تبلیغات در ترفندستان
وارد نشده
اخیراً فعالیتی صورت نگرفته است.

18 پیغام بازدید کنندگان

1. مشاهده مکالمات
    سلام آقا مسعود اولا تشکر میکنم از این اطلاعات مفیدی که دادی ولی من یک مشگل بزرگ با کسپر دارم من یک هفته پیش با خوشحالی رفتم یک لپ تاپ دل مدل n5010 i3خریدم بعد رفتم پایتخت یک عدد کسپر اینترنت سکورتی 2011 با پشتیبانی شرکت مهر سامان خریداری کردم (خواستم مثلا از ورژن اصلی استفاده کنم) اما بعد از نصب بعد از حداکثر یک روز گذشتن از نصب حتی آپدیت ,دیدم لپ تاپم داخل ویندوز قفل میشود و مجبور لپ تاپ را خاموش کنم تا اینکه بعد از نصب چهارمین ویندوز سون هر دفعه یک ویندوز سون از سی دی های مختلف کسپر را نصب نکردم تمام درایورهام و نرم افزار هام رو وصل کردم الان که این پیام رو برای شما مینویسم سومین روز نصب ویندوز جددیدم هست و لپ تاپم به خوبی داره کار میکنه و هنوز کسپر را وصل نکردم .در ضمن بگم سریال اکتیوی که روی جلد سی دی هست بخوبی اکتیو می شود .لطفا من را راهنمای نمایید که مشکل من آیا میشه رفع بشود یا کلا باید بیخیال کسپر بشم ویک آنتی ویروس دیگه نصب کنم
  2. مشاهده مکالمات
    ممنون . انشاءا... موفق باشی .
  3. مشاهده مکالمات
    سلام . من نام موسسان کمپانی کسپرسکی رو به صورت انگلیسی با روسی میخوام . ممنون میشم کمکم کنی .
  4. مشاهده مکالمات
    سلام داش مسعود عزیز
    خیلی خوشحالم که باز اومدی
    دیدی گفتم می تونی هر از گاهی بیای البته از درستم غافل نشو
    باز اگه فرصت کردی یه سر بزن
    موفق باشی دوست من
  5. مشاهده مکالمات
    سلام خدمت شما آقا مسعود گرامی
    میخواستم بابت آموزش ها و نرم افزار هایی که واسه کسپراسکی میزارین از شما تشکر کنم .
    ممنون .
  6. مشاهده مکالمات
    دوست عزیز چون خوده شما از کسپر استفاده میکنی میخواستم ببینم اینترنت سکوریتی کسپر روی سیستم من چقدر تاثیر میزاره (شرمنده حوصله ی نصب ندارم) core i5 750 / 4gb از لحاظ بازی و برنامه های سنگین
    در ضمن نظره شما راجع به سیستم سکوریتی در حال حاضر من چیه (کاربرد من بیشتر اینترنت هست) (فقط میخوام نظرتون را بدونم)
    microsoft Security essentials
    comodo firewall free
    norton safe web toolbar
  7. مشاهده مکالمات
    سلام
    ممنون داش مسعود گل
    خوبم خدا رو شکر
    باشه هر وقت تونستی
    دمت گرم
  8. مشاهده مکالمات
    سلام داش مسعود گل
    میگم اگه خواستی در مورد این تاپیک تو تاپیک همه چیز درباره کسپرسکی یه پست بده و اشاره ای بکن.
    ممنون
  9. مشاهده مکالمات
    salam shoma che joori darajatoono ertegha midin?
نمایش پیغام‌های بازدید کننده 1 از 10 تا 18
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
درباره .Masood.

اطلاعات عمومی

درباره .Masood.
گوشی موبایل:
Nokia-5800-XpressMusic
اپراتور:
IR-TCI
سیستم عامل کامپیوتر:
Windows-7
مرورگر:
Firefox
آنتی ویروس:
Kaspersky
نوع اتصال و سرعت اینترنت:
ADSL-128 Kb/S

امضاء

http://myup.ir/images/35566361012618690659.gif

هر اطلاعاتی که در مورد کسپرسکی نیاز دارید در این تاپیک هست

اگر نیاز به اطلاعات جامع در زمینه مقایسه آنتی ویروس ها و فایروال ها دارید حتما از این تاپیک دیدن کنید

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
67
میانگین پستها در طول روز
0.02
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
18
جدید ترین پیام
November 5th, 2010 18:13
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
June 6th, 2011 18:36

6 دوستان

نمایش دوستان 1 به 6 از 6
نتیجه‌ای جهت نمایش وجود ندارد.

اکنون ساعت 21:08 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.