تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 35 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 347

موضوع: تنظیمات و حل مشکلات مختلف نرم افزارهای امنیتی نورتون

پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    Norton Firefox Windows-7 vodafon
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

New تنظیمات و حل مشکلات مختلف نرم افزارهای امنیتی نورتون

دوستان عزیز این تاپیک برای دوستانی ایجاد شده که با تنظیمات محصولات نورتون،کارائیشون،کابردشون و... مشکل دارند و فقط نورتون نصب کردن بدون اینکه از تنظیماتش استفاده کنند یا علمش رو داشته باشند.
    (این تاپیک فقط و فقط برای حل مشکل و ارائه تنظیمات بهتر برای نورتون ارائه شده نه آنتی ویروس های دیگه و نه بحث پیرامون اینکه کدام آنتی ویروس بهتر هست)

برای دانلود برنامه و دانلود سریال،کرک،تریال ریست و... به [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] مراجعه بفرمائید.
    توی این تاپیک لینک دانلود هیچگونه نورتونی(اینترنت سکیورتی،آنتی ویروس،نورتون360) قرار نمی دیم.

فقط خواهش می کنم اگه سوالی داشتید:
    1.حتما نوع نورتونی که استفاده می کنید (آنتی ویروس،اینترنت سکیورتی،نورتون360) ذکر کنید
    2.نوع ورژن نورتونی که استفاده می کنید رو ذکر کنید
    3.در پایان خیلی اوقات با عکس گذاشتن کمک های بیشتری می تونی دریافت کنیم

در این لینک می تونید :
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

پست‌ها
    1,109
    Sony-Xperia-Z1
    NOD32 Firefox Windows-10 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    10263
    سپاس (دریافتی)
    1641
    نوشته ‌های وبلاگ
    112

با سلام خدمته اساتيد مخصوصا [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] عزيز .
    اول : من ميخوام بدونم چجوري يه فايل رو بايد برايه نورتون اينترنت سكوريتي 2012 معرفي كنم كه اين ويروس نيست چون بعضي از كرك هايه رويه هاردم برام خيلي مهمن .
    دوم : چجوري بايد يه فايل رو تو فايرواله نورتون اينترنت سكوريتي 2012 بزارم كه دسترسيش به اينترنت رو قطع يا محدود كنه ؟
    پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

اول اینکه من خودم شاگردم و دارم درس پس می دم.

سوال دوم،می رو توی ستینگ نورتونت،بعد توی اسمارت فایروال،بعد توی پروگرام کنترل
    لیست برنامه ها اونجاست(با گزینه بلاک،اتومات،یا اکسپت می تونی تغیی ایجاد کنی):فقط و فقط خیلی خیلی خیلی دقت کن برنامه هائی که بلاک می کنی چی هستن مثلا:
    من اومدم یک فایل دیدم به نامه 32rundll و بلاکش کردم،فکر می کنی چی شد؟ دسترسی یک بخش مهم نورتون رو قطع کردم،پس برا اینکه سرعتت رو بالا ببری هر چیزی رو بلاک نکنی
    پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

تنظیمات پیج updates از سربرگ copmuter:

خط اول: آپدیت اتوماتیک
    خط دوم: پالس آپدیت(اگه این گزینه فعال باشه: 1.نورتون از تکنولوژی استفاده می کنه که همیشه آخرین تغییرات رو برای آنتی ویروستون بفرسته، 2.در این حالت نورتون شما این قابلیت رو پیدا می کنه که تیکه تیکه آپدیت بشه (نه اینکه فقط و فقط یکدفعه به صورت دستی یا اتوماتیک آپدیت بشه)

خط سوم: دانلود آخرین ورژن نرم افزار(آپدیت(آپگرید) نرم افزار، این رو با آپدیت لیست ویروس ها اشتباه نگیرید)

خط چهارم: آپدیت هوشمندانه(اول اینکه نورتون میاد تفاوت ایجاد می کنه بین خطرناک ترین|مهمترین)ویروس ها و کل ویروس ها(شامل ویروس هائی که خطر کمتری هم دارند می شه)اگه این گزینه روشن باشه چند تا اتفاق می افته، نورتون شما اول برای مهمترین یا خطرناک ترین ویروس ها در پایگاه اطلاعتی سرچ انجام می ده و اول اونها رو دانلود می کنه و اینکه سرعت آپدیت شما رو هم به حداکثر می رسونه،اگه این گزینه خاموش باشه نورتون شما لیست کل ویروس ها رو چک می کنه و.... در عمل تبعیضی بین ویروس خطرناک تر و ویروس یکم خطر ناک قائل نمی شه)

این تنظیمات در ورژن ها مختلف نورتون و انواع مختلف نورتون می تونه در جاهای مختلف قرار داشته باشه اما عملکردشون یکسان هست

(دوستان اگه بد توضیح دادم یا چیزی باید اضافه کنم بهم اطلاع بدید)
    پست‌ها
    820

Norton Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    2692
    سپاس (دریافتی)
    2298
    نوشته ‌های وبلاگ
    30

اگه گزینه سوم فعال باشه ورژن آنتی ویروس بدون اجازه ما آپدیت میشه ؟
    اینجوری مشکلی پیش نمیاد ؟ کرک غیر فعال نمیشه ؟ فایلای قرنطینه از بین نمیرن ؟ فایلای اعتمادسازی شده از بین نمیرن ؟

http://www.tarfandestan.com/forum/signaturepics/sigpic402608_2.gif

---------------------------------------------------------------
    معرفی آپلودسنترهای با قابلیت ریموت آپلود ، لینک مستقیم و ...
    ---------------------------------------------------------------------------------

اگر ویندوز و دسکتاپی زیبا و رویایی میخواهید به این تاپیک ها سر بزنید :

تغییر ظاهر ویندوز با Rainmeter / تمامی اسکین ها در این تاپیک

Windows 7 Themes / تم های ویندوز 7

پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m@hyar [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اگه گزینه سوم فعال باشه ورژن آنتی ویروس بدون اجازه ما آپدیت میشه ؟
    اینجوری مشکلی پیش نمیاد ؟ کرک غیر فعال نمیشه ؟ فایلای قرنطینه از بین نمیرن ؟ فایلای اعتمادسازی شده از بین نمیرن ؟
    دوست عزیزم ولله توی متن اصلی خط اول نوشته دانلود اتوماتیک آخرین ورژن،ولی توی خطوط پائین نوشته اگه غیر فعال باشه بهتون(آلرت)هشدار برای آپدیت نمی دیم حالا من موندم این گزینه برای آلرت آپدیت هست یا اتوماتیک آپدیت کردن یکم تناقض من می بینم با این مقدار انگلیسی دست و پا شکستم.(برای همین من گیج شدم که اصلا برنامه این گزینه این هست که دانلود کنه ولی برای نصب اجازه بگیره؟دانلود نکنه و هشدار بده که نسخه جدید موجود هست؟ یا دانلود بکنه اتوماتیک و نصب هم بکنه اتوماتیک)ولی حدسم اینه دانلود بکنه ولی برای نصب اجازه بگیره(حدس)

اما در مورده سوال اصلیتون در سه خط به پائین توضیحات نوشته اگه این گزینه روشن باشه و ورژن جدیدی دانلود بشه،هیچ اتفاقی برای تنظیمات و... نمی افته،همچنان می تونید از کلید قبلی(ما که کرک داریم) خودتون استفاده کنید.
    پست‌ها
    247
    Sony-Xperia-S
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: 3G
    سپاس (اهدایی)
    476
    سپاس (دریافتی)
    668
    نوشته ‌های وبلاگ
    48

من نورتون 2012 با آخرین آپدیت داشتم ولی دیروز ویروسی شد طوری که تمام فایها رو مخفی کرد و تسک منیجر غیر فعال شد و هیچکدوم از نرم افزارها رو نشون نمی داد وخودکار یه نرم افزار به نام سیستم ریستور اجرا میکرد که توش در
    مورد رم و یه چیزها یی ارور نشون میداد و ازت می خواست فیکسش کنی و یه قسمت هم برای خرید ورژن کاملش بود هر کاری کردم پاک نشد
    آخرش مجبور شدم با کسپر 2012 و سوپر آنتی اسپای وار پاکش کنم و برای حذف اثرات ویروس-rrt رو اجرا کردم تقریبا همه چی درست شد ولی هنوز قسمت انتخاب زبان تایپ روی نوار ابزار پایین دسکتاپ هنوز نمیاد
    این یه سئوال
    وبعدی اینکه چون کسپر سرعت اجرای برنامه ها رو کم میرد و خیلی گیر میداد پاکش کردم و دوباره نورتون ریختم حالا چه کار میشه کرد دوباره اینجوری نشه
    پست‌ها
    5,793
    LG-G2
    BitDefender Google-Chrome Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    3334
    سپاس (دریافتی)
    12383
    نوشته ‌های وبلاگ
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط win8 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من نورتون 2012 با آخرین آپدیت داشتم ولی دیروز ویروسی شد طوری که تمام فایها رو مخفی کرد و تسک منیجر غیر فعال شد و هیچکدوم از نرم افزارها رو نشون نمی داد وخودکار یه نرم افزار به نام سیستم ریستور اجرا میکرد که توش در
    مورد رم و یه چیزها یی ارور نشون میداد و ازت می خواست فیکسش کنی و یه قسمت هم برای خرید ورژن کاملش بود هر کاری کردم پاک نشد
    آخرش مجبور شدم با کسپر 2012 و سوپر آنتی اسپای وار پاکش کنم و برای حذف اثرات ویروس-rrt رو اجرا کردم تقریبا همه چی درست شد ولی هنوز قسمت انتخاب زبان تایپ روی نوار ابزار پایین دسکتاپ هنوز نمیاد
    این یه سئوال
    وبعدی اینکه چون کسپر سرعت اجرای برنامه ها رو کم میرد و خیلی گیر میداد پاکش کردم و دوباره نورتون ریختم حالا چه کار میشه کرد دوباره اینجوری نشه
    دوست من شما نورتونتون رو با تریال ریست woood کزک کردید ؟؟ یا از نورتون 90 روزه که قرار دادم استفاده کردید ؟؟

اگه از woood استفاده کردید باید بگم نورتون رو غیر فعال و داغون میکنه طوری که سیستمتون آلوده میشه

در رابط با انتخاب زبان تایپ از برنامه ها ی tuneup استفاده کنید که قسمت های Fix Problem نوار ابزار رو داره

اگه سوالی بود در خدمتیم

با سپاس
    پست‌ها
    5,793
    LG-G2
    BitDefender Google-Chrome Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    3334
    سپاس (دریافتی)
    12383
    نوشته ‌های وبلاگ
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshir_ariana [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اول اینکه در حضور[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] عزیز من شاگرد و نوچه هم نیستم اینجا هم اگه چیزی می نویسم فقط می خوام پیش استاد درس پس بدم.

سوال دوم،می رو توی ستینگ نورتونت،بعد توی اسمارت فایروال،بعد توی پروگرام کنترل
    لیست برنامه ها اونجاست(با گزینه بلاک،اتومات،یا اکسپت می تونی تغیی ایجاد کنی):فقط و فقط خیلی خیلی خیلی دقت کن برنامه هائی که بلاک می کنی چی هستن مثلا:
    من اومدم یک فایل دیدم به نامه 32rundll و بلاکش کردم،فکر می کنی چی شد؟ دسترسی یک بخش مهم نورتون رو قطع کردم،پس برا اینکه سرعتت رو بالا ببری هر چیزی رو بلاک نکنی

اردشیر جان خیلی ممنون دوست من که تعریف میکنی از ما شما لطف داری

خجالتمون میدی

ماهم مثل شما شاگردیم همین
    پست‌ها
    14,583

Kaspersky Firefox Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    113655
    سپاس (دریافتی)
    17394
    نوشته ‌های وبلاگ
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط tedony [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست من شما نورتونتون رو با تریال ریست woood کزک کردید ؟؟ یا از نورتون 90 روزه که قرار دادم استفاده کردید ؟؟

اگه از woood استفاده کردید باید بگم نورتون رو غیر فعال و داغون میکنه طوری که سیستمتون آلوده میشه

در رابط با انتخاب زبان تایپ از برنامه ها ی tuneup استفاده کنید که قسمت های Fix Problem نوار ابزار رو داره

اگه سوالی بود در خدمتیم

با سپاس
    تدونی جون
    من از برنامه registry mechanic 10 استفاده میکنم اشکال نداره؟
    پست‌ها
    14,583

Kaspersky Firefox Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    113655
    سپاس (دریافتی)
    17394
    نوشته ‌های وبلاگ
    2

میشه یه توضیحی از تنظیمات بدی تا مابتوتیم تنظیمش کنیم تا سیستممون ویروسی نشه
    ممنون میشم
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 35 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)