تبلیغات در ترفندستان
صفحه 3 از 21 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 41 تا 60 , از مجموع ‍419 موضوع

انجمن: تحصیل و دانشگاه

در این بخش کلیه‌ی مسائل عمومی پیرامون تحصیل و دانشگاه انجام می‌گیرد. اگر سوال یا درخواستی در این خصوص دارید می‌توانید در این بخش مطرح نمایید.

1. Question انتخاب رشته

آغاز شده توسط arshia013, March 16th, 2016 14:23
    انتخاب, برای, برم, بعد, بنده, دارم, داشگاه, دوستان, دیگه, رشته, ریاضی, زیادی, سال, سلام, علاقه, فیزیک, ممنون, میشم, نمیدونم, هنرستان, وبعد, ولی, کامپیوتر, کمک, کنم, کنیدmrgreen
    • پاسخ: 7
    • نمایش: 1,474
    June 19th, 2016, 14:19 برو به آخرین پست
  2. كمك براي يك تحقيق

آغاز شده توسط امید امید, May 14th, 2016 12:42
    اتخاذ, اجرای, ارزشیابی, ارزیابی, استاد, استفاده, انتخاب, انجام, اول, این‌جوریه, ایی, بدم, بصورت, بعد, بهترین, تحقیقی, تعریف, تهیه, حالا, خواسته, دقیق, راه, زمینه, سلام, شده, ششگانه, ضمنا, فایل, فهرستی, مختلف, مراحل, مسئله, مشکل, مشکلی, مطرح, میخواد, نگرش, های, پاور, پوینت, کمکم, کنم, کنید
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 998
    May 29th, 2016, 19:50 برو به آخرین پست
  3. اعزام دانشجو

آغاز شده توسط taalidanesh, April 22nd, 2016 11:57
    آشنا, آشنایان, آغاز, آنها, ابتدا, اداری, ادامه, اروپای, اروپایی, اشاره, اعزام, اعطای, افراد, اما, امیر, انجام, انقلاب, انگلستان, اوج, اوضاع, ایتالیا, ایران, ایرانیان, این, بار, بخش۱-, بسامان, بعد, بورس, تاسیس, تحت, تحصیل, تحصیل در اتریش, تحصیل در ایتالیا, تحصیل در فنلاند, تحصیل رایگان در فنلاند, تصمیم, تعدادی, توان, توسط, جنگ, جهت, حاجی, خارج, خود, داده, دارالفنون, دانشجو, دانشگاهی, دوران, دوره, دوستان, دولت, دولتی, رسید, رضا, روسیه, روم, روند, زبان, زمان, سال, سایر, سپس, شاه, شدند, شکل, شکوه, صفوی, صفویه, صورت, طرفه, عباس, عقب, علاقمندان, علت, علوم, غربی, فرزند, فرستاد, قاجار, قاجاریه, لشگری, ماندگی, متقاضی, متوجه, مجاز, محمد, مدرسه, مشاغل, مقدمات, ملت, مهم, موسسات, میان, نسبت, نظر, نفر, نقاشی, نپذیرفت, های, هنر, وزارت, ولی, وی۳-, پذیرفت, پزشکی, پیدا, کبیر, کرد, کشور, گردید, گردیدند, گرفت, گرفتند, یادگیری, یوسف, ۱۳۵۷
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 851
    April 22nd, 2016, 11:57 برو به آخرین پست
  4. ارائه مدرک

آغاز شده توسط ΛMłЯФ, February 5th, 2016 23:29
    آماده, ارائه, اما, امکان, ایشون, اینکه, بدم, بدم؟مدرک, بگم, بگیرم, بیشتر, تدریس, حرفه, خصوصی, خوب/بد/عالی, دانشجوهای, دروس, دوره, راهنمایی, رایانه, سلام.دوستان, طوری, فنی, مثلا, مجوز, مدرسه, مدرک, مدرکی, مربوط, ممنون, میان, میتوانم, میخوام, میشم, میکنم, ندارم, نمره, نمیه, نهمنظور, هست, همان, ولی, پاایان, کنم, کنمالان, کنید, گواهی
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 831
    February 9th, 2016, 14:07 برو به آخرین پست
  5. کدوم دانشگاه ، کدوم رشته

آغاز شده توسط ata72, February 6th, 2016 16:29
    .البته, آقا, ازتون, اساتید, استاد, استخدام, اطلاعات, اعتبار, افزار, افزاره, الان, البته, الگوریتم, اما, انجام, اوصاف, اومد, اگه, این, باشه؟با, بخون, بخونم, بدید, برم, برو, بشم, بعضی, بنده, بگذریم, بگم, تحصیل, تحصیلیش, ترمی, تشکر, تکنولوژی, جابه, جامع, جایی, جدای, جوری, حالا, حفظیاتم, خدمت, خواستم, خوبه, خودم, خوشش, خیلی, دارم, دانشگاه, درست, درسهام, درمون, درگیر, دوستان, راهنمایی, راهنمایییم, رشته, زود, سال, ساله, سختی, سری, سلام, شرمنده, شما, صبر, طراحی, عاشق, عزیز, عقب, علمی, فردا, فرمولا, فقط, فناورری, فناوری, قوی, مدرکش, مشکلات, معتبر, مقطع, موفقتری, موندم, میارم, میخواست, میخواستم, میخوام, میدم, میمونم, میومد, میکردم, میکنم, ندارم, نرم, نزدیک, نسبتا, نشم, های, هستم, همتونم, همراهی, همیشه, واسه, وحشت, وقت, وقفه, پاس, پیش, پیشنهاد, چون, چکار, چیه, کاربردی, کاردانی, کارشناسی, کامپیوتر, کدوم, کردم, کردن, کلاس, کنم, کنکور, کنید, گفتم, گفتند, یکم, یکی
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 904
    February 7th, 2016, 17:27 برو به آخرین پست
  6. New آغاز ثبت نام کنکور95

آغاز شده توسط محمود 8080, February 1st, 2016 09:21
    www.sanjesh.org, آزاد, آزمون, آغاز, آموزش, ادامه, اسلامی،, اطلاعیه, اعلام, اقدام, ایران, ایسنا،, این, برای, برگزار, بهمن, بهمن‌ماه, بودن, تحصیلی, تعیین, توکلی, تکمیلی, ثبت, ثبت‌نام, حسین, حضوری،, خبر, خبرداد, خبرنگار, خبرگزاری, خودگردان, داد, داده, دارد, دانشجو, دانشجویان, دانشگاه, دانشگاهی, داوطلب, دفترچه, دوره‌های, دوشنبه, دوم, راهنما, راهنمای, رشته‌های, روز, روزانه،, روی, سازمان, سال, سایت, سراسری, سنجش, شبانه،, شده, شرایط, صورت, ضرورت, طریق, عالی, عالی،, غیرانتفاعی, غیردولتی, فرآیند, فرایند, قرار, ماه, مجازی،, مذکور, مراجعه, مشاورعالی, مطالعه, منظور, مهلت, موسسات, می‌شود, نام, نسبت, نشانی, نماید, نوبت, نور, نیمه, همراه, واجد, پذیرش, پردیس‌های, پیام, چهارشنبه, کشور, کنکور95, گفت, گفت‌وگو, یکشنبه, ۹۵،
    • نمایش: 823
    February 1st, 2016, 09:21 برو به آخرین پست
  7. آشنایی با پنج دانشگاه معتبر جهان در سال

آغاز شده توسط honyaa, January 8th, 2016 18:50
    mit, the،, آمریکا, آموزش،, آموزشی, آنفلوآنزا, اختصاص, ادامه, اساس, است, است،, استنفورد, استنفورد؛, اعتبار, اما, امتیاز, امروزه, انگلستان, ایالت, این, اینکه،, بخش, بخش‌ها, برای, برخی, بررسی, برکلی, برکلی،, برکلی؛, بزرگترین, بیش, تاثیرگذار, تاسیس, تحصیلات, تصاحب, تعداد, تعیین, تقدیرنامه‌های, تنها, توسط, تکمیلی, تکنولوژی, ثرورتمند, جایزه, جدول, جمله, جهان, جهانی،, حال, حدود, خلیج, خود, خود،, داده, دارد, دارد،, داروین،, دانشجو, دانشجوی, دانشکده،, دانشگاه, دانشگاه‌ها, دانشگاه‌های, درآمد, دنیای, دوم, دومین, دیگر, رادرفورد،, رتبه, رتبه‌بندی, رده, رنکینگ, سال, ساله, سانفرانسیسکو, سایت, سنجش, سوم, سومین, شاخص‌هایی, شده, شده‌اند, شناخته, شهر, شهرت, صدر, صنعتی, صورت, علمی, عنوان, فارغ‌التحصیل, فرغ‌التحصیلان, قدمت, قدیمی‌ترین, قرار, قسمت‌های, لحاظ, لندن, لیلاند, ماساچوست, مختلف, مدرن, مردان, مرکز, مشهورترین, معتبر, معتبرترین, معرفی, معیارهای, مورد, میانگین, می‌دهد, می‌شود, می‌شود،, می‌کند, نزدیکی, نفر, نمره, نوبل, نکته, نیوتن،, هاروارد, هاروارد؛, هزار, همچنین, همچون, واتسون, وب‌سایت, ویتامین, ویروس, پذیرای, پنج, پنجم, پژوهش،, پژوهشی, چهارم, چهارمین, کارشناسی, کالج, کالیفرنیا, کرده, کرده‌ایم, کریک, کسب, کشف, کمبریج, گرفته, گزارش, گنجایش
    • نمایش: 884
    January 8th, 2016, 18:50 برو به آخرین پست
  8. درخواست ترجمه فوری

آغاز شده توسط امید امید, December 13th, 2015 14:29
    .دوتا, pdf, استفاده, امتحان, انگلیسی, اگه, ایمیل, این, اینترنت, اینکه, باشم, باید, بدرد, بدردبخور, بدلیل, برای, بفرستی.راه, به‌, ترجمشو, ترجمشون, ترجمه, ترم, خواهشی, خیلی, دارم, داشته, دانشجو, دیگه, ذهنم, روز, زبان, سلام, شما, ضروری, فایل, فوری, فوریه, مترجم, میشه, میکنم, ندارم, نرسید, نرم‌افزار, نمیخوره, هستم, واسم, چند, کنم, گوشی, گوگل
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 571
    December 15th, 2015, 08:38 برو به آخرین پست
  9. درخواست راهنمایی در مورد موضوعات مرتبط با یک تحقیق

آغاز شده توسط Xx Joker xX, November 13th, 2015 13:24
    2 صفحه ها
    1 2
    pdf, آشنایی, اجتماعی, اینا, باشه, باید, بدم, تاثیر, تاثیرات, تحقیق/مقاله/پایان, تحقیقم, تقاضا, حاضر, حال, داخل, دارای, دارم, درخواست, دنیا, دوستان, دیگه, راهنمایی, روی, زندگی, سری, سلام, شبکه, شده, شکبه, صفحه, فعال, فهرست, قرار, مرتبط, معرفی, معنا, مفهوم, مقاله, ممنون, مورد, موردش, موضوع, موضوعات, میتونه, نامه, های, همه, کاربران, کتاب, کنید
    • پاسخ: 11
    • نمایش: 1,489
    November 13th, 2015, 20:14 برو به آخرین پست
  10. Question مشکل انتخاب رشته

آغاز شده توسط ya hosin, November 7th, 2015 23:20
    انتخاب, انیمیشن, بازار, بدونم, بهتره, تدوین, خدمت, خسته, دوستان, رشته, سازی؟؟و, سلام, شما, مشکل, نباشیدمیخواستم, کار, کدوم
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 598
    November 8th, 2015, 11:49 برو به آخرین پست

صفحه 3 از 21 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد