تبلیغات در ترفندستان
صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 61 تا 80 , از مجموع ‍384 موضوع

انجمن: وب‌مسترها

در این بخش کلیه‌ی مسائل عمومی و فنی مدیران سایت‌ها انجام می‌گیرد.

1. مقایسه گوگل ادوردز با سئو

آغاز شده توسط indigekie, October 18th, 2017 18:20
    adsense, rol, آمد, آن‌ها, آوردید, آورید, ادامه, ادوردز, ادورز, ارائه, است, است؛, استفاده, اصلی, اطلاعاتی, اما, امکان, اکنون‌که, ایجاد, اید, ایده, این, بالاتر, بالاترین, بالای, بتوانید, برای, بسیار, بلافاصله, بهترباید, به‌راحتی, به‌ویژه, بوده, بگیرید, بیشتری, بینگ, بی‌درنگ, تبلیغ, تبلیغات, تبلیغاتی, تحت, ترافیک, تعداد, تمرکز, جدید, جستجو, جستجوی, جست‌جوی, حالا, حالی, حتماً, حسب, خاصی, خوب, داده, دارد, دارند, دارید, درآمد, درآمدها, دست, دهید, دهید؛, دوستانه, دیده, راحت‌تر, راست, رایگان, رتبه, روی, زمان, زیرا, سئو, سال, سایت‌ها, سایت‌هایشان, سخت‌تری, سرویس, سریع, سمت, شرایط, شرکت, شما, شمارا, صفحه, صفحه‌ی, طولانی‌مدت, علاوه, عوامل, فقط, قابلیت‌های, قابل‌استفاده, قرار, متنوع‌تر, متنی, متوقف, محاسبه, محتوای, محدود, مشتریان, مشکل‌تر, مقایسه, منبع, منحصربه‌فرد, موتورهای, مورد, می‌آورید, می‌توانید, می‌دهد, می‌شود, می‌شود؛, می‌پردازیم, می‌کنند, می‌کنید, نتایج, نتایج،, نتیجه, نقش, نمایش, نیاز, نیز, نیست, های, هدف‌گذاری, هزینه‌ها, همه, وب‌سایت, وب‌سایت‌های, وب‌سایت‌هایی, وقتی, ولی, پولی, چندین, چیست؟, کار, کاربردی, کلمه, کلی, کلیدی, کمتری, کمپین, کمپین‌های, کنید, کوتاه‌مدت, گرفتن, گسترده, گوگل, یکدیگر, ۲۰۱۱, ۹۶٪
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 486
    October 18th, 2017, 18:20 برو به آخرین پست
  2. بازدید کننده بخریم؟ از کجا؟

آغاز شده توسط Charismatic, April 6th, 2016 19:08
    الکسا, این, بازدید, بخریم, بخریم؟, بهتره؟, بگید, تاثیری, تجربیاتتونو, خرید, داره, سلام, ممنون, نظرتون, نه؟, کجا, کجا؟, کننده, گوگل
    • پاسخ: 6
    • نمایش: 1,365
    October 11th, 2017, 13:41 برو به آخرین پست
  3. آموزش تغییر timezone لینوکس

آغاز شده توسط modireserver, August 28th, 2017 16:31
    /etc/localtime, /etc/sysconfig/clock, /usr/share/zoneinfo, 2017-12-25, arc=false, asia/tehran, date, day, form, four-digit, hhmmss, hour, hwclock, localtime, minute, month, nano, network, ntp, protocol, set-time, set-timezone, ssh, systohc, time, timedatectl, timezone, two-digit, typed, utc=false, year, yyyy, yyyy-mm-dd, zone=asia/tehran, آشنایی, آموزش, آن‌ها, آگاهی, آینده, اختلاف, استفاده, اصلی, اطلاعات, انتخاب, انجام, اولین, این, باشید, بالا, باید, بدید, بدین, برای, بسیار, بسیاری, بعد, بعضی, بوده, تاریخ, تغییر, تغییرات, تنظیم, توسط, جغرافیایی, حال, حالا, خواهد, خوب, خود, خودتان, داده, دارد, داشته, دریافتی, دسترس, دسته, دستور, دستورات, دستی, دقیق, دقیقی, دنیا, دهید, ذخیره, راه‌اندازی, روز, روش, زمان, زمانی, زیادی, زیر, ساعت, سال, سخت‌افزار, سراسر, سرور, سرور،, سرورها, سرورهای, سیستم, سینک, شده, شده‌اند, شما, شکل, صحیح, صورت, عملکرد, فایل, فرمت, فعالیت, قرار, لوکیشن, لینوکس, ماه, متصلntp, مربوطه, مسیر, مشاهده, مشکل, منظور, مواقع, می‌توانید, می‌توانیم, می‌کنند, می‌کنیم, نصب, نمادهای, نوشته, هستش, هستند, همچنین, وارد, واضح, وجود, ورودی, ولی, پارامترهایی, پروتکل, پیش‌فرض, کار, کاراکتر, کاربران, کرد, کردن, کسانی, کنید, کنیم, کنیم،, یک‌بار
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 843
    August 28th, 2017, 19:08 برو به آخرین پست
  4. Post تفاوت کنسول ها

آغاز شده توسط ...mahdi.r..., July 5th, 2017 12:30
    است, استفاده, اینه, بازی, ببخشید, بخریم, بده, بهتره, تفاوت, جواب, خواهش, درباره, سلام, سوالم, قیمت, لحاظ, میکنم, چیزی, کدوم, کرده, کسی, کنسول, کیفیت
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 502
    July 6th, 2017, 19:19 برو به آخرین پست
  5. چکار کنم که مطالب سایتم به سرقت نرود ؟

آغاز شده توسط snoeh, August 10th, 2015 23:50
    2 صفحه ها
    1 2
    اخیرا, انگلیسی, بدزدن, برای, بسیار, بلکه, تازه, جالبی, داره, درست, دزدی, دزدیدن, دشوار, دیگر, رقابت, زبان, سایت, سایتم, سرقت, طرفی, فارسی, فقط, مخاطب, مطالب, مطالبم, مطلب, معادل, نرود, نسخه, نمیخوام, نوشته, نکردم, وبلاگ, پیدا, چکار, کردم, کمی, کند, کنم, کپی, کپی رایت, کپی کردن
    • پاسخ: 16
    • نمایش: 2,240
    May 30th, 2017, 13:46 برو به آخرین پست
  6. سئو سایت یا تبلیغات کدام مناسب است

آغاز شده توسط behib0b0, August 16th, 2016 13:32
    آسانی, است, اسرار, اصلا, اعتماد, البته, اما, امروز, امروزه, انجام, اکثر, اگر, این, اینکه, بازده, بازدید, باشد, باشند, باشید, باید, برای, برایشان, برخی, برد, بررسی, بزارید, بسیار, بعدی, بهتر, بهتری, بهترین, بهینه, بودن, بگویم, بگوییم, تبدیل, تبلیغ, تبلیغات, تغییر, توجه, تومان, تکرار, ثبات, حال, حجمی, خوب, خود, خیلی, دارد, دارند, دارید, داشتن, داشته, درون, دقیق, دهید, دوم, دیده, دیگر, دیگری, رتبه, روز, روی, زمان, زیاد, سئو, سئوال, سازی, سال, سایت, سایتی, سرمایه, سواد, شاخه, شاید, شما, صورت, طور, علم, فرد, فقط, قابل, قدرت, قیمت, قیمتی, لینک, متخصص, متناقض, متنی, مثل, مخصوصا, مزایا, مسئله, مشتری, مشخص, معایب, مناسب, مهم, موفقیت, میتوان, میتوانید, میخواهید, میدهد, میشود, میشوند, میکشم, میکند, میکنند, نام, نبودن, نتایج, نتیجه, نجست, ندارد, نسبت, نشود, نظر, نکات, نکته, نیاز, نیست, های, هدفمند, هزینه, وارد, ورودی, وقتی, وگرنه, پیدا, چرا, چگونه, کار, کارها, کدام, کرد, کردن, کسانی, کسی, کلیک, کمک, کننده, کنید, کنیم, گرفتن, گفت, گوگل, گیری, یار, یعنی, یکی
    • نمایش: 1,018
    May 30th, 2017, 13:24 برو به آخرین پست
  7. Question سوال در مورد الکسا(فوری)

آغاز شده توسط zirgozar, June 29th, 2016 11:22
    www.zirgozar.cf, آموزش, الکسا, الکسافوری, انجام, این, برای, دهید،حوصله, دوستان, سایتم, سلام, سوال, لطفا, معرفی, مورد, نتونستم, ندارم, هرکاری, کار, کردم, کنم
    • پاسخ: 8
    • نمایش: 1,222
    May 30th, 2017, 13:19 برو به آخرین پست
  8. follow

آغاز شده توسط m1994bgh@gmail.com, May 17th, 2017 14:09
    follow, بخیر, تندیل, تون, دوستان, سلام, لینک, های, وقت, چطوری, کنیم؟
    • نمایش: 512
    May 28th, 2017, 12:49 برو به آخرین پست
  9. تغییرات الگوریتم جدید گوگل – 12 شهریور 95

آغاز شده توسط fns4565, September 28th, 2016 11:00
    آخرین, آپدیتی, اجرا, ارتقا, است, است،, اعمال, الگوریتم, اما, این, اینکه, باشد،, باشید, بالاتر, برپایه, بسته, بسیار, بسیاری, بندی, بنظر, بهینه, تاریخ, تایید, تغییرات, تنزل, جدید, جستجویش, حال, حدودی, دادن, داشته, رتبه, رسد, رنک, رنکی, سئو, سازی, سایت, شایعات, شده, شما, شهریور, لذا, ماه, محسوسی, محیط, مرتبط, مرحله, مطرح, ممکن, موضوع, نظر, نکرده, های, هنوز, پایینتر, چقدر, کرده, گذاشته, گوگل, یافته
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 983
    April 26th, 2017, 10:41 برو به آخرین پست
  10. New کد قرار دادن بنر در وبلاگ

آغاز شده توسط محمدامین95, January 23rd, 2017 19:32
    اون, این, بشه, بنر, داده, دارای, درست, سلام, طوری, فعال, مطالب, میتونم, میشه, نشه, نمایش, هست, چطور, چیزی, کنم
    • پاسخ: 4
    • نمایش: 811
    January 26th, 2017, 11:19 برو به آخرین پست
  11. Unhappy مشکل : دیتابیس

آغاز شده توسط mohmatin, January 10th, 2017 09:31
    can’t, connectionکه, contact, correct, cpanelام, database, error, establishing, file, hostname, host’s, incorrect, information, localhost, means, password, running, server, typed, username, wp-config.php, آدرس, ادرس, ادمینو, اررورشم, اصلیم, اضافه, اومدم, اون, اونم, این, اینا, اینه, باز, باید, بدین, برا, برام, برای, برم, بعد, بلد, بود, بیس, تجدید, توضیح, حالا, خدمت, خواستم, خودم, دامین, دامینی, درست, دوباره, دیتا, دیتابیس, راح, ریختم, ساب, سایت, سایت.بعد, سایتم, سایتو, سلام, شده, عزیز, فایل, فایلش, فکر, قضیه, لطفا, مرسی, مشکل, میاد, میبینم, میده, میزنم, میکنم, نظر, نمیشه, نیستم, همه.yes, وبمستران, وردپرس, وصل, وفتی, وقتی, پاک, پنل, کردم, کلا, کنم, گذاشتم, یعنی
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 731
    January 10th, 2017, 14:22 برو به آخرین پست
  12. نیازمند طراح قالب wp

آغاز شده توسط Zeeli, September 21st, 2016 18:32
    http://gpskar.com, http://kimkala.com, http://radyabshop.ir, http://zeedka.com-, www.gpskar.com, www.kimkala.com, www.radyabshop.ir, www.zeedka.com, آوردیم،, ادب, ارتباز, اگر, اینترنتی, باشه, بالا, بتونه, تاش, تشکر, حرفه, خسته, خصوصی, خوشگل, خیلی, دارم, دوستان, ردیاب, روی, ریانسیو, ریسپانسیو, زدکا, سئو, سایت, سبک, سلام, سوار, شخصی, شده, طراح, طراحی, طریق, عدد, عرض, علاوه, فروشگاه, فروشگاهی, قالب, قبلی, میخوام, میکنه, نباشید, نیازمند, نیازمندیم, هست, وردپرس, ووکامرس, پ.م, چهار, کار, کالا, کسی, کنه, کیم
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 495
    September 21st, 2016, 18:32 برو به آخرین پست

صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567814 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 2 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد