تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از 61 به 67 از 67

موضوع: رفع مشکلات بازی Battlefield 3

news رفع مشکلات بازی Battlefield 3

ابتدا قبل از هر چیزی کرک سالم بازی را از [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] دانلود کنید!
    رفع مشکلات بازی:

1- اگر هنگام اجرای بازی با مشکلی برخوردید و بازیتون اجرا نشد نام پوشه ™ Battlefield 3 را به Battlefield 3 تغییر نام بدید تا مشکلتون حل بشه.
    2- اگه بازیتون هنگام اجرا ارور kernal32.dll رو میده شما باید ویندوز سون نصب کنید ، چون این ارور بخاطر ویندوز XP هستش.
    3- اگه صدای بازیتون انعکاس داره ، یا وسط بازی و هنگام اجرای بازی صفحه بازیتون مشکی میشه یا بازیتون گیر میکنه هنگام اجرا ، برای حل این مشکلات در بازی Battlefield 3 یکی از دوستان خوبمون (آقای علیرضا) فایل ویدئویی رفع این مشکل رو آپلود کردن که میتونید از لینک زیر دانلودش کنید: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و اگر نمیتونید دانلودش کنید به عکسهای زیر توجه کنید:
    قبل از هر چیز بازی رو اجرا کنید بعد دکمه های Alt+Shift+Delete رو بفشارید تا Task Maneger باز بشه سپس مطابق شک زیر عمل کنید:
    سپس مطابق شکل زیر عمل کنید:
    بعد از فشردن دکمه …Set Affinity مطابق شکل زیر صفحه ی کوچکی باز میشود:
    حالا توجه داشته باشید با توجه به شکل بالا اگر این گزینه ها وجود داشتن ، تیک تمامی گزینه ها رو بجز گزینه CPU 0 رو بردارید تا صدای بازیتون بهمراه مشکل سیاهی صفحه حل بشه. و اگر مشکل حل نشد گزینه های دیگر رو تست کنید. این نکته مهم رو حتما مد نظر داشته باشید که در بریخ سیستمها ممکنه CPU 3 وجود نداشته باشد یا شاید بیشتر وجود داشته باشد پس به این نکته زیاد توجه نکنید.
    4- حتما حتما نرم افزارهای [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] بخصوص[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] ضمنا نصب نرم افزار [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] برای دارندگان کارتهای گرافیک Nvidia و نرم افزار [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] برای دارندگان کارتهای گرافیک ATI رو نصب کنید.
    5- قبل از اجرای بازی لطفا اینترنتتون رو قطع کنید و آنتی ویروستون رو غیر فعال کنید. البته فقط برای حصول اطمینان.
    6- اپدیت کارت گرافیک بخصوص برای این بازی خیلی مهمه برای اپدیت کارت گرافیکتون اگه Nvidia هست به آدرس زیر:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    و اگه کارت گرافیکتون ati هست به آدرس زیر مراجعه کنید:
    7- دوستان عزیزی که هنگام اجرا با ارور D3DCompiler_43 و ارور d3dx11_43.dll مواجه میشن لطف کنن فایل زیر رو دانلود و سپس از زیپ خارج کرده و در مسیر نصب بازی کپی کنن.

8- دوستان عزیزی که نسخه روسی بازی رو دارن و میخوان زبان بازیشون انگلیسی بشه فایل زیر رو که حجمش 1 گیگابایت هست رو دانلود و در پوشه DataWin32Loc کپی کنن

9- دوستان عزیزی که بازیشون این ارور رو میده Battlfield 3 has stoped working مشکل از نسخه بازیشون هست که مطمئنا هنگام نصب ارورهایی داده و شما گزینه Ignore رو زدید. برای رفع این مشکل باید نسخه بازی رو عوض کنید و نسخه 14 گیگابایتی بازی رو تهیه کنید.

منبع:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    8
    Huawei-Ascend-Y511
    Google-Chrome Windows-7
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

سلام خسته نباشید
    ببخشید من نصب کردم همه چی اوکیه ولی همون اول وقتی بازیرو باز میکنم میگه اینترو بزن کیبردم کار نمیکنه ولی بک بار همون اولا که نصب کردم کیبردم عمل کرد الان هرکاری میکنم تو بازی کیبردم جواب نمیده با این که کیبردم سالمه چیکار کنم ؟
    پست‌ها
    13,898

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18244
    سپاس (دریافتی)
    17890
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط MR_Zakhar [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام خسته نباشید
    ببخشید من نصب کردم همه چی اوکیه ولی همون اول وقتی بازیرو باز میکنم میگه اینترو بزن کیبردم کار نمیکنه ولی بک بار همون اولا که نصب کردم کیبردم عمل کرد الان هرکاری میکنم تو بازی کیبردم جواب نمیده با این که کیبردم سالمه چیکار کنم ؟
    سلام دوست عزیز
    .
    برنامه Origin رو باز کنید،در تب Origin روی Application settings کلیک کنید.

روی ORIGIN IN-GAME کلیک و Enable Origin in-Game رو در حالت OFF قرار بدید.

کاربرانی که دوست دارند در تهیه بسته غذایی برای نیازمندان کمک کنند
    اینجا (پیام خصوصی) ارسال کنند.

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

پست‌ها
    8
    Huawei-Ascend-Y511
    Google-Chrome Windows-7
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    برنامه Origin رو باز کنید،در تب Origin روی Application settings کلیک کنید.

روی ORIGIN IN-GAME کلیک و Enable Origin in-Game رو در حالت OFF قرار بدید.

سلام داش خسته نباشی
    داش همون جوره هنوز تو بازی کیبردم کار نمیکنه راستی بازیم ورژن Black Box هسته
    راه دیگه ایی نیست ؟
    پست‌ها
    13,898

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18244
    سپاس (دریافتی)
    17890
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط MR_Zakhar [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    داش همون جوره هنوز تو بازی کیبردم کار نمیکنه راستی بازیم ورژن Black Box هسته
    راه دیگه ایی نیست ؟
    سلام دوست عزیز
    .
    این ویدیو رو ببینید

کاربرانی که دوست دارند در تهیه بسته غذایی برای نیازمندان کمک کنند
    اینجا (پیام خصوصی) ارسال کنند.

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

سلام خیلی عالیه
    من مشکلم حل شد ولی عجب بازیه خفنی هست این بترفیلد.
    یک مقاله تو [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] درباره بازی نوشتم.
    پست‌ها
    8
    Huawei-Ascend-Y511
    Google-Chrome Windows-7
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    این ویدیو رو ببینید
    داش شرمنده شمارم اذیت کردم ولی خودم اوکی کردمش رفتم رو propertis
    بعد زدم رو Compatibility بعدم تیک Run This program in compatibility for بعد روی ویندوز 7 انتخابش کردمو تیک Run this program as an administrator رو زدم حالا اوکیه بازم شرمنده که وقتتو گرفتم
    پست‌ها
    8
    Huawei-Ascend-Y511
    Google-Chrome Windows-7
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

سلام دوست عزیز
    .
    این ویدیو رو ببینید
    داش بازم خراب شد راجب اون ویدیو هم که فرستاده بودی : داش من کلا نمیتونم تو بازی برم وقتی بعد این که لوگو بازی رو میاره که بعد میگه اینتر رو بزن همونجا دیگه اصلا کیبردم کار نمیکنه ولی کیبردم سالمه و چراغاش روشن میشه
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)