سلام دوستان

من یک سایت درست کردم که به خاطر دلایلی نمیخواستم توش چیزی اپلود کنم و برای همین میخواستم یک سرویس اپلود پیدا کنم با نگهداری فایل برای همیشه و دریافت لینک مستقیم فایل تو این مسیر که دنبال این سرویس میگشتم تجربیات خوبی پیدا کردم که میخوام باهاتون در میون بزارم

- ما باید ییک سایت با نگهداری فایل برای همیشه پیدا کنیم
- باید این سرویس به ما لینک مستقیم فایل رو بده

خوب شروع میکنیم

کلی میگن مدیا فایر مدیا فایر اما میخوام مدیا فایر رو با لقب جدیدش بهتون معرفی کنم (( یک دروغ گوی به تمام معنا ))
مدیا فایر ادعا میکنه که فایل ها رو برای همیشه نگه میداره و لینک مستقیم فایل رو به ما میده اما اصلا اینجوری نیست در واقع مدیا فایر یک فایل رو که بعد 1 ماه دانلودی نداشته باشه حذف میکنه و در ضمن تمامی فایل های شما بعد 2 سال پاک میشه تازه یکی از زرنگی های این سایت اینه که وقتی شما یک فایل رو اپلود میکنید سایت یک لینک مستقیم فقط مخصوص ای پی شما میده که حتی اونم بعد 24 ساعت پاک میشه (( این زرنگی برخی از سایت های ایرانی هم میکنن ))
mediafire.com

سایت بعدی 4shered هست که میتونم بگم یک سرویس معمولی و منصفانه هست لینک مستقیم فایل رو به شما میده ولی فایل شما اگه در عرض یک ماه دانلودی نداشته باشه این فایل به صورت اتوماتیک از سایت حذف میشه و باید بگم یکی از نقاط ضعف این سایت این هست که اپلود از ادرس نداره ---- یعنی داره ولی باید ماهانه 8 دلار به این سایت پول بدید که این گزینه رو تو پروفایل شما باز بزاره
4shered.com

حالا میخوام یک سایت دروغگوی دیگه معرفی کنم (پرشین گیگ) این سایت هم مثل مدیا فایر ادعا داره ولی همش دروغه فایل شما بعد یک سال از سرور پاک میشه تازه این اول ماجراست با هیچ کلکی هم نمیتونین لینک مستقیم رو ازش بگیرید
persiangig.com

یک سایت دیگه که ایرانی ((( این وسطا میگم نا امید نشید اخر پست بهترین سایت رو بهتون معرفی میکنم
اپلودر دات نت که ادعا میکنه فایل ها رو برای همیشه نگه میداره و لینک مستقیم میده ..... اولین گزینه درسته یعنی این سایت فایل رو برای همیشه در سایت نگه میداره و از سرعت بالایی هم برخورداره اما این سایت مثل مدیا فایر لینک مستقیمی که به شما میده فقط برای یک روز کار میکنه و اگه شما در یک سال یک فایل در سایت بگزارید باید 365 بار از اپلودر لینک بگیرید حالا اگه هم نخواستید لینک غیر مستقیم بگیریدو کاربرای ایرانی که جدیدا کم حوصله ان رو به یک سایت پاپ اپ و............ دیگه خیلی طولانی شد
uplooder.net

خوب حالا نوبت سایت های خوبه

اولین سایت پیکو فایل هستش که واقعا سرویس قدرتمندی و فایل هم تا ابد نگه میداره اما بدی این سایت اینه که برای گرفتن لینک مستقیم خودت باید دست به کار شی و وارد لینک غیر مستقیم بشی و لینک دانلود مستقیم رو کپی کنه اما از هیچی بهتره که لینکت غیر مستقیم باشه از نقاط ضعف دیگه اینه که شما از ادرس نمیتونید اپلود کنید اما در کل سایت خوبیه
picofile.com

سایت هات اپ به نظر من بهترین سایت چون هم فایلتون رو برای همیشه نگه میداره هم لینک مستقیم میده پیشنهاد من سایت هات ا
هست
hotup.ir

نظر یادتون نره!