تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: معرفی میکنم!سایتی برای دریافت کلید فعالسازی تمام نسخه های نود32

پست‌ها
    7

NOD32 Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    5
    سپاس (دریافتی)
    6

Cool معرفی میکنم!سایتی برای دریافت کلید فعالسازی تمام نسخه های نود32

سلام دوستان.
    اینجا هر چی سرچ زدم دیدم کسی در این مورد حرفی نزده. درنتیحه میخوام یه سایت رو بهتون معرفی کنم که برید کلید های آنتی ویروس ایست(همون نود32 خودمون) رو می زاره.برای نسخه موبایل،اسمارت سکیوریتی و آنتی ویروس ها [تمام نسخه ها از اون قدیمیا (مثل نسخه5،6،7، ) و هم نسخه های جدیدش(9و10) که به شدت توصیه میشه جدیدا رو نصب کنید. خیلی خوشگل تر شده]
    البته ناگفته نماند که مثل بقیه سایت هایی که لایسنس ایست رو میزارن،این سایت هم بلاک میشه منتها شما غیر فعال کنید و وارد بشید.ویروس نداره
    خودم تقریبا یه سال و نیم میشه که ازش استفاده میکنم.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

ویرایش توسط zamani a : November 2nd, 2016 در ساعت 19:12
    پست‌ها
    199
    Nokia-5310-XpressMusic
    360-Internet-Security Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    495
    سپاس (دریافتی)
    359
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zamani a [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوستان.
    اینجا هر چی سرچ زدم دیدم کسی در این مورد حرفی نزده. درنتیحه میخوام یه سایت رو بهتون معرفی کنم که برید کلید های آنتی ویروس ایست(همون نود32 خودمون) رو می زاره.برای نسخه موبایل،اسمارت سکیوریتی و آنتی ویروس ها [تمام نسخه ها از اون قدیمیا (مثل نسخه5،6،7، ) و هم نسخه های جدیدش(9و10) که به شدت توصیه میشه جدیدا رو نصب کنید. خیلی خوشگل تر شده]
    البته ناگفته نماند که مثل بقیه سایت هایی که لایسنس ایست رو میزارن،این سایت هم بلاک میشه منتها شما غیر فعال کنید و وارد بشید.ویروس نداره
    خودم تقریبا یه سال و نیم میشه که ازش استفاده میکنم.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

با سلام. این وبلاگ هم هست برای نسخه کامپیوتر. من قبلا برای آپدیت استفاده میکردم [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] . البته شما هر یکی دو هفته مجبورید به این وبلاگ ها سر بزنید برای آپدیت مجدد. .نود32 آنتی ویروس قابل اطمینانی نیست!به شخصه اصلا نود 32 به عنوان ویروس قبول دارم تا آنتی ویروس!
    ویرایش توسط امین حیدری120 : November 3rd, 2016 در ساعت 11:40
    پست‌ها
    7

NOD32 Windows-10
    سپاس (اهدایی)
    5
    سپاس (دریافتی)
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط امین حیدری120 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    نود32 آنتی ویروس قابل اطمینانی نیست!به شخصه اصلا نود 32 به عنوان ویروس قبول دارم تا آنتی ویروس!
    در جواب حرفتون:
    این آنتی ویروس،آنتی ویروس خیلی خوبی هست برای سیستم هایی که نمیتونن آنتی ویروس های سنگین رو استفاده کنن(مثل کسپرسکی و بیت دیفندر).شما اگه آخرین نسخه رو دانلود کنید(مثل نسخه 10 که چند روز پیش منتشر شد) از لایسنس اورجینال خودش استفاده کنید و همیشه هم از طریق خود برنامه آپدیت کنید،ایست آنتی ویروس بسیار خوبی هست. فایروالشم بهترین فایرواله!من فایروال ویندوز،کسپرسکی و ایست رو استفاده کردم منتها هیچ کدوم به خوبی ایست نبودن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط امین حیدری120 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    با سلام. این وبلاگ هم هست برای نسخه کامپیوتر. من قبلا برای آپدیت استفاده میکردم [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] .
    ببخشیدامنتها فکر میکنم اشتباه شما همین بوده.چون شرکت ایست (دقیقا نمیدونم منتها) فکر میکنم 4-5 سال هست که دیگه آپدیت آفلاینی رو منتشر نمیکنه.و این ها هم همشون دست ساخته های کاربران هستن و ممکنه حتی ویروس باشن!نه آپدیت آنتی ویروس! مثلا من یه فایل آپدیت آفلاین رو می سازم،بعدش میام یه چندتا ویروسم میذارم وسطشهیچکس هم نمیفهمه.
    یه توصیه دارم به همه:
    آخرین ورژن ایست رو دانلود کنید،دیتابیسش هم آپدیت شده س. با استفاده از وبلاگی که گفتم لایسنسشو بگیرین (به هیچ وجه کرک نکنید چون کرک ها باعث میشن فایل های اصلی آنتی ویروس خراب بشه و نتونه خوب از کامپیوترتون محافظت کنه.) و آپدیت کنین.(آپدیت اولیه ش 19 مگ.روزانه هم حد اکثر 3 مگابایت بذارید آپدیت بشه.)دیگه کار تمومه. یه آنتی ویروس خیلی خوب روی کامپیوترتون دارین! البته به شخصه معتقدم بهترین آنتی ویروس کسپرسکی هست! منتها سیستمم مال عهد قاجارهو همین ایست رو استفاده میکنم.
    پی نوشت:
    من گفتم نود32 برای اینکه توی کشور به این اسم مشهوره.اما در واقع باید بگیم ایست و اسم آنتی ویروسشم ناد هست32 نه نود32.
    تعجب میکنم چرا به این اسامی دقت نمیشه.مثلا به نید فور اسپید میگن جنون سرعت!جنون سرعت چیه؟نیاز به سرعت!یا اینکه میگن کسپراسکای،در حالی که اسم اصلیش کسپرسکی هست
    البته خودمم خیلی با سواد نیستم منتها سعی میکنم این اسامی رو درست بگم.
    پست‌ها
    199
    Nokia-5310-XpressMusic
    360-Internet-Security Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    495
    سپاس (دریافتی)
    359
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط zamani a [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    در جواب حرفتون:
    این آنتی ویروس،آنتی ویروس خیلی خوبی هست برای سیستم هایی که نمیتونن آنتی ویروس های سنگین رو استفاده کنن(مثل کسپرسکی و بیت دیفندر).شما اگه آخرین نسخه رو دانلود کنید(مثل نسخه 10 که چند روز پیش منتشر شد) از لایسنس اورجینال خودش استفاده کنید و همیشه هم از طریق خود برنامه آپدیت کنید،ایست آنتی ویروس بسیار خوبی هست. فایروالشم بهترین فایرواله!من فایروال ویندوز،کسپرسکی و ایست رو استفاده کردم منتها هیچ کدوم به خوبی ایست نبودن.

ببخشیدامنتها فکر میکنم اشتباه شما همین بوده.چون شرکت ایست (دقیقا نمیدونم منتها) فکر میکنم 4-5 سال هست که دیگه آپدیت آفلاینی رو منتشر نمیکنه.و این ها هم همشون دست ساخته های کاربران هستن و ممکنه حتی ویروس باشن!نه آپدیت آنتی ویروس! مثلا من یه فایل آپدیت آفلاین رو می سازم،بعدش میام یه چندتا ویروسم میذارم وسطشهیچکس هم نمیفهمه.
    یه توصیه دارم به همه:
    آخرین ورژن ایست رو دانلود کنید،دیتابیسش هم آپدیت شده س. با استفاده از وبلاگی که گفتم لایسنسشو بگیرین (به هیچ وجه کرک نکنید چون کرک ها باعث میشن فایل های اصلی آنتی ویروس خراب بشه و نتونه خوب از کامپیوترتون محافظت کنه.) و آپدیت کنین.(آپدیت اولیه ش 19 مگ.روزانه هم حد اکثر 3 مگابایت بذارید آپدیت بشه.)دیگه کار تمومه. یه آنتی ویروس خیلی خوب روی کامپیوترتون دارین! البته به شخصه معتقدم بهترین آنتی ویروس کسپرسکی هست! منتها سیستمم مال عهد قاجارهو همین ایست رو استفاده میکنم.
    پی نوشت:
    من گفتم نود32 برای اینکه توی کشور به این اسم مشهوره.اما در واقع باید بگیم ایست و اسم آنتی ویروسشم ناد هست32 نه نود32.
    تعجب میکنم چرا به این اسامی دقت نمیشه.مثلا به نید فور اسپید میگن جنون سرعت!جنون سرعت چیه؟نیاز به سرعت!یا اینکه میگن کسپراسکای،در حالی که اسم اصلیش کسپرسکی هست
    البته خودمم خیلی با سواد نیستم منتها سعی میکنم این اسامی رو درست بگم.
    دوست عزیز این ها فقط key هستن و وقتی وارد برنامه میشن .برنامه یه اپدیت رایگان 20 روزه به عنوان new user به شما هدیه میده.یعنی افلاین نیست .فایل ها از خود سرور نود دانلود میشن نه از قبل دانلود به صورت دستی بشن وارد کامپیوتر کنی در ضمن این وبلاگ توسط کسی اداره میشه که شناخت دارم ازش.بی کارنیست که بیاد هرروز ویروس آپلود کنه! درمورد کسپرسکی و نود هم عمل فارسی سازی رخ داده.مثلا تلویزیون فارسی هست ولی یکی میاد میگه تلویژن !!!
    پست‌ها
    7

NOD32 Windows-10
    سپاس (اهدایی)
    5
    سپاس (دریافتی)
    6

در ضمن این وبلاگ توسط کسی اداره میشه که شناخت دارم ازش
    بنده قصد توهین نداشتم.
    اما میگم که هیچی،حتی آپدیت آفلاینی که توسط هیچ کسی دستکاری نشده باشه مثل آپدیت اصلی با خود نرم افزار نمیشه
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)