تبلیغات در ترفندستان

ایده های جدید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. mrgladiyator
    mrgladiyator
    سلام.
    از اونجایی که این گروه بنا به دلایلی که خودمان هم بی خبریم به گل نشسته بر آن شدیم که این تاپیک رو بزنیم
    تا هر کسی ایده ی جدیدی داره برای جون گرفتن گروه بیان کنه.
    تا روش بحث کنیم اگه به نتیجه رسید اقدام کنیم و تاپیکش رو بزنیم.
    بعد از یه مدت آزمایشی اگه خوب جواب داد به کسی که اون ایده رو داده
    5000 امتیاز میدم.
    0 پسندیدن
  2. GERRARD_8
    GERRARD_8
    سلام ... .
    دليل اصلي به گل نشستن شروع شدن ميان ترم هاست که نشون ميده وضعيت قرمزه.

ميتوني يه تاپيک درباره ورزش بزني مثلا چه ورزشي معلومه فوتبال، جزئياتشو ديگه خودت فکر کن امتيازشم نصف نصف. اگه جواب نده هم مشکل از خودته امتيازمو بايد بدي.

اصلا همين الان امتيازمو بده
    0 پسندیدن
  3. MOHSEN_PIXON
    MOHSEN_PIXON
    یکی از دلیل های به گل نشستن گروه این بود که دیگه صندلی داغ دیگه دیگه برگزار نمیشه!
    یکی از دلایل اینه که باید تاپیک هایی بزنیم که توش امتیاز باشه و دسترسی بهش زیاد سخت نباشه و مختص چند نفر نباشه
    البته الان دیگه کم کم داریم به امتحانا نزدیک میشیم و بیشتر بچه های سایت نوجوان و جوون هستن.

0 پسندیدن
  4. mhdsh
    mhdsh
    من ایده بدم؟ چطوره یه تاپیک بزنی بگی اخرین نفر امتیاز میگیره! البته اگه کسی تا یه مدت زمان مشخصی چیزی پست نده اون به عنوان اخرین محسوب میشه! مثل دو تا سه روز! اینطوری هم اخرین نفر امتیاز می گیره و هم من!
    0 پسندیدن
  5. mrgladiyator
    mrgladiyator
    ایده های بدی نبود، اما فوتبالی یه نفر و می خواد که واقعاً عشق فوتبال باشه و خبر بزاره. من که تا حالا یه بازی رو 90 دقیقه تماشا نکردم. این از من.
    بقیه هم فکر نم یکنم همچین حسی داشته باشن بخوان این کار و بکنن تازه اگرم حسش و داشته باشن خودم وژدان درد میگرم که طرف الکی داره وقتش و حروم می کنه البته درست خیلی هم الکی نیست و یه جور اطلاع رسانی هست. نمیدونم شاید خوب باشه.

ایده شما رو هم محسن جان درست نگرفتم منظورت چیه؟ مصلاً چی؟

mhdsh جان این ایده برای بالا بردن پست های گروه هست که خب خوشم نمیاد الکی پست بدیم والا خودم میشینم روزی 150 تا یا بیشتر پست میدم.
    یا می گم هر کی پست بیشتری زد تو یک ماه انقدر امتیاز میگیره اما اینجوری دوست ندارم.
    یه تاپیک پدر مادر دار :دی
    0 پسندیدن
  6. Dr.FATAL
    Dr.FATAL
    تاپیکرفع مشکلات درسی رو بزن:دی
    هرکی مشکل درسی داشت بگه ما هم بشیم گام ب گام:دی(اینجوری معلم رو هم ب خانه میبره)
    0 پسندیدن
  7. mrgladiyator
    mrgladiyator
    آقا اینجا تفریحستان هستش.
    تاپیک درس و مشخ بزنیم من خودم خودم و اخراج م یکنم.
    اصلاً خوشم نمیاد از درس و این چیزآ . من مدرسه نرفتم که درس و مشق نباشه دور و برم :دی حالا بیام دستی دستی خودم و زجر بدم؟
    0 پسندیدن
  8. gigilly2003
    gigilly2003
    مجید بیا مسابقه جوک بزار. به این نحو که هر کی یک جوک مینویسه (با پیام خصوصی برات بفرسته که تقلب نشه) و بقیه بچه ها میان نمره میدن (نحوه نمره دادن و به چند تا نمره بدی و اینها جای بحث و کارشناسی داره) به نفر اول تا سوم امتیازهای مختلف بده (که یک انگیزه ای برای شرکت تو این رقابت باشه) و سه نفر آخر که جوکهای بی مزه ای داشتن رو مجبور کن بهت امتیاز بدن وگرنه اخراج میشن از گروه(این هم جای بحث داره که اگر موجب محافظه کاری اعضا میشه متونی ندید بگیری). بعد از اتمام رأی گیری نتیجه رو تو یک پست بزن و همه پست های رأی دهی رو پاک کن که فقط پست جوکها بمونه و نتیجه رأی گیری که اون تاپیک بشه بانک جوک. چطوره؟ میتونی این مسابقه رو هر هفته یا هر 5 روز برگزار کنی یعنی ماهی 4 تا 6 نوبت. شوخی با همه قومیت ها رو هم آزاد کن. هر کی بهش برمیخوره از گروه بره بیرون.
    0 پسندیدن
  9. mrgladiyator
    mrgladiyator
    بدک نبود این یکی.
    اما جواب میده ؟
    درضمن توقوانین باید می گفتم ایده ای که میدید اگه نتیجه نداد 500 امتیاز میگیرم که ایده های درست حسابی بدین :دی

من که خودم فعلاً مخم درگیر هست هیچ جوره کار نمیکنه .
    0 پسندیدن
  10. GERRARD_8
    GERRARD_8
    شوخی با همه قومیت ها رو هم آزاد کن. هر کی بهش برمیخوره از گروه بره بیرون

من از الان بگم اگه اين اتفاق بيفته من اولين نفري ام که ميرم ( هر چند که چند روز بيشتر نيست اينجا پست ميدم) ، با شناختي هم که از کسري دارم که ادم با فهمي هست عاقبت گروه به نيستي ميگرايه اگه اين اتفاق بيفته.
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اکنون ساعت 23:15 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.