تبلیغات در ترفندستان
وارد نشده
اخیراً فعالیتی صورت نگرفته است.

6 پیغام بازدید کنندگان

1. مشاهده مکالمات
    boro be in site hameye driver haye kazem baraye laptop haye sony hast ._esupport.sony.com
  2. با سلام!
    با توجه به این که کسری خان تاپیک رو قفل کردند، مجبور شدم نظرم رو این جا براتون بگم( در رابطه با تاپیک هوش!!).
    خودتون به بزرگی تون ببخشید.
    در رابطه با حقوق مرد و زن در تاپیک مربوطه بعضی از دوستان مطالبی را عرض کرده بودند که برایم واقعا جالب و خنده آور بود( البته قصد استهزاء و تمسخر ندارم).

اولا من فقط در رابطه با معیار هوش، نتایج تحقیقات روان شناسان و دانشمندان رو ذکر کردم و نگفتم که از همه لحاظ جنس مرد برتره یا جنس زن!؟!؟
    مطلب دوم هم این که معیار هوش هیچ دردی رو دوا نخواهد کرد!! چون تأثیر هوش در موفقیت انسان حدودا 1 درصد هست و 99 درصد موفقیت انسان رو تلاش و پشتکارش تعیین می کنه.
    مصداق بارزش هم خودمونیم!! همه ی ما ایرانی ها ادعای بالابودن هوش می کنیم و فکر می کنیم از بقیه از لحاظ هوش فوق العاده سرتریم!! ولی اگه وضع کشور و مردم خودمون رو دقیق تر ببینیم، اون وقت می فهمیم که کجای کاریم.....!!! به قول شاعر عالم بی عمل به مانند زنبور بی عسل است!!
    مطلب چهارم این است که هوش چه ربطی به حقوق زن و مرد داره که الکی ربطش می دید!! هر کی هوشش بالاتر باشه دلیلی بر این نیست که حق و حقوقش هم بیشتره!! حالا گیریم که مثلا من هوشم از شما بیشتره. که چی؟!؟ بالاخره همه مسلمان و برادریم و اخوت و برادری خودمون رو تا وقتی مسلمونیم داریم!!
    خامسا و نهایتا این که هر کسی توانایی های متعددی داره و این حرفی کاملا غیرمنطقی است که بگوییم همه ی ما شبیه هم هستیم و مثلا زن ها و مردها هوش برابر دارند. هر کسی توانایی های خاص خودش را دارد که آن شخص را از بقیه به قول گفتنی سوا می کند( متمایز می کند).
    قصد من هم از ایجاد این تاپیک، همون طور که در اول مطلب هم عرض کردم، مقایسه ی یکی از این توانایی ها یعنی هوش بوده و بس!! و قصد خدایی نکرده اهانت به جنس مرد و زن رو نداشتم.

امیدوارم در صورتی که موجبات آزار و اذیت شما رو فراهم آورده ام، من رو به بزرگی خودتون حلال کنید و اگر هم سوال و اشکالی دارید در پروفایلم مطرح سازید تا ان شاءالله مشکلتان حل گردد!

والسلام.
    نامه تمام.
    موفق و موید باشید.
  3. مشاهده مکالمات
    با سلام.
    دوست گرامی متأسفانه تعداد پست های اسپم شما که ناچار به حذفشون میشیم خیلی زیاد شده.
    هدف فعالیت در ترفندستان در درجه اول ارسال های پست های مفید است نه افزایش پست.
    پست هایی با محتوای غیر مفید نظیر "درسته"، "مثل اینکه کسی نمیدونه" و نظایر اون مصداق بارز اسپم هستن.
    لطفاً پیش از ارسال پست، اطمینان پیدا کنید پست شما حاوی یک موضوعه مفیده.
  4. مشاهده مکالمات
    مهم : نامه به گوگل برای چهارشنبه سوری
    شما هم بپیوندید و با هم برای فرهنگ ایران عزیزمون یک حرکت مثبت و رو به جلو برداریم
  5. مشاهده مکالمات
    http://www.tarfandestan.com/forum/thread62019-2.html
    برای Stereo mix
    خواهش می کنم بخوانید
نمایش پیغام‌های بازدید کننده 1 از 6 تا 6
درباره masor

اطلاعات عمومی

درباره masor
گوشی موبایل:
Nokia-N97
اپراتور:
IR-TCI
سیستم عامل کامپیوتر:
Windows-7
مرورگر:
Firefox
آنتی ویروس:
Avira
محل زندگی:
IRAN

امضاء

..:: اگر پستی میدم که نیاز به توضیح بیشتری هست لطف کنید پیغام خصوصی بزنید ::..

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
255
میانگین پستها در طول روز
0.06
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
6
جدید ترین پیام
March 18th, 2010 21:14
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
July 12th, 2014 04:37

1 دوستان

1. lizard 

(132222 سابق)

• lizard به Yahoo ارسال پیام
    lizard
نمایش دوستان 1 به 1 از 1
نتیجه‌ای جهت نمایش وجود ندارد.

اکنون ساعت 00:04 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.