تبلیغات در ترفندستان

کیوکوشین اویاما

1. kamyabonline4
    kamyabonline4
    هر گونه بحث و سوال در رابطه با این سبک و چرا این سبک،بهترین سبک جهان است،در این تاپیک مطرح میشود.

0 پسندیدن
  2. ARMIN99
    ARMIN99
    چرا بهترین سبک جهانه
    0 پسندیدن
  3. kamyabonline4
    kamyabonline4
    همان طور که میدانید این سبک توسط سوسای اویاما ابداع و به جهان دنیای کاراته عرضه شد.
    پینشهاد میکنم حتما زندگی نامه این فرد اسطوره ای را بخوانید.
    این استاد زندگی رزمی خود را در 9 سالگی شروع کرد و تمرینات کمپوچینی را هر روز زیر دست استاد خود،روزی 2 ساعت انجام میداد.
    او سرانجام در 25 سالگی تصمیم گرفت زندگی خود را وقف کاراته کند و از ان به بعد به مدت 18 ماه به کوهستانی در اطراف ژاپن رفت و هر روز از ساعت 4 صبح تا غروب افتاب کاراته تمرین میکرد.
    او پس از مدت ها ریاضت و سختی توانست به قدرت نهایی کاراته دست یابد.

اویاما در زندگی خود شگفتی های زیادی را به وجود اورد از جمله مبارزه با گاوهای وحشی...
    او در طول زندگی خود با 51 گاو نر وحشی مبارزه کرد و شاخ تمامی انها را شکست و 5 تای انها را با تنها یک ضربه ی مشت،کشت.
    او در پایان کار خود اعلام کرد که کار او برای نمایش قدرت نبوده بلکه برای ثابت کردن این که انسان در هر راهی قدم بگذارد و در ان راه اصرار بورزد،در ان موفق میشود.و انسان بر هر کاری توانا است.

یکی دیگر از کارهای این مرد افسانه ای،مبارزه با رزمی کاران جهان است.بدین گونه که به دور دنیا سفر میکرد و با بهترین مبارزان جهان در تمامی سبک ها و رشته های رزمی مبارزه میکرد.او این مستابقات را نیز بدون شکست به پایان رساند.
    او با این مسابقات توانست سبک خود را یعنی کیوکوشین که به معنای نهایت حقیقت است را پای گذاری کند.

این استاد بزرگ سرانجام در سن 73 سالگی و به علت سرطان ریه،از دنیا رفتند.
    اویاما: ترجیح میدهم در دوجو و در حال مشت زدن بمیرم تا در بستر خواب...

اویاما در کوهستان

مبارزه با گاو وحشی

تمرین در کنار ساحل

مبارزه اویاما با یکی از بهترین مبارزان جهان

اویاما در تمامی مسابقات خود روش ساده ای را استفاده میکرد...
    کافی بود به حریف نزدیک میشد،وقتی که مشت میزد اگر حریف دفاع نمیکرد دنده اش میشکست و اگر دفاع میکرد دستش میشکست...

یکی دیگر از کارهای شگفت اویاما شکستن لبه ی بطری با استفاده از طیقه ی دستش است که کاری خارق العاده است.همچنین او پدر شکستن اجسام است.
    او با یک ضربه ی مشت حدود 6 چوب پشت سر هم را میشکست که الان فکر کنم یکیش هم با زور مشکنند...
    تمامی این موارد و پاره ای از زندگی اویاما را در این فیلم ببینید:
    http://kamyabonline4.persiangig.com/...f8fd2ce%7D.rar

امیدوارم مفید بوده باشه.
    خوشحال میشم شما هم نظرتون را بگویید و در رابطه با سبکی که کار میکنید،توضیح دهید.
    ممنون
    0 پسندیدن
  4. ARMIN99
    ARMIN99
    خیلی ممنون بابت توضیحی که دادید .
    0 پسندیدن
  5. chio
    chio
    سلام
    فكر ميكنم دوست عزيزمون kamyabonline4 كاملا زندگي استاد اوياما رو مورد برسي قرار ندادن.اخه از اون نبردي كه تو امريكا با يه استاد تاي چي انجام داد وسر انجامش 2 بار پرت شدن به روي زمين ودر نهايت شكست در اون مسابقه تصادفي كه در سراسر جهان انجام داده بودن شد.اطلاعاتت با حال بود وزياد ولي براي كامل شدنش و ادعاي بهترين سبك جهان سعي وتلاش بسيار مي طلبد.
    هيچ سبكي ضعف ندارد ضعف از طرف هنر آموز است
    0 پسندیدن
  6. kamyabonline4
    kamyabonline4
    سلام
    فكر ميكنم دوست عزيزمون kamyabonline4 كاملا زندگي استاد اوياما رو مورد برسي قرار ندادن.اخه از اون نبردي كه تو امريكا با يه استاد تاي چي انجام داد وسر انجامش 2 بار پرت شدن به روي زمين ودر نهايت شكست در اون مسابقه تصادفي كه در سراسر جهان انجام داده بودن شد.اطلاعاتت با حال بود وزياد ولي براي كامل شدنش و ادعاي بهترين سبك جهان سعي وتلاش بسيار مي طلبد.
    دوست عزیز من زندگی این استاد بزرگ را چند ده بار خواندم و از سایتهای مختلف خارجی و ایرانی به صورت کامل مورد برسی قرار دادم اما هیچ جا حرفی از شکست او در مسابقه ای نبوده است.
    اون مبارزه ای که شما میگویید اویاما یک ضربه خورد و روی زمین افتاد اما قبل از این که شمارش به 10 برسد بلند شد و در ادامه ضربه ای به فک حریف زد که حریف پرتاب شده و از رینگ خارج شد و شکست خورد و حتی فکش هم شکست.
    ممنون میشم اگر مطمئن هستید منبع را بگویید.
    درضمن من میتونم بگم که کیوکوشین بهترین سبک است،این حرفی هم که میزنم فقط و فقط بر طبق اطلاعات موجود و مبارزان این سبک است.
    0 پسندیدن
  7. ghasedak9999
    ghasedak9999
    سلام به تمام دوستان عزیزم
    منم با دوست عزیزم kamyabonline4 موافقم من 9 ساله که دارم تو این سبک کار میکنم و کاملا در این مورد تحقیق کردم اگر باختی بوده برای قبل از 18 ماه تمرین در کوهستان بوده.
    به جرات میتونم بگم که این سبک برترین و کامل ترین سبک در ورزشهای رزمی هست.
    0 پسندیدن
  8. chio
    chio
    مبارکتو ن باشه

در واقع این سبکها نیستن که حقیر و ضعیف هستن
    این هنر جو ها هستن که نمیتونن حق مطلب رو ادا کنن
    شما فکر میکنید اگه اویاما میرفت تو یه سبک دیگه موفق نمیشد؟؟

من میگم هر سبکی میرفت چون با تموم وجودش میخواست بازم اول میشد
    بدرود
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اکنون ساعت 11:50 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.