تبلیغات در ترفندستان

فروشگاه آجیل و خشکبار نعمتی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
 1. spicecenter
  spicecenter
  روابط عمومی

  روابط عمومی در بازاریابی
  وابط عمومی، در واقع به مفهوم متقاعد کردن آدم‌هاست. برای اینکه ایده یا محصول خود را بفروشید یا از حُسن اعمال و اقدامات شرکت‌تان به دیگران بگویید، باید مخاطب را متقاعد و توجیه کنید.
  روابط عمومی بالا سبب می شود که مردم به شما و برندتان اعتماد کنند و گاهی بسیار بیشتر از تبلیغات بر روی مخاطبان تأثیر می گذارد و افراد و سازمان ها را بیشتر به خود جذب می کند.
  به همین سبب برقراری ارتباط با مخاطبین، لازمه حیاتی تمام سازمان ها می باشد. در این راستا بازاریابان زیادی با استفاده از فعالیت های ارتباطی تلاش می کنند که بر روی نگرش افراد نسبت به سازمان، برند، سلبریتی ها و … تأثیر بگذارند.
  روابط عمومی یکی دیگر از قسمت های بازاریابی می باشد، که سبب می شود شما رابطه خوبی با سازمان ها، ارگان ها و دیگر افراد جامعه داشته باشید. با داشتن قدرت ارتباطی بالا، باعث ایجاد تصویری مناسبی از خود و سازمان تان می شوید و می توانید در جامعه نفوذ کنید.
  در این راستا آژانس دیجیتال “مشتری من” با داشتن کارشناسان و متخصصانی در این زمینه تلاش می کند با ارائه خدمات بی نظیر در این حوزه، آگاهی از برند و ایجاد ارتباط مؤثر با مخاطبان را افزایش دهد و با اعمال این خدمات بتواند سهم بیشتری در بازار رقابت به دست آورد.

  فعالیت های روابط عمومی تیم مای کاستومر
  نگارش متن سخنرانی مدیران
  برقراری ارتباط با خبرگزاری ها
  داشتن روابط مطلوب با رسانه ها
  دعوت از خبرنگاران در مراسم ها
  ارزش قائل شدن برای افکار عمومی
  چاپ بورشورهای آموزشی
  اطلاع رسانی به صورت آنلاین
  داشتن نقش حیاتی در شرایط بحرانی
  شناخت افکار عمومی و جذب این افکار
  ارائه مشاوره به مدیران و اعضای سازمان ها
  ارائه انتقادات و مسائل به مسئولان و مدیران
  برقراری رابطه حسنه بین کارمندان و مدیران
  اطلاع رسانی به مردم در رابطه با عملکرد سازمان
  مقابله با شایعه پراکنی و دروغ پردازی در رابطه با سازمان
  برقراری رابطه مناسب بین سازمان و دیگر سازمان ها و ارگان ها

  چه زمانی روابط عمومی در سازمان نقش راهبردی دارد؟
  زمانی این اتفاق می افتد که روابط عمومی نقش مؤثر و مناسبی در تشکیلات سازمان داشته باشد. گاهی دیده می شود که برقراری ارتباط در قسمت های فرعی سازمانی قرار گرفته و به آن توجه چندانی نمی شود.
  در این شرایط فعالیت های روابط عمومی، نمی تواند جایگاه راهبردی و مطلوبی در سازمان داشته باشد. هرگاه برقراری ارتباط یک سطح پایین تر از مدیران سازمان قرار بگیرند، می تواند جایگاه راهبردی داشته باشد و نقش خود را به بهترین شکل ایفا کند.
  0 پسندیدن
 2. spicecenter
  spicecenter
  اسپانسرشیپ همسر

  هم شهروندان کانادایی و هم افرادی که اقامت دائم دارند می توانند از همسر خود برای گرفتن اقامت دائم، حمایت مالی کنند.
  شرایط لازم برای اسپانسر؟
  اسپانسر و شخص متقاضی هر دو باید شرایط خاصی را داشته باشند. فرد اسپانسر باید:
  حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد
  مقیم کانادا باشد
  توانایی مالی داشته باشد
  موانع قانونی برای اسپانسر شدن را نداشته باشد
  شهروند یا مقیم دائم کانادا باشد
  * شهروندان کانادایی که در خارج از کانادا اقامت دارند میتوانند همسر خود را اسپانسر کنند اما در صورتی که بتوانند ثابت کنند پس از دریافت اقامت دائم همسرشان، به کانادا نقل مکان خواهند کرد.
  فقط شهروندان کانادایی یا مقیم دائم می توانند همسر یا فرزند خود را اسپانسر کنند. افراد دارای اقامت موقت کانادا، از جمله افرادی که در حال انجام پرونده های اقامت دائم هستند، واجد شرایط برای اسپانسر کردن اعضای خانواده خود نیستند.
  توجه: ازدواج های چند همسری و یا غیابی در کانادا به رسمیت شناخته نمی شوند

  تعهد مالی در اسپانسرشیپ همسر
  به عنوان بخشی از برنامه اسپانسرشیپ همسر، اسپانسرباید تعهدی امضا کند و متعهد شود تا نیازهای اساسی همسر خود را به مدت سه سال از تاریخ اقامت حمایت مالی کند. این توافق نامه بین اسپانسر و وزیر مهاجرت است. با امضا این توافق نامه، اسپانسر تعهد می دهد تا در صورت دریافت هرگونه کمک اجتماعی از طرف همسر خود، مبالغ دریافتی را به دولت کانادا بازگرداند.

  توجه: این تعهد بدون قید و شرط است به این معنی که طلاق ، جدایی یا بیکاری (تغییر شرایط) تعهد را لغو نمی کند و حامی مالی (اسپانسر) همچنان موظف خواهد بود.

  فاکتورهای مهم در این برنامه
  به طور کلی، شرط مالی و الزامات درآمد برای کسانی که قصد اسپانسر کردن همسر خود را دارند، اعمال نمی شود. با این حال، اسپانسر باید بتواند از همسر خود حمایت مالی کند.

  *لطفا توجه داشته باشید که اسپانسرهای ساکن کبک مشمول شرایط مختلف مهاجرتی هستند. همچنین تعهدی به طور خاص با استان کبک امضا می کنند.

  افرادی که به عنوان همسر به کانادا می آیند ، به مدت 5 سال پس از دریافت اقامت دائم کانادا ، نمی توانند اسپانسر فرد دیگری شوند.

  عوامل زیر توسط افسر مهاجرت برای ارزیابی ازدواج شما در نظر گرفته میشود:

  حساب بانکی های و کارتهای اعتباری مشترک
  مالکیت مشترک املاک و پرداخت هزینه های آب و برق
  عضویت مشترک در سازمان ها و گروه ها
  بیمه مشترک
  سفرهای مشترک
  مدارک تماس تلفنی و ارتباطات بین زوجین

  موانع قانونی برای اسپانسر شدن
  اگر فرد اسپانسر اقامت دائم خود را از طریق اسپانسرشیپ همسر در پنج سال گذشته دریافت کرده
  در حال حاضر دارای دستور ترک خاک کانادا میباشد
  کمک های دولتی دریافت کرده ( به دلایلی به جز معلولیت)
  در حال حاضر جزو پرونده اسپانسرشیپ خانواده است، و یا...
  موظف به پرداخت مبالغ دادگاهی است
  در شرایطی که ازدواج شما به طلاق منجر شده و شما تصمیم به اسپانسر کردن همسر بعدی خود را دارید، باید ۳ سال از تاریخ اقامت دائم همسر قبلی خود صبر کنید.

  تفاوت بین اقدام کردن از داخل خاک کانادا و از خارج از کانادا
  برای اسپانسرشیپ همسر دو گزینه وجود دارد: اقدام از داخل خاک کانادا و از خارج خاک کانادا. هر دو گزینه دارای شرایط و زمان بررسی متفاوت هست. بنابراین توصیه می شود برای انتخاب گزینه مناسب، مشاوره حقوقی کسب کنید.

  در اقدام از خارج از کانادا، درخواست شما از طریق دفتری که مربوط به کشور تابعیت همسر شما دارد بررسی می شود. اگر شما و همسرتان در کانادا با هم زندگی می کنید، باز هم می توانید از خارج از کانادا درخواست دهید. اگر درخواست شما رد شود، فقط در صورتی که از خارج از کانادا اقدام کرده باشید، حق تجدیدنظر دارید. برای پرونده هایی که از داخل کانادا اقدام میشوند، شما حق درخواست تجدید نظر ندارید.

  برای ارسال درخواست از داخل کانادا، شما و همسرتان باید با هم زندگی کنید. شخص اسپانسر شونده باید در کانادا دارای اقامت موقت (ویزای توریستی، تحصیلی، یا کاری)‌ باشد. یکی از مزایای اقدام از داخل کانادا برای شخص اسپانسر شونده این است که می توانید در حالی که منتظر جواب پرونده اسپانسرشیپ خود هستید، برای مجوز کار درخواست دهید و به صورت تمام وقت مشغول به کار شوید.
  0 پسندیدن
 3. spicecenter
  spicecenter
  حتماً شما هم بارها به فکر مراحل ساخت پنیر پیتزا افتاده‌اید و دوست دارید خودتان در خانه بهترین پنیر پیتزای خانگی را تهیه کنید.
  در اینجا با تهیه پنیر پیتزا موزارلا در خانه اشنا می شویم

  اما شاید فکر می‌کردید که این کار بسیار سخت و حتی غیر ممکن است!

  با این حال ما در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه تهیه پنیر پیتزا خانگی آشنا کنیم تا بتوانید در خانه بهترین و سالم ترین پنیر پیتزا را تهیه کنید.

  پس با ما همراه شوید.

  مراحل تهیه پنیر پیتزا موزارلا در خانه
  یکی از اصلی ترین و البته بهترین پنیرهایی که برای تهیه پیتزا استفاده می‌کنند، پنیر موزارلا است.

  پس اگر قصد یادگیری مراحل ساخت پنیر پیتزای موزارلا را دارید لازم است بدانید می‌توانید این پنیر را در چند مرحله ساده در خانه تهیه کنید.

  برای تهیه این نوع پنیر پیتزا به مواد زیر نیاز دارید:

  ۴/۳ پیمانه مایه پنیر
  ۴/۳ پیمانه آب
  ۴ پیمانه شیر پرچرب
  ۳ قاشق چای خوری سرکه
  مقداری آب برای رقیق کردن سرکه
  در اولین مرحله برای تهیه پنیر پیتزای خانگی با سرکه، باید نیم ساعت شیر را در دمای ۶۰ الی ۷۰ درجه بجوشانید.
  0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اکنون ساعت 01:46 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.