تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
صفحه 1 از 38 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍752 موضوع

انجمن: پرسش و پاسخ، مباحث فنی و مشاوره‌ی خرید سخت‌افزار و گجت‌های الکترونیکی

در این بخش کلیه‌ی پرسش و پاسخ‌ها، مباحث فنی و مشاوره‌ی خرید سخت‌افزار و گجت‌های الکترونیکی انجام می‌گیرد. اگر سوال یا مشکلی در این خصوص دارید می‌توانید در این بخش مطرح نمایید.

بخش‌ها موضوعات/ارسالها  آخرين نوشته

1. عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 1,817
    • پست‌ها: 11,169
  2. عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 227
    • پست‌ها: 1,390
  3. عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 315
    • پست‌ها: 1,403
  4. دوربین دیجیتال

(1 مشاهده)

عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 194
    • پست‌ها: 699
  5. عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 152
    • پست‌ها: 709
  6. لپتاپ

(2 مشاهده)

عملیات انجمن:

آمار انجمن:

• موضوع ها: 1,684
    • پست‌ها: 8,386
  1. news [حل‌شده] تفاوت حافظه کارت گرافیک با حافظه رم

آغاز شده توسط WIN XP, January 8th, 2019 15:22
    ddr2, اما, باید, برای, برخوردم, بعضی, بپرسم, بگیرم؟, تفاوت, تمامی, تهیه, حافظه, خدمت, خواستم, دوستان, دیگر, سلام, سیستم, سیستمم, شدهddr3, شون, فقط, قسمت, مادربرد, مجدد, مدل, مشکلی, میخواستم, نوشته, نوع, هاddr2, های, هست؟, هستش, پاسخگو, چون, کارت, کنم, گرافیک
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 60
    January 8th, 2019, 16:41 برو به آخرین پست
  2. جا نخوردن رم سیستم و سوختن

آغاز شده توسط WIN XP, November 25th, 2018 21:19
    foxconn, اسلات, الان, اومد, بالا, بذاری،نذاری, براش, بررسی, بوق, بوقش, تست, تشکر, تعداد, توی, جمع, جواب, خدمت, خراب, خوب, درستی, دود, دوستان, دیدم, دیگه, رم،دیگه, رمش, روشن, روشنه, روشون, روی, زدن, زدن.هر, زیادی, سلام, سوختن, سیستم, سیستم،اگه, شدن،از, شروع, صدای, عزیز, فقط, مادربورد, مادربوردش, مختلفی, مدام, مشکل, ممتده, میاد.تصویر, میکنه, نخوردن, نخورده, نداد, نمیده, نمیزنه, نیومد, های, همه, همین, ولی, پاور, پیش, چند, کار, کارت, کردم, گرافیک, یکی
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 462
    November 27th, 2018, 09:53 برو به آخرین پست
  3. news [حل‌شده] کدام سیستم بهتر است؟

آغاز شده توسط WIN XP, November 1st, 2018 14:44
    128bit, 1tb, 2gb, 3.3ghz, amd, blue, cpuamd, cpuintel, ddr3, ddr4, digital, dual-core, fx-8370, g4400, gpubiostar, gpuonboard, h110mhc, hddwestern, intel, m5a97, mainasus, mainbiostar, motherboard, octa-core, pentium, r.0, ram4gb, skylake, آنبورد, احترام, اختیار, است؟, انتخاب, انتظاراتم, باز, بهتر, بودجه, تاپیک, تشکر, توجه, جدید, خدمت, خرید, خوبی, خودم, دارم،دو, داره, داره.نسبت, درستیه, دوستان, دوستان،در, روی, سلام, سیستم, طرفی, عزیز, قبلی, قبلیم, قید, قیمتش, مشخصات, مطمئن, مقایسه, میاد, میکنید؟, نظر, نظرم, نیستم, هست, هستم, ولی, پیش, پیشنهاد, کدام, کردم, گرافیک
    • پاسخ: 8
    • نمایش: 178
    November 9th, 2018, 19:45 برو به آخرین پست
  4. Question مشاوره خرید سیستم+قیمت قطعات

آغاز شده توسط mohammad hossein jalal, November 9th, 2018 17:57
    2ترا, آوری, اگر, ببخشید, بخواهیم, جمع, سلام, قدر, میشود, هارد, کامپیوتر, کنیم, گرافیک
    • نمایش: 82
    November 9th, 2018, 18:18 برو به آخرین پست
  5. news نداشتن صدای بوق راه اندازی سیستم

آغاز شده توسط zaq111, November 7th, 2018 20:17
    2gb, 550w, amd, athlon, card, cpu, ddr2, ga-m57, gigabyte, graphics, hard, huntkey, motherboard, power, radeon, ram, slot, آخر, اتفاق, ادب, است؟, اضافه, اطراف, افتاد, افزاری, اما, انجام, اندازی, این, باتری, بار, بازم, بالا, بالای, بایوس, برآمده, برای, برطرف, برق, بزرگ, بعد, بفرمایید, بلافاصله, بود, بود.هارد, بوق, تست, تستش, تعمیر, تعویض, تقریبا, حالا, حداقل, خارج, خازن, خاموش, خیلی, دادم, داشتم, درایو, دوبار, دوباره, دوم, دکمه, دیگری, راه, راهنماییم, روشن, روشنه, زمانی, ستلایت, سخت, سرهم, سلام, سپاس, سیستم, شبکه, شدند, شود, شود؟, صدای, عرض, قابل, قرار, مانیتور, مثل, مدار, مدتی, مشکل, مصرف, مقدار, ممنون, موس, میزدم, میزنم, میشد, میشم, میشود, میومد, ندارند, نداشتن, نمی, نمیاد, نکته, هارد, های, هزینه, هست, وقته, پابرجا, پاور, پشت, چقدر, کارت, کارهایی, کردم, کردن, کمی, کیبورد, کیس, گرافیک, گزارم
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 119
    November 8th, 2018, 11:05 برو به آخرین پست
  6. New برآورد قیمت سیستم

آغاز شده توسط Kaveh_Keihan, November 5th, 2018 20:00
    /1gb, 2000w, 2g/1600, apex, atx, case, cpu, ddr3, disk, drive, dvdrw, g2020, ghz, green, hdd, hp1265, intel, nvidia, pentium, power, ram, vga, zepppelin, استوک, این, برآورد, دوستان, سلام, سیستم, قیمت, کنید, گذاری
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 72
    November 5th, 2018, 20:00 برو به آخرین پست
  7. سیاه شدن صفحه لپ تاپ موقع روشن شدن

آغاز شده توسط feri80feri, October 29th, 2018 19:06
    hdmi, lcd, الان, اما, اورد, اومده, بالا, بدید, برام, تاپ, تاپم, جواب, خواست, درست, دوستان, راهی, رسید, روشن, سلام, سیاه, شدن, شه؟, صفحه, طریق, طور, قبلا, قسمت, مشکلی, ممنون, موقع, موقعی, میشم, نداره, نداشت, نمایشگر, نمی, نمیاره, هستش, همه, هیچ, وصلش, ولی, ویندوز, ویندوزش, پسوورد, پیش, کار, کامل, کردم, کلی, کنه
    • نمایش: 129
    October 30th, 2018, 14:58 برو به آخرین پست
  8. New راهنمایی برای ارتقا سیستم

آغاز شده توسط WIN XP, October 25th, 2018 13:22
    945gcm-s2l, bit, boardgigabyte, celeron, cpuintel, ddr2, geforce, ghz, gta, home, main, premium, ram2, vganvidia, اتوکد, اجرای, ارتقا, ارتقاش, ارزش, ازش, استفاده, اصلا, ایناست, بازی, بالا, باهاش, برای, بودجه, بپرسم, بکنم, تشکر, تمامی, حداقل, خاصی, خدمت, خواستم, خوام, خوبه, داد؟, دارم, داره؟, دوستان, راهنمایی, ساپورت, سرعت, سلام, سیستم, عزیز, فتوشاپ, فعلا, مشخصاتش, مشکل, مشکلی, میشه, ندارم, نداره, هاردش, ویندوز, چقدر, کار, کنه, گرامی
    • پاسخ: 7
    • نمایش: 226
    October 27th, 2018, 11:52 برو به آخرین پست
  9. سی دی رامم دکمه نداره :(

آغاز شده توسط imobiiz, October 5th, 2018 01:53
    اون, باز, برا, تازگیا, داره, دکمه, رامم, رومش, ریزه, سلام, سوراخ, شدن, لنوو, نداره, کنم, گرفتم
    • نمایش: 131
    October 5th, 2018, 08:54 برو به آخرین پست
  10. نظر شما درباره سیستم شخصی من چی هست؟

آغاز شده توسط 0reza666, May 29th, 2017 17:24
    1tb, 64mb, 7200rpm, asus-h81-m-plus, barracuda, buff, cooler, cpu, green, green-gp600w-a-hp, hdd, led, lg-flatron, liteon, maxeeder, notus100-pwm, oem, oroco, seagate, somic, tsco, viera, w1752s-17, اسپیکر, انجمن, اول, اگه, این, بخاطر, بدونم, بزودی, بمونه, بنظر, تاپیک, خوب, خیلی, درباره, دوستان, رایتر, زیر, سلام, سیستم, شخصی, شما, شیش, ضعیف, عالی, عدد, مادربورد, مانیتور, متن, متوسط, مدیریت, مشخصات, مشکلی, موس, میبینید, میخواستم, مینویم, نظر, نمیبینه, هارد, هارو, هدفون, هست؟, ولی, ویندوز, پاور, پنج, چطور, چهار, چون, کارت, کامل, کامپیوتر, کنجکاویتمgiggle, کولر, کیبورد, کیس, گذینه, گرافیک
    • پاسخ: 9
    • نمایش: 745
    August 23rd, 2018, 08:57 برو به آخرین پست
  11. New [حل‌شده] راهنمای خرید سیستم

آغاز شده توسط Alirezaِ, July 22nd, 2018 21:26
    .اسمبل, اسم, اوردید, اکبند, اگه, باز, بالا, بشه, بودجه, بگه, بگید, توش, خرید, خرید،راهنمایی, خریدی, خوام, خوب, داره, دوستان, دیگه, راهنمای, سرعت, سلام, سیستم, شیصد, قیمت, لینک, مشخصات, ممنون, ندارمsad, نمی, ولی, پاینه, چیزی, کسی, گیر, ۲۰۱۸
    • پاسخ: 9
    • نمایش: 236
    July 27th, 2018, 15:01 برو به آخرین پست
  12. کامپیوتر روشن میشه ولی تصویر نمیده

آغاز شده توسط AHMADRG, September 5th, 2012 09:18
    2 صفحه ها
    1 2
    تصویر, روشن, میشه, نمیده, ولی, کامپیوتر
    • پاسخ: 11
    • نمایش: 33,523
    July 27th, 2018, 00:23 برو به آخرین پست
  13. مشکل در موس ASUS

آغاز شده توسط mohammadgavadtahere, July 3rd, 2018 08:16
    asus, امیدوارم, باشید, تابش, خراب, دوستان, سلام, شده, شده؟, فشارش, متوجه, مشکل, منظورم, موس, میدم, نمی, وقتی, ولی, ویل, کار, کجاست, کنه, یعنی
    • نمایش: 161
    July 3rd, 2018, 21:02 برو به آخرین پست
  14. New سیستم مناسب برای اجرای همزمان پریمیر وفتوشاپ

آغاز شده توسط سالک110, June 22nd, 2018 11:03
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 15
    • نمایش: 351
    June 26th, 2018, 06:39 برو به آخرین پست
  15. Exclamation مشکل در بوت شدن سیستم

آغاز شده توسط sajjadz20, June 21st, 2018 20:23
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 118
    June 21st, 2018, 22:01 برو به آخرین پست
  16. درخواست راهنمایی

آغاز شده توسط rahetazeh, June 19th, 2018 04:43
    احتیاج, استفاده, افزار, باشه, باید, برای, تاب, تبلت, حسابداری, خانگی, خونگی, داخل, دارم, داشته, درخواست, دوستان, دیدن, راهنمایی, سایتها, سلام, سیستم, شما, فقط, قیمتها, لطفا, لوازم, ممنون, میکنم, نرم, نظر, هزینه, همه, کار, کمترین, کنم, کنین
    • نمایش: 119
    June 19th, 2018, 06:13 برو به آخرین پست
  17. خرید سیستم خوب

آغاز شده توسط hamrlg, May 28th, 2018 20:55
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    doom, آدم, اجرا, الان, اما, اویل, اینا, بازم, بازی, بالا, باهاش, بتونه, بخرم, برام, بشه, بفروشم, بندازم, بنده, بیاره, تصمیم, تنظیمات, توجه, جدید, حال, خرج, خرید, خوب, دیگه, راضیم, زیاد.بازیای, سلام, سنگین, سنگینی, سیستم, سیستممو, سیستمو, سیستمی, عین, فقط, قدیمی, قیمت, مادربرد, مثل, مثلا, میخوام, میشه؟, نرمال, نزنه, نمیاره, نمیخوام, نمیکنم, نهایت, نیست, های, همونطور, وسط, چقدر, چقدره؟, کارت, کافیه, کامپیوترم, کامپیوتری, کنم, کنه, گرافیک, گرفتم, گفتم, یعنی
    • پاسخ: 35
    • نمایش: 758
    June 8th, 2018, 10:43 برو به آخرین پست
  18. Exclamation راهنمای خرید سیستم (شاید هم ارتقا )

آغاز شده توسط m.samade, May 22nd, 2018 22:11
    2gb, core, ddr2, dogs, dual, geforce, gt610, gta, sad, watch, اجرا, ارتقا, الان, اگه, بازی, باشم, بتونم, بخرم, بدم, بدید, بگید, تقریبی, حالا, خرید, دارم, داشته, دلار, دوستان, دیگه, راهنمای, روش, زیر, سلام, سیستم, سیستمی, شاید, غیره, قیمت, لطفا, مثل, مشخصات, ممنون, مهمتره, میخواستم, نظرتون, هایی, وضع, پاسخ, کنم, گرافیک
    • پاسخ: 4
    • نمایش: 163
    May 22nd, 2018, 22:30 برو به آخرین پست
  19. معرفی سوئیچ‌های جدید سری mds سیسکو

آغاز شده توسط zkhz981, May 22nd, 2018 12:57
    118فایل, 32g, 9396t, auto-zoning, beacon, cable, center, cisco, configuration, data, dcnm, diagnostic, fc-nvme, i/o, license, link, management, manager, mds, multipath, multipath،, network, nvme, read, san, suite, trace, vsan, zone, آخرین, آرایه, آماده, آپدیت, اثر, ارائه, ارتباطی, است, است،, استفاده, اطلاعات, اگر, این, بازنگری, باشد, باشند, باعث, برای, بروزرسانی, بصورت, بهبود, بهتر, بهتری, بهترین, تاثیر, تقاضا, تلاش, تواند, توسعه, توپولوژی, جدید, جدیدی, حال, حوزه, خوبی, خودکار, دارد, دارند, داشتن, داشته, دستگاه, دیده, ذخیره, رابط, راحت, رشد, رفع, روز, روی, زمان, زیر, ساده, سازد, سازی, سری, سوئیچ, سوئیچ سیسکو, سوئیچ‌های, سیستم, سیسکو, شایانی, شبکه, شدن, شده, شرکت, شناسایی, شناسی, طراحی, طرف, عرضه, عملکرد, غیرقابل, فلش, قابلیت, قدرتمند, ماشین, مانیتورینگ, مبتنی, مجازی, مدیریت, مدیریتی, مرتفع, مشخص, مشکلات, مشکلاتی, معرفی, منابع, منبع, منتشر, منطقه, مکان, نباشد،, نت24, نداشته, نسخه, نصب, نیاز, های, هزینه, هستند, همواره, همچنین, وصفی, ویژگی, پورت, پیچیدگی, کارآمد, کاربری, کامل, کاهش, کرد, کرد؛, کرده, کمک, کند, کند.سیسکو, کنند, گذارند, گردد, یافته, یافته،
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 148
    May 22nd, 2018, 12:57 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 38 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 9 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد