تبلیغات در ترفندستان
وارد نشده
اخیراً فعالیتی صورت نگرفته است.

4 پیغام بازدید کنندگان

1. مشاهده مکالمات
    سلام,اون از سیستم شما دسترسی گرفته پس موضوع کیلاگر منتفی است.این دسترسی هم به چند طریق میشه گرفت که همه از یک راه است و آن راه هم شما برایش باز کرید.کیلاگر اسمش روی خودش است,یعنی فقط کلیدهای کیبورد را ضبط میکند.مثلا پسوردهای اون سیستم و چیزهایی که نوشته .اما روی سیستم شما شاید مثلا Rootkits یا Backdoor را نصب کرده.(در اصل خود شما نصب کردید)
    اما راه حلش همانطور که عرض کردم یک آنتی ویروس خوب نصب کنید و سیستم را فول اسکن کنید.همچنین آنتی Rootkitsیا Backdoor را نصب کنید و سیستم را در محیط سیف مود فول اسکن کنید.نیازی به تعویض ویندوز نیست زیرا هکر کار خودش را کرده, ولی بهرحال خودتان میدانید.
    یک کاری هم است که بستگی به طرز گفتن خود شما و اون هکر دارد.آن هم این است که ایندفعه باهاش صحبت کردید بگویید من برایت یک پیشنهاد دارم اگر گفت چی بگو:50تومان پول و کلیه فایلهایی که برداشتید.بعد بگو دفعه اول که فهمیدم اینکار را کردید توسط یکی از آشناها آی پی شما را از ISP در آوردیم.بعد بگو البته اگر پول و فایلها را بدهی دیگه اون آشنای ما سراغت نمی آید اما اگر ندهی می آیم درب منزل با مأمور از شما میگیرم.خیلی جدی هم بگو دیگه هم حرفی نداریم اگر تصمیم گرفتی تا فلان موقع اطلاع بده.البته خیلی جدی بگو که چون عکس خانوادگی داشتم خانواده ام پیگیر شده اند.
  2. مشاهده مکالمات
    من با نظر آقا علیرضا موافقم ولی به نظر من برای متوقف کردن فعالیتش ویندوز عوض شه بعد اسکن کنید بهتره همون جور که تو تاپیکتون گفتم.
  3. مشاهده مکالمات
    سلام,اول تشکر میکنم بابت درخواست دوستی و باعث خوشحالی من است که در لیست دوستان شما باشم.
    دوم ,هیچ کاری نمیتوانید انجام دهید.مگر اینکه با زبان خوش اطلاعات تان را پس میگرفتید.البته اینکار هم راحت نیست و خیلی خیلی باید با سیاست و زرنگی زیاد ازش پس میگرفتید.یکی از مساعدترین جاها برای هکرها همین شبکه های اجتماعی و محیط های چت است.البته اون هکر حرفه ای هم نبوده.زیرا اگر حرفه ای بود به شکلی انجام میداد که شما متوجه نشوید یا حداقل متوجه نشوید که چه کسی هک کرده.
    حتما اون فایلی که ازش گرفتید را از سیستم پا ک کنید و سپس یک آنتی ویروس و فایروال خوب روی سیستم نصب کنید و یکبار سیستم را فول اسکن کنید(اگر در محیط سیف مد باشد خیلی بهتر است).چون اگر آنتی ویروس خودتان خوب بود حداقل اجازه دریافت اون فایل را نمیداد یا اجازه اجرای آنرا نمیداد یا ....
    یک کار دیگه هم میشه کرد ولی شاید حدود30 یا 40 جواب بده.یعنی یک نرم افزار بازیابی اطلاعات را نصب کنید و اون درایو را سرچ کنید که شاید بعضی از فایل ها را بدست آورید(احتمالش خیلی کم است)
    همچنین منظورتان از اینکه "درایوهایتان نیستند" را متوجه نشدم.یعنی روی پوشه my computer نشان داده نمیشوند یا حتی در مدیریت پارتیشن هم نیستند.
  4. مشاهده مکالمات
    درود دوست خوبم

راستش من زیاد تو نخ چت و ... نیستم.

اما خرسند میشم بیشتر باهاتون آشنا شم.

ایمیلم رو تو امضام نوشتم.
    پاینده باشید.
نمایش پیغام‌های بازدید کننده 1 از 4 تا 4
درباره purya007

اطلاعات عمومی

درباره purya007
گوشی موبایل:
Samsung-I9506-Galaxy-S4
اپراتور:
RighTel
سیستم عامل کامپیوتر:
Windows-8
مرورگر:
Firefox
آنتی ویروس:
NOD32
نوع اتصال و سرعت اینترنت:
ADSL-128 Kb/S
محل زندگی:
تهران
علاقه مندی ها:
بازی Clash of clan
شغل:
بی کار

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
19
میانگین پستها در طول روز
0.01
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
4
جدید ترین پیام
January 22nd, 2015 18:03
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
January 24th, 2015 11:28

2 دوستان

نمایش دوستان 1 به 2 از 2
نتیجه‌ای جهت نمایش وجود ندارد.

اکنون ساعت 18:14 برپایه‌ی ساعت جهانی (GMT +3.5) می‌باشد.

تبلیغات متنی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه‌ی سایت، جدیدترین ترفندها، نقد و بررسی‌ها و مطالب مدرسه فناوری به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می‌شود. بعد از کلیک بر روی دکمه‌ی «مشترک شوید»، بایستی کد داخل تصویر را وارد کرده، سپس به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک تأیید کلیک کنید تا اشتراک شما نهایی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به وب سایت ترفندستان است. برداشت مطالب و تصاویر تنها با ذکر نام ترفندستان مجاز است.