تبلیغات در ترفندستان

پرندگان و مسائل آن

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
  1. badrang
    badrang
    http://pet-animal.blogfa.com/post-77.aspx
    این وبلاگو دوست خوبم minus1 معرفی کرد.خیلی خوبه راجع به تشخیص نر و ماده بودن قناری ام گفته
    0 پسندیدن
  2. GERRARD_8
    GERRARD_8
    دست شما و جناب minus1 درد نکنه. وبلاگ جامعيه.
    تقريبا يه هفته اي ميشه که جدا کردمشون. ديگه روزي 3،4 بار دعوا ميگرفتن هر چقدر هم ميزدم تو سر قفس دوباره 2 دقيقه ديگه شروع ميکردن. (جالب اينجاست که يه ماه اول با خوبي و خوشي زندگي ميکردن و کاري به هم نداشتن ولي نميدونم چه مرگشون شد. شايد خواستن جفت گيري کنن يهويي ديدن اي دل غافل جفتشون نرن و مشکلشون شروع شد :دی)
    ولي جدا هنوز مطمئن نيستم جفتشون نر باشن. طبق اين جمله که تو وبلاگ هست و خودم هم تو صفحه قبل گفته بودم زرده بايد ماده باشه (خيلي کم ميخونه)
    صداي جيك قناري نر رساتر و مبارزه طلبانه است. با آن كه آواز خواندن علامت قناري نر مي باشد اما بعضي وقتها قناري ماده نيز مي خواند. اما آواز قناري ماده مثل قناري نر ، كشيده و دنباله دار نيست
    0 پسندیدن
  3. badrang
    badrang
    دوستان عزیز اگه بلدرچین دارین باید خیلی مواظبش باشین چرا که یه دفعه ای پر میزنه و میره!!!!
    یکی از بلدرچینای من کلی مسافت پر زده بود و از خونه رفته بود بیرون به سختی پیداش کردیم!!!!
    0 پسندیدن
  4. GERRARD_8
    GERRARD_8
    بالاخره بعد از ماهها تلاشو کوشش و عوض کردن جفتهاي فراوان، قناري بنده مدتي قبل موفق به گذاشتن تخم شد و امروز 2 تا از تخم در اومدن ، ( موجوداتي مضحک تر از اينا نديدم اندازه شون در حد يه بند انگشته )
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اکنون ساعت 04:06 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.