تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: درخواست برنامه ی تبدیل Pdf به فرمت Jar

Arrow درخواست برنامه ی تبدیل Pdf به فرمت Jar

سلام.
    من برنامه ای میخوام که بتونم باهاش فایل ها ی Pdf رو به فرمت Jar تبدیل کنم و
    تو گوشیم اینستالش کنم و استفاده کنم.راستی فارسی رو هم ساپورت کنه بهتره.
    خیلی ممنون .
    پست‌ها
    5,255
    BlackBerry-Passport
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1435
    سپاس (دریافتی)
    6704
    نوشته ‌های وبلاگ
    60

دوست عزیز فکر میکنم این برنامه همچین قابلیتی رو داشته باشه البته مطءن نیستم.
    لینک دانلود:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    تبدیل تمامی فرمتهای متنی به فرمت گوشی(جر-جاوا)+آموزش تصویری+ساپورت فونت فارسی و انگلیسی
    1... مطمئن شويد متني را كه مي خواهيد تبديل كنيد، بصورت Plain Text و با فرمت Unicode ذخيره شده است. بهترين نرم افزار براي اينكار همان Notepad مي باشد. به اينصورت كه متن را داخل Notepad كپي كرده و از منوي File گزينه Save as… را انتخاب كنيد. سپس در پايين ديالوگ Save as… در قسمت Encoding گزينه Unicode را انتخاب كنيد و فايل را ذخيره نماييد...
    مسیر...
    start..All Programs...Accessoreis..Notepad
    __________________________________________________ ________
    2....برنامه رو اجرا کرده و قسمت های مشخص شده را بررسی کنید

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x454 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x452 می باشد.
    __________________________________________________ _____
    4...در این قسمت گزینهی مشخص شده با نام configure را زده و علامتهارا تیک بزنید...

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x455 می باشد.
    5.....سپس گزینه ی Books را زده تا سر جای اول برگردیم....سپس آیکون سمت چپ ( بالا ) گزینه Build را زده و خود به خود متن ما تبدیل به jar میگردد...

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x457 می باشد.
    __________________________________________________ ______
    6....سپس فایلی که درست شده رو را از طریق رم ریدر...کابل..یا بلوتوث وارد گوشی کرده و اجرا میکنیم......

ایینم تنظیما فونتهای فارسی که درست میکنید و درون گوشی میریزید....

وقتی فایلو وارد گوشی میکنیم...ممکنه فونتها درهم باشن که اینم مشکلی نیست وباید..

1...وقتی که وارد متن شدیم اول دکمه مربع ( پایی صفحه کلید گوشی ) را برای ریزتر شدن فونت میزنیم (کارمون آسونتر میشه) سپس دکمه سبز رنگ ( همونی که بعد نوشتن شماره میزنیم تا اتصال برقرار بشه) را زده و وارد setting (یا دکمه 5 را بزنید ) میشویم....سپس در قسمت wrap رفته گزینه 4 ( Rus hyphenation ) را انتخاب کرده ......... و علامتهای گزینه 6 را بر میداریم.
    (گزینه ) Justify by width ) و تمام.....برای بازگشت به عقب...کلید سمت چپ را بزنید...
    دوستان عزیز ترفندستانی از این به بعد کمتر سر میزنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط RG_GoodBoy [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزیز فکر میکنم این برنامه همچین قابلیتی رو داشته باشه البته مطءن نیستم.
    لینک دانلود:
    تبدیل تمامی فرمتهای متنی به فرمت گوشی(جر-جاوا)+آموزش تصویری+ساپورت فونت فارسی و انگلیسی
    1... مطمئن شويد متني را كه مي خواهيد تبديل كنيد، بصورت Plain Text و با فرمت Unicode ذخيره شده است. بهترين نرم افزار براي اينكار همان Notepad مي باشد. به اينصورت كه متن را داخل Notepad كپي كرده و از منوي File گزينه Save as… را انتخاب كنيد. سپس در پايين ديالوگ Save as… در قسمت Encoding گزينه Unicode را انتخاب كنيد و فايل را ذخيره نماييد...
    مسیر...
    start..All Programs...Accessoreis..Notepad
    __________________________________________________ ________
    2....برنامه رو اجرا کرده و قسمت های مشخص شده را بررسی کنید

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x454 می باشد.

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x452 می باشد.
    4...در این قسمت گزینهی مشخص شده با نام configure را زده و علامتهارا تیک بزنید...

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x455 می باشد.
    5.....سپس گزینه ی Books را زده تا سر جای اول برگردیم....سپس آیکون سمت چپ ( بالا ) گزینه Build را زده و خود به خود متن ما تبدیل به jar میگردد...

این عکس تغییر سایز داده شده است. برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x457 می باشد.
    __________________________________________________ ______
    6....سپس فایلی که درست شده رو را از طریق رم ریدر...کابل..یا بلوتوث وارد گوشی کرده و اجرا میکنیم......

ایینم تنظیما فونتهای فارسی که درست میکنید و درون گوشی میریزید....

وقتی فایلو وارد گوشی میکنیم...ممکنه فونتها درهم باشن که اینم مشکلی نیست وباید..

1...وقتی که وارد متن شدیم اول دکمه مربع ( پایی صفحه کلید گوشی ) را برای ریزتر شدن فونت میزنیم (کارمون آسونتر میشه) سپس دکمه سبز رنگ ( همونی که بعد نوشتن شماره میزنیم تا اتصال برقرار بشه) را زده و وارد setting (یا دکمه 5 را بزنید ) میشویم....سپس در قسمت wrap رفته گزینه 4 ( Rus hyphenation ) را انتخاب کرده ......... و علامتهای گزینه 6 را بر میداریم.
    (گزینه ) Justify by width ) و تمام.....برای بازگشت به عقب...کلید سمت چپ را بزنید...
    سلام خوبید چه طوری فایل پی دی اف را به جار تبدیل کنم
    پست‌ها
    10

سپاس (اهدایی)
    8
    سپاس (دریافتی)
    1

Question نرم افزاری برای تبدیل pdf به apk. و تبدیل به jar. ?

سلام،

آیا نرم افزاری وجود دارد که بتواند فایل های pdf را به فرمت های apk. و به jar. تبدیل
    کند ؟

بسیار متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط xboby [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام،

آیا نرم افزاری وجود دارد که بتواند فایل های pdf را به فرمت های apk. و به jar. تبدیل
    کند ؟

بسیار متشکرم
    سلام برای تبدیل pdf به jar این تاپیک را مشاهده بفرمایید:
    همچنین می توانید از برنامه زیر برای تبدیل pdf به اپلیکیشن اندرویدی(apk)استفاده کنید:
    حجم: 8mb
    پست‌ها
    10

سپاس (اهدایی)
    8
    سپاس (دریافتی)
    1

با سلام و تشکر ،
    لینک بالا کار نمی کند و یک صفحه مشکی با سر برگ : (attachment.php (1x1 نمایش
    داده می شود .!!
    لطفا راهنمائی بفرمائید.

متشکرم
    پست‌ها
    10

سپاس (اهدایی)
    8
    سپاس (دریافتی)
    1

با عرض سلام و تشکر از لینک هائی که محبت فرمودید :

1- لینک زیر کار نمی کند و بصورت یک صفحه مشکی با عنوان؛
    (attachment.php (1x1 نمایش داده می شود:

نقل قول نوشته اصلی توسط جوزدان [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام برای تبدیل pdf به jar این تاپیک را مشاهده بفرمایید:

2-از لینک زیر ، PDF_Converter_1.2_www.AndroidHa.com.apk را دانلود کردم؛

نقل قول نوشته اصلی توسط جوزدان [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    همچنین می توانید از برنامه زیر برای تبدیل pdf به اپلیکیشن اندرویدی(apk)استفاده کنید:
    اما نمی دانم که چگونه آنرا بایستی نصب کنم تا بتوانم فایل های pdf ام را برای تبدیل در آن وارد کنم؟

لطفا برای موارد بالا راهنمائی بفرمائید.

بسیار متشکرم

با عرض سلام و تشکر از لینک هائی که محبت فرمودید :

1- لینک زیر کار نمی کند و بصورت یک صفحه مشکی با عنوان؛
    (attachment.php (1x1 نمایش داده می شود:

2-از لینک زیر ، PDF_Converter_1.2_www.AndroidHa.com.apk را دانلود کردم؛

اما نمی دانم که چگونه آنرا بایستی نصب کنم تا بتوانم فایل های pdf ام را برای تبدیل در آن وارد کنم؟

لطفا برای موارد بالا راهنمائی بفرمائید.

بسیار متشکرم
    سلام لینک اون تاپیک تست شد ولی مشکلی نداشت.
    PDF Converter یک برنامه کاربردی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که با استفاده از آن می‌توانید فایل‌های PDF خود را به تصاویر در فرمت‌های JPG و یا PNG تبدیل نمایید.
    این برنامه قبل از تبدیل فایل پی‌دی‌اف را به شما نشان می‌دهد، تا بدانید چه فایلی را دارید تبدیل می‌کنید. زمانی که در برنامه پی‌دی‌اف‌خوان یا مدیریت فایل دکمه اشتراک‌گذاری را فشار می‌دهید، می‌توانید فایل پی‌دی‌اف را تبدیل نمایید.
    فایل‌های پی‌دی‌اف تبدیل شده در پوشه‌ای به نام Converted PDF ذخیره می‌گردند.
    پست‌ها
    10

سپاس (اهدایی)
    8
    سپاس (دریافتی)
    1

ولی می خواهم pdf را به apk. و jar. تبدیل کنم و نه به jpg یا png.

متشکرم

ولی می خواهم pdf را به apk. و jar. تبدیل کنم و نه به jpg یا png.

متشکرم
    در اینصورت می توانید متن pdf را کپی کرده و سپس داخل اپلیکیشن زیر بروید:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

بعد گزینه ساخت کتاب جدید را انتخاب و کتابی جدید بسازید.
    سپس صفحه ای داخل کتاب ساخته و متن کپی شده را در آن قرار دهید و خروجی apk بگیرید.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)