تبلیغات در ترفندستان

از شاتل راضی هستید؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
  1. akbari693
    akbari693
    سلام
    نظرتون در رابطه با شاتل و خدماتش چیه؟
    راضی هستید یا نه؟
    0 پسندیدن
  2. akbari693
    akbari693
    من خودم از سرعتش راضی ام
    قطعی ندارم
    و خدماتش هم برام بد نبود
    اما چندتایی از دوستام ازش می نالن
    شما چی؟
    0 پسندیدن
  3. h.smovie
    h.smovie
    نه خیلی خوبه اما حجم دانلودش کفافمونو نمیده هی باید حجم بگیریم که قیمت حجماش بالاست
    چون من از گیتی نت داشتم هر 1 گیگ 3300 بود که شاتل 9000 تومانه اما گیتی نت پر ایراد بود دیگه
    0 پسندیدن
  4. Samin
    Samin
    شاتل خیلی خوبه
    به خصوص پشتیبانیش . نصف شب هم زنگ بزنی با احترام جوابتو میده

در مورد ترافیک : درسته ترافیکش کمه ولی با کارایی که میکنن جبران کردن . مثلا تو ماه رمضون 3 گیگ دادن . تولد امام رضا هم یک گیگ . الان هم هرکی یک گیگ بخره ، سه گیگ بهش اضاف میکنن
    یعنی 2 گیگ محانی
    0 پسندیدن
  5. akbari693
    akbari693
    سلام
    نه خیلی خوبه اما حجم دانلودش کفافمونو نمیده هی باید حجم بگیریم که قیمت حجماش بالاست
    چون من از گیتی نت داشتم هر 1 گیگ 3300 بود که شاتل 9000 تومانه اما گیتی نت پر ایراد بود دیگه
    اینا درسته اما شما می تونید با یه برنامه ریزی کوچک مشکلتون رو حل کنید
    مثلا خود من هر سه ماه فقط می تونم 5 گیگ دانلود کنم اما چیزی حدود 100 گیگ دانلود می کنم و هیچ هزینه مازادی هم پرداخت نمی کنم (البته امیدوارم چشم های خودم و یا شما شور نباشه)
    به این صورت که وب گردی هام رو در روز انجام می دم اما دانلودهام رو از یکِ شب تا هفت صبح انجام می دم که مجانیه
    به خصوص پشتیبانیش . نصف شب هم زنگ بزنی با احترام جوابتو میده
    اینو شما خوب اومدی
    من یکی که توی کار شاتلی ها موندم، یعنی اینا خواب ندارن؟
    در مورد ترافیک : درسته ترافیکش کمه ولی با کارایی که میکنن جبران کردن . مثلا تو ماه رمضون 3 گیگ دادن . تولد امام رضا هم یک گیگ . الان هم هرکی یک گیگ بخره ، سه گیگ بهش اضاف میکنن
    یعنی 2 گیگ محانی
    خب این مال همیشه نیست اما بدک هم نیست
    ولی در کل همون راهی که من گفتم بهترین راهکاره، نیست؟
    0 پسندیدن
  6. Milad_V
    Milad_V
    سلام
    منم 128 دارم و ازش هم راضی ام
    0 پسندیدن
  7. hashef
    hashef
    فقط یه مشکل داره
    سرعت هایی که داده میشود بین 8 نفر تقسیم میشود و وقتی در یک زمان 2 نفر آنلاین هستند سرعته اون 6 نفر به سرعت اون 2 نفر اضافه نمیشود ولی در پارس آنلاین غیر از این است.دوسته من از پارس آنلاین 256 گرفته که شب ها سرعته دانلودش به 85 هم میرسه ولی ما هر وقت کانکت شیم یه سرعته ثابت داریم
    0 پسندیدن
  8. Samin
    Samin
    من با akbari693 جان موافقم
    من خودم هر شب یه فیلم دانلود میکنم
    فقط کافیه به یکی از برنامه های دانلود ساعت بدین ، خودش شروع میکنه ، صبح ساعت 7 هم خودش دانلود رو قطع میکنه و سیستم رو هم خاموش میکنه
    0 پسندیدن
  9. akbari693
    akbari693
    سلام
    فقط یه مشکل داره
    سرعت هایی که داده میشود بین 8 نفر تقسیم میشود و وقتی در یک زمان 2 نفر آنلاین هستند سرعته اون 6 نفر به سرعت اون 2 نفر اضافه نمیشود ولی در پارس آنلاین غیر از این است.دوسته من از پارس آنلاین 256 گرفته که شب ها سرعته دانلودش به 85 هم میرسه ولی ما هر وقت کانکت شیم یه سرعته ثابت داریم
    نه، فکر نکنم این طور باشه
    آخه من خودم قبلش از پارس آنلاین خدمات می گرفتم (حدود 7 ماه) و الان از شاتل (حدود 12 ماه)
    پس من هر دوشون رو امتحان کردم
    پارس آنلاین به میزان کمی سرعتش کاهش می یافت (شب رو می گم) اما شاتل سرعتش خوبه خوبه (البته چند تا دوست دارم که از دست دانلود شبانه شاتل خیلی می نالن ولی من خودم تا به حال هیچ مشکلی نداشتم)
    0 پسندیدن
  10. h.smovie
    h.smovie
    من شبا سرعت دانلودم تا 90 هم میرسه.
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اکنون ساعت 19:43 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.