تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍499 موضوع

انجمن: سایر برندها

1. ال سی دی سونی اریکسون w810

آغاز شده توسط ksra, June 18th, 2018 14:31
    w810, آدرسی, اریکسون, اگر, این, باهاش, بدید, تهران, خاطره, خودم, خیلی, دارم, دارید, دوستان, دیدم, دیروز, دیش, سلان, سوخته, سونی, ضمن, عوض, میتونم, هشتگرد, پیدا, کردم, کنم, کنم؟, گوشی
    • پاسخ: 8
    • نمایش: 162
    July 2nd, 2018, 14:18 برو به آخرین پست
  2. Unhappy Huawei Honor 6

آغاز شده توسط Heliamonte, June 29th, 2018 11:08
    apn, honor, huawei, share, type, آپدیت, اسپات, اسکرین, البته, انجام, انگار, اون, اونارو, این, اینترنت, اینجور, بازم, باشه, برای, بعد, بودن, تغییر, تنظیمات, خاموش, دادن, درست, دوستان, روز, روشن, ریزی, زنگ, سری, سلام, شدن, شده, صدا, صورتی, طریق, فعال, قسمت, لاک, معضل, موضوع, موقع, میتونه, ناگفته, ناگهانی, نتم, نشد, نمونه, نمیتونم, نمیدونم, نوتیفکیشن, نوشته, هات, همه, هیچ, وصل, ولی, چجوری, چیزها, کجا, کرد, کسی, کمکم, کنم, کنه, گوشی, گوشیم
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 55
    June 29th, 2018, 11:08 برو به آخرین پست
  3. تاریخ ساخت جیمیل

آغاز شده توسط kookoot, June 12th, 2018 11:22
    error, security, sign, ازم, اگه, این, بار, ببینم, بخوام, بشم, بعضی, بگم, تاریخ, توی, جیمیل, جیمیلمو, خدمت, خود, خیلی, داشتم, دوستان, راه, روی, زمانی, ساخت, ساختم, سلام, سوال, ش-ک-ن, ف.ی.ل.ت.ر, مشخصات, میخواد, میخواستم, میده, میره, میشم, میشه, میکنم, نکردم, همه, وقتا, وقتایی, پیدا, چند, چون, چیزی, کار, کانکت, کجا, کرد؟؟؟, گرامی, گوگل
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 122
    June 12th, 2018, 12:36 برو به آخرین پست
  4. New Recovery

آغاز شده توسط s.Alikhani008847, May 30th, 2018 11:21
    honor, ram, recovery, root, superuser, آوردن, الان, البته, اما, انجام, اینم, بده, بدون, بدونم, برام, برنامه, بشه, بگم, تست, تمام, حافظه, حالا, خود, دارن, درخواست, دوستان, روت, زدم, سلام, شده, عمل, فایلهای, فلش, میخواستم, میخوام, میخوان, نمیخوام, نه؟؟, هست, همشون, هواوی, پاک, چندتا, کردن, کنم, گوشی
    • پاسخ: 8
    • نمایش: 119
    May 30th, 2018, 12:08 برو به آخرین پست
  5. New ذخیره شماره تلفنها در gmail

آغاز شده توسط ahwazi351, April 12th, 2018 11:26
    gmail, آیا, انتقال, این, بازیابی, تلفن, تلفنها, داره, دیگه, ذخیره, روی, سلام, سودی, شماره, قابل, های, هست, هست؟, کار, گزینه, گوشیهای, یکی
    • پاسخ: 3
    • نمایش: 126
    April 12th, 2018, 20:22 برو به آخرین پست
  6. New کیفیت تبلت ایسوس

آغاز شده توسط ahwazi351, April 11th, 2018 16:42
    knl, z581, zenpad, ایسوس, تبلت, تبلتهای, خوبه؟, سلام, مدا, مدل, کیفیت, کیفیتشون
    • نمایش: 87
    April 12th, 2018, 09:04 برو به آخرین پست
  7. New تبلت ایسوس

آغاز شده توسط ahwazi351, March 19th, 2018 07:54
    اشکالات, ایسوس, این, اینکه, بطور, بعد, بعدی, تبلت, تصویر, تصویری, خراب, خودکار, دارم, دیده, روی, سلام, صحنه, صدا, صوتی, فایل, فایلهای, فقط, متوقف, مدتی, میره, میشن, میشه, نمیشن, وسط, پخش, پیش, کارت, یعنی
    • پاسخ: 5
    • نمایش: 161
    March 20th, 2018, 05:16 برو به آخرین پست
  8. مشکل صدای تبلت

آغاز شده توسط ناشناس۳۸۲۸۱, March 15th, 2018 10:21
    اصلا, الان, اونطوری, ایسوس, این, بار, تبلت, تبلتم, تفاوت, دارم, درست, دوباره, سلام, شده, صدانداشت, صدای, فرمتش, فقط, قطع, مشکل, موزیک, میده, میکنی, هزچیزی, هنزفری, وقتی, پلی, پیش, چندوقت, چیکارش, کردم, کنم؟
    • پاسخ: 1
    • نمایش: 203
    March 16th, 2018, 09:06 برو به آخرین پست
  9. New گالری در تبلت ایسوس

آغاز شده توسط ahwazi351, November 22nd, 2017 18:42
    است, ایسوس, تبلت, جانبی؟, حافظه, دستگاه, ذخیره, سلام, عکس, فایلهای, محل, پاک, کارت, کردم, گالری
    • نمایش: 187
    November 23rd, 2017, 17:27 برو به آخرین پست
  10. Unhappy توقف دانلود بعد از خاموش شدن صفحه نمایش

آغاز شده توسط hossein 91, October 26th, 2017 12:43
    adm, آنر, ازچند, افزار, اما, انجام, اونم, اگه, ایراد, این, اینطوری, باز, بازار, بازم, باشه،رفتم, بدم, برنامه, بعد, بودن, بگید،, تشکر, تنظیمات, توسط, توقف, توی, جایی, حالت, حالی, خاموش, خواب, خواهش, خوب, خیلی, دارم, دانلود, دانلودی, درویدم, دقیقه, ذهنتون, رایگانش, رفتن, روشن, روشنه, روی, زمانی, سرعت, سلام, شاید, شبانه, شد.لودر, شدن, شروع, صفحه, طبیعی, طریق, فای, فکری, متصل, مرور, مشکلی, مودم, میخوام, میرسه, میشم, میشه, میکنم, میکنم.تا, نرم, نسخه, نصب, نمایش, نمیدونم, نمیشه, نیاز, هامو, هست, همین, هوآوی, هیچ, وای, وقتی, چرا, کرد, کرک, کلی, گذاشتم, گرفتم, گشتم, گفتم, گوش, گوشی
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 327
    November 9th, 2017, 13:55 برو به آخرین پست
  11. برگرداندن اس ام اس های حذف شده

آغاز شده توسط lylagol, October 22nd, 2017 19:17
    آیا, امکان, برگرداند؟, برگرداندن, برگرداندیم, بشه, بپرسم, تمام, تنظیمات, حالا, حذف, داهل, راهی, سلام, شده, ممنون, میخواستم, های, هست, هست؟, پیامها, کارخانه, گوشی
    • پاسخ: 2
    • نمایش: 320
    October 22nd, 2017, 20:26 برو به آخرین پست
  12. گوشی «اسپینر» هم از راه رسید

آغاز شده توسط atefeh_ars, October 21st, 2017 13:27
    chilli, international, «اسپینر», آمازون, آمده, آنها, اخیر, اسباب, است, استفاده, اسپینر, اعصاب, افزایش, البته, امور, امکان, امکانات, انجام, اولیه, این, اینچی, بازار, بازی, برای, برخوردار, برقراری, برنامه, بسیاری, بلوتوث, بوده, تازگی, تلفن, تلفنی, تماس, تمدد, تنها, توان, توسط, تولید, جالب, حافظه, خاصی, خریداری, داخلی, دارای, دارد, دلار, دیگری, راه, رسید, رقم, رنگ, روی, ساده, سال, سایت, سرگرمی, شده, شرکت, ظرفیت, عرضه, فروش, قابل, قابلیت, قیمت, مانند, مجهز, محصول, مدل, مردم, مرورگر, مهر, موبایلی, موسوم, مگابایت, نام, ندارد, نصب, نقل, نمایشگر, نیز, های, هستند, همراه, هند, هنگ, هوشمند, وجود, ورج،, پدیده, کارت, کرد, کردن, کشورهایی, کنار, کنند, کنگی, کوچک, گزارش, گوشی, گیگابایت, یادشده, یکی, ۱.۴
    • پاسخ: 0
    • نمایش: 270
    October 21st, 2017, 13:27 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 25 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه ‌های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون ‌های سایت

پست ‌های جدید
پست ‌های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد