تبلیغات در ترفندستان
صفحه 1 از 86 123451151 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍1703 موضوع

انجمن: لپتاپ

1. Exclamation مشکل با شارژر و تغذیه Y5070

آغاز شده توسط Mrr-Co, October 20th, 2019 22:51
    y5070, استفاده, افتاد, اون, این, اینکه, باد, باز, بازش, بازی, باطری, برد, بردش, تاپ, تغذیه, جایی, جریان, حتی, حرارت, خاموش, خاموشه, خریدم, خوب, دارم, داغ, دفعه, دقیقه, دوستان, دکمه, دیدم, دیوونه, دیگه, راستای, راهنماییم, روشن, زور, زیاد, سلام, سنگین, سوکت, سیاه, سیم.وقتی, شارژ, شارژر, شدت, شدم, شدن, شده, شروع, صدا, قاب, قدر, قسمتش, قسمتی, قهوه, لپتاپ, مادر, ماه, محض, مشخصا, مشکل, ممنون, موقع, میارم, میزنن, میشد, میشم, میشن, میشه, میکردم, میکندم, میکنم, میکنه, می‌کرد, نمیدونم, نمیشه, هرچی, همزمان, همینجوری, واقعا, وصل, وصلش, وقتی, ولی, پاور, پاور،, پشت, پوف, پیش, چراغ, چشمک, چند, چندین, چیه, کابل, کار, کرد, کردم, کنجکاو, کنید, کوتاه, گرم, یهو
    • پاسخ: 4
    • نمایش: 59
    October 23rd, 2019, 14:15 برو به آخرین پست
  2. تاریک و روشن شدن صفحه

آغاز شده توسط Heblk, August 27th, 2019 17:25
    mode, safe, آنتی, ابتدای, اتفاق, اسکن, افتاد, افزایش, اما, امروز, اونقدر, اگه, این, اینبار, اینکه, باز, باشه, باهاش, بتراشن, بخاطر, بدتر, بدم, برنامه, بشی, بعد, بود, بیخودی, بیشتر, بیماریش, تاریک, تاریکی, تاپ, تاپم, تعمیرکار, تفاوت, تقریبا, تونید, حالت, حرفه, خالی, خاموش, خاموشی, خرج, خوب, خوندم, خیلی, داره, درایو, درست, دستشون, دفعه, دقت, دقیقه, دوباره, دیشب, دیگه, رسید, روز, روش, روشن, روشنایی, روی, زمان, سختی, سلام, سنگین, شدن, شده, شهرمون, صفحه, طوریکه, طولانی, فایده, فقط, قبل, لطفا, مانیتور, ماه, مثل, مثلا, محض, مدت, مرتب, مشکل, مشکلی, میترسم, میذاشتم, میشد, میشه, میگذره, نداریم, نداشت, نداشته, نصب, نظرم, نمی, نمیشه, نورش, هفته, همین, همینطور, وارد, وخیم, وضعیتش, وقتی, ویروس, پنج, پیدا, پیشرفت, چهار, چون, کار, کارت, کاملا, کرد, کردم, کردن, کشی, کلا, کمترین, کمک, کمی, کنید, کوتاهی, گذشت, گرافیکته
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 204
    August 27th, 2019, 18:43 برو به آخرین پست
  3. کار نکردن یک پورت USB لپتاب

آغاز شده توسط amir.abdolmaleki, August 15th, 2019 02:49
    asus, usb, x555, اتصال, افزاری, البته, امتحان, انتخاب, اگه, این, اینتزنت, بازم, بدون, برق, بلدید, بهش, بگم, تاش, تقریبا, تمام, جواب, جورایی, حالت, خواهش, خیلی, داره, داره،, دوستان, دیدم, راست, راهنمایی, روشن, روشهای, سلام, سمت, شارژش, شدن, شناسایی, صدای, فقط, لپتاب, مشکل, موس, مویایل, میشه, میشه،, نداده, نرم, نمی, نمیاد, نمیاد،, نکردن, هستش, هستن, هیچ, واقعا, وصل, وقتی, ولی, ویندوز, پورت, چراغش, چون, چیزی, کار, کردم, کمه, کمک, کنم, کنن،, کنه, کنید, گفت, گوشی
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 634
    August 15th, 2019, 13:29 برو به آخرین پست
  4. هدفون در لب تاب

آغاز شده توسط asd98, June 25th, 2019 00:21
    g5070, lenovo, است, اسپیکر, البته, تاب, روشن, روی, طور, فعا, فعاله, هدفون, همین, وگاهی, کردن, گاهی
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 165
    June 27th, 2019, 09:13 برو به آخرین پست
  5. Post بوت نشدن سی دی ویندوز

آغاز شده توسط امیر محمد رحیمی, June 12th, 2019 14:29
    nova, استفاده, انتخاب, اینتر, بوت, تاپ, جدید, خودش, داخل, سلام.وقتی, قرار, میدهم, میزنم, میشود, میکنم, نشدن, نصب, نمیتوانم, همون, وارد, ویندوز, کار, کلید, کنم.چه, کنم؟, کوچیک
    • نمایش: 168
    June 12th, 2019, 18:02 برو به آخرین پست
  6. کند اجرا شدن بازی

آغاز شده توسط XwolverineX, May 26th, 2019 18:51
    amd, assassins, black, core, cores, creed, ddr4, flag, graphics, intel, n5000, pentium, ram, readon, sadsad, waiting, اجرا, افکت, الان, بازی, تکسچر, حلزون, دوستان, رزولوشن, روی, طول, غیرفعال, مشخصات, نصب, کند, کندتر, گرافیک
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 159
    May 26th, 2019, 18:51 برو به آخرین پست
  7. Question امپر خروجیه یواس بی

آغاز شده توسط ارمان123, May 11th, 2019 10:03
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 194
    May 11th, 2019, 19:19 برو به آخرین پست
  8. نصب SSD روی لپ تاپ بدون درایو نوری

آغاز شده توسط arvin7, April 1st, 2019 13:31
    asus, cd/dvd, fx570ud, hdd, ssd, اموزش, این, اینترنت, باید, بدون, برای, برداشتن, بندازم, بندازم؟, بنده, تاپ, تاپم, توی, جایگزین, دارم, دارن, درایو, دوم, راهنمایی, روش, روی, سلام, شرایط, عنوان, فاقد, لپ تاپ, مال, ممنون, میتونم, میخوام, میشم, نداره, نصب, نوری, هارد, هایی, هاییه, هست, همه, ولی, چجوری, کرد, کنید
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 285
    April 2nd, 2019, 18:24 برو به آخرین پست
  9. تصویر روی مانیتور نمیاد

آغاز شده توسط Mohamadkigerin, February 3rd, 2019 02:56
    • نمایش: 237
    February 3rd, 2019, 09:31 برو به آخرین پست
  10. کارت گرافیک اکسترنال برای لپ تاپ

آغاز شده توسط arc born, December 5th, 2018 15:09
    2 صفحه ها
    1 2
    amd, lenovo, y700, اکسترنال, اینچی, ببینم, برای, تاپ, تاپم, تهیه, داره, سلام, متصل, مشخصات, میخواستم, میدونه, میشه, هست, کارت, کرد, کسی, گرافیک
    • پاسخ: 10
    • نمایش: 478
    February 2nd, 2019, 11:50 برو به آخرین پست
  11. فعال کردن FINGERPRINT در لپ تاپ HP

آغاز شده توسط oganson, February 1st, 2019 22:01
    elitebook, fingerprint, simlepass, اثر, استفاده, اصلا, اما, انگشت, اگه, برای, برتامه, برنامه, بقیه, بیتی, بیدا, خریدم, خود, داره, دانلود, دسته, دوم, راهنمایی, سایت, سلام.من, فرق, قبل, لبتابی, مدلش, مربوط, میشه, میکنم, نسخه, نمیاره, نمیتونم, های, هستش, واز, وقت, ویندوز, چیزی, کردم, کنم, کنید
    • نمایش: 242
    February 2nd, 2019, 06:59 برو به آخرین پست
  12. مشکل کار نکردن Fan لپ تاپ

آغاز شده توسط arakcrazy, February 1st, 2019 02:06
    5742g, acer, افتاده, باشه؟, بود.مشکل, تاپ, تست, سالم, سلام, لپتاپم, مشکل, میتونه, ولی, کار, کجا, کردم
    • نمایش: 226
    February 1st, 2019, 15:07 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 86 123451151 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد