تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

موضوع: ضعف آیفون در تولید گوشی های جدید

پست‌ها
    1,532
    Apple-iPhone-6
    Samsung-Galaxy-Tab-8-9-LTE-I957
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1118
    سپاس (دریافتی)
    1925
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

Unhappy ضعف آیفون در تولید گوشی های جدید

باسلام و خسته نباشید به کاربران عزیز ترفندستان همانطور که از اسم تاپیک مشخص است این تاپیک راجع به برند اپل میباشد . اپل واقعا برات متاسفیم ، با روی کار آمدن دیوایس جدید این شرکت ، دیگر هیچ امیدی به اپل نداشته باشید . سامسونگ و سونی دارن از تکنولوژی های پیشرفته مانند صفحه ی خمیده ، شارژر بیسیم ووو خیلی چیزای دیگه ، در کل سامسونگ و سونی دارن با تکنولوژی کنار میان ، من خودم هم آیفون دارم مدل 5s دارم ازش راضی هستم ، ولی از شرکت اپل شاکی هستم ، اپل داره خودش رو جولوی برندهای دگ تا حدی کوچیک میکنه که دگ هیچ کاربری نمیخاد سونی یا سامسونگ خود را با آیفون 6s عوض کنه ، چرا ؟ چون دگ اپل مثل قبلا از تکنولوژی های جدید استفاده نمیکنه شکل ظاهری و بدنه ی 6s هم اکنون مانند شش است و فقط در پشت گوشی پایین ترین نقطه به صورت کوچک کلمه (s( نوشته شده این راه دگ جای تحقیر برند های مختلف را به اپل باز میکنه . من نمیخام بگم که اپل خوب نیست ، خوبه ولی دگ مثل قبل ، از تکنولوژی جدید استفاده نمیکنه در کل متاسفم اپل
    پست‌ها
    646

Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    804
    سپاس (دریافتی)
    977
    نوشته ‌های وبلاگ
    14

دوست عزیز اولا که آیفون 6s همونطوری که از اسمش معلومه بهبود یافته آیفون 6 هست و قاعدتا نباید تغییرات زیادی داشته باشه فقط باید باگ هاش بر طرف بشه
    دوما که تنها تغییرش اضافه شدن (s) ب پشت گوشی نیست
    سخت افزار 6s قوی شده
    تکنولوژی فورس تاچ اضافه شده
    اپل تی وی اضافه شده
    رنگ های جدید اضافه شده
    و...
    در کل برای نسخه بهبود یافته آیفون 6 این تغییرات مناسبه.
    پست‌ها
    357

Avast Maxthon Windows-10 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: Satellite
    سپاس (اهدایی)
    30
    سپاس (دریافتی)
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0260 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    باسلام و خسته نباشید به کاربران عزیز ترفندستان همانطور که از اسم تاپیک مشخص است این تاپیک راجع به برند اپل میباشد . اپل واقعا برات متاسفیم ، با روی کار آمدن دیوایس جدید این شرکت ، دیگر هیچ امیدی به اپل نداشته باشید . سامسونگ و سونی دارن از تکنولوژی های پیشرفته مانند صفحه ی خمیده ، شارژر بیسیم ووو خیلی چیزای دیگه ، در کل سامسونگ و سونی دارن با تکنولوژی کنار میان ، من خودم هم آیفون دارم مدل 5s دارم ازش راضی هستم ، ولی از شرکت اپل شاکی هستم ، اپل داره خودش رو جولوی برندهای دگ تا حدی کوچیک میکنه که دگ هیچ کاربری نمیخاد سونی یا سامسونگ خود را با آیفون 6s عوض کنه ، چرا ؟ چون دگ اپل مثل قبلا از تکنولوژی های جدید استفاده نمیکنه شکل ظاهری و بدنه ی 6s هم اکنون مانند شش است و فقط در پشت گوشی پایین ترین نقطه به صورت کوچک کلمه (s( نوشته شده این راه دگ جای تحقیر برند های مختلف را به اپل باز میکنه . من نمیخام بگم که اپل خوب نیست ، خوبه ولی دگ مثل قبل ، از تکنولوژی جدید استفاده نمیکنه در کل متاسفم اپل
    ......i-phone sux.....

فقط>>>> htc-smart-samsung-sony
    .This post is copyrighted. No partion may be reproduced without my written permission and signature
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    +برای ورژن جدید dumpper به [ sourceforge.net ] مراجعه کنید... (windows)
    +برای ورژن جدید androdumper و wps connect به [ google play store ] مراجه کنید... (android)
    +برای دریافت crack و trainer به [ megagames.com ] مراجه کنید... (games)
    +برای تماشای anime به سایت های: [ ryuanime.to ] [ ryuanime.io ] [ ryuanime.com ] - [ ryu-anime.com ] مراجه کنید...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    درباره خودم:
    + تایپر سریع (فقط انگلیسی متاسفانه)
    + علاقه مند به بازی های کامپیوتری (planet side 2 . world of warcraft . call of duty black ops 3)
    + علاقه مند به anime
    + مسلط به انگلیسی و در حال یادگیری زبان ژاپنی -_-
    + خودت میدونی D:
    https://gifyu.com/image/rxe
    پست‌ها
    1,532
    Apple-iPhone-6
    Samsung-Galaxy-Tab-8-9-LTE-I957
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1118
    سپاس (دریافتی)
    1925
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHosseinGT [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزیز اولا که آیفون 6s همونطوری که از اسمش معلومه بهبود یافته آیفون 6 هست و قاعدتا نباید تغییرات زیادی داشته باشه فقط باید باگ هاش بر طرف بشه
    دوما که تنها تغییرش اضافه شدن (s) ب پشت گوشی نیست
    سخت افزار 6s قوی شده
    تکنولوژی فورس تاچ اضافه شده
    اپل تی وی اضافه شده
    رنگ های جدید اضافه شده
    و...
    در کل برای نسخه بهبود یافته آیفون 6 این تغییرات مناسبه.
    حرف های شما متین ولی تمامی کاربران انتظار بیشتری نسب به این آیفون داشتم ، جمله ی بسیار زیبایی بود که میگفت (( آیفون با استیو جابس دفن شد )) ):
    ویرایش توسط amir0260 : January 8th, 2018 در ساعت 11:59
    پست‌ها
    1,564
    HTC-Sensation
    360-Internet-Security Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    6085
    سپاس (دریافتی)
    2940
    نوشته ‌های وبلاگ
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط amir0260 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    حرف های شما متین ولی تمامی کاربران انتظار بیشتری نسب به این آیفون داشتم ، جمله ی بسیار زیبایی بود که میگفت (( آیفون با جیمز جابز دفن شد )) ):
    این یه رونمایی عادی و قابل پیش بینی بوده، قاعتا اگه قراره شاهد تغییر و قابلیت جدیدی باشیم باید منتظر نسخه 7 باشیم چون سری S کامل کننده سری های قبله
    http://www.tarfandestan.com/forum/signaturepics/sigpic33293_2.gif

حالم بدنيست غم كم ميخورم ، كم كه نه!هرروز كم كم ميخورم ، آب ميخواهم سرابم ميدهند ، عشق مي ورزم عذابم ميدهند ، خنجري برقلب بيمارم زدند بي گناهي بودم ودارم زدند ، چند روزيست حال و روزم ديدنيست ، حال و روزم از اين و آن پرسيدنيست ، گاه بر روي زمين زل ميزنم ، گاه بر حافظ تفأل ميزنم ، حافظ ديوانه فالم را گرفت ، يك غزل آمد كه حالم را گرفت ، ما ز ياران چشم ياري داشتيم ، خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم
    پست‌ها
    4,879
    Apple-iPhone
    Kaspersky Safari Mac IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    6360
    سپاس (دریافتی)
    9395
    نوشته ‌های وبلاگ
    173

دوست عزیز جناب استیو جابس فوت کردن اپل دیگه کارش تمومه من به شخصه 4S و 5S رو از همه بشتر قبول دارم چون خوش دستن

قرار بود 6S نازکتر و خوش دست باشه اما هیییچ فرقی نکرد فقط cpu ش یکم تقویت شده و دوربین ش عالی شده با تاچ 3D

هیچ فرقی هم با 6 نمیکنه
    پست‌ها
    646

Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    804
    سپاس (دریافتی)
    977
    نوشته ‌های وبلاگ
    14

دوست عزیز جناب استیو جابس فوت کردن اپل دیگه کارش تمومه من به شخصه 4S و 5S رو از همه بشتر قبول دارم چون خوش دستن

اپل همیشه جزو بهترین ها بوده چه قبل از استیو جابز و چه بعدش
    از لحاظ اندازه همه میگفتن کوچیکه که با سری پلاس حلش کرد
    مشکل خم شدگی بود که توی 6اس اونم حل شد
    و اینی که میگن از شرکت های دیگه از لحاظ امکانات عقبه اصلا درست نیست چون اپل چیز هایی که لازم باشه رو داره دیگه امکاناتی که زیاد ضروری نیست رو نیازی به اضافه کردنش نداره مثل ضد آب بودن و دوربین سه بعدی و ...
    در کل اپل از لحاظ کیفیت ساخت و احترام به خریدار و ساپورت همیشه [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] بوده و هست
    پست‌ها
    136
    Samsung-Galaxy-Note-3
    Samsung-Galaxy-Tab-3-8-0
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    73
    سپاس (دریافتی)
    203

................................با سلام خدمت دوست عزیز.......................................... ...................

با احترام کامل به شما و تایپک تون لطفا اگه میتونید تایپکتون محتوای اموزشی داشته باشه یا سوال بپرسید یا اطلاع یا خبری که مفید باشه یا جواب بقیه رو بدین چون این طور تایپک ها

هم بی فایدس هم به درد نخور

شما تقریبا به این صورت به کمپانی بزرگ اپل توهین کرده و این کار و این عمل یکم جبوه زیبایی ندارد ازین گذشته باعث میشه

بین کاربران اختلاف بیفته زیرا شما میگی اپل بدرد نخوره یکی دیگه میاد میگه سونی عالیه یکی میگه سامسونگ اشغاله و حالا..... من خودم سامسونگ دارم طرفداری اپل رو نمیگیرم

این اخطاری باشه برای کاربران دیگه که این طوری تایپک نزنن همین طور که میبینید هر کی در تایپک نظر خودش رو داده تا حالا هم شاید دوستان مسعول وقت نکردن

تایپک رو مشاهده کنند که اخطار بدن

با ارزوی موفقیت

یا حق

.................................................. .............بدرود........................... ............................
    جمله تکان هنده کودک 3 ساله سوریه ای قبل از مرگ!

آخرین جمله ای که این کودک ۳ ساله قبل از مرگ گفت این بود: «همه چیو به خدا میگم.»

http://www.tarfandestan.com/forum/im...ine=1442907604

we are iraninian cyber army

بچه ها جنگ ، جنگ سایبریه .

پس یا علی ، یا حق.....خدا بالاسر ماس.....
    پست‌ها
    4,879
    Apple-iPhone
    Kaspersky Safari Mac IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    6360
    سپاس (دریافتی)
    9395
    نوشته ‌های وبلاگ
    173

اپل همیشه جزو بهترین ها بوده چه قبل از استیو جابز و چه بعدش
    از لحاظ اندازه همه میگفتن کوچیکه که با سری پلاس حلش کرد
    مشکل خم شدگی بود که توی 6اس اونم حل شد
    و اینی که میگن از شرکت های دیگه از لحاظ امکانات عقبه اصلا درست نیست چون اپل چیز هایی که لازم باشه رو داره دیگه امکاناتی که زیاد ضروری نیست رو نیازی به اضافه کردنش نداره مثل ضد آب بودن و دوربین سه بعدی و ...
    در کل اپل از لحاظ کیفیت ساخت و احترام به خریدار و ساپورت همیشه [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] بوده و هستaa
    IOS 9 کــه اومد اشغال بود 6 که اومد گنده بود دوربینش که بیرون بود همه فک میکردن تو 6س چه اتفاقققی بیوفته که هیچی نشد فقط ارتقا پیدا کرد الان تست ضربه رو ببینی با توجه به نسخه های قبل از 5 یا 5س

مقاومتش خیلی بهتره تنها سودی که از شرکت اپل به مارسید مک بوک پروش خوب بود که الانم اسفتاده میکنم ساعتشام خیلی گرونه به نظرم اندرویدی بهتره اما ویژگی های خاص خودشو داره
    پست‌ها
    1,564
    HTC-Sensation
    360-Internet-Security Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    6085
    سپاس (دریافتی)
    2940
    نوشته ‌های وبلاگ
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط ARSHIA.KH [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ................................با سلام خدمت دوست عزیز.......................................... ...................

با احترام کامل به شما و تایپک تون لطفا اگه میتونید تایپکتون محتوای اموزشی داشته باشه یا سوال بپرسید یا اطلاع یا خبری که مفید باشه یا جواب بقیه رو بدین چون این طور تایپک ها

هم بی فایدس هم به درد نخور

شما تقریبا به این صورت به کمپانی بزرگ اپل توهین کرده و این کار و این عمل یکم جبوه زیبایی ندارد ازین گذشته باعث میشه

بین کاربران اختلاف بیفته زیرا شما میگی اپل بدرد نخوره یکی دیگه میاد میگه سونی عالیه یکی میگه سامسونگ اشغاله و حالا..... من خودم سامسونگ دارم طرفداری اپل رو نمیگیرم

این اخطاری باشه برای کاربران دیگه که این طوری تایپک نزنن همین طور که میبینید هر کی در تایپک نظر خودش رو داده تا حالا هم شاید دوستان مسعول وقت نکردن

تایپک رو مشاهده کنند که اخطار بدن

با ارزوی موفقیت

یا حق

.................................................. .............بدرود........................... ............................
    عزیزم داریم به صورت مسالمت آمیز بحث میکنیم کجاش مشکل داره؟
    نه توهینی شده نه چیزی، هر کسی نظری داره و همینجا که اتفاقا جاش هم هست داره عنوان میشه، یکی که بیاد نظرات رو بخونه متوجه میشه چی اشتباه ست، قرار نیست همیشه آموزشی داده بشه، همین بحث هم به کلی سوال ها پاسخ داده میشه شاید کاربری براش سوال شده باشه که چرا ایفون جدید اینطوریه، چرا قبلی بهتر یا بدتر بوده، کجای این بحث مشکل داره؟
    در مورد اخطار هم شما این حقو ندارید به کاربر تذکر بدید اگه مشکلی داره تاپیک از گزارش پست خلاف استفاده کنید و دلایلتون رو هم اونجا بنویسید حتما چک میشه نیازی نیست شخصا عنوان کنید.
    موفق باشید.
    http://www.tarfandestan.com/forum/signaturepics/sigpic33293_2.gif

حالم بدنيست غم كم ميخورم ، كم كه نه!هرروز كم كم ميخورم ، آب ميخواهم سرابم ميدهند ، عشق مي ورزم عذابم ميدهند ، خنجري برقلب بيمارم زدند بي گناهي بودم ودارم زدند ، چند روزيست حال و روزم ديدنيست ، حال و روزم از اين و آن پرسيدنيست ، گاه بر روي زمين زل ميزنم ، گاه بر حافظ تفأل ميزنم ، حافظ ديوانه فالم را گرفت ، يك غزل آمد كه حالم را گرفت ، ما ز ياران چشم ياري داشتيم ، خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)