تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
صفحه 1 از 84 123451151 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍1680 موضوع

انجمن: پرسش و پاسخ و مباحث فنی پیرامون زبان‌های برنامه‌نویسی نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

در این بخش کلیه‌ی پرسش و پاسخ‌ها و مباحث فنی پیرامون زبان‌های برنامه‌نویسی نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها انجام می‌گیرد. اگر سوال یا مشکلی در این خصوص دارید می‌توانید در این بخش مطرح نمایید.

1. Thumbs up تاپیک مهم مهم: • نکات برنامه نویسی در دلفی

آغاز شده توسط iruni, September 26th, 2008 00:14
    14 صفحه ها
    1 2 3 ... 14
    •, نویسی, نکات, آموزش دلفی، ترفند دلفی, برنامه, دلفی, در
    • پاسخ: 130
    • نمایش: 13,388
    March 13th, 2009, 13:17 برو به آخرین پست
  1. طرز باز کردن fp3

آغاز شده توسط aliasgharmotallebi, July 7th, 2019 07:26
    fp3, باز, دارم, درود, سلام, طرز, فایل, لطفا, نمیشه, پسوند, کردن, کمک, کنید
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 64
    July 7th, 2019, 08:11 برو به آخرین پست
  2. مشکل restart engine در بلواستکس

آغاز شده توسط mammad.s, October 8th, 2017 10:43
    directx, engine, restart, start, اصلیش, افزار, اندازی, این, بازم, بلواستکس, تنظیمات, توی, خطا, دانلود, درست, دوباره, دوستان, راه, راهنمایی, رفتم, روی, زدم, سایت, سلام, قسمت, لطفا, مشکل, موقع, میاره, میده, میزنم, نرم, نشد, همین, همینطور, چکار, کردم, کنمsad, کنید, گزینه
    • پاسخ: 9
    • نمایش: 2,575
    June 27th, 2019, 08:34 برو به آخرین پست
  3. فرم ثبت نام برای استخدام با پی اچ پی

آغاز شده توسط کوکولک, April 1st, 2019 09:31
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 18
    • نمایش: 304
    April 13th, 2019, 17:53 برو به آخرین پست
  4. کدوم؟ C++ , #C یا جاوا؟

آغاز شده توسط mmateen 1382, March 28th, 2019 21:03
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 127
    March 30th, 2019, 13:32 برو به آخرین پست
  5. Question درخواست کمک در برنامه نویسی

آغاز شده توسط mmateen 1382, March 26th, 2019 14:59
    1-آموزش, 2-با, اگه, باید, ببینم, بخوام, بدین, برنامه, جواب, خوب, درخواست, دوست, دوستان, رو،, سلام, شروع, شما،, صفر, عزیز, قدیمی, متین, محمد, معروفی, معنای, ممنون, میخواستم, میشم, نمیدونم, نویسی, هیچی, واقعی, پایه, پیدا, کجا, کلا, کلمه, کمک, کنم،, کنم؟, کیلومتر
    • پاسخ: 5
    • نمایش: 154
    March 27th, 2019, 18:51 برو به آخرین پست
  6. مشکل در دوربین بازی Darksiders

آغاز شده توسط javad.god, June 2nd, 2017 18:38
    darksiders, اتفاق, استفاده, امتحان, این, بازی, بالا, ببینم, برسید, دادم, دوربین, دیگه, فقط, مشکل, میده, میشم, مینونم, میوفته, نشد.لطفا, نشون, هنگام, وارد, وقتی, پایین, چرا, چند, کردم, گیم, یعنی
    • پاسخ: 6
    • نمایش: 912
    March 17th, 2019, 08:34 برو به آخرین پست
  7. Question بکاپ دیتابیس C#

آغاز شده توسط leoleoleo, December 10th, 2018 20:33
    server, sql, استور, اما, بازم, بتونم, برنامه, بکاپ, بکاپمو, بگیرم, توی, دکمه, دیتابیس, دیگه, ذخیرش, سلام, فایل, لوکال, محیط, ممنون, میخوام, میشم, نتو, نتیجه, نرسیدم, همگی, کمکم, کنم, کنید, گشتم
    • نمایش: 135
    December 11th, 2018, 10:13 برو به آخرین پست
  8. New زبان برنامه نویسی PHP چیست

آغاز شده توسط 118file2, December 3rd, 2018 16:37
    html, mysql, php, sun, yahoo, آخرین, آزمایشات, آنلاین, آوری, اجاز, اجرا, اخبار, ادغام, ارایه, است, استفاده, اسکریپتی, اطلاعات, اطلاعاتی, الکترونیکی, انجام, ایجاد, این, اینترنت, باشد, بانک, بدانید, بدین, برای, برنامه, بسیاری, بیش, بیشتر, تجزیه, تحت, تحلیل, تفسیر, توسط, تولید, جالب, جستجو،, جمع, حاضر, حال, خروج, خروجی, خرید, خریداری, خواست, خود, داخل, داد, داده, دارد, داردند, دهنده, دیگری, روز, روی, زبان, زیادی, ساخت, ساخته, سایت, سایتی, سرور, سمت, سپس, سیستم, شاید, شدن, شده, شرکت, شما, شناسه, شود, صورت, طور, عبورشان،, عضوییت،, عمل, عناصری, عنوان, عکس, فایل, فروشگاه, فروم،, قابل, قدرتمند, قرار, قسمت, مانند, متداولترین, متصل, مثل, مخاطبان, مختلفی, مرتب, مرورگر, مشاهده, معنا, مقدماتی, منابع, مناسب, منتقل, موارد, مورد, میتوان, میتواند, میدهد, میدهند, میدهید،, میرویم, میشود, میشوند, مینویسند،, میکند, میکنند, میکنیم, میگیرد, نسخه, نشان, نوشته, نویس, نویسی, نکته, نیاز, هامیان, های, هایی, ورود, وسیله, پاسخ, پست, پویا, پیش, چندی, کار, کاربر, کاربران, کاربران،, کدهای, کرد, کرد،, کلمات, کنند, گالری, گسترش, گفت, یکی
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 147
    December 3rd, 2018, 16:37 برو به آخرین پست
  9. درخواست نگارش نرم‌افزار

آغاز شده توسط baran310, January 6th, 2016 09:40
    آماده‌ای, آپدیت, آیا, اداره, اطلاعات, افزار, افزارهای, افزاری, اون, اکسل, اگر, این, اینجا, باشه؟, ببخشید, بخیر, بدونم, برنامه, تابحال, تعدادی, تکراری, جاش, حتی, حقوق, دارم, داشتن, درخواست, دستمزد, دیتا, راستش, روز, ساده, سجلی, سلام, شبیه, طراحی, عنوان, فایل, فقط, قابل, ماه, مبنای, محتوی, محتویات, مشاهده, مطلب, معرفی, ممنون, موجوده, میتونه, میخوام, میشم, میشه, نرم, نرم‌افزار, ننوشتم, نگارش, نیست, هست, پرسنلی, کارکنان, کسی, کنه, کنید, گزارش, گیری
    • نمایش: 586
    November 4th, 2018, 13:15 برو به آخرین پست
  10. Question ارسال فایل txt با ftp در vb6

آغاز شده توسط ehsan5564sa, October 29th, 2018 21:32
    cmd, drdr, ftp, shell, txt, vb6, ارسال, استفاده, البته, امیدوارم, انجام, اگه, این, باشم, باشه, باکس, ببرم, بدم, برنامه, بلدم, بیسیک, توسط, تکست, جوری, حالا, خسته, داس, داشته, دستور, دستورات, دوستان, دکمه, روش, سرور, سلام, طریقه, طوری, فایل, فقط, محتویات, ممنون, میتونم, میخام, میشم, میکنی, نباشید, نمیخام, هارو, همون, همین, هیچ, وقتی, ویندوز, ویژوال, کار, کارو, کامپوننتی, کلیک, کمک, کنم, کنه, کنید
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 163
    October 29th, 2018, 21:32 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 84 123451151 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد