تبلیغات در ترفندستان

گروه مهندسان کامپیوتر وIT

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
  1. Kasra
    Kasra
    KingNothing جان این چه سوالیه دانشگاه معتبر و بین المللی ترفندستان
    0 پسندیدن
  2. asibi
    asibi
    من در خدمتم فقط من اصلا رشته ام کامپیوتر نیست ولی خوب چون دعوت شدم با پررویی قبول کردم
    0 پسندیدن
  3. mahdi 12
    mahdi 12
    سلام kingNothing جان آره واسه ارشدمیخواستم.
    0 پسندیدن
  4. asibi
    asibi
    چه گروه پر کاری بابا ارازل از ما جلو زدن بیاین مجلسو گرمش کنین اخه این چه وضعیه؟
    0 پسندیدن
  5. mahdi 12
    mahdi 12
    سلام شما نظر بده چکار کنیم اسی جان
    0 پسندیدن
  6. asibi
    asibi
    آقا من تصمیم گرفتم از سال دیگه رشته تحصیلیموعوض کنم کامپیوتر بخونم احتمالا سخت افزار ترجیها هم پیام نور یا آزاد می خوام بدونم چند واحد رو قبول می کنند ازدروس عمومی که دوباره نخونم یعنی چند واحد کم میشه و آیا پیام نور و آزاد چنین رشته ای داره و هزینه هر ترم چقدره و خلاصه کمی اطلاعات می خوام
    خوب مهندس کودک!! که هستم می خوام مهندس سخت افزار هم بشم
    0 پسندیدن
  7. mahdi 12
    mahdi 12
    سلام اگه میخوای بیای پیام نور یا آزاد اون واحدهایی رو که گذروندی با یه نمره خاص اون دانشگاه(پیام نور یا آزاد) مثلا 14یا 12 البته فکر کنم، برای هر درس باید تطبیق واحد داده بشه اگه قبول کردن که چه بهتر وگرنه باید دوباره اونارو بگذرونی
    0 پسندیدن
  8. مهندس بهزاد انصاری
    مهندس بهزاد انصاری
    من که فعلا دارم تو موسسه فنی تهران MCSE میگذرونم... اگر هم خدا خواست بعدش میخوام برم دوره cisco رو تموم کنم..... ولی ماشالله هزینه این دیباگران ایندر گرونه که نمیدونم چه جوری باید هزینه کلاس های بعدیم رو جور کنم.....رشته خودم گرافیک بود. منتها دیگه از رشته ام زده شدم اومدم موسسه فنی.
    تصمیم خودم رو گرفتم که بتونم از این راه برای خودم منبع درامد کسب کنم.......
    تنها چیزی که الان فهمیدم تو زندگیم اینه که ناامید نشم.... از وقتی که دارم MCSE رو میگذرونم خیلی امبد به زندگی و آینده کاری خودم پیدا کردم....
    به امید موفقیت شما دوستان عزیز.......
    0 پسندیدن
  9. mahdi 12
    mahdi 12
    سلام بهترین وساده ترین وبدردبخورترین زبان برنامه نویسی برای یه مهندس آی تی چیست؟
    0 پسندیدن
  10. Kasra
    Kasra
    mahdi 12 جان راستش یادگیری زبان برنامه نویسی و کد نویسی و ساخت نرم افزار در اصل وظیفه یک مهندس نرم افزار است نه یک مهندس IT. که البته متأسفانه در ایران این دو موضوع زیاد با هم قاطی میشن.
    یک مهندس IT آشنایی با ++C براش به نظر من کفایت میکنه. وظیفه اصلی مهندس IT مدیریت پروژه های ITیه در درجه اول نه برنامه نویسی.
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 37
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اکنون ساعت 16:33 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.