تبلیغات در ترفندستان
صفحه 1 از 33 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍659 موضوع

انجمن: پرسش و پاسخ و مباحث فنی پیرامون گوشی‌های تلفن همراه و تبلت‌ها

در این بخش کلیه‌ی پرسش و پاسخ و مباحث فنی پیرامون گوشی‌های تلفن همراه و تبلت‌ها انجام می‌گیرد. در صورتی که سوال یا مشکلی در خصوص گوشی‌های تلفن همراه و تبلت‌ها دارید در این بخش مطرح نمایید.

بخش‌ها موضوعات/ارسالها  آخرين نوشته

1. سامسونگ

(1 مشاهده)

عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 959
    • پست‌ها: 3,341
  2. عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 230
    • پست‌ها: 813
  3. سونی

(1 مشاهده)

عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 888
    • پست‌ها: 3,624
  4. HTC

عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 136
    • پست‌ها: 610
  5. نوکیا

(3 مشاهده)

عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 1,809
    • پست‌ها: 8,707
  6. عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 560
    • پست‌ها: 2,103
  1. New فراموش کردن پترن گوشی

آغاز شده توسط Ho1993, September 9th, 2020 22:05
    motox, استفاده, اطلاعات, اینکه, بشم, بشه, خاطر, دارم, دور, دوم, راهنماییی, راهی, ریست, ریکاوری, سلام, فراموش, فکری, متاسفانه, ممنون, موتورلا, میشم, نسل, نمیتوانم, نمیخوام, هست, وارد, پاک, پترن, کرد, کردم, کردن, کنم, کنید, گوشی
    • پاسخ: 4
    • نمایش: 1,136
    November 29th, 2020, 12:43 برو به آخرین پست
  2. Unhappy مشکل در فلش گوشی پنتک مدل IM-100GN

آغاز شده توسط Mr.Hero, November 25th, 2020 18:19
    adb, flashify, im-100gn, lineage, magisk, pdl, rashr, twrp, اجازه, اصل, اصلا, افزاری, افزاری،تاکید, الان, اما, اگه, این, اینه, باز, بالا, بردشو, برنامه, بشه, بوت, بود, بودن, بوردشو, بکاپ, بیاد, تست, تستش, تموم, تنها, تورو, جهان, حالت, حتی, حله.میتونم, خدا, خراب, خریداری, خسته, خطا, خود, خودم, دارم, داره, درباره, دریافت, دوباره, دوستان, دیجی, دیگه, رام, راه, رحمت, رسید, روت, روتش, روی, ریجن, ریلیز, ریکاوری, ریکاوریو, سالم, سلام, سوال, شده, شده.از, شده.وگرنه, شرکت, شرکت.اما, شرکتی, عوض, فایل, فرمتش, فقط, فلش, فلشر, فلشر،اجازه, قبولش, لودر, لودرش, مارکش, مبترسم, متاسفانه, مجیسک, مدل, مدلش, مشکل, مشکلی, مطمئنم.فقط, موارد, موند.فرستادمش, میاد, میخواستم, میشد, میکنم, نام, نباشید, نتونست, نداره, نرم, نصب, نظرتون, نظرم, نمیده, نمیده.یعنی, نمیکنه, نپرسید, نیست, نیومد‌و, هاشونو, های, هربار, هست, هستش.اون, هستش.فیک, همبن, همراه, همه, هیچ, هیچکاری, واسش, واسه, واقعا؟؟؟نظر, پنتک, پیدا, چرا, چون, چینی, چیه؟, کار, کالا, کاملا, کردم, کردن, کردنخب, کردنش, کشیدن, کنم, کنم.چون, کننده, کنه, گارانتی, گفته, گوشی, گوشیو, یاس, یبار
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 165
    November 25th, 2020, 18:19 برو به آخرین پست
  3. Question روت کردن هواوی آنر۶

آغاز شده توسط maryam__2, November 23rd, 2020 00:07
    آنر۶, استفاده, انجام, اندرویدش, بتونه, برای, برنامه, بشه, بلد, بوت, بکنه, تست, حتما, دارم, درضمن, دسترسی, دقیقا, دوستان, روت, روی, سلام, لودر, متاسفانه, ممنون, موبایل, موفقیت, میشم, نحوه, ندارم, نشد, نکرد, نیاز, نیستم, هست, هوآوی, هواوی, کار, کامپیوتر, کردم, کردن, کسی, کمک, گوشی
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 132
    November 25th, 2020, 17:14 برو به آخرین پست
  4. غیر فعال کردن کیت ابزار Sim

آغاز شده توسط امیر 66, July 5th, 2015 00:18
    • نمایش: 3,619
    October 1st, 2020, 18:55 برو به آخرین پست
  5. استفاده از موبایل به عنوان اسپیکر

آغاز شده توسط Henazoya, September 27th, 2020 08:38
    usb, استفاده, اسپیکر, انتقال, اینه, بشنوم؟, بشوم, بهش, جایگزینی, حالا, خروجی, خروجیش, دارم, دوستان, دیگه, راه, سلام, سوال, سوالم, صدا, صداشه, صدای, طریق, مثلا, مشکل, موبایل, میکنم, نمیتونم, نمیدونم, هدستی, هست, وصل, چیز, کابل, کارت, کامپیوترو, گوشی
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 1,961
    September 27th, 2020, 13:42 برو به آخرین پست
  6. New ریست فکتوری انواع گوشی های اندروید

آغاز شده توسط rasool840, July 6th, 2020 19:20
    • نمایش: 1,710
    July 6th, 2020, 19:26 برو به آخرین پست
  7. سوالاتی درباره روت گوشی

آغاز شده توسط vory, July 1st, 2020 18:46
    افزار, اما, انتی, اینکه, باشه, باعث, بدونم, برگردان, بشه, بعد, بلدم, بندازه, بوده, تنظیمات, خاستم, خسته, داشتم, دیگه, روت, سلام, سوال, شما, ممنون, موبایل, میشه, نباشه, نباشید, نرم, نصب, های, هستند, ویروس, چگونه, کار, کردن, کنیم, گوشی, یعنی
    • نمایش: 1,408
    July 3rd, 2020, 20:24 برو به آخرین پست
  8. Question شناسایی نشدن رم

آغاز شده توسط motim, May 27th, 2020 01:45
    • پاسخ: 6
    • نمایش: 149
    May 29th, 2020, 16:08 برو به آخرین پست
  9. مشکل شارژ و اینترنت تبلت ایسوس

آغاز شده توسط motim, May 27th, 2020 02:01
    اتصال, ازتون, الانم, اما, امتحان, امشب, اومده, ایجاد, ایسوسمو, این, اینترنت, باید, بخاطر, بدبختی, بزارم;-عاقا, بزرگتر, بزرگیه, بشی, بود, تبلت, تبلتم, تعمیر, تعویض, تغییری, تموم, تکنولوژی, جایی, حتی, خاموشه, خیلی, دادم, دارم, درخواست, دفعه, دقیقا, دورتر, دورترم, دیگه, راهنمایی, زدگی, زمینه, سرعت, سرعتشون, سلام, سوکت, سوکتش, شارژم, شما, عاجزانه, فاصله, فای, قصد, قطع, مشکل, مشکلاتمو, ممنونمrose, میرسه, میشن, میشه, میون, نامرد, نمیشه, نکته, های, هزار, وای, وایسی, وجود, وصل, وصلش, ولی, پیدا, چقدر, کرد, کردم, کلا, کمتر, کنار, کنم, گوشی
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 141
    May 27th, 2020, 22:45 برو به آخرین پست
  10. Unhappy ام پی فور مارشالم خراب شده

آغاز شده توسط motim, May 27th, 2020 02:23
    .اما, افزاری, الان, الکترونیکیم, اما, اونجایی, ببخشید, برای, بردمش, برگشتش, بعد, بغلش, بهترین, بهم, بگین, تعمیرم, ثانیه, حتی, خاموش, خراب, خیلی, دارم, درست, دقیق, دنیاستloveبعضی, دوسش, دیگه, راهی, روشن, روشنم, سخت, شارژ, شده, عزیزان, فور, فکر, قبلا, مارشالم, مارشالمم, مرسی, مشکل, میزدمش, میشد, میشه, نمیشه, نیست, هست, وسایل, وقتا, ولی, پیدا, چند, کردم, کرده, کشتی, کنم, کنم.8omrgreenاگه, گفت, گیرمsarcastic،, یادم
    • نمایش: 104
    May 27th, 2020, 13:46 برو به آخرین پست
  11. کد ها و ترفند های مخفی موبایل

آغاز شده توسط hooman_haghighi, April 23rd, 2017 14:58
    #92702689#, code, imei, number, security, آخرین, است, استفاده, اسکرین, اضطراری, اطلاعات, افزایش, البته, اما, انتقال, انجام, اندوخته, اگر, این, باشد, باطری, باعث, برای, برخی, برقراری, برنامه‌ها, بعد, بلافاصله, بگیرید, تاریخ, تبادل, تعمیر, تعمیرکاران, تعمیری, تقاضای, تلفن, تلفن‌های, تماس‌های, تمام, توانایی, حالت, حالت‌های, حاوی, خارج, خاموش, خرید, خواهد, خود, خیلی, دارد, داشت, دایورت, درایو, درصد, درصورت, دسترس, دستگاه, دستیابی, دهید, دوباره, دیگر, دیگری, راه, راه‌اندازی, روشن, روی, ریست, زمان, زمانی, زیر, ساخت, سرویس, سریال, سپس, شارژ, شامل, شدن, شده, شما, شماره, شماره‌ای, شود, صفحه, صورت, صورتی, ضعیف, فرد, فرمت, فشار, فضای, فعال, قاطی, قسمت, قفل, لوازم, مجدد, محسوب, مخفی, مفیدی, مناسب, منوی, منو‌،, موبایل, موجود, مورد, مکالمات, می‌تواند, می‌توانید, می‌دهد, می‌شود, می‌شوید, می‌کند, می‌یابد, نامبر, ندارد, نشان‌دهنده, نظر, نمایش, نور, نوکیا, نکنید, نیاز, نیز, های, همان, همراه, هنگام, هنگامی, هویت, وارد, واقع, وجود, کار, کاربر, کافی, کد‌،, کردن, کرده, کرده‌اید, کلیدهای, کنید, گارانتی, گذشته, گرفتن, گرفته, گوشی, گوشی‌های, یافت, یکی, یک‌بار
    • نمایش: 560
    November 24th, 2019, 12:48 برو به آخرین پست
  12. میخوامدخیلی شیک و تمیز یه گوشی رو از بین ببرم

آغاز شده توسط emsin, September 28th, 2019 20:39
    2 صفحه ها
    1 2
    آسیب, اگرم, بازگشت, باشه, ببرم, بررسی, بره, بشه, بمیره, بهتر, بین, تمیز, تونه, خارجی, خرابش, خوام, دارا, راه, ساده, سلام, شده, شیک, مشخص, منتها, میخوام, میخوامدخیلی, نمی, هست, هوا, وارد, ویروس, ویروسی, چیزی, کارش, کسی, کلا, کمکم, کنم, کنه؟, گوشی
    • پاسخ: 16
    • نمایش: 398
    October 5th, 2019, 15:26 برو به آخرین پست
  13. Question بازیابی مخاطبین سیم کارت گم شده

آغاز شده توسط shahram1364namei, October 5th, 2019 03:05
    آپش, بازیابی, بدون, تلفن, زیابی, سیم, مخاطبین, میخام, کارت, کنم،،امکانش
    • نمایش: 453
    October 5th, 2019, 08:26 برو به آخرین پست
  14. Question سرویس حذف اپل آیدی

آغاز شده توسط leoleoleo, September 7th, 2019 13:54
    آیا, آیدی, آیفون, آیکلودش, ارتباط, اسم, اقدام, اما, امنیتی, انجام, اول, اپل, ایمیل, ایمیل؟؟؟, این, اینها, بازیابی, باید, بده؟, بدونم, برای, برقرار, بهش, بود, بوده, تشکر, تعمیرکار, تغییر, تلفنی؟, توضیح, جوریه, حدود, حذف, خریده, خود, خودمون, داده, داره, داره؟؟, دارها, داری, داستان, درخواست, دریافت, دسترسی, دلار, دوستان, روز, روی, ریکاوری, سرویس, سلام, سوال, شخصی, شده, شما, عملا, عوض, فروشنده, مبلغی, متاسفانه, مغازه, موبایلی, میتونه, میخوام, میدن, میفروشن, میکنن, میکنن؟, میکنند, میگن, ناشناس, نجات, نداریم, های, هزارتومن, هزینه, هستش, همگی, هیچ, واقعا, پرداخت, پسورد, پشتیبانی, پول, پیش, چت؟, چند, چیه؟, کار, کارتی, کاری, کرد, کردیم, کسی, کنیم, گذاشتن, گوشی, یکی
    • نمایش: 219
    September 9th, 2019, 04:42 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 33 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 7 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد