تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
صفحه 3 از 45 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 41 تا 60 , از مجموع ‍885 موضوع

انجمن: سونی

1. New مشکل داغ کردن Xperia Z2

آغاز شده توسط Dead Terminator, June 23rd, 2015 10:28
    chrome, firefox, nfc, xperia, استفاده, امتحان, این, اینترنت, باتری, بوده, جغرافیایی, خالی, خیلی, داغ, دوستان, زمانی, سلام, شدت, شهر, علامت, فصل, مرورگر, مشابه, مشکل, موقیت, میشه, میکنم, میکنه, نتایج, هست, هستیم, همون, پشتش, چیکار, کردم, کردن, کلاً, کنم, گرما, گرمسیری, گوشی
    • پاسخ: 9
    • نمایش: 697
    July 9th, 2015, 12:44 برو به آخرین پست
  2. Question مشکل وای فای گوشی Experia Mini

آغاز شده توسط ßERMODA, June 26th, 2015 14:51
    2تا, experia, mini, افزار, البته, اومده؟, این, اینطوری, بازم, باشه, باید, ببینم, برا, برطرف, جانبی, حتی, حدی, حرفشون, خواستم, خیلی, داره, درسته, دوستام, ساعتش, سلام, ضعیفه, ضعیفی, فای, قطع, مشکل, مشکلش, مشکلو, منexperia, مودم, میگن, میگیرمش, نتش, نمیکنه؟؟, نیم, های, همین, وای, وصل, وقتی, چکار, چیزی, کلا, کنار, کنم؟نرم, گوشی
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 900
    June 26th, 2015, 15:19 برو به آخرین پست
  3. باز نشدن برنامه قفل

آغاز شده توسط badman3065, June 14th, 2015 12:29
    gallery, lockروش, اعتبار, افزاری, الان, اگه, باز, بتونم, بتونه, برنامه, بود, بکشمشون, بکشه, بیرون, بیفاییده, تمام, توش, خود, دارم, دوستان, روزه, سلام, شده, عکس, فایلهایی, فرقی, فقط, فقل, فیلم, فیلمی, قفل, ممنون, میشناسین, میکنم, میکنه, میگه, نداره, نرم, نشدن, نصب, نمیشه, همه, ولی, پاک, چند, کاریم, کردم, کنم, گوشی, گوشیم
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 1,013
    June 14th, 2015, 20:05 برو به آخرین پست
  4. Question ارتقا اندروید 2.3.4 به 4

آغاز شده توسط Reza Pirdadeh, May 25th, 2015 09:35
    2.3.4-ه, ericsson, live, sony, walkman, wt19i, ارتقاش, اندروید, اندرویدش, باید, بدم؟, سلام, ممنون, میشم, نسخه, هستش, همون, چطوری, کمکم, کنید, گوشی
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 4,144
    May 25th, 2015, 18:46 برو به آخرین پست
  5. Unhappy شارژ نشدن با کابل

آغاز شده توسط milad.gh123, May 8th, 2015 11:54
    .sarcastic, 1ساعتی, 2ماه, player, اخرین, اولین, باتری, باتریمو, بارم, باید, بود, بیارم, توی, جدید, حدود, خرچنگی, خریدم, خود, درش, دوستان, دیدم, زدم, سلام, سوخت, شارژ, شارژر, طریق, ماشین, موبایل, میشه, نشدن, نمیکنه, واسش, واسه, ویوازه, پیش, کابل, کاری, کرد؟؟؟؟؟, کنم, گوشی, گوشیمو, یهو
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 1,005
    May 8th, 2015, 11:54 برو به آخرین پست
  6. Angry پاک شدن اطلاعات

آغاز شده توسط milad.gh123, April 16th, 2015 11:11
    اریکسون, اطلاعات, انتی, اهنگ, اگه, باز, برنامه, بشن///؟, بودم, تروجان, توی, حال, حالت, خارج, خود, درست, دیدم, دیروز, سونی, شدم, شدن, شناخته, فایل, فلدر, قبلیه.توی, لطفا, مخفی, مدل, منیجر, موبایلم, میدونه, میرم, نشد, هست, همون, ولی, ویروسش, ویواز, پاک, پوشه, چند, چیکار, کردم, کردن, کسی, کمک, کنم, کنه, گوش, گوشی
    • پاسخ: 5
    • نمایش: 949
    April 17th, 2015, 21:12 برو به آخرین پست
  7. Lightbulb چگونه در اندروید به رادیو گوش دهیم

آغاز شده توسط 3rdoor, April 16th, 2015 16:34
    goorcan.com, local, play, radio, آنگاه, آیکون, اجرای, ایران, اینترنت, اینجا, باشد, باشید, بدون, برای, برنامه, برنامه،, بزنید, حال, خود, داده, دسترسی, راحتی, رادیوهای, رادیویی, روی, زنده, شبکه, شما, شوید, صورت, ضربه, فقط, قسمت, لیست, محبوب, محلی, منبع, موردنظر, میباشد،, میتوانید, میشود, نصب, نمایش, های, وارد, پخش, کافیست, کشور, کنید, گوش
    • نمایش: 1,396
    April 16th, 2015, 16:34 برو به آخرین پست
  8. کارایی تبلت z3 سونی را برای سفر بررسی کنیم

آغاز شده توسط 3rdoor, March 16th, 2015 18:27
    اما, اگر, این, اینطوری, اینچ, اینکه, باتری, بازار, باشین, باهاش, بتونید, برای, بررسی, بشه, تبلت, تصمیم, خراب, خوبی, خیلی, داره, داشته, دوربین, راه, رنگی, ساعت, سرگرمی, سفر, سونی, شارژ, شارژر, شدن, شدنش, شما, شین, مختلف, مشکل, مواجه, میتونید, نمی, نیاز, های, هست, همچنین, وبگردی, وسیله, کاربردهای, کنید, کنیم, گرد, گوشی
    • نمایش: 834
    March 16th, 2015, 18:27 برو به آخرین پست
  9. چگونگی دسترسی به برخی امکانات Xperia Z3

آغاز شده توسط 3rdoor, March 15th, 2015 17:30
    2 صفحه ها
    1 2
    xperia, آیکون, استفاده, اقدام, الفبایی،, امکان, انتخاب, این, باشید, برای, برنامه, بسته, بقیه, بیشترین, تغییر, توسط, جابجایی, خود, خود،, خودکار, دارید, داشته, دستی, دکمه, سمت, سیستم, شده, صورت, عبارتند, فرض, فقط, محیط, منو, موارد،, موجود, میتوانید, میکند, نصب, نمایش, نمایید, نیاز, های, وارد, وضعیت, وضعیتهای, پیش, چهار, چینش, گوشی, یکی
    • پاسخ: 15
    • نمایش: 2,395
    March 15th, 2015, 18:14 برو به آخرین پست
  10. New نشان ندادن رم در گوشی اکسپریا ال

آغاز شده توسط sepide2, March 8th, 2015 13:33
    app, storage, اسم, اما, انتقال, انداختم, انداختم،, اکسپریا, این, برای, برنامه, بعد, بهم, بگید, حافظه, حدود, خالی, داخلی, دانلود, دلیلشو, ده،, روی, سلام, صورتی, فایلهام, قسمت, قشنگ, لطفاً, مربوط, میده،, میرم،, مینی, ندادن, نشان, نشون, نشونش, نصب, نمی, هست, همون, واقع, وقتی, کارد, کردم, کردم،, گوشی, گوشیم, گیگ
    • نمایش: 1,317
    March 8th, 2015, 13:33 برو به آخرین پست

صفحه 3 از 45 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد