تبلیغات در ترفندستان
صفحه 3 از 32 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 41 تا 60 , از مجموع ‍640 موضوع

انجمن: هاست و دامنه

در این بخش کلیه‌ی مسائل عمومی و فنی پیرامون هاست و دامنه انجام می‌گیرد.

1. تاپیک مهم مهم: معرفي سايت هاي آپلود و هاست مجاني!

آغاز شده توسط Mahdi Hero, August 30th, 2007 18:21
    9 صفحه ها
    1 2 3 ... 9
    مجاني, معرفي, هاي, هاست, آپلود, سايت
    • پاسخ: 82
    • نمایش: 19,177
    May 13th, 2017, 20:59 برو به آخرین پست
  1. هاست نامحدود رایگان ! دایرکت ادمین

آغاز شده توسط pc-mahdi, March 23rd, 2013 12:51
    ادمین, دایرکت, رایگان, نامحدود, هاست
    • پاسخ: 7
    • نمایش: 2,897
    October 13th, 2016, 14:30 برو به آخرین پست
  2. Arrow دریافت رایگان یک دامین Net. به مدت یکسال

آغاز شده توسط ZzBb, October 12th, 2016 14:13
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 667
    October 12th, 2016, 14:13 برو به آخرین پست
  3. سرور

آغاز شده توسط aeolian, September 18th, 2016 02:00
    سرور, میشه, ندارم, کردم, راهنماییم, ممنون, کنید, ؟؟؟؟, بسازیم, فیزیکی, خودمون, خرید, باید, tapatalk, حدودا, ازتون, مشکلی, فرستاده, شده, sm-n900ِ, مالی, نظر, ساخت, متصل, چقدر, هزینه, خواهش, اندروید, طراحی, الان, دوسالی, پیامرسان, میشم, سلام, دوستان, سوال, داشتم, روش, کار, مثلا, برای, میلیون, کنم, اطلاعاتی, اما, مسائل, مربوط, اون, کاربر
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 517
    September 18th, 2016, 22:53 برو به آخرین پست
  4. New vps کرک شده

آغاز شده توسط AdminHelp, April 14th, 2016 12:18
    vps, vps رایگان, vps کرک, vps کرک شده, رمز, شده, عوض, لطفا, میخوام, میکننyes, پ.خ, کرک, کنیددوستان
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 1,341
    September 11th, 2016, 15:26 برو به آخرین پست
  5. Lightbulb کدهای تخفیف نت افراز

آغاز شده توسط miladgraph, June 30th, 2016 13:53
    uc268ysl, uc273fyw, uc308hlo, uc632oaw, uc847xqm, آنلاین, اتصال, استفاده, افراز, الکترونیک, امن, امکان, انجام, این, باشد, بانک, برای, بسیار, تجارت, تخفیف, تخفیف نت افراز, توسط, ثبت, خرید, دامین, درصدی, دهید, دوستانی, سامان, سلام, شتاب, شرکت, شما, صورت, طریق, عضو, قرار, مایل, معتبر, مناسبی, میتونید, میدم, میدهد, نت افراز کد تخفیف, هاست, هاستینگ, های, هستن, هنگام, وابسته, پارسیان, پذیر, پرداخت, پست, کارت, کد تخفیف نت افراز, کدها, کدهای, کدهای تخفیف نت افراز, کنند, کنید, کوپن تخفیف نت افراز
    • نمایش: 749
    June 30th, 2016, 13:53 برو به آخرین پست
  6. مشکل نصب سایت ساز در لوکال هاست

آغاز شده توسط ----007----, April 30th, 2016 11:33
    wampserver, www, ارور, اما, اين, اکسترا, برای, بشه؟, بعد, توي, جايي, دادن, دارم, دقيقا, رفتم،cwampwwwwordpress, رفعش, ساز, سایت, سلام،, شکلي, عین, فروشگاه, فزار, قرار, لوکال, مشکل, موقع, مياد،, ميشه, ميکنن, نرم, نصب, نصبش, هاست, همین, وردپرس, پوشه, چطوري, کرد،, کردم،مراحل, کنن،, کپي
    • نمایش: 988
    May 6th, 2016, 09:11 برو به آخرین پست
  7. وب هاستینگ – معایب انتخاب سرور اشتباه

آغاز شده توسط razihz, April 4th, 2016 09:33
    cgi-bin, http://joomir.com, آزادی, اتصال, اجازه, احتیاجات, اختصاصی, اختیار, ارائه, است, اشتباه, اشتراک, اشترک, افزار, امنیتی, انتخاب, انجام, انذازه, انعطاف, انها, این, باشد, باعث, باید, بخش, بدلیل, برای, برنامه, بستگی, بسیار, بعضی, بندی, بود, بگذارد, بگیرد, بگیرید, بین, ترتیب, تصمیم, تظیمات, تعمیر, تقسیم, تماس, تنظیمات, تنها, توان, تواند, توانید, توجه, توسط, توضیح, حاضر, حال, حالا, حفظ, خصوصی, خواهم, خوب, دادن, داده, دارد, دارکوب, داشت, داشتن, داشته, دانش, دسترسی, دقیق, دهد, دهند, دور, دیگر, راه, راهنمای, رضایت, رمز, روت, سازد, سایت, سخت, سرور, سرورهای, سروری, سیستم, شبکه, شده, شرکت, شما, شود, ضعفی, طراحی سایت, عالی, عبور, عمل, فایل, فرد, فقط, قادر, متعدد, متوسط, مجازی, مجازی،, محبوب, مدیر, مدیریت, مزایای, مزیت, مشتریان, معایب, مناسب, منبعطراحی, منظور, مهمترین, مورد, میباشد, میزبانی, نتایج, نتیجه, نخواهد, ندارد, نقطه, نوع, نگهداری, نیاز, نیازهای, هاست, هاستینگ, های, هزینه, همچنین, هیچ, وجود, پایین, پیچیده, پیکربندی, کار, کاربر, کاربران, کامل, کتابچه, کرد, کسب, کمی, کنترل, کوچک, گذارند, گذاشته, گیری, یاد, یکی
    • نمایش: 628
    April 4th, 2016, 09:33 برو به آخرین پست
  8. مشکل در ایجاد ساب دامین

آغاز شده توسط 20reza, March 29th, 2016 16:57
    domin.ir/visi/shop, visi.domin.ir, visi.domon.ir/shop, آدرس, اصلی, ایجاد, اینجوری, باید, برای, بشود, بطور, تبدیل, تغییر, حالا, دامین, دوستان, روی, زبان, ساب, سایت, سایتم, سلام, شود, فروشگاه, مثال, مشکل, میکنم, میگنه, نباید, نصب, نیست, وردپرس, وقتی, وورکامرس, کار, کجاست, کردم, کلیک, گذاشتم
    • نمایش: 701
    March 29th, 2016, 16:57 برو به آخرین پست
  9. نحوه گرفتن دامنه com

آغاز شده توسط 20reza, March 14th, 2016 08:45
    برای, بگیرم, دامنه, راهنمایی, سایتم, سلام, لطفا, میشه, نحوه, چجور, کنید, گرفتن
    • نمایش: 597
    March 14th, 2016, 08:45 برو به آخرین پست
  10. New هاست + دامین رایگان و معتبر

آغاز شده توسط keyson, September 1st, 2015 22:11
    cpanel, آپلود, استفاده, امکانات, اند, اندازه, اندازی, اگر, برای, بگیرید, ترفندستان, تقریبا, تماس, دارید, دامنه, دامین, دانلود, راه, رایگان, زیر, سایت, سایتهای, سرویسهای, سنتر, شده, شماره, فضای, قدیمی, قصد, متوسط, مربوط, معتبر, مگابایت, میزبانی, میکنم, نامحدود, هاست, هاست رایگان, هاست مجانی, های, پستهای, پیشنهاد, کنید, گیگابایت
    • پاسخ: 5
    • نمایش: 1,492
    March 2nd, 2016, 09:19 برو به آخرین پست
  11. Question انتقال پروژه از بیت باکت به سرور؟؟

آغاز شده توسط saba_kamali, February 12th, 2016 12:13
    bitbucket, git, host, url, web, آپلود, اختصاصی, الان, انتقال, اونجا, این, باکت, برای, بره, بشه, بعد, بودم, بیت, توی, حالا, خریدم, خودم, خیلی, داد, دامین, دانلود, راحتترین, راهنماییم, راهی, روش, سایت, سرور, سرور؟؟, سروری, سلام, طراحی, مثلا, ممنون, منتقل, میخوام, میشم, میشه, میکردم, نخوام, هاست, واسه, پروژه, چیه؟, کار, کرد, کردم, کنم, کنم؟, کنه؟, کنید, کپی, گذاشته, گفت, یعنی
    • نمایش: 990
    February 12th, 2016, 13:29 برو به آخرین پست
  12. Question ایجاد محدودیت در هاست

آغاز شده توسط keyson, January 31st, 2016 21:31
    site.com/file.php, ارتباط, است, استفاده, اسکریپت, اسکریپتهای, اسکریپتی, اصلی, اعمال, انقضاء, اکثرا, ایجاد, باگ, بتونم, بده, برای, تشکر, تعیین, تغییر, جای, دارای, دارم.هاست, دارند, دارید, دانلود, دانلودی, دیتابیس, روز, زمان, زمانبندی, زمانی, ساعت, سلام, شوند, صورت, فایل, فرض, فروش, فروشگاه, قطع, لازم, مانند, مثلا, محدودیت, مختلفی, مدت, مسیر, مسیری, میخوام, میگیرد, نمایش, نمایشی, نیاز, هاست, هاست دانلود, هست, هستند, ولی, کالاهای, کردم, کنم, کنید
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 1,117
    February 1st, 2016, 16:44 برو به آخرین پست
  13. New پنل دامین tk

آغاز شده توسط ehsan16, November 17th, 2015 17:26
    1-میخواستم, 2-میخواستم, blogsky, dok.tk, ادرس, اما, امکان, انجمن, اگر, باتشکر, ببینم, بدون, برام, بیاد, بیارم, ثبت, حالا, دارم, دامین, دامینو, روی, سایت, سایتم, سلام, عضو, فقط, قبلا, متصل, نام, نمیشه, نیومده, همین, وبلاگم, پسوند, پنل, چطور, کجا, کردم, کنم, گرفتم, گفتید, گیری, یعنی
    • نمایش: 772
    November 17th, 2015, 17:26 برو به آخرین پست
  14. Exclamation دامنه زدن وبلاگ

آغاز شده توسط ya hosin, November 12th, 2015 14:42
    • نمایش: 805
    November 13th, 2015, 10:19 برو به آخرین پست
  15. کدهای تخفیف نت افراز

آغاز شده توسط ghomeishi, November 11th, 2015 13:48
    http://goo.gl/9wpjwi, http://goo.gl/9wpjwi؟, ارائه, افراز, امن, امنیت, امکانات, اول, تخفیف, تخفیف نت افراز, روزانه, ساعته, سايت نت افزار, سایت نت افراز, سرورها, سرویس, سريع, شرکت سهند افراز نت, شرکت نت افراز, شرکت هاستینگ نت افراز, عودت, فارسی, قدرتمند, مانيتوريگ, نت افراز خوبه؟, نت افراز هاست دانلود, نت افراز چطوره, نت افرازه, نت افرازپ, نت افزار چطوره؟, هاست, هاستینگ, هاستینگ نت افراز, هاستینگ نت افزار, های, هفتگی, وب سایت نت افراز, وجه, پایدار, پشتیبانی, پنل, چرا, کد تخفیف نت افراز, کدهای, کنترل, کوپن, کوپن تخفیف نت افراز, گارانتی, گیری
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 764
    November 12th, 2015, 23:51 برو به آخرین پست

صفحه 3 از 32 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد