تبلیغات در ترفندستان
صفحه 5 از 27 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 81 تا 100 , از مجموع ‍539 موضوع

انجمن: سایر برندها

1. مشکل گوشی هواوی

آغاز شده توسط فرید55, May 15th, 2017 17:12
    .بنظرتون, .چند, اتمام, باتری, برق, بنده, تی3, ثانیه, حالا, خاموش, دوباره, روش, روشن, ریخته, سلام, شارژ, مدل, مشکل, میزنم, میشه, نمیشه, هواوی, چیه؟, کمی, گوشی
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 518
    May 16th, 2017, 08:14 برو به آخرین پست
  2. عدم نصب بیش از یک حساب بی تاک

آغاز شده توسط mehdi_1, April 7th, 2017 16:51
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 12
    • نمایش: 1,239
    April 27th, 2017, 14:50 برو به آخرین پست
  3. فارسی سازی تبلت مارشال

آغاز شده توسط WIN XP, March 31st, 2017 13:59
    2.3.1, me-m1, morelocale, افزار, امتحان, اندرویدش, این, تبلت, تمام, تکه, دارم, دوستان.من, سازی, سلام, صورت, طوری, فارسی, قدیمی, مارشال, ممنون, میده.نرم, میشم, نسخه, نشون, نمی, هستش, پشتیبانی, کردم, کلمات, کمکم, کنه, کنید
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 449
    April 2nd, 2017, 03:37 برو به آخرین پست
  4. مشکل در فلش کردن گوشی y511-u30

آغاز شده توسط mohammad-r3za, October 24th, 2015 03:48
    firmware, mt6572_android_scatter, not-meلطفا, upgrade, y511-u30, آدرس, آموزش, ارور, اصلا, اعصابمو, افزار, الان, انگار, این, بایت, بدجوری, بعد, بنفش, تولز, تومن, حالا, خودم, خورد, داد, دادم, دانلود, درستش, رنگ, روشن, زدم, ساعت, شناخته, صبح, طبق, فلش, ماه, نتونستم, نرم, هست, هواوی y511 u30, چیکار, کرد, کردم, کردن, کرده, کمک, کنمstraightface, کنید, گوشی, گیر
    • نمایش: 2,220
    January 29th, 2017, 13:07 برو به آخرین پست
  5. درخواست کمک برای Huawei Y210d

آغاز شده توسط solmat, January 4th, 2017 19:38
    گوشی, رام, y210d, میمونه, میخوام, سالم, چجوری, بزنم؟, ممنون[emoji22], روش, آرم‌هواوی, باید, اینکه, میبود, دوستان, سلام, huawei, کمک, برای, هواوی, درخواست, الان, روشن, قبلا, دارم, روی
    • پاسخ: 6
    • نمایش: 611
    January 6th, 2017, 16:26 برو به آخرین پست
  6. Question متن آهنگ در گوشی Huawei P9 Lite

آغاز شده توسط Amirreza13825, January 5th, 2017 11:10
    huawei, lite, آهنگ, البته, اهنگ, اهنگش, اول, اونم, اگر, اینه, ببخشید, بدون, برای, بکشیم, تنظیم, حال, خود, دارم, داره, داشت, ذخیره, روز, روش, ریختم, سلام, سمت, شود, صفحه, طوری, ظاهر, عنوان, قسمتی, متن, متنش, مشکلی, موزیک, نمیتونم, نمیدونم, نمینتونم, نوشته, هام, های, هست, هواوی, هیچ, وقتی, ولی, پخش, پلیر, چطوری, کنم, کنم.مثلا, کنم.چیکار, گوشی
    • نمایش: 2,263
    January 6th, 2017, 13:42 برو به آخرین پست
  7. New [حل‌شده] مشکل اتصال به گوگل پلی و جیمیل (حتما جواب بدید)

آغاز شده توسط mohammadrahim, June 17th, 2016 18:53
    اتصال, اکانت, بازی, بدید, برای, تمام, جواب, جیمیل, جیمیلم, حتما, دارم, راحت, روز, سازی, سلام, سینک, لطفا, مشکل, مشکل اتصال گوگل پلی, میاد, میشد, میشدم, هام, همگام, وارد, ولی, پلی, پیش, چند, کمک, کنید, گوگل
    • نمایش: 951
    November 17th, 2016, 17:43 برو به آخرین پست
  8. Unhappy آپدیت

آغاز شده توسط Omidan57, November 3rd, 2016 05:48
    آنتی, آپدیت, ارور, برای, بروز, بنام, خدمت, خودش, دادهاش, دارم, داره.ولی, رسانی, سروران, سلام, عالی, مدل, میده.چیکار, هواوئ, ویروس, پایگاه, کنم؟, گرامی.من, گوشی
    • نمایش: 571
    November 3rd, 2016, 17:01 برو به آخرین پست
  9. فشار روی صفحه نمایش تبلت HUAWEI T1

آغاز شده توسط Iran-Skynet, October 31st, 2016 23:34
    huawei, media, pad, اثر, احتیاطی, اما, اومد, اگه, این, اینجور, اینجوری, اینچ, بحث, بخش, بدم, برا, برسین, بشه, بعد, بنده, بود, بودم, بودمش, بگین, بیاد, بیش, بین, تازه, تبلت, تبلتو, تست, تصویر, توجه, تیره, جای, حرفا, خریدم, خریدمش, خریده, خواهشا, خودم, خوردم, خیلی, دادم, دادن, داره, درد, درست, دوستام, دیروز, دیونه, دیگه, ذهنتون, راه, روشنش, روی, زانو, زشته, زمین, زیادتره, زیادی, سالم, سفیدیاز, سلام, شده, شرمندم, صفحه, طرف, طور, عنوان, فشار, قبول, لکه, مدت, مشکلی, مواقعی, موقع, میادرو, میده, میرسه, میره, میشم.فکر, میکنم, میگن, نداشت, نمایش, نمایشش, نمیدونم, نور, نکردم, نکنم, هدیه, هفت, همونا, همین, واقعا, وجود, پیدا, چشه, چون, چیکارکنم،دارم, کاملا, کردم, کلی, کنه, گارانتی, گذاشته, گرفتمش, گوشی
    • نمایش: 580
    November 2nd, 2016, 01:33 برو به آخرین پست
  10. نحوه فعال کردن 4g و 3g

آغاز شده توسط ahwazi351, October 4th, 2016 15:44
    .در, .سیوالم, fone, lte, pad, آیا, اتوماتیک, اول, ایسوس, این, برای, بین, تبدیل, تبلت, تنظیم, حالت, دارم, دستی؟, ذکر, ساپورت, سلام, شده, فعال, مشخصاتش, ممکنه؟, موبایلم, مورد, میتونم, میشود, میکنه, نحوه, هست, همراه, چطور, کردم, کردن, کنم, گوشی
    • نمایش: 696
    October 4th, 2016, 20:16 برو به آخرین پست
  11. Unhappy قطع شدن صدای تبلت

آغاز شده توسط Alexandra, September 6th, 2014 16:06
    تبلت, شدن, صدای, قطع
    • نمایش: 8,652
    September 30th, 2016, 12:39 برو به آخرین پست
  12. New مشکل عجیب تبلت acer B1-711

آغاز شده توسط mihaneman13, September 23rd, 2016 17:28
    acer, apply, b1-711, card, cpu, external, factory, flash, meditek, mode, power, recovery, reset, scatter, storage, tool, update, volume, آرم, آپدیت, اتفاقی, ارتقا, ارور, اساسی, استفاده, اصلی, افته،, الان, البته, امتحان, اندروید, اومده،, اون, اونم, این, اینه, باز, بالا, بدم, برای, برنامه, بعد, تبلت, توی, جمله, جواب, خواستم, خونه, دانلود, دستگاه, دسکتاپ, دوستان, دیگه, رام, رسمی, رفتم, رفته, روش, روشن, روی, ریختم, ریختن, زدم, زدن, سایت, سبزرنگ, سلام, طور, عجیب, فایل, فقط, فلش, قبلش, قسمت, مال, مدت, مشکل, مشکلش, مونه, میاد, میده, میمونه،, نداد, نمی, نمیاد, هایی, هست, هنگ, هیچ, وقتی, ولی, پیش, چون, کار, کاری, کامل, کرد, کردم, کردن, کلا, کلید, کنم, گرفتم, گزینه
    • نمایش: 1,345
    September 29th, 2016, 12:56 برو به آخرین پست

صفحه 5 از 27 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 7 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد