تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: سوالاتی درمورد سیستم های وبلاگ‌دهی

پست‌ها
    337
    Samsung-A800
    Lenovo-A8-50-A5500
    NOD32 Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    522
    سپاس (دریافتی)
    179

پیش فرض سوالاتی درمورد سیستم های وبلاگ‌دهی

سلام دوستان چندتا سوال در مورد سیستم های مدیریت وبلاگ دارم

1- چرا سیستم های مدیرت وبلاگ خارجی مثل بلاگر فیلترشده اند ؟

2-لطفایک سیستم مدیرت وبلاگ خوب بهم معرفی کنید می خوام یه وبلاگ درزمینه ی گیم راه اندازی کنم واز طریق تبلیغات در اون هم در آمد داشته باشم (البته از بلاگفا بدم میاد رزبلاگم گیرالکی زیاد میده) فقط لطفا درنظرداشته باشید که می خوام امکانات سیستم زیاد باشه

3- میشه یکی بگه چرا بلاگفا این قدر مزخرفه ازنظر امکانات (حداقل ازنظرمن این طوری هست ) پس چرا این قدرمعرف شده است ؟

4- لطفا اگه ممکن سیستم های وبلاگدهی را به طو کلی مقایسه کنید

باتشکر

پست‌ها
    14,861

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18544
    سپاس (دریافتی)
    18204
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

سلام دوست عزیز
    .
    باید از دوستان فیل*ت*ری*نگ بپرسید.

این جدول رو ببینید (مربوط به سال 90 هست)

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

منبع تصویر:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

موفق باشید.

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

دوستان اگه کسی جایی زندگی میکنه که نیشکر کشت میشه،لطفا پیام خصوص بده
    پست‌ها
    1,756

Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    4192
    سپاس (دریافتی)
    4280
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

لطفایک سیستم مدیرت وبلاگ خوب بهم معرفی کنید
    بیان (blog.ir)
    ی خوام یه وبلاگ درزمینه ی گیم راه اندازی کنم واز طریق تبلیغات در اون هم در آمد داشته باشم
    فک نمیکنم از طریق وبلاگ بتونید درآمدی داشته باشید
    امکانات سیستم زیاد باشه
    نمیشه
    بعضی جاها هست امکانات دارن ولی صفحه اصلی دارای تبلیغ میشه (مثل وبلاگای بلاگفا) بعضی جا ها هم هستن که تبلیغ ندارن اما برخی امکانات سیستمشون پولیه (مثل بیان)
    لطفا اگه ممکن سیستم های وبلاگدهی را به طو کلی مقایسه کنید
    من که با سه تا سیستم رزبلاگ و بیان و بلاگفا کار کردم بیان رو ترجیح میدم چون فایل CSS خارجی داره و کار من راحت تره
    پست‌ها
    210

Kaspersky Google-Chrome Windows-10 Rogers
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    255
    سپاس (دریافتی)
    593
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadgavadtahere [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    3- میشه یکی بگه چرا بلاگفا این قدر مزخرفه ازنظر امکانات (حداقل ازنظرمن این طوری هست ) پس چرا این قدرمعرف شده است ؟
    سلام به نظر من بلاگفا خیلی هم خوبهمن سالهاست که دارم ازش استفاده می‌کنم و تاها ازش هیچ مشکلی‌ یا ایرادی ندیدم ، امکنتشم خوب ، هیکجا هم فیلتر نیست من اون ایران ساختم ، بد ۴ کشور متفاوت رفتم و همه جا هم ازش استفاده کردم ، هم به عنوانه وبلاگ هم به عنوانه یک بانک اطلاعاتی‌ بزرگ
    [Y! ID : o590@Yahoo.com

www.best-yahoo.blogfa.com

فروش انواع آیدی
    ایلیگال
    ارجینال
    3چر
    4چر
    4چر همراه 6 آلیس 4چر
    نامبر
    پسوند دار
    .com
    .geo
    .org
    .ir
    ...

فروش VPS با آی پی کانادا . آمریکا . آرژانتین ...

There are moments in life when you miss someone
    So much that you just want to pick them from
    Your dreams and hug them for real

Some Will Seek Forgiveness, Others Escape

One voice can speak with wisdom

Press Thanks if u like Post

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    Kaspersky Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

دوست عزیز،معمولا سازمان و نهادهای فیلر مجموعه سایتها یا محتوایی که از نظرشون قابل مدیریت یا کنترل نباشه مسدود میکنند.مثل سیستم وردپرس بلاگ،بلاگ کام و.. .
    موضوع دوم اینکه اگر بلاگفا تنها برای وبلاگنویسانی هست که میخواهند شروع به وبلاگنویسی کنند و یا تمام فعالیت هایشان محدود به پست های شخصی یا خاطرات میشود.بهتر هست بگوییم بلاگفا یک دفتر خاطرات است تا سیستم وبلاگدهی!
    نظر من این هست که به هیچ عنوان نمیتونی با داشتن یک بلاگ،برای کسب درآمد و اعتبار موفق باشی.هر چی هم که به دست بیاری ذره ای به تو تعلق نداره و همه اش متعلق به صاحب سیستم هست (تو قرارداد ثبت نام ذکر شده).
    بنابراین اگر میخوای یک وبلاگ یا سایت داشته باشی و مستقل عمل کنی + از هزاران ابزار رایگان و قدرتمند استفاده کنی و.. از یک سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کن.اگر مایل بودی سایت وردپرسی با امکانات فول داشته باشی بهم پیام خصوصی بده.
    » سایت شخصی کیوان موسوی - imusavi.ir

تیم طراحی قدرتمند با 9 سال سابقه
    » تبدیل وبلاگ به سایت + دامنه IR رایگان + هاست رایگان + آموزش
    » طراحی سایت و فروشگاه: (تجاری،شخصی)،فروشگاه حرفه ای
    » سئو (Perfisinal): سئو کلی با ده ها متد پیشرفته و تخصصی

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    15

Firefox Ubuntu
    سپاس (اهدایی)
    2
    سپاس (دریافتی)
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadgavadtahere [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    حرفی برای گفتن ندارم.

2-لطفایک سیستم مدیرت وبلاگ خوب بهم معرفی کنید می خوام یه وبلاگ درزمینه ی گیم راه اندازی کنم واز طریق تبلیغات در اون هم در آمد داشته باشم (البته از بلاگفا بدم میاد رزبلاگم گیرالکی زیاد میده) فقط لطفا درنظرداشته باشید که می خوام امکانات سیستم زیاد باشه
    بیان خوب و امکانات زیادی داره اما برای فعال کردنش باید دست به جیب بشی. البته بهترین کار اینکه یک هاست بخری و روش وردپرس یا جومولا نصب کنی. الان پرشین گیگ پنل هاست شخصی‌اش سالی 100 هزارتومن می‌افته و با 29 هزارتومن هزینه ثبت دامنه کلا می‌شود 129 هزارتومن، 129 هزارتومن پول میدی ولی کلی امکانات داری.

زمانی که بلاگفا شروع کرد رقیبش پرشین بلاگ بود، اون زمان انتخاب بین بد و بدتر بود و خوب بلاگفا انتخاب بد بود. الان هم اگه هنوز محبوبه به خاطر جامعه وبلاگ‌نویساش هست که نسب به سایر سرویس‌های وبلاگدهی فعال‌ترند. البته بیان داره خوب کار میکنه و چند وقت دیگه به محبوب‌ترین سرویس وبلاگدهی تبدیل میشه.

4- لطفا اگه ممکن سیستم های وبلاگدهی را به طو کلی مقایسه کنید
    آنقدر سرویس وبلاگدهی داریم که حتی مقایسه کلی بینشان احتیاج به یک تایپک جداگانه داره، شاید بهتره باشه دوستان یک تایپک ایجاد کنن و در آن بین چند سرویس وبلاگدهی محبوب (مثل بلاگفا، پرشین‌بلاگ، بلاگ‌اسکای، بیان و میهن‌بلاگ) مقایسه کنن.
    مستم پس هستم
    پست‌ها
    337
    Samsung-A800
    Lenovo-A8-50-A5500
    NOD32 Firefox Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    522
    سپاس (دریافتی)
    179

نقل قول نوشته اصلی توسط keyson [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزیز،معمولا سازمان و نهادهای فیلر مجموعه سایتها یا محتوایی که از نظرشون قابل مدیریت یا کنترل نباشه مسدود میکنند.مثل سیستم وردپرس بلاگ،بلاگ کام و.. .
    موضوع دوم اینکه اگر بلاگفا تنها برای وبلاگنویسانی هست که میخواهند شروع به وبلاگنویسی کنند و یا تمام فعالیت هایشان محدود به پست های شخصی یا خاطرات میشود.بهتر هست بگوییم بلاگفا یک دفتر خاطرات است تا سیستم وبلاگدهی!
    نظر من این هست که به هیچ عنوان نمیتونی با داشتن یک بلاگ،برای کسب درآمد و اعتبار موفق باشی.هر چی هم که به دست بیاری ذره ای به تو تعلق نداره و همه اش متعلق به صاحب سیستم هست (تو قرارداد ثبت نام ذکر شده).
    بنابراین اگر میخوای یک وبلاگ یا سایت داشته باشی و مستقل عمل کنی + از هزاران ابزار رایگان و قدرتمند استفاده کنی و.. از یک سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کن.اگر مایل بودی سایت وردپرسی با امکانات فول داشته باشی بهم پیام خصوصی بده.
    حتی اگه یه دامنه بخرم وبلاگم رو به اون متصل کنم بازم نمی تونم درآمد داشته باشم ؟

پست‌ها
    1,756

Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    4192
    سپاس (دریافتی)
    4280
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

حتی اگه یه دامنه بخرم وبلاگم رو به اون متصل کنم بازم نمی تونم درآمد داشته باشم ؟
    شما یه دامنه متصل کنی تنها پسوند سرویس دهنده حذف میشه (مثل .blogfa یا .blog و..) . و سیستم مدیریت محتوا همون میمونه و در کل سودی برای شما نداره . همونطور که دوستان اشاره کردن داشتن یک هاست و سیستم مدیریت محتوای دلخواه (وردپرس و جوملا و...) کاملا برتری داره و دست شما بازتره .
    برای در آمد زدایی خوب هم شما نیاز به مطلب داری و سایت باید به طور مداوم آپدیت میشه در نتیجه بعد از مدتی بازدیدکننده خواهید داشت و وقتی بازدیده کننده زیاد باشه پیج رنک و رتبه الکسا بالا میره در نتیجه کسانی که میخوان تبلیغ کنن ابتدا به میزان بازدیدکننده‌ی شما نگاه میکنن که برای خودشون هم طبعا سودی داشته باشه
    پست‌ها
    325

NOD32 Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    59
    سپاس (دریافتی)
    351

به نظر من MihanBlog یک سیستم خوب بلاگ دهیه

ولی اگر دوست داری کار کنی کسب درآمد کنی اینترنت به ایده و فکر های نو برای کسب درآمد احتیاج داره

من خودم طراح سایت هستم و به نظرم وردپرس یک سیستم مبتدی و ضعیفه من دیتالایف رو پیشنهاد میکنم.

دیتالایف دارای قالب معطف هست که میتنه به هرجوری که دوست داری دربیاد نیازی هم به افزونه نداره کامل هست

در عین حال سایت پشتیبانش افزونه تلید میکنه.

خواستی بهم پیام خوصوصی بده اگرم هاست داری بگو بهت یاد بدم نصب کنی
    گروه طراحان برتر

WWW.TopDesignerGroup.IR

اولین فروشگاه قالب اختصاصی دیتالایف

Tshop.TopDesignerGroup.IR

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    Kaspersky Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

دوست عزیز،بزار برات خلاصه کنم.اصل موضوع این هست که شما یک حانه ساده،بدون امکانات،کوچک و قدیمی را اجاره کرده اید و توجه کنید که خانه در "اجاره" شماست!
    آیا شما میتوانید برای این خانه هزینه کنید؟ دیوارها را رنگ آمیزی کنید،کف سرامیک کنید،شیشه و در ها رو از چوب گردو بسازید،دستشویی و حمام را گرانیت کنید و.. .آیا چنین کاری میکنید؟
    سیستم های بلاگدهی (همگیشون) مثال همان خانه ای است که اجاره کرده اید.
    امکانش نیست واضح تر از این خدمتتون توضیح بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Drow-Ranger [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    به نظر من MihanBlog یک سیستم خوب بلاگ دهیه

ولی اگر دوست داری کار کنی کسب درآمد کنی اینترنت به ایده و فکر های نو برای کسب درآمد احتیاج داره

من خودم طراح سایت هستم و به نظرم وردپرس یک سیستم مبتدی و ضعیفه من دیتالایف رو پیشنهاد میکنم.

دیتالایف دارای قالب معطف هست که میتنه به هرجوری که دوست داری دربیاد نیازی هم به افزونه نداره کامل هست

در عین حال سایت پشتیبانش افزونه تلید میکنه.

خواستی بهم پیام خوصوصی بده اگرم هاست داری بگو بهت یاد بدم نصب کنی
    دوستمون با کمترین اطلاعات از یک سیستم وبلاگدهی ساده مانند بلاگفا قصد مدیریت و طراحی یک سایت رو دارد.برای شروع و آشنایی با سیستم های سایت ساز،بهتیرن پیشنهاد وردپرس هست چون نزدیکترین محیط و ابزار رو نسبت به سیستم های وبلاگدهی داره.به راحتی هم قابل گسترش هست.
    شما باید امیدوار باشید ایشون حداکثر بتونه فرق بین سایت و وبلاگ رو تشخیص بده نه اینکه انتظار داشته باشید سیستم میهالیسم طراحی و بیاره بالا!
    ویرایش توسط keyson : July 24th, 2016 در ساعت 23:24
    » سایت شخصی کیوان موسوی - imusavi.ir

تیم طراحی قدرتمند با 9 سال سابقه
    » تبدیل وبلاگ به سایت + دامنه IR رایگان + هاست رایگان + آموزش
    » طراحی سایت و فروشگاه: (تجاری،شخصی)،فروشگاه حرفه ای
    » سئو (Perfisinal): سئو کلی با ده ها متد پیشرفته و تخصصی

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)