تبلیغات در ترفندستان

سئو

1. agahii
    سلام میخوام سئوی سایتم رو بالا ببرم روش بدین
    0 پسندیدن
  2. soheil7522
    soheil7522
    لینک سازی تو سایتهای دیگه ، بهترین روش بهیته سازی واسه کساییکه اشنایی ندارن
    من الان دارم واسه دوتا سایتم مه موضوعش
    تقویت انتن موبایل
    تقویت کننده انتن موبایل

هست ، لینک سازی میکنم
    0 پسندیدن
  3. roya-m
    درسته که این یک روش بک لینک سازی هست. ولی بهتر است در کنار کلمه اصلیتون که می خواین برای اون کلمه لینک سازی کنید، در کنار کلمه اصلیتون از کلمات مرتبط استفاده کنید. به طور مثال:
    برای رفع مشکل مسدودی لوله های فاضلاب، خلاص شدن از شر سوسک های ریز آشپزخانه یا سوسک توالت، رسوب گیری لوله های آب گرم، می توانید با شماره لوله بازکنی تماس بگیرید. همچنان که شرکت های معتبر دیگری در زمینه لوله بازکنی تهران فعالیت شبانه روزی و بدون تعطیلی دارند.
    0 پسندیدن
  4. selectak
    تبادل لینک مفید

تبادل لینک به صورت کلی برخلاف دستورالعمل های گوگل است و می تواند منجر به جریمه های دستی شود. اما اگر به صورت منطقی این عملیات را انجام دهید باعث بهبود سئو سایت می‌شود
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اکنون ساعت 14:31 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.