تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: طرز پاک کردن صحیح Roguekiller_Portable 64

پیش فرض طرز پاک کردن صحیح Roguekiller_Portable 64

با سلام
    طرز پاک کردن صحیح Roguekiller_Portable 64
    نرم افزاری که من برای پاک کردن کامل سایر نرم افزارها geek دارم این نرم افزار را در لیست خود نشان نمی دهد.
    به خاطر اشتباه در استفاده به نظر میرسد در سیستمم مشکلاتی در رابطه با دستیابی به برخی سایتهای مختلف در بازه های متفاوت زمانی و به وجود مده و برخی فایلهایی که نباید پاک میشده پاک شده
    سوال دومم این است که آای این نرم افزار مانند برخی نرم افزارهای دیگر امکان بازسازی آنچه که حذف کرده را دارد یعنی حذف کرده ها را در قیمت جداگانه ای نکه میدارد؟
    ویرایش توسط نادر ا : November 27th, 2018 در ساعت 22:52

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر ا [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    با سلام
    طرز پاک کردن صحیح Roguekiller_Portable 64
    نرم افزاری که من برای پاک کردن کامل سایر نرم افزارها geek دارم این نرم افزار را در لیست خود نشان نمی دهد.
    به خاطر اشتباه در استفاده به نظر میرسد در سیستمم مشکلاتی در رابطه با دستیابی به برخی سایتهای مختلف در بازه های متفاوت زمانی و به وجود مده و برخی فایلهایی که نباید پاک میشده پاک شده
    سوال دومم این است که آای این نرم افزار مانند برخی نرم افزارهای دیگر امکان بازسازی آنچه که حذف کرده را دارد یعنی حذف کرده ها را در قیمت جداگانه ای نکه میدارد؟
    سلام

دوست عزیز قبل از استفاده از این برنامه توصیه میشه که خودتون یک بک اپ بگیرید با ریستور پوئینت بسازید و برای همین هم در تاپیک دیگه اتون گفتم که هر چند برنامه فوق العاده خوبیه ولی در اخر اسکن هر چیز رو که تیک زده بود الزاما نباید حذف کرد و حتما باید گزارششو برای کسی که به اندازه کافی اشنائی داره اپلود کنید تا بهتون بگه تیک چه چیزهائی رو نگه دارید و کدومها رو برداردارید.

در هر حال پوشه این برنامه در روی هارد و پوشه پروگرام هست و به اسم Roguekiller هست و میتونید در صورتیکه بعد از پاکسازی ریستارت کردید این پوشه رو حذف کنید ولی معمولا راحت حذف نمیشه اگر داخلش پوشه قرنطینه باشه و چیزی چون فایلی یا کلید رجیستری ای رو قرنطینه کرده باشه و متاسفانه بک اپ هم نمیسازه که بتونید به حالت قبل از پاکسازی برگردید. پوشه رو میتونید با Unlocker حذف کنید.

ای کاش قبل از استفاده از این برنامه گزارشش رو اپلود کرده و سوال میکردید. حالا اگر گزارششو دارید میتونید اپلود کنید و در ضمن تصویری از محتوای پوشه اش بذارید شاید هنوز بشه کاری کرد اگر که مطمئن هستید که مشکلتون بعد از پاکسازی با این برنامه پیش اومده. در غیر اینصورت ببینید ایا ربستور پوئینتی از قبل از زمان این مشکل داشتید که بهش برگردید یا خیر ولی توجه داشته باشید که برنامه های جدیدی که نصب کردید با برگشتن به زمان گذشته دیگه نخواهند بود و ناچارید مجددا نصبشون کنید.

با سلام و عرض تشکر مجدد خسته نباشید.
    1- این Roguekiller_Portable 64 قرنطینه و امکان بازگشت داره من هر بار انسخه جدیدش را دانلود کردم سه بار دانلود کردم و از قرتطینه قابل برگشت هست ولی نتونستم کپی از لیست فایلها بگیرم و بفرستم که ببینید آیا چیز غلطی پاک شده که سیستمم با دی ان اس ها مشکل پیدا کرده یا نه به نظر شما چطور لیست فایلها و قرنطینه را کپی کنم گزینه ای ندیدم و به حالت عادی نیز کپی نشد آیا اسکرین شات بگیرم؟ یا همه را بازگردانم و بعد با موارد جدید ی که فرمودید و به سیستم نصب کردم اسکن کنم؟

2-فرمودید
    پوشه رو میتونید با Unlocker حذف کنید.

آیا از این آدرس دانلود کنم

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    آیا نکته‌ی خاصی در استفاده از این پا کننده باید رعایت بشه؟
    با پوزش از سوالهای زیاد
    ویرایش توسط نادر ا : November 28th, 2018 در ساعت 17:15

با سلام و عرض تشکر مجدد خسته نباشید.
    1- این Roguekiller_Portable 64 قرنطینه و امکان بازگشت داره من هر بار انسخه جدیدش را دانلود کردم سه بار دانلود کردم و از قرتطینه قابل برگشت هست ولی نتونستم کپی از لیست فایلها بگیرم و بفرستم که ببینید آیا چیز غلطی پاک شده که سیستمم با دی ان اس ها مشکل پیدا کرده یا نه به نظر شما چطور لیست فایلها و قرنطینه را کپی کنم گزینه ای ندیدم و به حالت عادی نیز کپی نشد آیا اسکرین شات بگیرم؟ یا همه را بازگردانم و بعد با موارد جدید ی که فرمودید و به سیستم نصب کردم اسکن کنم؟

2-فرمودید
    پوشه رو میتونید با Unlocker حذف کنید.

آیا از این آدرس دانلود کنم

آیا نکته‌ی خاصی در استفاده از این پا کننده باید رعایت بشه؟
    با پوزش از سوالهای زیاد
    ددوست عزیز فعلا حذفش نکنید بلکه اجراش کنید بعد در منوش روی Historic و بعد تب Repport کلیک کنید( در این تب دو کلیک روی فایلی که هست بکنید که در این خط مسیر ذخیره گزارش هم نوشته شد بطور کل که شاید بتونید در اون مسیر همه گزارشها رو هنوز داشته باشید) و بعد کلیک روی دکمه Open که بک فایل متی براتون باز میشه یا کلیک روی دکمه Export و میتونید ذخیرش کنید البته اخرین گزارش هست که معمولا جایگزین گزارشهای قبلی میشه. البته نمیدونم شاید احیانا در این اخرین نسخه سایر گزارشها هم در مسیر C:\Progtam data\Roguekiller\Logs موجود باشن. میتونید نگاه کنید. شما در چه تاریخی با اجرا و حذف دچار مشکل دی ان شدین و گزارش رو اپ کنید ببینیم مال همون تاریخه یا بعد از اون تاریخ و کلا در گزارش موجود چی هست.

با سلام چند توضیح را به صورت حتی المقدور فشرده عرض کنم
    1- چون نمیدانستم که حذف موارد انتخابی توسط این نرم افزار باید گزینشی باشد و آنتی ویرسم را موقتا پاک کرده بودم در طی چند روز چندین بار از این نرم افزار استفاده کردم
    2- در مورد این که اشکال دی ان اس مربوط به استفاده از این نرم افزار باشد تردید زیادی دارم (در وصل شدن به سایتهای مختلف ایارانی و خارجی اکثرا خطای 503 دارم که بدتر یا بهتر میشود) چون از روی دستورالعملهای مشخص آزمایشات زیادی کردم که نشان میدهد مخابرات که ما را به زور وصل فیبر نوری کرده و شرکت اینترنتی مان را تغییر داده دچار اشکال است و کامل مچ نمیشود شرحش طولانی است)در ماههای قبل بسیار کم از این نرم افزار استفاده کرده بودم که گزارش آنها را هم الان گرفتم ولی اشکالی پیش نیامده بود در اینترنتم یا سیستمم.
    من یک نمونه از گزارشهایی را که فکر میکنم نزدیک به زمان اشکال پیدا کردن دی ان اس کامپیوتر باشد را میفرستم
    3- تمام گزارشهای این چمد روز را خروجی گرفتم در یکی دو روز چندین بار از این نرم افزار استفاده کرده‌ام جسارتا اگر لازم بود بفرمایید گزارش همگی را که قبل از این گزارش است گرفته ام موجود است
    به عبارت دیگر بعد از این فایل نیز چندین نوبت از این نرم افزار استفاده شده
    یک دنیا ممنون

RogueKiller V12.12.17.0 (x64) [May 14 2018] (Free) by Adlice Software
    mail : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    Feedback : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    Website : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    Blog : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

Operating System : Windows 7 (6.1.7601 Service Pack 1) 64 bits version
    Started in : Normal mode
    User : -[Administrator]
    Started from : D:\??? ?????\???????\????? ????\asc10-installer.exe
    Mode : Scan -- Date : 11/24/2018 1 (Duration : 0)

¤¤¤ Processes : 0 ¤¤¤
    ویرایش توسط نادر ا : November 28th, 2018 در ساعت 23:16

بر اساس این گزارشی که اپ کردین به هیچوجه مشکلتون مربوط به این نرم افزار نیست.
    حالا میتونید کلا با انلاکر پاکش کنید. انلاکر رو اجرا کنید و مسیر پوشه برنامه رو نشونش بدید و در زیر پنجره انلاکر در قسمت چپ اگر درست بخاطرم باشه یک منوی کشوئی هست که گزینه فرستادن به سطل اشغال یا حذف رو انتخاب کنید و اوکی کنید. در ضمن دوستان دیگه هم میتونن در مورد این برنامه بهتون توضیح بدن.

براتون یک لینک اموزششو پبدا کردم. اگر دقت کنید در سمت چپ پائین اینترفیس برنامه یک دکمه منوی کشوئی به نام No action هست. روش کلیک کنید و گزینه فرستادن به سطل اشغال رو انتخاب کنید. گاهی برنامه میگه که برای اینکار نیاز به ریستارت ویندوز داره یا بعد از ریستارت ویندوز انجام میده یک همچین چیزهائی اوکی کنید و بعد ویندوز رو ریستارت کنید و بعد هم پوشه رو از سطل اشغال حذف کنید.

مخابرات که ما را به زور وصل فیبر نوری کرده

به نظرم برای مشکلتون بهتره با مخابرات تماس بگیرید. البته میتونید یک تاپیک جدا هم ایجاد کنید احیانا برای این مشکلتون ولی بهتره اگر تا حالا با مخابرات تماس نگرفتید با اونها تماس بگیرید و بهشون بگید که از زمان فیر نوری دچار مشکل هستید.

با تشکر از زحمت بسیار زیادی که دادم کارشناس مخابرات آمد و نتوانست حل کند پشنیبانی آنها تغییر مرورگر را گفت که واقعا خنده دار بود. من تما م مستندات را جمع آوری کرده ام و تا یکشنبه صبر میکنم و سپس دوباره مستندات فنی را به آنها ارائه خواهم کرد. اگر نتوانستند حل کنند مجبورم دوباره جل و پلاسم را در ترفندستان پهن کنم.
    تا یکشنبه خداحافظ یک دنیا ممنون و ارادتمند واقعا زحمت کشیدید
    در ضمن من به آنها خواهم گفت که همه را فیبر نوری کردید ما را فیبر زوری

با تشکر از زحمت بسیار زیادی که دادم کارشناس مخابرات آمد و نتوانست حل کند پشنیبانی آنها تغییر مرورگر را گفت که واقعا خنده دار بود. من تما م مستندات را جمع آوری کرده ام و تا یکشنبه صبر میکنم و سپس دوباره مستندات فنی را به آنها ارائه خواهم کرد. اگر نتوانستند حل کنند مجبورم دوباره جل و پلاسم را در ترفندستان پهن کنم.
    تا یکشنبه خداحافظ یک دنیا ممنون و ارادتمند واقعا زحمت کشیدید
    در ضمن من به آنها خواهم گفت که همه را فیبر نوری کردید ما را فیبر زوری

خواهش میکنم دوست عزیز. انشالله که مشکلتون حل بشه.
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)