تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: کپی نشدن عکس ها در آفیس 2010

پیش فرض کپی نشدن عکس ها در آفیس 2010

سلام به همه دوستان من یه مشکل دارم .. وقتی از تو صفحه های اینترنتی یه متن که عکس هم داشته باشه رو کپی میکنم وقتی تو آفیسس paste میکنم متن pastمیشه اما عکسه نمیاد اگه هم میاد نشون داده نمیشه مشکل چیه اکثر اوقات اینجوریه
    پست‌ها
    1
    Nokia-C7
    NOD32 Firefox Windows-XP
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

سلام منم هر چند5 باری که عکس و متن رو کپی و پیست میکنم یکبار این اتفاق می افتد یعنی هر کاری می کنم عکس توی محیط ورد پیست نمی شه .!

مال من اگه میاد هم هیچی نشون داده نمیشه ینی اگه تو اون فضایی که عکسو PASTکردم کلیک کنم دورش یه کادره میاد که یه چی هست اما نشون داده نمیشه سفیده دیگه چیکار باید کرد
    پست‌ها
    23,567
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38401
    سپاس (دریافتی)
    45048
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsensh1990 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام به همه دوستان من یه مشکل دارم .. وقتی از تو صفحه های اینترنتی یه متن که عکس هم داشته باشه رو کپی میکنم وقتی تو آفیسس paste میکنم متن pastمیشه اما عکسه نمیاد اگه هم میاد نشون داده نمیشه مشکل چیه اکثر اوقات اینجوریه
    راه بهتر و مطمئن‌تری که برای این کار دارید اینه که صفحه وب را (به طور کامل و با تمام محتویات‌) روی هارددیسک ذخیره کنید.
    سپس این فایل ذخیره شده رو مستقیم با Word باز کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    راه بهتر و مطمئن‌تری که برای این کار دارید اینه که صفحه وب را (به طور کامل و با تمام محتویات‌) روی هارددیسک ذخیره کنید.
    سپس این فایل ذخیره شده رو مستقیم با Word باز کنید.
    فایده نداره با google chromذخیره کردم اصن فایلش باز نمیشه با فایرفاکس ذخیره کردم با ورد که بازش میکنم هم بهم ریختس هم اینکه بازم جاهایی که عکس دارن ضربدره و نشون نمیده ... باید تو تنظیمات آفیس گزینه خاصی رو تیک زد...

New حل مشکل با برقراری دسترسی ورد به اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsensh1990 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام من آفیس 2016 کار می کنم و همین مشکل را داشتم به طور ناگهانی یادم اومد تقصیر خودم بوده و چند وقت پیش نرم افزار ورد را در فایروال آنتی ویروسم گذاشته بودم و با این کار فقط متن کپی می شد با خارج کردن ورد از فایروال مشکلم حل شد؟!!!!!!

پیش فرض کپی نشدن تصاویر یک مقاله از وب به word

با سلام خدمت دوستان
    این مشکل خیلی وقت است که برای من هست یعنی یک صفحه که شامل متن و عکس هست را در فایرفاکس کپی میکنم و در word ورد پیست میکنم اما عکسها نمیآیند یا بصورت یک قالب خالی دیده میشوند .
    لطفا راهنماییم کنید بسیار مهم است برایم . نمونه عکسش را هم که برخلاف متن ، تصویر محو شده است را براتون میذارم
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ویرایش توسط hozavi : December 31st, 2018 در ساعت 15:53 دلیل: اصلاح فونت
    پست‌ها
    1,704
    Nokia-3310
    360-Internet-Security Opera Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1336
    سپاس (دریافتی)
    2245
    نوشته ‌های وبلاگ
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط hozavi [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    با سلام خدمت دوستان
    این مشکل خیلی وقت است که برای من هست یعنی یک صفحه که شامل متن و عکس هست را در فایرفاکس کپی میکنم و در word ورد پیست میکنم اما عکسها نمیآیند یا بصورت یک قالب خالی دیده میشوند .
    لطفا راهنماییم کنید بسیار مهم است برایم . نمونه عکسش را هم که برخلاف متن ، تصویر محو شده است را براتون میذارم
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام

شما وقتی که متنی رو در مرورگر کپی میکنید ، برای paste کردن در word سه تا گزینه داری

باید از گزینه keep source formating استفاده کنید تا تمام مطالب عیناً جاگذاری شوند

با سلام و تشکر از راه حل شما
    ولی این راه و شبیه این راهها فایده ای ندارند هر کاری کرده ام از جمله اینکه درمرورگرهای مختلف امتحان کرده ام
    قبلا این راحت در فایر فاکس ممکن بود و حتی در گوگل کروم ولی الان نمیشود
    خودم فکر میکنم تنظیمات ویندوز را دستکاری کرده ام یا اینکه فایرفاکس ورژنهای قدیم یک امکانی داشته است که در نسخه های جدید ندارند.
    به هرحال مشکل من باقی است و تصاویر متن های وب در صفحه ورد نمی آیند.
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)