تبلیغات در ترفندستان
وارد نشده
اخیراً فعالیتی صورت نگرفته است.

26 پیغام بازدید کنندگان

1. باشه.
  2. باشه.
  3. چرا این سئو رو به کسری نمیگی؟ یا به یکی دیگه بگو بیاد درست کنه.

من با بروبچ مشورت کردم گفتن باید سیستم هارو تو ساب فولدر های جداگانه می‏نصبیدیم. اگه میخوای یه بار باید پاک کنیم دوباره از اول شروع کنیم.

نظرت چیه؟
    راستی تهران اس ام اس ها قطعه هنوز. پس اس ام اس نده.
  4. wod و getfree و mahname رو بگیر.

من درجه های کاربری رو با فتوشاپ طراحی کردمو آپلود کردم و تو انجمن هم Import کردم اما نمایش نمیده جلوی اسم کاربرا. یه کاریش بکن.

راستی یه ایولی چیزی؟ اون همه وقت گذاشتم برای درجه های کاربری!
  5. من نمیتونم به admincp و هاست لاگین کنم.
  6. در ضمن، جونم در رفت دیروز 3.5 ساعت وقت گذاشتم با فتوشاپ Rank‌ های فروم رو درست کردم. ولی وقتی نمتونم وارد هاست بشم چه فایده؟
  7. رپیدلیکو پاک کن.

وردپرس رو هم پاک کن!

چه بلایی آوردی سر هاست که هیچ جوری نمیتونم واردش بشم؟! نمیگه پسورد اشتباهه ولی هیچ جوری لاگین نمیشه!
  8. راستی، اگه با ساب دامین بیام همونطور که میدونی به ادمین سیپی لاگین نمیشه. پس اون تگ برگه رو حذف کن.
  9. آقای نابغه! pcseven بهترین از معدود سایت هاییه که کرک نرم افزار های فارسی رو میذاره! هیچ سایتی نرم افزار های فارسی رو فول یا کرک شده شده نمیذاره.

در ضمن، تا عضو نباشی نمیتونی فهرست انجمن هاشو ببینی. تو حتما دنبال دعوتنامه برو. (اگه خودت استفاده نکردی من استفاده میکنم.)
  10. من با هاست کاری نکردم!
نمایش پیغام‌های بازدید کننده 1 از 10 تا 26
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
درباره n4v!d

اطلاعات عمومی

درباره n4v!d
گوشی موبایل:
Nokia-N73-ME
اپراتور:
IR-TCI
سیستم عامل کامپیوتر:
Windows-XP
مرورگر:
Firefox
آنتی ویروس:
Avast
محل زندگی:
هفتكل

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
41
میانگین پستها در طول روز
0.01
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
26
جدید ترین پیام
November 11th, 2009 17:47
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
October 18th, 2010 10:39

1 دوستان

1. mab 

(Mr.Abstractious سابق)

mab
نمایش دوستان 1 به 1 از 1
نتیجه‌ای جهت نمایش وجود ندارد.

اکنون ساعت 08:02 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.