استفاده حرام از نرم افزارها ومعادل رایگان نرم افزارهای تجاری  را این جا بیابید تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: استفاده حرام از نرم افزارها ومعادل رایگان نرم افزارهای تجاری را این جا بیابید

پیش فرض استفاده حرام از نرم افزارها ومعادل رایگان نرم افزارهای تجاری را این جا بیابید

با سلام
    میدونید که همه مراجع تقلید فتوا داده اند که استفاده از نرم افزار ها بصورت غیر مجاز( بدون خریدن از شرکت سازند و کرک کردن) حرام است البته بجز نرم افزار های آمریکائی واسرائیلی (البته شاید انگلستان هم با توجه به وقایع اخیر استثناء باشه)چون دشمن ما هستند .خوب این نوع استفاده با دزدی فرقی ندارد حالا هرچند خیلی رواج پیدا کرده باشه ولی با رواج یک گناه نه حکم خدا تغییر نمیکنه و نه جهنم هم تعطیل میشه
    روایت است که روزی پیامبر بعد ازنمازصبح از مسلمین پرسیدند:آیا کسی ازقبیله بنی نجران بین شماهست؟ مسلمین تعجب کردند که چرا پیامبربه جای دعا و تعقیبات خواندن این سوال راکردند برای همین از پیامبر پرسیدند چه اتفاقی افتاده؟پیامبر فرمودند که دیشب یکی ازشهدای این قبیله به خواب من آمد و ازمن کمک خواست وگفت که من سه درهم به یک یهودی بدهکارم وبه همین علت معذب هستم شما به مردان قبیله من بگوئید این بدهی من را پرداخت کند تا من نجات پیداکنم.ببینید شهیدی که اولین قطره خونش وقتی روی زمین میریزد تمام گناهانش پاک میشود اما حق الناس را خدانمی بخشد تا صاحب حق راضی شود ولو یک یهودی باشد.
    حالاسوال بنده این هست که :
    1-چه طوری میشه فهمید که کشور سازنده یک نرم افزار کدام است آیا نرم افزار یا سایت یا ترفندی در این موردهست که بشه براحتی فهمید؟ چون خیلی ها توی سایتشون شماره تلفن هم نمی گذارند تا بفهمیم آمریکائی هستندیا نه؟
    2-اگر نخواهیم از نرم افزارهای زیر استفاده کنیم چه نرم افزارهای رایگانی وجود دارد که کار این نرم افزارها را با سرعت و به خوبی این ها یا درحدی قابل قبول انجام دهد ؟
    Nero Express
    IDM
    Advanced Uninstaller PRO 10
    Wondershare Time Freeze
    RegVac Registry Cleaner
    NovaBackup
    معادل رایگان نرم افزارهای تجاری را این سایتها بیابید

یک سایت با نرم افزارهای رایگان که به زبان فارسی است وچیزهای جالبی داره حتی از کاسپرسکی هم نرم افزار رایگان گذاشته
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دراین جا هم نرم افزار متن باز برا ی ويندوزموجود است
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوستان هم محبت کنید سایتهای مشابه یا ترفندی برای سوال فوق داشتید رامعرفی کنید
    با تشکر فروان از شما خداخیر دنیا واخرت بهتون بده

ویندوز متن باز هم اگه پیدا کردی خبرمون کن
    پست‌ها
    460
    Nokia-6300
    NOD32 Opera Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    528
    سپاس (دریافتی)
    818
    نوشته ‌های وبلاگ
    52

شما میتونید این اطلاعات رو از سایت هایی مثل [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] پیدا کنید
    در سایتهایی مثل این با عنوانی مثل این ها مشخص میکنه که آیا این نرم افزار رایگان هست یا نه؟
    Freeware
    Open Source
    میدونید که همه مراجع تقلید فتوا داده اند که استفاده از نرم افزار ها بصورت غیر مجاز( بدون خریدن از شرکت سازند و کرک کردن) حرام است البته بجز نرم افزار های آمریکائی واسرائیلی
    ببببببببببببببببببببببله
    آدم باید از دشمنش بزنه

(من تو این "البته" ها موندم)
    .
    .

جوری زندگی‌ می‌کنم که انگار می‌میرم صبح
    ظهر محشرم. جواهر رو ول کن من خود معدنم
    پست‌ها
    244

NOD32 Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    105
    سپاس (دریافتی)
    240

نقل قول نوشته اصلی توسط alihasan14 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    با سلام
    میدونید که همه مراجع تقلید فتوا داده اند که استفاده از نرم افزار ها بصورت غیر مجاز( بدون خریدن از شرکت سازند و کرک کردن) حرام است البته بجز نرم افزار های آمریکائی واسرائیلی
    من موندم آمریکائی ها و اسرائیلی ها آدم نیستن؟درصورتیکه تو اسلام دزدیدن از کافر هم حرومه.
    راستی شما که خیلی مواظبی بهتره اون ویندوزی که الان رو سیستمته رو پاک کنی (البته اگه اورجینال نیست) و بجاش لینوکس رو نصب کنی
    پست‌ها
    4,981
    Sony-Xperia-Z1-Compact
    Panda Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    7410
    سپاس (دریافتی)
    13337
    نوشته ‌های وبلاگ
    128

اگر میخواید از لحاظ انسانی و اخلاقی یک کاربر خوب باشید ، اول ویندوز رو ترک کنید و به لینوکس رو بیارید. لینوکس یک سیستم عامل کُد باز است که نسخه های بسیار زیادی براش ارائه شده و روزانه هم افراد بیشتری گسترشش میدن. تمام نرم افزارهای ارائه شده برای این سیستم عامل هم مجانی هست. همه ی نرم افزارهایی هم که نام بردید معادلشون برای لینکوس پیدا میشه.
    الان که راهش رو فهمیدید ،دیگه بر شما واجب است که به لینوکس برید و هر دقیقه که توی ویندوز و با نرم افزارهای غیر رایگان طی کنید برای شما گناه ثبت میشه. بنابراین منتظر میمونم تا بیاید و اینجا اعلام کنید که "بنده الان به لینوکس کوچ کردم و دارم ازش استفاده میکنم."

دوست عزیز نه اونا از اینکه ما از برنامه هاشون استفاده میکنیم ضرر میکنن و نه میتونن اونا رو تو ایران بفروشن در نتیجه بیخیال ما شدن و کاری به کار ما ندارن
    استفاده کنیم/نکنیم به حال اونا فرقی نداره
    پس همون بهتر که استفاده کنیم

پست‌ها
    1,164
    Sony-Xperia-Z2
    Apple-iPad-mini-3
    Kaspersky Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1864
    سپاس (دریافتی)
    1661

اون امریکاو اسرائیل با ایران ضدن من موندم خدا با ایران چه پارتیی داره که حکم دزدی از امریکا مباهه میترسم پسفردا بگن کشتن امریکایی گناه محصوب نمیشه هیچ ثوابم داره(منظورم تو ایرانه وگرنه جای دیگه واقعا هست)
    بابت لینوکس منم موافقم برو لینوکس نصب کن طبق قانون اون شرکتا فقط حق دارن پول پشتیبانی نرم افزارو بگیرن یعنی خود برنامه باید رایگان باشه.
    پست‌ها
    15,816

McAfee Konqueror Windows-8 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    7788
    سپاس (دریافتی)
    24493
    نوشته ‌های وبلاگ
    82

درود یه چیزی دوستای عزیز
    همین ویندوزی که حدود 200 تا 300 دلار فروش میره هر نسخه ازش مگه وچندین....تا فروختناز هر ورژنش مگه چقدر کار میبره
    به عنوان مثال یه تیم بزرگ میان روی گرافیک و امنیت و ...کار میکنن یه سیستم عامل ویندوز7، بله فقط یه ویندوز 7 میسازن و بعدش میان بعضی قابلیتهاش رو کم و زیاد میکنن میشه پروفشونال و هوم پریمیوم و...
    خلاصه اون رو هی کپی میکنن و 200 تا 300 دلار به ملت میدن
    بحث پشتیبانیشون هم که جای بحث داره
    در کل چون گرون میفروشن سیستم عاملشون رو کرک میکنن
    مثلا لینوکس رو ببینید اپن سورسه و هر کی میاد به دلخواه یه چیز جدید براش درست میکنه.پولی هم نمیدن.امنیتش هم بیشتره
    یادمه قبلا یکی از دوستان نامهی یه هکر که بازی های یه کنسول رو هک میکرد "یادم نیست ایکس باکس بود فکر کنم"رو به سایت سازندش نوشته بود که معنیش همین گران بودن اونا بود که در تعدادبالای فروش ان یه پول هنگفتی میشد
    تقصیر خودشونه گرون میفروشن
    اگه 50 دلار بود "ویندوز با پشتیبانیش "بنده 100 درصد اصلش رو میخریدم
    ولی حیف هم ویندوز گرونه هم پشتیبانی تو کشور ما نمیشه
    بدرود
    پست‌ها
    1
    BlackBerry-7130c
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

امسال سال 2023 است و من از ویندوز 10 استفاده می کنم
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)