تبلیغات در ترفندستان
صفحه 1 از 33 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍653 موضوع

انجمن: دانلود و درخواست اپلیکیشن‌های اندروید

در این بخش می‌توانید جدیدترین و بهترین اپلیکیشن‌های سیستم عامل اندروید را دانلود نمایید و یا به اشتراک بگذارید.

1. درخواست Screen Recorder اندروید

آغاز شده توسط AMIR2099, September 12th, 2021 15:00
    اسکیرین, اون, اگر, این, بازیو, ببخشید, برام, بزارید, بعد, تایم, تویه, داشت, درخواست, دور, دکمه, رکورد, رکوردر, رکوردری, زشت, زمان, سلام, شیائومی, صدای, ضبط, قابلیت, قطع, مثل, محیط, میخوام, میکنه, نکنه, های, واقعا, ویدیو, چون, چیزی, کردنو, کشیدن, کنه
    • پاسخ: 4
    • نمایش: 97
    September 13th, 2021, 08:38 برو به آخرین پست
  2. New دایورت کردن یک شماره خاص

آغاز شده توسط Saheb, May 29th, 2016 06:34
    آیا, افزار, اندرویدی, خاص, دایورت, دیگر, سلام, شماره, فقط, مرسی, میشه, نرم, های, کرد؟, کردن, گوشی
    • پاسخ: 9
    • نمایش: 33,929
    August 18th, 2021, 08:20 برو به آخرین پست
  3. اپلیکیشن اضافه کردن Gif به ویدیو

آغاز شده توسط AMIR2099, August 7th, 2021 21:42
    • پاسخ: 9
    • نمایش: 127
    August 13th, 2021, 08:59 برو به آخرین پست
  4. درخواست شبیه ساز Damon ps2pro

آغاز شده توسط AMIR2099, August 3rd, 2021 23:57
    damon, ps2pro, اقا, اندروید, اورد.خواهش, این, اینترنتم, باز, باشه, بده, بده.تو, برای, جدیدش, دامون, درخواست, دهه, دوازدهه, ساز, شبیه, فقط, لینک, مادرم, مخصوص, مسلمونی, میکنم, نسخه, نشد, نمیدونم, نمیکنه, های, هست, ولی, چون, کامل, کمتر, گوشی, یازده, یوتوب, یکی
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 82
    August 4th, 2021, 13:37 برو به آخرین پست
  5. New بازماندن برنام km player

آغاز شده توسط ahwazi351, July 30th, 2021 11:14
    .علت, player, اجرا, است, اعلامات, افزار, امکان, بازماندن, برنام, برنامه, بستن, تبلت, تبلتم, روی, رویت, سلام, صفحه, ضربدر, فایل, فایلی, فقط, لذا, متوقف, منوی, میشه, میشود, نرم, نصب, نمیشود, هست, همیشه, وقتی, ولی, پخش, چیست؟, کردن, کشویی, گزینه
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 57
    July 30th, 2021, 17:34 برو به آخرین پست
  6. Local Network MX Player

آغاز شده توسط MAHDI YOUSEFI, June 13th, 2021 07:34
    • پاسخ: 5
    • نمایش: 316
    July 2nd, 2021, 02:59 برو به آخرین پست
  7. اپلیکیشن برای خرید بسته اینترنتی همراه

آغاز شده توسط fafa063, April 23rd, 2021 17:43
    sadsad, اخه, استفاده, اپلیکیشنی, اینترنتی, برای, بسته, بهتره, خرید, راهنماییم, سلام, میشه, میگه, هرکسی, چیزی, کنم, کنین
    • پاسخ: 4
    • نمایش: 252
    April 24th, 2021, 12:33 برو به آخرین پست
  8. با ویژگی جدید اندروید آشنا شوید

آغاز شده توسط parisa-rezayii, April 19th, 2021 11:45
    cnet, digital, google, heads, pixel, wellbeing, xda, آخرین, آسان, آسیب, آشنا, آنکه, ابزار, ابزار‌ها, اجتماعی, ارائه, است, استفاده, اضافه, افراد, افرادی, افزودنی, البته, اما, امر, اندروید, اپل, اگر, این, باشد،, بالا, باید, بتا, برای, برخورد, بروزرسانی, بهتر, بهزیستی, بوده‌, بگوییم, بیاورید, بیشتر, بیشتری, تاکنون, تلفن, تیر, جدید, جدیدترین, جدیدی, جمع, حال, حتی, حواستان, حواسمان, خود, دریافته‌اند, دسترس, دهد, دیجیتال, دیدگی, دیگری, راحت‌تر, رارعایت, راه, رفتن, رقابت, سال‌های, سامسونگ, سایت‌های, سرتان, سیستم, شرکت‌های, شما, شود, شوید, ظهور, عابر, عامل, عنوان, فاصله, فقط, قاعده, قبل, قرار, مانع, محبوب‌ترین, مشاهده, می‌تواند, می‌دهد, می‌شوید, می‌کند, می‌کنند, می‌کنید, نجات, نزدیک, نسخه, نگاه, هرچند, هستند, هشدار, هنگام, هوشمند, وقت, وقتی, ویژگی, ویژگی‌های, پراکاش, پیاده, چراغ, چند, چهره, کار, کاربران, کامات،, کبود, کرد, کردن, کرونا, کلی, کمک, کند, کنید, کنید،, گذشته, گفتنی, گوشی‌های, گوگل, یادآوری, یعنی, یکبار, یکدیگر, یکی
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 233
    April 19th, 2021, 11:45 برو به آخرین پست
  9. نرم افزار ایجاد شماره

آغاز شده توسط saeed59skh, March 10th, 2021 15:22
    .مممونم, ازای, افزار, اما, اگر, ایجاد, باشکن, بدونم, برام, بفرمایید, بلد, تایی, جواب, خواستم, خوبه, دانلود, درود, سوالم, شایدم, شماره, ظاهراً, مجازی, مورد, نداره, نرم, نشد, نکردن, نیستم, واقعی, چند, کار, کردم
    • نمایش: 276
    March 10th, 2021, 15:22 برو به آخرین پست
  10. از کجا میتونم شارژی هواوی اصل پیدا کنم؟

آغاز شده توسط danyaljamli, January 14th, 2021 15:53
    آخرین, اصل, اصلی, الان, اگه, باتری, بچه, حتی, خراب, خریدم, خود, دیجی, راهنمایی, سلام, شارژ, شارژر, شارژرش, شارژی, شده, شرکت, فامیل, لطفا, مدل, موبایل, میتونم, میخوام, میدونید, میکنه, میگن, نمیتونم, نکردم, نکنم, های, هست, هفته, هواوی, پیدا, کالا, کجا, کرد, کنم, کنم؟, کنید, گوشیم, یکی
    • نمایش: 402
    January 14th, 2021, 15:53 برو به آخرین پست
  11. Red face نصب بازی مود شده در کنار بازی اصلی

آغاز شده توسط Amir.ub, January 4th, 2021 08:45
    idle, space, اصلی, این, اینکه, بازی, باشند؟, باید, بدون, برای, برعکس, بشه, تداخلی, تشکر, حتما, حذف, خودم, دارم, داشته, ذخیره, راهنمایی, سلام, سوالی, شده, شدهمود, عزیزان, لطفا, مشکل, ممنون, مود, میخام, میشه, میکنم, نصب, نمیشه, هست, همه, همین, وقتی, ولی, پلی, پیدا, چطور, چکار, کرد،, کردم, کنار, کنم, کنید, گوگل
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 545
    January 4th, 2021, 19:14 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 33 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 6 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد