تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
وارد نشده
اخیراً فعالیتی صورت نگرفته است.

23 پیغام بازدید کنندگان

1. مشاهده مکالمات
    سلام آقا خوب هستی؟ آقا گفتگو قرار دادن مقاله برای گروه بسته شده؟؟
    مرسی بابت زحمتتون و حمایت از گروه
  2. مشاهده مکالمات
    سلام
    لیدا هستم
    ممنون بابت دوستی
  3. سلام.

خوشحال میشم اگه عضو گروه های من شده و در آنها فعالیت داشته باشید!

http://www.tarfandestan.com/forum/group.php?groupid=1178
    http://www.tarfandestan.com/forum/group.php?groupid=206

4. مشاهده مکالمات
    سلام علی جون
    خوشحالم که هنوزم اینورا می ای. البته خود منم دیگه نمی تونم زیاد بیام سایت از این به بعد هم سعی می کنم برات جیمیل بفرستم.
    دانشگاهم بد نیست دو ترم دیگه تموم می کنم ولی انصافا اگه از قبل می دونستم وضع دانشگاهها اینقدر بد هستش(از لحاظ بارعلمی می گم) دانشگاه نمی اومدم. وجدانیش از حدود این 140 واحدی که باید پاس کنیم فقط حدود 15 16 تاش که مربوط به برنامه نویسیه به درد بخور هستن اونم تازه هیچ وقت کتابارو کامل درس نمی دن وپیشرفت کردن ادم بستگی به تلاش خودش خارج از کلاسا داره.
    راستی من از امروز شروع کردم به درس خوندن برا ارشد گر چه می دونم کار فوقالعاده شاقیه.اگه نصیحتی پندی اندرزی داری که به دردم بخوره تو این راه دریغ نکن جون داداش.دعا هم همینطور.
    راستی تو چی؟ برنامتون تکمیل شد به سلامتی یا همچنان مشغولید؟ تو فکر ارشد هستی یا نه؟
  5. مشاهده مکالمات
    سلام علی جون
    چطوری داداش کار وبار خوبه؟ هنوزم سایت می ای؟
    من از امروز دوباره اومدم سایت اگه هستی بگو بازم مزاحمت شم.
  6. مشاهده مکالمات
    salam man hamin alan ozve in from shodam age mishe begid ayaa mishe tu in gruh post gozasgt ? age mishe che joor bayad in karo kard ?
    mamnun
  7. سلام داداش
    باشه سعی می کنم همونطور که گفتی عمل کنم . راستی دو هفته دیگه امتحانای ترم تابستونه ام شروع می شن واین دو هفته رو زیاد سایت نمی ام می خوام درسامو بخونم.گفتم که یه وقت اگه نتونستم بیام سایت فکر نکنی بی معرفت شدم. راستی من c++ رو از روی کتاب جعفر نژاد قمی کار می کنم بعضی وقتا بعضی نکاتش با مطالبی که توی کتابای دانشگاه خوندم جور در نمی اد. کتاب بهتری سراغ داری؟ خودت از چه کتابی استفاده می کنی؟
  8. سلام یه سری به اینجا بزنید
    http://www.tarfandestan.com/forum/thread77306.html
  9. سلام علی جون اخه قربونت برم این سایت که همه اش انگلیسی بود و منم انگلیسی ام هزار ماشاءال.. محشره.
    بهم نخند می دونم امروز روز بدون دونستن زبان انگلیسی نمی شه از لحاظ علمی چندان پیشرفت کرد. برا همینم تازگی ها دارم یه دوره اموزش زبان رو میگذرونم اما تا به زبان انگلیسی به قدر کافی مسلط شم یه 7 یا 8 ماه دیگه طول می کشه.
    هیچ می دونی توی دانشگاه غیر از یه زبان عمومی به ما هیچ اموزش انگلیسی داده نمی شه البته بچه های ای تی یا بچه های نرم افزار زبان تخصصی دارند ولی ما علوم کامپیوتریا نه. اینم از بخت بلند بالای ماست دیگه.
    حالا اگه پیشنهادی برای یه ادمی که زبانش صفره داری خوشحال می شم بهم بگی.
    به هر حال تشکر.
نمایش پیغام‌های بازدید کننده 1 از 10 تا 23
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
درباره DarkInferno

اطلاعات عمومی

درباره DarkInferno
گوشی موبایل:
Nokia-N70
اپراتور:
Irancell
سیستم عامل کامپیوتر:
Ubuntu
مرورگر:
Google-Chrome
نوع اتصال و سرعت اینترنت:
Wireless-1 Mb/S
محل زندگی:
تهران
علاقه مندی ها:
روبوکاپ و برنامه نویسی
شغل:
محصل

امضاء

No thing else matter

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
58
میانگین پستها در طول روز
0.02
آلبوم ها
مجموع آلبوم ها
1
مجموع تصاویر
9
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
23
جدید ترین پیام
September 16th, 2015 21:29
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
November 3rd, 2012 22:23

23 دوستان

نمایش دوستان 1 به 10 از 23
نتیجه‌ای جهت نمایش وجود ندارد.

اکنون ساعت 16:23 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.