تبلیغات در ترفندستان

تحریم آنتی ویروس آواست

1. saeedking2012
    saeedking2012
    با سلام به همه دوستان
    شاید شما هم جند روزی هست که با آپیدت آنتی ویروس خودتون مشکل دارید و بلاخره بعد از جند روز آخر خبر ها رسید که آواست هم ایران رو تحریم کرده است و دیگه باهاش خداحافظی کنید و اما کسانی که هنوز علاقه دارند از این آنتی ویروس استفاده کنند به سایت ایران ستاپ مراجعه کنند و در اونجا خبر هایی هست که می تونه از طریق دور زدن تحریم به آپدیت های آنتی ویروس رو دریافت کنید و بلاخره اینکه آنتی ویروسی که قبلا با اون نسخه های قدیمی و زشتی که داشت و کسی هم علاقه ای نداشته حالا از وقتی که دیده تو ایران طرفدار پیدا کرده شد برای ما آدم و ما رو تحریم می کنه
    من که دیگه به این آنتی ویروس اطمینان ندارم و به آویرا مهاجرت می کنم تا ببینم آیا آواست درست میشه یا نه
    0 پسندیدن
  2. M.R.K
    M.R.K
    دوستان من بعید میدونم که این اشکال از تحریم کردن باشه چون همین دیروز من در فروم اوست درباره این مشکل در ایران صحبت کردم و جواب یکی از مدیران اوست این بود: چنین مشکلی از طرف ما نیست . (با اینکه فروش محصولات ما در ایران ممنوع است اما سرور های آپدیت ما برای کاربران ایرانی باز است و شما میتوانید از ورژن رایگان استفاده کنید.) در حالی که حتی ورژن رایگان هم همین مشکل رو داره.

در ضمن اگر تحریم بودیم ،مانند avg و pctools در سایتشون به این مورد اشاره میکردند.

علت آپدیت نشدن avast در این چند روز اخیر روی اکثر سرویس دهنده ها بخصوص مخابرات بعلت بلوکه شدن سرورهای آپدیت این محصول توسط *****چیهاست.
    علت این کار را با جستجویی در اخبار مربوط به این حوزه در چند ماه اخیر میشه فهمید.

ايتنا - ماجراي ممنوعيت واردات نرم‌افزارهاي امنيتي

ايتنا - تشکیل کارگروه ساماندهی ورود و به کارگیری ضدبدافزارهای خارجی، فرصتی برای بخش خصوصی

ايتنا - ضد بدافزارهای خارجی ساماندهی می‌شوند

ايتنا - آیا کوییک‌هیل ضدویروس ملی می‌شود؟

(کوئیک هیل یکی از شرکای تجاری شرکت مخابرات)
    ​همون طور که از اخبار بالا میشه فهمید بعد از ممنوعیت واردات (بخوانید :استفاده از) نرم افزارهای امنیتی (آنتی ویروس فایروال و....) با تشکیل کارگروه و برگزاری جلسه تصمیم بر بیرون کردن نرم افزارهای امنیتی خارجی از بازار داخلی و واگذاری بازار به شرکتهای خودی گرفته شده.
    بهترین راه هم قطع کردن ارتباط این نرم افزارها و مجبور کردن کاربران (بخصوص بخشهای تحت نظارت دولت) به استفاده از یک نرم افزار خاص هست.

پس مطمئن باشید که این اختلال تنها یک امتحان و شروعی بر پایان استفاده راحت از نرم افزارهای امنیتی خارجی برای کاربران مظلوم ایرانیه که از داخل و خارج مورد تحریم قرار گرفتند و مثل جزامی ها از خودی و غیر خودی رانده شدند.
    1 پسندیدن
    پسندیدن aylar6888
  3. mohaMMad750
    mohaMMad750
    اشتباه نکیند!!
    بعیده این کار رو بکنند!
    من فکر نمیکنم!
    اینجوری خیلی بد میشه!!
    0 پسندیدن
  4. saeedking2012
    saeedking2012
    کاربران Avast ؛ تیم فنی IranSetup روشی خلاقانه برای دور زدن تحریم این کمپانی پیدا کرده است که تا چند روز آینده ارائه خواهد کرد. لطفاً به تنظیمات آنتی ویروس خود دست نزنید.
    الان چند روز دیگه آپدیت هاشون دریافت نمیشه و سایت رو هم که باز نمی کنند و از مرکز ماهر تا مخابرات ایمل زدم و گفتند که مشکل از آواست هست و ایران ستاپ هم دست به کار شده که تحریم ها را دور بزنه
    خدا کنه همینجوری باشه که شما می گید اما باید در این چند روز چیکار کنیم آپدیت که نمیشه و در این اوضاع قمر در عقرب من که حالا به آویرا مهاجرت کردم و هم لایسنس سه ماه رایگان میده و هم کمی خیالم راحت هست که مشکلی پیدا نمی کنه
    0 پسندیدن
  5. alirezaasemoni
    alirezaasemoni
    سلام,اینها همه حرفهایی است که یا از دهان دیگران میشنویم یا به ذهن خودمان می آید و بازگو میکنیم.آخه کمی هم فکر کنید,هر که هرچی گفت که نباید قبول کنیم.
    آخه مگه میشه بدون هیچ اطلاعیه و ایمیلی آواست یا هر شرکت دیگری,آپدیت خودش را قطع کند (بخاطر تحریم یا هر چیز دیگری).حداقل یک اطلاعیه در سایتش برای همه میگذارد که اگر کسی خواست از آن سایت دانلود کند متوجه این موضوع بشود.مثل اینجا نیست که همه سر هم کلاه بزارند.از طرف ایران هم که نیست,آخه به چه دلیل ایران این کار را بکند؟ ایران جلوی آپدیت را بگیرد تا سیستم همه ویروسی بشود؟ این به سود ایران است یا به ضرر؟ وقتی ویروسی بیاید به همه جا پخش میشه مثلا ادارات و سازمانها و منازل و.....
    این مشکل فقط بخاطر این است که جلوی آپدیت های غیر قانونی گرفته بشه .دلیل این هم که چرا تازگیها این مشکل پیش آمده,این است که شرکت آواست سیستم خود را ارتقا داده و .....
    بهرحال سایت www.iransetup.com مشکل را تا حدودی حل کرده.
    0 پسندیدن
  6. Hamed64
    Hamed64
    من که فعلا به Microsoft Security Essentials بسنده کردم تا ببینم چی میشه !

ولی مطمئنم این بلبشو تنها در کشور جهان 3 و محدودی مانند ایرانه که تفکرات مسئولین ارتباطاتش خنده داره و از جمله رئیس پلیسش (اینترنت خود جاسوسه !)
    0 پسندیدن
  7. Alirezakhosh
    Alirezakhosh
    خوب میشه آپدیت آفلاین کرد
    0 پسندیدن
  8. Hamed64
    Hamed64
    آخه رفیق آپدیت آفلاینش رو میتونی همش دانلود کنی ؟

ارزش نداره هی 50 مگ 50 مگ دانلود کنی که !
    0 پسندیدن
  9. momayyezi_m
    momayyezi_m
    اره اپدیت افلاین حجمش زیاده اصلا فایده نداره که
    ولی این جاست که باید بگم دیه چاره ای نیست
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اکنون ساعت 08:51 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.