این دو سوپراستار در اور د لیمیت به ثبت رسید.
0 پسندیدن
دسته بندی ها
گالری عکس ، نتایج

نظرات

  1. ramona97 آواتار ها

    0 پسندیدن

اکنون ساعت 08:28 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.