تبلیغات در ترفندستان

چطوری می تونیم ساعت 5:15 صبح، بدون اینکه کسی بیدارشه، بیدار شیم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. MM888
    MM888
    سلام
    من می خوام ساعت 5:15 صبح فقط و فقط خودم بدون این که کسی بیدار شه بیدار شم.

راه هایی که رفتم:

☻ ایجاد Alarm با گوشی سامسونگ و وصل هنذفری به اون ♦ صدا از هنذفری در نمیاد!! پخش میشه!! تازه هنذفری هم از گوشم در میاد. دو تا کلاه روی هنذفری گذاشتم اما در میاد!!! ☻

☻ ایجاد Alarm با گوشی نوکیا و وصل هنذفری به اون ♦ صدا از هنذفری در نمیاد!! پخش میشه!! تازه هنذفری هم از گوشم در میاد. دو تا کلاه روی هنذفری گذاشتم اما در میاد!!! ☻

☻ ایجاد Alarm با گوشی سونی اریکسون و وصل هنذفری به اون ♦ صدا از هنذفری در نمیاد!! پخش میشه!! تازه هنذفری هم از گوشم در میاد. دو تا کلاه روی هنذفری گذاشتم اما در میاد!!! ☻

☻ تنظیم کامپیوتر برای روشن شدن در ساعت 5:15 و پخش یک آهنگ با صدای بلند از هدفون و یک بار هم با هنذفری امتحان کردم ♦ یا هدفون از روی گوشم میره کنار (تازه دوتا کلاهم روشه) یا وقتی که با هنذفری امتحان کردم با این که از گوشم در نیومد بیدار نشدم. ☻

خواندن دعاهایی که برای این منظور خوانده می شود (بیدار شدن از خواب) ♦ یه آیه بود (آیه آخر [110] سوره کهف) می گفتن بخون آخرشم بگو چه ساعتی می خوای بیدار شی. منم خوندم مثل این که کرک می خواست حدود 2 هفته کار کرد! کسی کرک یا سریال نامبرشو نداره؟! ☻

☻ خوابیدن به شکل هایی که دکترا میگن باعث میشه زود از خواب بیدارشی!! ♦ بیدار شدم ولی ساعت 6:20 ☻

همه روش ها رو رفتم یکی کمکم کنه ............

من همیشه حدود ساعتای 11:30 تا 12:30 شب می خوابم. زودتر هم نمی تونم بخوابم چون کار دارم.

تا حالا همچین سؤالی دیده بودید؟!!!

2 پسندیدن
  2. ZzBb
    ZzBb
    سلام MM888 عزیز

شاید اونچه رو که میخوام بگم به نظرتون کمی عجیب بیاد ولی جواب میده اما زمان میبره.
    یکبار خیلی وقت پیشها یادم نیست از یکنفر شنیدم یا جائی خوندم که برای اینکه سر ساعت معینی از خواب بیدار یشه وقتی میخواد بخوابه به بالشش میگه منو فلان ساعت بیدار کن و اینو دو سه بار به اون میگه و سفارش میکنه که یادش نره و بعد سر همون ساعت از خواب بیدار میشه. خندیدم و به نظرم مسخره اومد. اما بعدها از نظر تجربی خواستم ازمایشش کنم و در اطرافش فکر کردم و بعد اخر به این نتیجه رسیدم که این موضوع میتونه عملی بشه ولی نه فوری و گاهی زمان میبره و بالش نیست که بیدار میکنه بلکه خود فرد در واقع خودشو بیدار میکنه. حالا که توضیح بدم بیشتر متوجه میشین. در واقع نه به بالش بلکه موقع خواب وفتی که میرین روی تختخواب مرتبا با خودتون فکر کنید که در فلان ساعت باید حتما از خواب بیدار بشین. این در ضمیر ناخوداگاهتون میمونه و بعد در اون ساعت از خواب بیدار میشین و البته در ابتدا نباید که این موضوع رو زمانی بکار ببندین که بر خلاف همیشه دیگه خیلی خیلی دیر میخوابین و فوری هم میخواین بیدار بشین. چند شب اینکارو انجام بدین تا در ذهنتون حتی موقع خواب این موضوع بمونه و بعد از اینکه سر ساعت معین از خواب بیدار شدین همیشه همینکار رو بکنین و بعد از مدتی خود بدن تنظیم میشه که درست سر همون ساعت از خواب بیدار بشه. میدونین که بدن رو مثل ساعت برای انجام کارهائی میشه تنظیم کرد و فقط زمان میخواد و بعدا به انجام اون کار در اون ساعت بخصوص عادت میکنه و در واقع خودشو برای انجام اون کار بخصوص در اون ساعت تنظیم میکنه. ببخشید ولی حتی مثلا برای توالت رفتن هم همینه اگر در اولین روز مثلا حتی اگر تمایلی نباشه سر ساعت 8 صبح برین توالت و اینکار رو تا یک هفته ای ادامه بدین و گاهی کمتر یا بیشتر بدن تنظیم میشه و عادت میکنه و ساعت هشت که میشه نیاز توالت رفتن رو حس خواهید کرد.
    میدونم که خیلی عجیب به نظر میاد ولی این تنظیم بدن برای انجام کاری در ساعت بخصوصی از نظر علمی و تجربی ثابت شده و لااقل درصد خیلی بالائی داشته و در هر حال برای شما که هر چیزی رو ازمایش کردین ازمایشش ضرری نداره و چیزی رو از دست نمیدین و فقط کافیه یه مدتی یعنی حداقل یک هفته ده روزی صبور باشین.
    نتیجه رو هم بعدا بگین لطفا.
    موفق باشید
    5 پسندیدن
  3. E Z I O
    E Z I O
    مشکل اصلی من توی خواب اینه که بیدار میشم سر ساعت ولی نمیتونم بلند شم دوباره میخوابم.
    7 پسندیدن
  4. nima75
    nima75
    خيلي مزه ميده وقتي كلي كار داشته باشي
    بيدار شي بعد بگيري بخوابي ، اوووووووف جزو باحال ترين كاراي دنياست
    4 پسندیدن
  5. MM888
    MM888
    سلام.ببخشید دیر کردم.
    روش بالا کار کرد البته بعد از تلاش فراوان!
    فقط بعضی وقت ها مشکل دوست عزیز E Z I O جان برای من پیش میاد یعنی بیدار میشم ولی نمی تونم بلند شم!
    در مجموع خیلی روش خوبیه.
    فقط یه سؤال برای من پیش اومده که کمی بی ربطه: چر من یه تاپیک با نام
    چطوری می تونیم ساعت 5:15 صبح، بدون اینکه کسی بیدارشه، بیدار شیم؟
    زدم ولی حالا دو تا تاپیک می بینم.

1 پسندیدن
    پسندیدن ZzBb
  6. Shamot PC
    Shamot PC
    یه تاپیک ایجاد شده. مشکلی نیست
    2 پسندیدن
    پسندیدن ZzBb, MM888
  7. ZzBb
    ZzBb
    MM888 عزیز خوشحالم که نتیجه بخش بود ولی خوب برای مشکل دوم که E Z I O عزیز گفته فعلا راه حلی نیست. البته چرا چرا یادم اومد ولی خیلی دردناکه و با اعمال شاقه است. چند سال پیش خوندم که ساعتی هست که پازله و وقتی کوکش میکنی سر ساعت که زنگ میزنه ناچاری پاشی پازل رو درست کنی و همه قطعات رو جا بندازی تا صدای زنگ قطع بشه وگرنه ول کن معامله نیست. البته اگر درست یادم مونده باشه جریانش اینجوری بود. خوب پاشدن و پازل رو درست کردن دیگه ادمو از خواب بیخواب میکنه. تا ادمم بیاد یاد بگیره که دیگه از بس درستش کرده سریع درستش کنه دیگه زمانی برده و ادم عادت کرده که تا ساعته زنگ میزنه بپره بیرون از تختخواب.
    4 پسندیدن
  8. M.amin50
    M.amin50
    این موردی که وقتی کار داری و از خواب بیدار میشی و بعدش دلت میخواد بگیری بخوابی، فقط وقتی کار میکنه که واقعا یه کار خاصی داشته باشی.

عمرا تو حالت معمولی واسه آدم اتفاق بیافته
    2 پسندیدن
  9. nima75
    nima75
    اون چیزایی که به بالش بگیم و آیه فقط و فقط تلقینه هممون هم میدونیم ، اینکه دوباره دوست داریم بخوابیم بستگی به حساسیت کار داره
    مثال ، مثلا اگه من قرار باشه صبح زود بیدار شم و مشق هامو بنویسم >>> اگه مشق حسابان باشه و معلممون سخت گیر و تنبیه کننده و جریمه ده باشه به راحتی هر ساعت که دلم بخواد و شاید زود تر هم بیدار شم و تا تموم کردنشون خواب نرم ، اما اگه یک درس بی ارزش باشه و معلم بخشنده و مربونی داشته باشم سر ساعت بیدار نمیشم و حتی بعد از بیدار شدن خوابم هم میبره
    در مورد اون آیه هم من تا دو هفته واقعا بهش اعتماد داشت و بهش ایمان داشتم ، شاید باورتون نشه ولی من هر ساعتی که میخواستمو دقیق دقیق بیدار میشدم ، حتی چند ثانیه قبلش
    پس سعی کنید همه ی کار ها براتون مهم باشه
    بعد آهان دوستمون هم گفتن اگه هر شب 12 بخوابید و 7 بیدار شید ، تا چند وقت که تکرار کنید ، دیگه ناخودآگاه اون موقع بیدار میشید
    موفق باشید
    2 پسندیدن
  10. MM888
    MM888
    سلام.کار کرد ... این ها گه گفتین کار کرد ... مشکلم حل شد ...
    واقعاً ممنون. یعنی داشتم دیوونه می شدم. تا ساعت 3 مدرسه بودم و 4 می رسیدم خونه، تا می خواستم نهار بخورم و بشینم پشت کامپیوتر و ... ساعت می شد 7 و ساعت 9 هم می خواستم فیلم ببینم. بعدشم کمی درس و شام و خواب!
    حالا می تونم خودم بدون نیاز به ساعت و آلارم و ... سر ساعت بیدار بشم. اینجوری قبل از شروع یه روز پر دغدغه دیگه کمی می تونم براش آماده بشم و چند ساعت بدون استرس و آروم رو بگذرونم.
    البته به شرایط محیطی مثل چینش و رنگ دیوار اتاق و نظم دور و برمون و ... هم بستگی داره ...

2 پسندیدن
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اکنون ساعت 05:27 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.