تبلیغات در ترفندستان
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍226 موضوع

انجمن: اپل

1. New خرید ایپد A2013

آغاز شده توسط hamedelon, November 2nd, 2019 12:19
    a2013, cdma, این, اینچ, ایپد, بدنه, بدونم, تشکر, تولید, خرید, خریدم, خواستم, خوره, داره, دوستان, دیدم, دیگه, ربطی, روی, زده, سال, سلام, سوال, سیم, مدل, نه؟, پرو, چون, کارت
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 60
    November 2nd, 2019, 16:23 برو به آخرین پست
  2. اپل آی دی

آغاز شده توسط امیر عباس 3, October 7th, 2019 11:40
    استفاده, اپل, برام, جدید, خدمت, داره؟, دسترسی, دوستان, راهی, ساختن, سازنده, سلام, فراموش, فرد, قبلی, قبول, متاسفانه, میخواد, ندارم, نمیکنه, وجود, پسوورد, کردم
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 49
    October 7th, 2019, 12:44 برو به آخرین پست
  3. New factory reset iphone 7

آغاز شده توسط sir.-.panther, July 20th, 2019 17:52
    factory, iphone, itunes, reset, ارور, امتحان, دارم, دانلود, ریسیت, سلام, صفحه, فراموش, فکتری, میده, میدونه, می‌تونم, می‌خوام, نمی‌شه, همش, پسورد, چندبار, چهجوری, کردم, کسی‌, کلا, کلید, کنم
    • نمایش: 345
    July 20th, 2019, 21:52 برو به آخرین پست
  4. آموزش نصب IOS 13

آغاز شده توسط shahin71mo, June 26th, 2019 20:41
    &jb, 3utools, flasg, flash, ios, iphone, xالبته, xبیش, xدر, آزمایشی, آموزش, آیفون, اروری, است, استفاده, اطلاعات, اما, امیدوارم, انجام, اول, اومد, اگر, ایرانی, این, اینجا, باتری, باز, باشد, باشید, باهاشون, باگ, باید, برای, برخورد, برخی, برده, برنامه, بسیار, بعد, بگم, بگیرید, بیان, بیشتری, ترین, تصویر, تغییرات, حال, حالت, خارج, خواهم, خوبی, خود, خودم, خیلی, داد, داره, داشته, دانلود, دستگاه, دقت, دقیقه, دوست, دکمه, دیر, دیوایس, روز, روی, زمان, زیاد, زیر, سافاری, سرعت, سری, سوالی, سپس, شاید, شدن, شده, شدید, شما, شماره, شود, شیم, صبر, صفحه, صورت, صورتی, ضعف, عمده, فایل, فعلا, فقط, فلش, فیس, قبل, قرار, قوت, لذت, مثل, مرورگر, مشاهده, مشخصات, مشکل, مصرف, ممکن, مواجه, میتوانید, نباشید, نباید, نداریم, نسخه, نصب, نظر, نظرات, نقاط, نگاه, نگران, نیاز, نیاید, نیست, های, هرچند, هست, وارد, واقعا, وجود, ویژگی, پاسخ, پیش, چشم, چندانی, کار, کاری, کافیست, کردم, کرده, کردید, کرش, کلی, کلیک, کمی, کند, کنم, کننده, کنید, کنیم, کوتاه, گاهی, گوشی, گیری
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 274
    June 26th, 2019, 20:41 برو به آخرین پست
  5. باز کردن قفل ایفون 4s

آغاز شده توسط Mohammad167, April 27th, 2016 13:29
    • پاسخ: 5
    • نمایش: 7,128
    March 6th, 2019, 17:48 برو به آخرین پست
  6. نیفتادن اسم‌ها در مخاطبین ایفون ۶

آغاز شده توسط Hadi__piri, February 6th, 2019 18:14
    اسمی, اسم‌ها, انجام, اپل, ایفون, بودن, تمام, حالا, دادم, سلام, سیم, شماره, فارسی, فقط, لازم, مخاطبین, میفته, نیس, نیفتادن, همشونم, ولی, چیکار, کارت, کارهای, کردم, کنم, کپی
    • نمایش: 197
    February 6th, 2019, 18:14 برو به آخرین پست
  7. Question هات اسپات در آیفون 6

آغاز شده توسط sungirll, November 14th, 2018 16:28
    آیفون, اسپات, اصلا, تنظیمات, روشن, سلام, موجود, میتونه, میشم, نمیتونم, نیست, هات, همچین, وارد, وقتی, کسی, کمکم, کنم, کنه؟, گزینه, گوشیمو
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 261
    November 15th, 2018, 11:46 برو به آخرین پست
  8. Exclamation لاک شدن آیفون ۵ و نیاز به اپل آی دی

آغاز شده توسط ali.diny, October 26th, 2018 16:46
    آنلاک, آیفون, ازش, ازم, استفاده, اپل, ایمیل, بازیابیش, ببینم, بتونم, جعبه, خسته, خواست, خیلی, دارم, دوستان, دیم, راهی, رمز, روشن, ریستورش, سلام, شدن, قدیمیمو, لاک, موقع, میخواستم, نباشید, نمیتونم, نمیکردم, نیاز, نیست, هست, هیچ, وقت, وقته, پیش, چند, کردم, کنم, کنم؟, گوشی, گوشیو, یادم
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 300
    October 28th, 2018, 20:41 برو به آخرین پست
  9. New از کار افتادن دکمه home گوشی

آغاز شده توسط peyman_y24, October 10th, 2018 19:58
    home, افتاده, اگه, برا, تاچ, توضیحاتش, خرید, دوستان؛, دکمه, دیش, زدم, سایت, سرچ, سلام, عوض, قسمت, میفته, نوشته, هوم, چکارش, کار, کنم, گوشیم
    • نمایش: 318
    October 10th, 2018, 19:58 برو به آخرین پست
  10. آموزش انتقال فایل به آیفون با آیتونز *

آغاز شده توسط shahlamoradi, September 3rd, 2018 21:24
    apps, download, downloader, drag&drop, file, itools, shareit, sharing, total, آخر, آنچه, آیتونز, آیتیونز, آیفون, آیپد, احتمال, احتمالا, است, استفاده, اسکرول, اطلاع, اطلاعات, البته, اما, انتقال, انجام, اکثر, اگر, اید, این, اینکه, باز, باشد, بالای, باید, ببنید, بخش, بدل, بدون, براحتی, برای, برای‌تان, برعکس, برنامه, بشوید, بعد, بیاید, تبدیل, توان, توانید, جالب, حال, حالا, حتی, خاطر, خریداری, خواهید, خود, خودتان, خودمان, داخل, داده, دارید, دارید،, دراپ, درگ, دهید, دهید.فایل, رایگان, رفع, روس, روش, روی, سمت, سپس, سیستم, سینک, شرینگ, شما, شود, شوید, شیرینگ, صفحه, صورت, طریق, فای, فایل, فایلی, فلش, فکر, قابلیت, قابلیت،, قبل, قسمت, قیمت, لیستی, مجهز, مختلفی, مشاهده, مشکلی, منبع, منتقل, مور, مورد, میکنم, ناگفته, ندارد, ندارید،, ندهید, نصب, نظر, نماند, نوار, نگاه, نیاز, نیازتان, نیازی, های, هایی, هستند،, همان, همین, هیچ, وارد, وای, ورژن, وصل, پایین, پشتیبانی, پنجره, پولی, پیدا, پیش, پیشنهاد, چیزا, کابل, کار, کاربران, کامپیوتر, کرد،, کردن, کرده, کردید،, کشیدن, کلیک, کمک, کند, کنید, کنیم, گوشی
    • نمایش: 358
    September 3rd, 2018, 21:24 برو به آخرین پست
  11. Exclamation Verification Failed-ios

آغاز شده توسط MȺsŧɇɍ ƗȻŦ, April 18th, 2018 00:50
    • نمایش: 380
    April 18th, 2018, 05:25 برو به آخرین پست
  12. Error 1009 iphone

آغاز شده توسط BNTIZA, December 13th, 2015 17:51
    error, ios, ios9.1, iphone, vpn, آپديت, ارور, ازش, اساتيد, استفاده, اصلا, انجام, اون, ايران, اين, باتشكر, بدم, براي, بود, تحريم, ترفندستاني, تنظيمات, توي, خاهشمندم, دربعضي, دليل, ساخت, سايت, سرچ, سلام, سيستم, شده, عامل, فراوان, فرض, قسمت, كردم, كمكم, كنم, كنند, مشكل, ميكنيم, نتوستم, نفهميدم, نوشته, هاي, ولي, پيرامون, پیش, چيزي
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 803
    April 3rd, 2018, 09:48 برو به آخرین پست
  13. هنگ کردن گوشی رو لوگوی اپل

آغاز شده توسط aliq2005, March 1st, 2018 23:31
    ارور, اپل, اپلم, اگه, ایفون, اینکه, بالا, بعد, بکنم, حافظه, خاموش, خاموشش, خواستم, داد, داره, دوباره, دوستان, دیشب, راستی, رنگ, روشنش, روی, سفیدو, سلام, شکل, عزیز, قبل, لطفا, لوگوی, مدل, مرسی, موقعی, میاد, میشه, نمیتونم, همون, هنگ, هیچ, پره, کاری, کردم, کردن, کرده, کمکم, کنم, کنید, گوشمم, گوشی, گوشیمو, گیر
    • پاسخ: 5
    • نمایش: 465
    March 2nd, 2018, 18:04 برو به آخرین پست
  14. Question شارز نشدن ایفون5

آغاز شده توسط ali_asghar..., February 22nd, 2018 22:13
    اقا, ایفون5, خالی, درصدش, روشن, سلام, شارز, شارزش, شارزمیزد, شدبعد, فرق, میزدم, میشد, میشه, میکرد, نشدن, همه, ولی, گوشیم
    • نمایش: 299
    February 22nd, 2018, 22:52 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 2 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد