تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ادمین ملاحظه کند

پست‌ها
    399
    SonyEricsson-W810
    Apple-iPad-mini-2-Wi-Fi
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    166
    سپاس (دریافتی)
    587
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

Exclamation ادمین ملاحظه کند

یک ماه قبل یک تاپیک ایجاد کردم ضمن صرف وقت زیاد و نوشتن توضیحاتی مفصل ، تاپیک ما بی پاسخ موند
    بلافاصله متوجه شدم متاسفانه نه تنها پست بی پاسخ موند بلکه اینجانب که برای نوشتنش وقت و انرژی گذاشته بودم توسط شخص متفرقه ی دیگری (که طبعا مدیر انجمن نبوده) حذف شد بلکه حتی دسترسی بنده به فروم با ادعای عجیب برای فلان جا بسته شد
    جای تاسف فراوان است که ما کار خیر می کنیم و تاپیکهای بی پاسخ را پاسخ می دهیم اما برخی افراد بجای تشکر ، اینگونه خودسرانه و لجام گسیخته دارند ترکتازی می کنند . این اتفاقات قبیح چیز جدیدی است و تا پیش از تغییر قالب فروم به ویبولتن بگمانم هیچکدام از دوستان مشابه چنین برخوردهای زننده ای را ندیده بودند

حال دقیقتر روشن می شود موضوعی که مورد اشاره اینجانب است نقض هیچکدام از قوانین انجمن نبوده است
    اگر هم بندی در این زمینه وجود می داشت ، مدیر انجمن مربوطه می آمد مثل دهها فروم تخصصی فارسی و غیر فارسی دیگر دوستانه تذکر می داد که .....
    نه اینکه اینطور زننده پستها را حذف و دسترسی کاربران را هم به انجمن ببندد ... !!!
    بنده دو بار سوال پرسیدم تا هم سوال ما رفع شود هم دیگران دچار این مشکل شدند آموزشی بوده باشه

ماجرای این یک بام و دو هوا در اداره ی فروم چیست که از یکسو گفته می شود سعی می کنیم کاربران جدید جذب کنیم و جاذبه ایجاد کنیم تا تاپیکها بی پاسخ نماند و از سوی دیگر با برخوردهای اینگونه هتاکانه و چکشی ، کاربران با سابقه طرد می شوند؟ اصلا کسی که که اینگونه از اختیارات و ابزارهای فروم به بدترین شکل سوء استفاده می کند چرا باید چنین اختیاراتی به وی داده شود؟
    این فقط نظر بنده حقیر بود و حاظرم نظر مدیر سایت را بدانم
    باتشکر
    ویرایش توسط ksra : November 20th, 2017 در ساعت 07:15
    زدن دکمه سپاس کار خیلی سختی نیست!
    بزرگ ترین مصیبت اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داری نه شعور کافی برای سکوت ......آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند........
    پست‌ها
    3,439
    SonyEricsson-Xperia-X1
    Lenovo-Tab-S8
    Kaspersky Firefox Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    10920
    سپاس (دریافتی)
    4426
    نوشته ‌های وبلاگ
    31

دوست عزیز

از روی قوانین چند بار بنویس .... شما اومدی تو بخش انجمن تخصصی نظر و پیشنهاد دادی انتظار پستت رو حلوا حلوا کنن ....
    ***هنوز پنجره اي هست براي آنچه نديده ام***

*** در اوج قدرت انسان باش***

*** عوام از کسی که صدایش از همهبلندتر است پیروی می کنند***

*** کسی که نیازهایش کمتر باشد به خدا نزدیکتر است ***

*** هر جا که فقر از حد خود بگذرد بدانید مایه افتخار شده است ***

*** به درختان جنگل گفتند،شما با این عظمت چرا ازتکه آهنی به نام تبر میرنجید؟گفتند:رنجش ما از تبر نیست از دسته ی آن است که از جنس خود ماست ***

*** سیاست هنر جمع آوری آراء از فقیران و جمع آوری مخارج تبلیغات از ثروتمندان است، با این وعده به هر طرف که آنها در مقابل دیگری محافظت خواهند شد ***

پست‌ها
    399
    SonyEricsson-W810
    Apple-iPad-mini-2-Wi-Fi
    سپاس (اهدایی)
    166
    سپاس (دریافتی)
    587
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yek_mosafer [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزیز

از روی قوانین چند بار بنویس .... شما اومدی تو بخش انجمن تخصصی نظر و پیشنهاد دادی انتظار پستت رو حلوا حلوا کنن ....
    دوست عزیز
    اولا کجای قوانین انجمن سخن شما را تایید می کند و
    دومامگر بنده تاپیک تبلیغاتی اسپم وار ساخته بودم که آنطور برخورد شد؟
    سوما تاپیک را بنده برای جناب کسری زدم نه شما که رسما می گویید نیازی به پاسخگو بودن نمی بینید
    چهارما هیچ فکر کرده اید که همین لحن آمرانه و نگاه بالا به پایینتان زننده تر و خود عذر بدتر از گناه است ؟ به این زودی فراموش کرده اید که خودتان زمانی کاربری ساده بودید؟
    البته این عیب شما تنها نیست

جناب یک مسافر بهتره شما بجای شرط بندی بهتره یک بار قوانینی که خودتون نوشتید رو درست بخونید

اما شما خیلی راحت این قوانین رو زیر پا گذاشتی بدون اینکه به کسی پاسخگو باشی. آیا این قوانین برای شما صدق نمیکنه!؟
    چرا مدیر انجمن اینجا نیست که پاسخ اعضا رو بده!؟ آیا احساس مسئولیت نمیکنه ؟
    من ، به بقیه دوستان عزیز و برخی دیگر از اعضا بصورت افتخاری اینجا سر میزنیم و به بقیه کمک میکنیم باید مدیرهای این انجمن آگاه باشند که احترام این اعضا واجب هست. من شخصن اگر این تاپیک توسط مدیر انجمن پاسخ داده نشه و یا جلوی یکه تازی جنابعالی گرفته نشه دیگه ایجا هیچ فعالیت مفیدی نخواهم داشت.
    باید دید که مدیر سایت چقدر به اعضای فعال انجمن ارزش میده.
    در ضمن این رو هم بگم که من علاقه چندانی ندارم در انجمنی فعالیت کنم که به چنین مدیرهایی امکان فعالیت میده. انجمنهای دیگه هم کم نیست!
    شب بخیر
    ویرایش توسط ksra : November 20th, 2017 در ساعت 20:39
    بزرگ ترین مصیبت اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داری نه شعور کافی برای سکوت ......آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند........
    پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45017
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط ksra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    یک ماه قبل یک تاپیک ایجاد کردم ضمن صرف وقت زیاد و نوشتن توضیحاتی مفصل ، تاپیک ما بی پاسخ موند
    بلافاصله متوجه شدم متاسفانه نه تنها پست بی پاسخ موند بلکه اینجانب که برای نوشتنش وقت و انرژی گذاشته بودم توسط شخص متفرقه ی دیگری (که طبعا مدیر انجمن نبوده) حذف شد بلکه حتی دسترسی بنده به فروم با ادعای عجیب برای فلان جا بسته شد
    جای تاسف فراوان است که ما کار خیر می کنیم و تاپیکهای بی پاسخ را پاسخ می دهیم اما برخی افراد بجای تشکر ، اینگونه خودسرانه و لجام گسیخته دارند ترکتازی می کنند . این اتفاقات قبیح چیز جدیدی است و تا پیش از تغییر قالب فروم به ویبولتن بگمانم هیچکدام از دوستان مشابه چنین برخوردهای زننده ای را ندیده بودند

حال دقیقتر روشن می شود موضوعی که مورد اشاره اینجانب است نقض هیچکدام از قوانین انجمن نبوده است
    اگر هم بندی در این زمینه وجود می داشت ، مدیر انجمن مربوطه می آمد مثل دهها فروم تخصصی فارسی و غیر فارسی دیگر دوستانه تذکر می داد که .....
    نه اینکه اینطور زننده پستها را حذف و دسترسی کاربران را هم به انجمن ببندد ... !!!
    بنده دو بار سوال پرسیدم تا هم سوال ما رفع شود هم دیگران دچار این مشکل شدند آموزشی بوده باشه

ماجرای این یک بام و دو هوا در اداره ی فروم چیست که از یکسو گفته می شود سعی می کنیم کاربران جدید جذب کنیم و جاذبه ایجاد کنیم تا تاپیکها بی پاسخ نماند و از سوی دیگر با برخوردهای اینگونه هتاکانه و چکشی ، کاربران با سابقه طرد می شوند؟ اصلا کسی که که اینگونه از اختیارات و ابزارهای فروم به بدترین شکل سوء استفاده می کند چرا باید چنین اختیاراتی به وی داده شود؟
    این فقط نظر بنده حقیر بود و حاظرم نظر مدیر سایت را بدانم
    باتشکر
    دوست گرامی، شما در خصوص تاپیکی صحبت کردید که حذف شده. بنده تاپیک‌های اخیر شما رو چک کردم موردی ندیدم. لطفا بفرمایید دقیقا کدوم تاپیک رو میفرمایید با چه محتوایی؟ تا ببینیم موضوع چه بود. قطعا توضیح مناسبی برای آن وجود دارد.

علاوه بر این شما در بخش غیرمرتبط این تاپیک را ایجاد کرده اید.

لازم به ذکر است ترفندستان برخلاف بسیاری از انجمن‌ها تعداد مدیران انجمن زیادی ندارد.

به طور کلی اصلا دلیلی برای ناراحت شدن وجود ندارد. شما انتقادی دارید و ما وظیقه داریم بررسی میکنیم و پاسخگو هستیم.
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    399
    SonyEricsson-W810
    Apple-iPad-mini-2-Wi-Fi
    سپاس (اهدایی)
    166
    سپاس (دریافتی)
    587
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست گرامی، شما در خصوص تاپیکی صحبت کردید که حذف شده. بنده تاپیک‌های اخیر شما رو چک کردم موردی ندیدم. لطفا بفرمایید دقیقا کدوم تاپیک رو میفرمایید با چه محتوایی؟ تا ببینیم موضوع چه بود. قطعا توضیح مناسبی برای آن وجود دارد.

علاوه بر این شما در بخش غیرمرتبط این تاپیک را ایجاد کرده اید.

لازم به ذکر است ترفندستان برخلاف بسیاری از انجمن‌ها تعداد مدیران انجمن زیادی ندارد.

به طور کلی اصلا دلیلی برای ناراحت شدن وجود ندارد. شما انتقادی دارید و ما وظیقه داریم بررسی میکنیم و پاسخگو هستیم.
    سلام جناب آقای کسری
    پست علت سوختن تیوتر باند718 کنوود ماشینی که زدم دوبار پاک شده
    علاوه براین درخواست دارم که این تاپیک حذف شود که یه وقتی مشکلی پیش نیاد
    بعله ترفندستان مدیر زیاد ندارد ولی بعضی از ادبیات کاربران احساسات آدم رو جریحه دار می کنن به پاسخ قبلی توجه کنید چه طرز پاسخ گوییست؟؟؟
    پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45017
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط ksra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام جناب آقای کسری
    پست علت سوختن تیوتر باند718 کنوود ماشینی که زدم دوبار پاک شده
    علاوه براین درخواست دارم که این تاپیک حذف شود که یه وقتی مشکلی پیش نیاد
    بعله ترفندستان مدیر زیاد ندارد ولی بعضی از ادبیات کاربران احساسات آدم رو جریحه دار می کنن به پاسخ قبلی توجه کنید چه طرز پاسخ گوییست؟؟؟
    دوست عزیز من مجدد پست های شما رو چک کردم. تاپیکی از شما حذف نشده. به نظر اشتباهی فکر کردید موردی حذف شده. لطفا از یکبار دیگر چک کنید.
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    399
    SonyEricsson-W810
    Apple-iPad-mini-2-Wi-Fi
    سپاس (اهدایی)
    166
    سپاس (دریافتی)
    587
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزیز من مجدد پست های شما رو چک کردم. تاپیکی از شما حذف نشده. به نظر اشتباهی فکر کردید موردی حذف شده. لطفا از یکبار دیگر چک کنید.
    اصلا پست رو بیخیال مهم نبود ضد حالی بود! نارحت نشید بنده ناراحتم چرا پست من که 2 بار نوشتم سومین بار نمایش داده شد ناراحت شدم بنده از شما اورض خواهی می کنم به خاطر لحن بدم و بی خیال این پست شیم ت
    تمام!
    پست‌ها
    13,428

Kaspersky Firefox Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    113468
    سپاس (دریافتی)
    17224
    نوشته ‌های وبلاگ
    2

من فکر میکنم سایت ترفندستان به احتمال زیاد باگ داره
    مثلا تو تاپیک سریال روزانه ناد32 از 180 نفر بازدید به 134 نفر کاهش یافته!!!!!
    پست‌ها
    399
    SonyEricsson-W810
    Apple-iPad-mini-2-Wi-Fi
    سپاس (اهدایی)
    166
    سپاس (دریافتی)
    587
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

این پست فقط برای نظر سنجی کاربران هست پست من که پیدا شد و با عرض عذر خواهی از جناب آقای کسری که بخاطر اینکه سرعت اینترنت من پایین بود ثبت نشده بود پست این پست فقط برای نظر سنجی است و قصد توهین به هیچ کاربر و ترفندستان ندارد
    ویرایش توسط ksra : March 28th, 2018 در ساعت 23:39
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)