تبلیغات در ترفندستان

کرک ظsims 4

1. arshia.p
    arshia.p
    سلام من یه بازی به نام sims 4 را قبلا روی ویندوز 7 نصب و کرک کرده بودم اما حالا بازی را روی ویندوز 8.1 نصب کرده ام اما در موقع کپی کرک ارور زبر را میدهد چکار باید بکنم

اینم لینک ویدیو مشکل من : http://www.namasha.com/v/SjEZHekk
    1 پسندیدن
    پسندیدن agahii
  2. امیرحسین بهنام
    امیرحسین بهنام
    سلام آنتی ویروس اگه دارید غیرفعال کنید اگر هم آنتی ویروسی نیست آنتی ویروسه خوده ویندوز 8.1 رو غی فعال کنید منظورم ویندوز دیفندر هستش.بعد امتحان کنید احتمالا جواب بده.
    1 پسندیدن
    پسندیدن agahii
  3. roya-m
    سلام. ممکنه سوالم بی ربط به این مشکل مطرح شده باشه. ولی من برای سایتم مشکل ایندکس صفحات داشتم که از روش api گوگل استفاده کردم. بعد مدتی دیدم که موقع کار با المنتور خطای 303 پرمیژن نشونم میده یعنی خطای تحریم. حالا من نمی دونم کس دیگه ای با این مشکل مواجه بوده یا نه. ضمن اینکه الان برای سایت لوله بازکنی تهران اصلا صفحاتم ایندکس نمی شن.
    0 پسندیدن
  4. Aliasmaailpor
    Aliasmaailpor
    سلام رموز بازی2 IGI برای لپ تاپ در حین بازی کردن دار ممنون میشم اگه بفرسته
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اکنون ساعت 06:43 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.