تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: معماهای بومی سلسله پنجم

پیش فرض معماهای بومی سلسله پنجم

سلام دوستان
    همونمطور که شاید بعضیاتون بدونید،و شایدم ندونید،یکی از بهترین سایت های معماهای اینترنتی در ایران وجود داره که نام و آدرسش persianpuzzles.com هست،راهنمای چهار سلسله (یا فصل) از این سایت موجود بود و برای حلش راهنمایی میشد.
    اما الان پس از چند سال سلسله پنجم اومده با کلی تغییر و ۳۳ مرحله و همچنین هفت سین که اچیومنت این بازی به شمار میان. همه چیز به همون صورت هست. حتما حتما حتما قبل از شروع به حل معماها راهنما و معرفی نامه رو بخونید.بازی از هفت قسمت(خان)تشکیل شده (تو هر قسمت یک سین پنهان شده)اگه شما همه ی معما های یک خان رو(به استثنای یک معما)حل کنید وارد خان بعدی میشید.
    اما مهم ترین تغییری که بازی کرده نداشتن راهنما هستش که ظلم بزرگی به شمار میاد.برای همین تنها امید من برای حل معما ها(تو خان دوم گیر کردم!) ایجاد این تاپیک بود پس هر چه زود تر توش ثبت نام کنید تا به داد هم برسیم.خیلی ممنون.تنها خواهشی دارم اینه که تا حد ممکن جوابو نگید و فقط راهنمایی کنید مگه اینکه انقدر گیر کرده باشین که کلافه بشیم . با سپاس از شما. امیدوارم تموم مراحلشو حل کنیم(بعید میدونم!)موفق باشید.

آقای nesho خبر دارند خیلی سایت باحالیه اگه واقن مخ تشریف دارید بیاید توش پشیمون نمیشید

کسی نیست کمک کنه؟
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

1. تاپیک راهنمای معماهای بومی
    توسط Nesho در انجمن پرسش و پاسخ، مباحث فنی و سایر مسائل حوزه‌ی فناوری
    پاسخ: 210
    آخرين نوشته: April 9th, 2019, 23:58
  2. سلسله ساسانی
    توسط Sylar در انجمن مقالات علمی
    پاسخ: 1
    آخرين نوشته: May 30th, 2009, 18:56
  3. معماهای نهج البلاغه
    توسط aaa57110 در انجمن کتاب‌ها و مجلات الکترونیکی سایر حوزه‌ها
    پاسخ: 0
    آخرين نوشته: November 15th, 2008, 13:18

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 3

کلمات کلیدی این موضوع

persianpuzzles.com، آدرسش، استثنای، الان، اما، امید، امیدوارم، انقدر، اومده، اچیومنت، ایجاد، ایران، این، اینترنتی، اینه، اینکه، بازی، باشید.yesyesyesyes، باشین، بخونید.بازی، بدونید،و، برای، برسیم.خیلی، بزرگی، بشیم، بعدی، بعضیاتون، بهترین، بود، بومی، تاپیک، ترین، تغییر، تغییری، تموم، تنها، توش، ثبت، جوابو، حتما، حلش، خان، خواهشی، داد، دارم، داره، دوستان، دوم، راهنما، راهنمایی، روبه، زود، سال، سایت، سلام، سلسله، سپاس، سین، شاید، شایدم، شده، شدهاگه، شروع، شما، شمار، صورت، ظلم، فصل، فقط، قبل، قسمت، قسمتخانتشکیل، مراحلشو، مرحله، معرفی، معما، معمائی، معماحل، معماها، معماهای، ممنون.تنها، ممکن، مهم، موجود، مگه، میاد.برای، میان، میدونمموفق، میشد، میشید، نام، نامه، نداشتن، ندونید،یکی، نگید، هاتو، های، هست، هست،راهنمای، هستش، هفت، همه، همون، همونمطور، همچنین، همین، وارد، وجود، پنجم، پنهان، چند، چهار، چیز، کردم، کرده، کلافه، کلی، کنید، کنیمبعید، گیر

نمایش برچسب‌ها

مجوز ‌های ارسال و ویرایش