تبلیغات در ترفندستان

آیا تناسخ وجود دارد؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
  1. Shamot PC
    Shamot PC
    اوکی ممنون از جواباتون این تاپیک رو مختومه اعلام می کنم
    0 پسندیدن
  2. atige
    atige
    تناسخ یعنی وقتی یکی میمیره روحش تو همین دنیا به یه چیز دیگه بر میگرده
    مثلا یه گربه ,یه ادم یا سوکس!
    بعد هم به خاطر اشتباهات گذشته اش ممکنه تاوان بده(مثلا تو فاضلاب زندگی کنه)

اما این برای منی که به خدا اعتقاد دارم غیر قابل قبوله
    ائمه اطهار هم اینو رد کردن

چرا که روح انسان عظمت و کرامت ویژه ای داره و خیلی بی احترامیه اگه بگیم این روح میتونه در یک جسم غیر از بدن اشرف مخلوقات نسخ کنه

اما یه موضوعی هست . . .
    یه چیزی وجود داره به اسم همزاد . . . یعنی وقتی یه نفر به دنیا میاد یه جن هم باهاش افریده شده که همیشه باهاشه
    و با توجه به برخی منابع و علم به این که تعداد اجنه از انسان ها بیشتره قابل قبوله
    و عده ای هم برخی تنش های خاص روانی و نفس لوامه رو به این موجود نسبت میدن
    اگه یه بار شب شیفت بیمارستان روانی باشید منظورمو متوجه میشین

دلیلی وجود نداره این جن پس از مرگ انسان بمیره
    ممکنه همین جن که حاوی خیل بسیاری از رفتار های فرد مرده است در حیوانات و انسان ها نسوخ کنه و شباهت هایی رو با موجود قبلی ایجاد کنه
    و هیچ کس هم نسوخ جن در کالبد انسان و حیوان رو رد نکرده

یه موضوعی هم هست که کمی به تناسخ شباهت داره
    مثلا عده ای میگن روح حضرت علی خیلی قبل جسمش وجود داشته و در زمان حضرت عیسی در قالب یکی از یاران ایشان حضور داشته
    خلاصه بحث خیلی گنگیه و من ترجیه میدم فکرمو درگیرش نکنم (چرا که واسم خیری نداره)
    0 پسندیدن
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اکنون ساعت 05:57 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.