چطوری بازی دانلود کنم؟ تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: چطوری بازی دانلود کنم؟

پست‌ها
    57
    Nokia-3110-Classic
    NOD32 Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Dial-up
    سپاس (اهدایی)
    48
    سپاس (دریافتی)
    43

New چطوری بازی دانلود کنم؟

دوستان سلام. من جز اهنگ چیز دیگری رو نمیتونم دانلود کنم.چند مرتبه برای دانلود بازی تلاش کردم اما موفق نشدم لطفا منو راهنمایی کنید.ویندوز xp
    پست‌ها
    4,685

AVG Firefox Windows-8
    سپاس (اهدایی)
    44045
    سپاس (دریافتی)
    22834
    نوشته ‌های وبلاگ
    72

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] عزیز چه اتفاقی افتاد که موفق نشدید؟ شما کدوم مشکل رو داری؟آیا ارور داد؟ قطع شد ؟دلیل زیاده.... اولین دلیل موفق نشد ن، ممکنه حجم بازی زیاد باشه و سرعت نت شما کم و یا قطعی نت باعث شه که نتونی دانلود کنی اگه سرعت نت شما خوب و مشکلی نباشه شاید ایراد از فایلی باشه که داری دانلود میکنی و دلایل متعدد زیاد......
    آهنگ حجمش کمه ولی فیلم و بازی حجم بالایی داره در خصوص ویندوزتون ایکس پی موردی نداره ولی مرورگر اینترنت اکسپلور کلا کنده یه مرور گر دیگه مثه فایر فاکس یا کروم استفاده کنید یه توصیه که خیلی نیازه برای دانلود کردن اول از همه شما یک برنامه مدیریت دانلود روی سیستم نصب کنید که اگه هر احتمالی پیش اومد دانلود نپره و بتونید بعدا ادامه بدید
    به حِکمتش دل بسپار!
    پست‌ها
    57
    Nokia-3110-Classic
    سپاس (اهدایی)
    48
    سپاس (دریافتی)
    43

سلام.دوست عزیز میشه در مورد نصب برنامه مدیریتی برای دانلودها بهم توضیح بدی.حقیقت اینکه من خودم برنامه های روی کامپیوترم رو نصب نکردم و برا همینم این ویندوز و مرورگرو دارم و الا ویندوز و مرورگر دیگری از ابتدا نصب میکردم و چون خودم نصب نکردم نمیتونم و نمیدونم چطوری اینکارو انجام بدم؟ اروری که میده مثل ارور برا کلیپه یا میزنه نمیشه یا در چند ثانیه به حساب لود میشه اما برا دیدن میزنه کانکت شین.من تا الان با همون چیزی که نصب شده فقط موفق به دانلود اهنگ شدم و چند کلیپ خبری ممنون میشم منو کمکم کنید ایشالا این حرفها به موضوع ربط داشته باشن و بلا اشکال باشن
    پست‌ها
    1,887

Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    3346
    سپاس (دریافتی)
    6887
    نوشته ‌های وبلاگ
    113

درود.
    برنامه های مدیریت دانلود فقط دانلودها رو سریع تر انجام میدن و امکاناتی برای دانلودها و مدیریت روی اونها به ما میده.
    اما اینی که شما میگید نمیتونید جز آهنگ دانلود کنید طبیعی نیست! به نظر من اگه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید ایتداکا کردن با این مرورگر را کنار بگذارید و مرورگرهایی مثل فایرفاکس رو جایگزین کنید.
    با مرورگرهای دیگه تست کنید. اگر نشد لینک اون موردی که برای دانلود اقدام میکنید رو اینجا بگذارید تا ببینیم مشکل از چیه.

(در مورد برنامه های مدیریت دانلود بهترین و محبوب ترینشون internet download manager هست با یه جستجوی ساده میتونید پیداش کنید)
    You've got to be the best
    You've got to change the world
    And use this chance to be heard
    Your time is now
    پست‌ها
    2,178
    Apple-iPhone-6
    Google-Chrome Ubuntu Irancell
    سپاس (اهدایی)
    3563
    سپاس (دریافتی)
    7672
    نوشته ‌های وبلاگ
    67

و الا ویندوز و مرورگر دیگری از ابتدا نصب میکردم و چون خودم نصب نکردم نمیتونم و نمیدونم چطوری اینکارو انجام بدم؟
    نصب ویندوز 7 که کار چندانی نداره اگه یه آموزش جمع جور در موردش بخونید (کافیه تو گوکل سرچ کنید) خودتون می تونید ویندوز 7 رو نصب کنید. البته اگه رمتون بالای 2 باشه بهتره، کارایی بهتری نسبت به XP واستون داره.
    در مورد نصب مرورگر هم باید بگم که مرورگر ها جز نرم افزار های جانبی هستن که برای نصبشون کافیه فایل Installer اون ها رو اجرا کنید. برای مثال اول از پیوست مرورگر فایرفاکس رو دانلود کنید بعد فایل رو اجرا و مراحل ساده نصب رو طی کنید تا فایرفاکس رو سیستم نصب بشه. و آیکونش در صفحه دسکتاپ قرار بگیره.
    اروری که میده مثل ارور برا کلیپه یا میزنه نمیشه یا در چند ثانیه به حساب لود میشه اما برا دیدن میزنه کانکت شین
    ببینید هر اروری یک دلیلی می تونه داشته باشه. فایل هایی که برای دانلود قرار میگیرند قبلش در یک فضا و هاستی آپلود شدن، بعضی موقع ها فایل مربوطه از هاست پاک شده حالا به هر دلیلی، لذا دانلود امکان پذیر نیست و ارور دریافت می کنید.
    یه حالت مثلا سروری که فایل روش آپلود شده، دانلود رو برای آی پی کاربران ایرانی تحریم کرده، باز ارور دریافت می کنید.
    و حالت های دیگه. اینکه گفتین در چند ثانیه لود میشه فک کنم لینک غیر مستقیم بوده که فقط تونستین یه پیج HTML که حجم کمی داره رو دریافت کنید.
    در هر صورت چندان خوب توضیح ندادید نفهمیدیم چی شد

در مورد مدیریت دانلود هم دوستمون علی جان توضیح دادن، اینم لینک دانلود Internet Download Manager :
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    چطوری بازی دانلود کنم؟ فايل هاي پيوست شده
    "فقط یک بار زندگی کردن مانند هرگز زندگی نکردن است ...
    پست‌ها
    57
    Nokia-3110-Classic
    سپاس (اهدایی)
    48
    سپاس (دریافتی)
    43

اگر کلیپی در قالب html لود بشه من نمیتونم بازش کنم .اصلا لودنمیشه من از سایتهای ایرانی و برا کلیپهای مجاز ایرانی سایتهای خودمون استفاده میکنم .اما کلیپ چنددقیقه ای بعدنیمساعت باز میشه برا همینم میخوام لود کنم و بعد ببینم اما هیچ نوعی لود نمیشه
    پست‌ها
    2,178
    Apple-iPhone-6
    Google-Chrome Ubuntu Irancell
    سپاس (اهدایی)
    3563
    سپاس (دریافتی)
    7672
    نوشته ‌های وبلاگ
    67

نقل قول نوشته اصلی توسط فروزنده [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اگر کلیپی در قالب html لود بشه من نمیتونم بازش کنم .اصلا لودنمیشه من از سایتهای ایرانی و برا کلیپهای مجاز ایرانی سایتهای خودمون استفاده میکنم .اما کلیپ چنددقیقه ای بعدنیمساعت باز میشه برا همینم میخوام لود کنم و بعد ببینم اما هیچ نوعی لود نمیشه
    پس ویدئوهای آنلاین رو می خواین دانلود کنید، خب اصولا اینا دکمه دانلود ندارن فقط پخش میشن، برای دانلودشون از همون Internet Download Manager استفاده کنید حتما جواب میگیرید. پس از نصب اگه به صفحه پخش آنلاین برید همون اول که ویدئو شروع میشه دکمه دانلودش توسط همین مدیریت دانلود ظاهر میشه.
    "فقط یک بار زندگی کردن مانند هرگز زندگی نکردن است ...
    پست‌ها
    57
    Nokia-3110-Classic
    سپاس (اهدایی)
    48
    سپاس (دریافتی)
    43

من شرمنده.شما منظور منومتوجه نشدین این دانلود کردن من برای اون برنامه های ان لاین که نیست هر فیلم و قسمت سریالی که میزنه لینک دانلود و منم میزنم دانلود دانلود نمیشه برنامه های ان لاین جداست موضوع من این نیست.حالا موفق بشم . این برنامه مدیریت دانلود رو نصب کنم و چه بشه وچه نشه پیغامی میذارم.در مورد دانلود بازی نگفتی که دانلود بازی چطوریه
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)