تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 35 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 347

موضوع: تنظیمات و حل مشکلات مختلف نرم افزارهای امنیتی نورتون

پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    Norton Firefox Windows-7 vodafon
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

New تنظیمات و حل مشکلات مختلف نرم افزارهای امنیتی نورتون

دوستان عزیز این تاپیک برای دوستانی ایجاد شده که با تنظیمات محصولات نورتون،کارائیشون،کابردشون و... مشکل دارند و فقط نورتون نصب کردن بدون اینکه از تنظیماتش استفاده کنند یا علمش رو داشته باشند.
    (این تاپیک فقط و فقط برای حل مشکل و ارائه تنظیمات بهتر برای نورتون ارائه شده نه آنتی ویروس های دیگه و نه بحث پیرامون اینکه کدام آنتی ویروس بهتر هست)

برای دانلود برنامه و دانلود سریال،کرک،تریال ریست و... به [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] مراجعه بفرمائید.
    توی این تاپیک لینک دانلود هیچگونه نورتونی(اینترنت سکیورتی،آنتی ویروس،نورتون360) قرار نمی دیم.

فقط خواهش می کنم اگه سوالی داشتید:
    1.حتما نوع نورتونی که استفاده می کنید (آنتی ویروس،اینترنت سکیورتی،نورتون360) ذکر کنید
    2.نوع ورژن نورتونی که استفاده می کنید رو ذکر کنید
    3.در پایان خیلی اوقات با عکس گذاشتن کمک های بیشتری می تونی دریافت کنیم

در این لینک می تونید :
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

پست‌ها
    14,341

Kaspersky Firefox Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    113561
    سپاس (دریافتی)
    17355
    نوشته ‌های وبلاگ
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshir_ariana [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اول اینکه در حضور[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] عزیز من شاگرد و نوچه هم نیستم اینجا هم اگه چیزی می نویسم فقط می خوام پیش استاد درس پس بدم.

سوال دوم،می رو توی ستینگ نورتونت،بعد توی اسمارت فایروال،بعد توی پروگرام کنترل
    لیست برنامه ها اونجاست(با گزینه بلاک،اتومات،یا اکسپت می تونی تغیی ایجاد کنی):فقط و فقط خیلی خیلی خیلی دقت کن برنامه هائی که بلاک می کنی چی هستن مثلا:
    من اومدم یک فایل دیدم به نامه 32rundll و بلاکش کردم،فکر می کنی چی شد؟ دسترسی یک بخش مهم نورتون رو قطع کردم،پس برا اینکه سرعتت رو بالا ببری هر چیزی رو بلاک نکنی
    اردشیر جان
    بی زحمت عکس تنظیمات هم به ترتیب بذار تا مابریم توش بلاک کنیم
    در ضمن
    من میخوام بعضی از نرم افزار ها را بلاک کنم که ارتباط با سرور بعضی از نرم افزار نداشته باشه یعنی ارتباطش قطع باشه
    میدونی چرا چون بعضی از نرم افزار ها ارتباط با سرور خودشون برقرار کرده و باعث اکسپیر شدن نرم افزار میشه
    اگه نورتون این امکان رو نداره بی زحمت نرم افزار برای بلاک کردن نرم افزار ها برام معرفی کن
    هر چه زودتر ممنون میشم
    پست‌ها
    247
    Sony-Xperia-S
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: 3G
    سپاس (اهدایی)
    476
    سپاس (دریافتی)
    666
    نوشته ‌های وبلاگ
    48

توی about زده بود made in zyzoom forum این رو قبلی زدم هر دو زدم هم تریال ریست هم کرکش رو
    ولی این یکی رو از هیچ کدوم استفاده نکردم همون 90 روز هست ولی بعدا میخوام از box استفاده کنم
    راستی تو یکی از سایته زده بود که بعضی ویروسها اگه بتونن سونار ر دور بزنن میتونن داغون کنن
    اصلا میشه یا نه ضمنا آموزش پی دی اف نورتون هست برای قوی کردن نورتون چه تنظیماتی باید انجام داد
    و همراه نورتون لازمه یه آنتی اسپای وار مثلا سوپر آنتی اسپای وار و آنتی مال وار و ... نصبید
    آخری هم تو نورتون account نمتونه نرم افزار بره و ارور میده با اینکه accontتو سایتش ساختم
    در مورد زبان تایپ هم اون کار رو کردم نشد میشه پرسوسور یا سرویسی یا چیز دیگه قطع شده باشه
    خیلی ممنون
    پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majidhmt [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اردشیر جان
    بی زحمت عکس تنظیمات هم به ترتیب بذار تا مابریم توش بلاک کنیم
    در ضمن
    من میخوام بعضی از نرم افزار ها را بلاک کنم که ارتباط با سرور بعضی از نرم افزار نداشته باشه یعنی ارتباطش قطع باشه
    میدونی چرا چون بعضی از نرم افزار ها ارتباط با سرور خودشون برقرار کرده و باعث اکسپیر شدن نرم افزار میشه
    اگه نورتون این امکان رو نداره بی زحمت نرم افزار برای بلاک کردن نرم افزار ها برام معرفی کن
    هر چه زودتر ممنون میشم
    بابا من [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] چشم عکس هم می زارم ولی هنوز نوبت اون پیج نشده،ولی دوباره می گم برای بلاک کردن چیکار کنید
    به انگلیسی
    open norton
    open setting
    go to tab Smart firewall
    open program control configure
    لیست برنامه ها میاد
    شما هم از گزینه block استفاده کنید برای اون برنامه که می خواید
    پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط win8 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    توی about زده بود made in zyzoom forum این رو قبلی زدم هر دو زدم هم تریال ریست هم کرکش رو
    ولی این یکی رو از هیچ کدوم استفاده نکردم همون 90 روز هست ولی بعدا میخوام از box استفاده کنم
    راستی تو یکی از سایته زده بود که بعضی ویروسها اگه بتونن سونار ر دور بزنن میتونن داغون کنن
    اصلا میشه یا نه ضمنا آموزش پی دی اف نورتون هست برای قوی کردن نورتون چه تنظیماتی باید انجام داد
    و همراه نورتون لازمه یه آنتی اسپای وار مثلا سوپر آنتی اسپای وار و آنتی مال وار و ... نصبید
    آخری هم تو نورتون account نمتونه نرم افزار بره و ارور میده با اینکه accontتو سایتش ساختم
    در مورد زبان تایپ هم اون کار رو کردم نشد میشه پرسوسور یا سرویسی یا چیز دیگه قطع شده باشه
    خیلی ممنون
    وست عزیزم شما اول با استفاده از این برنامه:
    نورتون رو از نصب خارج کن.
    هر آنتی ویروس یا.... داری اونا رو هم خارج کن

بعد با ستفاده از [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] برنامه رو دانلود کن.و با استفاده از[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] تریال ریست رو نصب کن

هنگام نصب آنتی ویروس اینترنت رو قطع کن.به راهنمای تریال ریست دقت کن،اکانت توی نورتون باز کن(خودش ازت تقاظا می کنه) بعد تمومه.
    من در مورده باکسی که استفاده کردی اطلاع ندارم.
    در مورده فایل پی دی اف اگه دقت کنی من هر روز یا یک روز در میون دارم پیج ها و تنظیمات مختلف نورتون رو با عکس اینجا ترجمه و معنی می کنم.وقتی همه پیج ها و همه تنظیمات آماده شد اول توی تاپیک الی با استفاده از ویرایش تنظیمات مختلف نورتون رو قرار می دم و یک فایل پی دی اف هم اگه شد می سازم در حال حاضر نمی تونم اینکار رو یکدفعه انجام بدم به چند دلیل:
    1.وقت ندارم
    2.شاید من در معنی کردن اشتباه کنم ولی اینجوری که پیج به پیج تنظیمات رو بزارم استادان و دوستانی مثل شما نظارت دارن که اگه اشتباه یا کوتاهی کردم درستش کنیم بعد یک متن بدون نقص ارئه بدیم.

در مورده قویتر کردن نورتون نورتون ذاتا قوی هست ولی با یک سری تنظیمات که من دارم پیج به پیج توضیح می دم می شه هر کاربر ویرایش مخصوص خودش رو برای قویتر کردن نورتونش بسازیه،نسخه کلی وجود نداره.مثلا من بیام بنویسم در پیج دوم شما تیک بزنید که همه فایل های مشکوک(حتی در زیپ)پاک بشن خوب اینکار باعث می شه تمام کرک های برنامه های مختلفتون که توی زیپ جاسازی شدن از بین بره.شما این رو دوست ندارید ولی من دوست دارم.پس نسخه کلی وجود نداره باید تاپیک رو از بالا به پائین بخونید (حالا نه همه پست ها رو)پست هائی که با عکس توضیح داده شده و خودتون تصمیم بگیرید چطور نورتونتون رو پیکر بندی کنید.
    پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط majidhmt [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    میشه یه توضیحی از تنظیمات بدی تا مابتوتیم تنظیمش کنیم تا سیستممون ویروسی نشه
    ممنون میشم
    شما به تنظیمات دست نزنی هم سیستمت ویروسی نمی شه،تنظیمات برای خصوصی سازی برنامه با توجه به سلیقه شمایت که ممکنه نورتون رو ضعیفتر یا قویتر بکنه ولی در کل همون تنظیمات ابتدائی خوده نورتون کافی هست.توضیح هم که دارم پیج به پیج می دم.
    پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

دوستان عزیز حداکثر سرعت من برای توضیح تنظیمات نورتون یک پیج در روز هست،من باید بخونم،امتحان بکنم،توی سایت نورتون دنبال جواب صحیح باشم به خدا یک پیج ممکنه دو سعات وقته من رو بگیره تا مطمئن بشم ترجمه درستی انجام دادم.ولی چشم سعی می کم سرعتم رو بیشتر کنم.
    پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

این دو تا بودن که قبلی رو با هاشون کرک کردم و بقیه سئوالم بی جواب مونده

من هیچ کدوم از این دو تا تریال ریست رو نمی شناسم(گه حوبن یا بدن) ولی تریال ریست خوب رو و جواب سوالاتتون رو در[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] حالا اگه سوالی مونده بفمائید ولی من فکر کنم همه سوال ها جواب داده شد.تریال ریست قبلی شما یا ایراد داشته یا نورتون یا..... حالا هر چیزی و الان شما مجبورید اون کاری که من گفتم رو بکنید آنیستال کردن به روشی که ذکر کردم،نصب کردن به روشی که ذکر کردم،استفاده از تریال ریستی که معرفی کردم.
    پست‌ها
    247
    Sony-Xperia-S
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: 3G
    سپاس (اهدایی)
    476
    سپاس (دریافتی)
    666
    نوشته ‌های وبلاگ
    48

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshir_ariana [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

من هیچ کدوم از این دو تا تریال ریست رو نمی شناسم(گه حوبن یا بدن) ولی تریال ریست خوب رو و جواب سوالاتتون رو در[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] حالا اگه سوالی مونده بفمائید ولی من فکر کنم همه سوال ها جواب داده شد.تریال ریست قبلی شما یا ایراد داشته یا نورتون یا..... حالا هر چیزی و الان شما مجبورید اون کاری که من گفتم رو بکنید آنیستال کردن به روشی که ذکر کردم،نصب کردن به روشی که ذکر کردم،استفاده از تریال ریستی که معرفی کردم.
    تو یکی از سایته زده بود که بعضی ویروسها اگه بتونن سونار ر دور بزنن میتونن داغون کنن
    در مورد زبان تایپ هم اون کار tedonyگفته بود رو کردم نشد میشه پرسوسور یا سرویسی یا چیز دیگه قطع شده باشه
    شب بخیر
    بله کاملا فرمودتون رو فهمیدم -تشکر
    فايل هاي پيوست شده
    پست‌ها
    718
    Sony-Xperia-S
    سپاس (اهدایی)
    558
    سپاس (دریافتی)
    1564
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

تو یکی از سایته زده بود که بعضی ویروسها اگه بتونن سونار ر دور بزنن میتونن داغون کنن
    در مورد زبان تایپ هم اون کار tedonyگفته بود رو کردم نشد میشه پرسوسور یا سرویسی یا چیز دیگه قطع شده باشه
    شب بخیر
    بله کاملا فرمودتون رو فهمیدم -تشکر
    این داستانه سونار از کجا اومده؟یعنی اینطور فکر کردید(یا منظورتون اینه که) تریال ریست با سونار کاری داره؟(نه)
    اگه منظور دیگه دارید از این حرف که می نویسید:تو یکی از سایته زده بود که بعضی ویروسها اگه بتونن سونار ر دور بزنن میتونن داغون کنن به من بگید
    برای اجرا تریال ریست شما فقط باید Norton Product Tamper Protection خاموش کنید که این اصلا ربطی به سونار نداره و حتی برای آپدیت آفلاین(آپدیت به وسیله فایل) هم این گزینه رو خاموش می کنیم.

من آموزش پی دی اف ندیدم همونطور که [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]:شما لازم نیست تنظیم خاصی برای نورتون اینترنت سکیورتی انجام بدید،ولی من دارم یک سری تنظیمات رو معرفی می کنم کهنمی شه گفت یک جورائی قوی تر کمی کنه،می شه گفت شخصی سازی تر بکنه نورتون شما رو، یعنی نورتونی بسازید با استفاده از تنظیمات بهتر برای لب تاب شما(نه لب تاب من یا شخص دیگه)

نه هیچ برنامه ای توصیه نمی شه که با نورتون اینترنت سکیورتی نصب بشه(نورتون آنتی ویروس رو نگفتم )به جز یک برنامه که لینکش رو من ندارم تدونی عزیز داره اون هم ساخته نورتون هست اون رو می شه نصب کرد.ولی جهت اطلاع نورتون شما(اگه اینترنت سکیورتی باشه نه آنتی ویروس)تمام اون چیز هائی که نام بردید داره.(اگه سیستمتون ویروسی شده یا فایل نورتون ایراد داشته یا فایل تریال ریست که فایل سالم هر دو رو براتون فرستادم)

در آخر اگه ناراحت نمی شید باید در مورده این نوشتتون که نوشتید:بله کاملا فرمودتون رو فهمیدم -تشکر
    بگم: من فکر من اینطور فکر نمی کنم دوست عزیزم،چون توی [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] من همه همین حرف ها رو زدم

در مورده زبان شما این عکس روببینید و ببینید توی کنترل پنل قسمت زبان و کیبورر باید این شکل باشه:
    و این عکس که راست کلیلک روی تسک منیجر هست:
    اگه این شکلی هست ولی باز هم نمایش داده نمی شه،بهم خبر بده.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 35 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)