تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
صفحه 1 از 28 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍544 موضوع

انجمن: دانلود و درخواست اپلیکیشن‌های اندروید

در این بخش می‌توانید جدیدترین و بهترین اپلیکیشن‌های سیستم عامل اندروید را دانلود نمایید و یا به اشتراک بگذارید.

1. ریکاوری همه چیز بدون روت

آغاز شده توسط جوزدان, May 31st, 2018 12:23
    5.6.3, android, dr.fone, email, forum@ru-board.com, serial, sms, suite, wondershare, آهنگ،, اجرا, است, استفاده, اسکن, اشتباه،, اشکالات, اطلاعات, اطلاعاتی, افزار, افزار،, اما, انجام, اندروید, اندرویدی, اگر, این, اینترنت, بازگرداندن, بازی, بازیابی, باید, بدون, برای, برخی, برنامه, بهبود, تبلت, ترین, تغییرات, تلفن, تمامی, جلوگیری, جمله, حالت, حجم, حذف, خارج, خود, دارای, دارد, دانلود, دفترچه, دلایل, دهد, دهید, دکترفون, راهنمای, رجیستر, رفع, روت, روش, روی, ریکاوری, سازگار, سازی, سپس, شدن, شده, شما, شماره, شناسایی, شود, شوند, شوید, طلاعات, عملکرد, عکس،, غیرفعال, فایروال, فایل, فایلی, فشرده, فعال, فیلم،, قابلیت, قادر, قبلی, قرار, قطع, قوی, مانند, متصل, متنی،, مثل, مختلف, مخصوص, ممکن, مهم, موبایل, موجود, مگابایت, میتواند, میشود, نرم, نسخه, نصب, نمایش, نمایید, نوع, نکنید, های, هایی, همراه, همه, همچنین, وجود, ویروس, ویندوز, ویژگی, پاک, پیش, چند, چیز, کار, کامپیوتر, کردن, کرده, کلی, کند, کنید, گوشی, یافته
    • پاسخ: 6
    • نمایش: 97
    June 13th, 2018, 13:56 برو به آخرین پست
  2. چطوری وای فای گوشی رو تقویت کنم گوشیم هواوی y550 روت شده است

آغاز شده توسط fff.narges, December 18th, 2015 14:39
    2 صفحه ها
    1 2
    ممنون, میشم, کنید, راهنماییم, لطفا, tapatalk, y550-l01, huawei, سلام, است, تقویت, گوشی, فای, وای, کنم, گوشیم, شده, روت, y550, هواوی, چطوری
    • پاسخ: 12
    • نمایش: 1,103
    May 30th, 2018, 06:42 برو به آخرین پست
  3. خواندن پاور پوینت برای گوشی

آغاز شده توسط hassanlakaei, May 3rd, 2018 10:44
    آنجا, استفاده, انتقال, اندروید, اندروید4.2.2انتقال, باتشکر, باز, باید, بتونم, بخوانم, بدم, برای, برنامه, تاپ, خواندن, داده, دارم, دوستان, روی, سلام, ضمن, فایل, قسمت, مطالب, میخوام, نصب, پاور, پوینت, کدام, کنم, گوشی
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 87
    May 19th, 2018, 14:24 برو به آخرین پست
  4. دانلود تلگرام ضدفیلتر

آغاز شده توسط جوزدان, May 2nd, 2018 11:10
    telegram, استفاده, اسم, امنیتش, اومده, بدون, بره, ترکیبی, تلگرام, تلگرامه, خدمت, خواست, خودم, دارم, دانلود, درمورد, دور, دوستان, دونم, زنه, سایفون, سلام, ضدفیلتر, عرض, عزیز, فیلترینگ, لینکشم, میزارم, نمی, چندساعتیه, چیزی, کسی, کنم, کنه
    • پاسخ: 7
    • نمایش: 409
    May 15th, 2018, 23:03 برو به آخرین پست
  5. معرفی نسخه جدید CatFish بازی ماهیگیری

آغاز شده توسط a-arami, May 14th, 2018 23:41
    asanapk.com, catfish, games, mod, neverending, v1.0.18, آخرین, آزاد, آسان, آغاز, آفلاین, آوری, آپدیت, ابتدا, اجرای, ادامه, اساس, است, استودیوی, اعتیاداورش, امتیاز, امروز, انتخاب, اند, اندروید, اوقات, اپلیکیشن, اکنون, اگر, ایم, این, بار, بازی, بازیسازی, بازیهای, باید, بدون, برای, بهترین, بهینه, بودید, بگیرند, بیندازید, تان, تریلر, تست, تصاویر, تغییرات, توسط, جالب, جداگانه, جدید, جدیدترین, جلب, جمع, جهان, حجم, حدود, خبرهای, خرید, خوار, خود, دادن, دانلود, درون, دریافت, دنبال, دهیم, راه, راهی, رای, رایگان, رفع, روی, سازیهای, ساعت, سایت, سبک, سراسر, سرورهای, سرگرم, سپس, شان, شده, شرایط, شما, شماست, شوید, صورت, صید, طعمه, عالی, عرضه, فراغت, قادرید, قلاب, لینک, ماجراجویی, ماهی, ماهیگیر, ماهیگیری, مایل, محبوب, مختلف, مخصوص, مشاهده, مشکلات, معرفی, معمولی, مود, میرسد, میکند, میکنند, نسخه, نظر, نظرتان, نهایت, های, هدف, هزار, هزاران, هستید, همراه, هوایی, وقت, ویدئویی, ویژگی, پانصد, پرسرعت, پلی, پول, پیش, کاربران, کردن, کرده, کسب, کلکسیونی, کلیک, کمک, کمی, کننده, کنید, گربه, گردیده, گوش, گوناگونی, گوگل, گیاه, گیری, گیم
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 69
    May 14th, 2018, 23:41 برو به آخرین پست
  6. دانلود برنامه ایرانسل من

آغاز شده توسط 0reza666, April 25th, 2018 20:24
    ابدیت, اخرین, ایرانسل, این, برای, برنامه, بزارید, بزارین, جدیدترین, خود, دانلود, سایتی, سلام, فونت, لطفا, لعنتی, لینک, میزنم, میگه, نسخه, نمیشه, نوت, نیست, ورژن, چون, کنم
    • نمایش: 73
    April 26th, 2018, 07:22 برو به آخرین پست
  7. New درخواست نرم افزار نمایش قیمت سکه

آغاز شده توسط سالک110, April 17th, 2018 18:47
    افزار, اندرویدی, باشه, براساس, بصورت, داشته, درخواست, روی, زنده, سلام, سکه, شهر, قیمت, مثل, میخواستم, میده, نرم, نمایش, وبراساس, وضعیت, وهوا, گوشی
    • پاسخ: 9
    • نمایش: 132
    April 19th, 2018, 08:54 برو به آخرین پست
  8. New مشکل کلش رویال

آغاز شده توسط جواد قربانی, April 12th, 2018 21:22
    50%, samsung, updating, اخرین, است, این, اینه, بازی, تست, توی, دارم, دوستان, دیگر, روی, رویال, سلام, مال, مشکل, میاد, مینویسه, میکنه, نسخه, نمیاد, ولی, کردم, کلش, کلمه, گوشی, گیر
    • نمایش: 89
    April 14th, 2018, 04:25 برو به آخرین پست
  9. درخواست اپلیکیشن افزایش سرعت ویدیو

آغاز شده توسط marzieh.eng, February 26th, 2018 14:24
    افزار, افزارها, اندرویدی, اگه, این, تند, جلو, دارید, سراغ, سلام, فیلم, قسمتی, معرفی, ممنون, میخام, میره, نرم, ویدو, ویرایش, کنید
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 100
    February 26th, 2018, 19:18 برو به آخرین پست
  10. نرم افزار شطرنجی کردن قسمتی از ویدیو

آغاز شده توسط matindadbaz580, February 14th, 2018 20:07
    قسمتی, ویدیو, شطرنجی, ممنون, داره, اگر, میخواستم, کسی, میشم, شده, tapatalk, sm-a510fِ, اندروید, فرستاده, بزاره, مات, برنامه, سلام, کردن, افزار, بشه, کرد, نرم, باهاش, برای
    • پاسخ: 6
    • نمایش: 243
    February 15th, 2018, 07:01 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 28 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد