تبلیغات در ترفندستان

آموزش شعبده بازی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
  1. متحرک
    باحال
    0 پسندیدن
  2. lord of hell
    lord of hell
    نی آهنين

برای اجرای اين نمايش به يک بطری نوشابه پلاستيکی خالی و يک عدد نی نوشابه احتياج داريد.

در جمع دوستان سؤال کنيد:« چه کسی بوسيله نی نوشابه می تواند بطری خالی نوشابه را از روی ميز بلند کند » ؟ واضح است کسی از عهده آن بر نمی آيد و اگر هم تلاش کند، نی خم می شود و بطری به پائين می افتد.

راز : طبق شکل قسمتی از نی را خم کنيد ( خم آن بايد کمی بيشتر از قطر بدنه نوشابه باشد ). به همان حالت، نی را داخل بطری قرار دهيد و سر ديگر نی را گرفته و بطرف بالا بکشيد ...

بطری همراه با نی بلند می شود !

0 پسندیدن
  3. siavash5
    siavash5
    بدک نبود
    0 پسندیدن
  4. aliagamon
    aliagamon
    من 15 کتاب شعبده بازی دارم اما وقت اسکن کردن و تایپ کردن ندارم اگه وقت کنم حدود 2000تا شعبده داره
    0 پسندیدن
  5. LORD WOLDEMORT
    LORD WOLDEMORT
    دوستان یک شعبده ی باحال
    شما وقتی یک قطعه فلز همانند سوزن را در آب می اندازید به داخل آب فرو میرود
    اما میخواهیم یک سوزن را در اب بیندازیم اما داخل آب فرونره
    کسی بلده این کار رو انجام بده؟
    یعنی هیچکسی بلد نیست؟
    باشه خودم توضیح میدم
    کافیست شما سوزن رابر روی یک قطعه دستمال کاغذی گذاشته و دستمال کاغذی را بر روی آب شناور کنید
    آن وقت خواهید دید که دستمال کاغذی داخل آب فرو میره اما سوزن داخل آب فرو نمیره
    دلیل آب از لایه های مختلفی تشکیل شده که نیرو را در همه ی جهات انتقال می دهند اما لایه ی بالایی آب کمی نیروی ربایشی و مغناطیسی هم دارد
    وقتی دستمال در آب فرو می رود اینلایه هم توسط دستمال به زیر فرو می رود و دیگر جاذبه اینیست که بتواند از آب سوزن را به داخل خود بکشد
    البته این کار بستگی به عکس العمل شما هم داره ولی اگه یکبار تجربش کنید میبینید که خیلی ساده است
    0 پسندیدن
  6. Prince of Persia1752
    Prince of Persia1752
    کسی می دونه چه طوری می تونه با نگاهش چوب کبیرت را بندازه خودم می گم
    وسایل مورد نیاز :یک لیوان اب دستمال دو عدد چوب کبریت و جعبه چوب کبریت
    قبل از شروع نمایش ته یکی از چوب کبریت هارا به مدت 10 تا 20 ثانیه داخل اب بکنید و انرا با دستمال خشک کنید دو چوب کبریت را روی حالت تعادل قرار بدید یک نفر را بیاورید و به چوب کبریتی که خیس نکردید اشاره کنید و بگوید شما با قدرت چشم این را بنداز من هم این یکی را و سپس با چشمانتان به ان خیره شوید پس از مدیتی چوب کبریت شما می افتد چون اون مقدار کمی اب که در چوب بود تعادل را بهم زار راستی یادم رفت چوب کبرین باید روی قسمتی باشه که میکشیم اتیش می گیره
    0 پسندیدن
  7. mroyaee
    mroyaee
    کسی می دو نه راز اون کتابه که اولش صفحه هاش سفیدن بعد رنگی می شن چیه؟
    0 پسندیدن
  8. Sherlock Holmes
    Sherlock Holmes
    بله
    این کتابا سه سری صفحه دارن :
    1- صفحه های سفید
    2- صفحه های شکل دار سیاه و سفید
    3- صفحه های شکل دار رنگی
    و لبه این صفحات رو طوری تا زدن و بریدن که اگه موقع ورق زدن سریع ، [مثلا] دستتو قسمت بالای کتاب بگیری ، فقط صفحات سفید که در قسمت بالا ارتفاعشون بیشتره معلوم میشه و اگر دستتو وسط یا پایین هم بگیری به همین صورت دو حالت دیگه پیش میاد.
    اگر خوب نفهمیدی سعی میکنم برات ف - ی - ل - م بگیرم بذارم
    ps : [این خود س - ا - ن - س - و - ر -ی] کسری جان کشته مارو !
    0 پسندیدن
  9. Vahid sharifi
    Vahid sharifi
    اینا همش از قوانین فیزیک تبعیت میکنن.
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اکنون ساعت 01:41 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.